ARSENAL B - Nový Bor 4:8 - Loko ČL 9:9 (24.10.2011)

Arsenal B - Nový Bor 4:8  (1:5)

Arsenal B - Loko Č.L. 9:9  (5:2)

Branky: Konečný10, Kubát, Štika, Hriň.

Sestava: Volek – Pelc, Dvořák, Šibrava, Hriň, Machalík, Kubát, Češka, Konečný, Nguyen, Fencl, Štika.

Trenér: Petr Čihák

Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

V neděli jsme hráli poslední  utkání  na podzim s týmy LOKO a Nový Bor.

První utkání jsme hráli s týmem Nový Bor. Tentokrát jsme do utkání nastoupili vlažně a soupeř nás potrestal hned z první vážné akce. Kluci v prvním poločase neplnili své úkoly a nechali soupeře pohodlně skórovat. O poločase jim bylo důrazně připomenuto, že jsou již na hřišti a ne doma..v postely a do druhého poločasu nastoupil jiný tým, kluci bojovali a hráli vyrovnanou partii a postupně vstřelili i góly. Škoda jen, že soupeře nechali tak snadno skórovat.

Do druhého zápasu proti Loko vstoupili kluci tak jak začali v poločase druhém minulého utkání. Bojovností a včasným atakováním protihráčů se dostali do několika slibných příležitostí, ale ne všechny byly proměněny. Soupeře v první půlce přehráli a poločasový výsledek mohl být mnohem větší kdyby se naši hráči chovali a hráli více týmově. Druhý poločas byl pravým opakem toho prvního. Soupeř na nás vlítnul a nepustil nás k naší hře, kterou jsme praktikovali první poločas. Z toho vyplynuly i chyby v obraně a soupeř postupně a snadno stahoval náš náskok z první půle. Ve druhé polovině poločasu se hra vyrovnala a hra se přelévala z jedné strany na druhou a akce byly vidět na obou stranách. Soupeř těsně před koncem vyrovnal i skóre a tak konečná remíza je přijatelná. S druhým poločasem jsem byl velmi nespokojen s naším výkonem všech hráčů.

Naši hráči mají celou zimu na to, aby se naučili hrát týmově a plnili pokyny trenéra.

V obou těchto zápasech nastoupil v brance Volek a svého postu se zhostil velmi dobře.

Poděkování patří všem, kteří do zápasu nastoupili, ale i rodičům za příkladné povzbuzování.

(Petr Čihák)