Turnaj Děčín - 2. místo! (13.02.2012)

V sobotu 11.2. jsme se zúčastnili dalšího halového turnaje, tentokráte v Děčíně. Povzbuzeni skvělými výkony z Varnsdorfu, kluci opět hodně bojovali a ve většině zápasů soupeře přehrávali. Obsadili jsme krásné 2.místo se stejným bodovým ziskem jako vítězný Chomutov. Protože o konečném umístění rozhodovalo skóre a nikoliv vzájemný zápas, nuteklo nám vítězství v turnaji o 2 vstřelené góly! I tak kluci opět zaslouží obrovskou pochvalu, stejně jako naši věrní fanoušci  - rodiče.

Góly: Mastný 14, Steklý 6, Nguyen, Vlasák, Polák, K. Pechr.
Sestava: Ouřada - Nguyen Dang Dat, Doležal, Vlasák, Mastný, Steklý, Polák, Tomíček, K. Pechr.
Výsledky: Arsenal - Chomutov 3:1, - FAPV A 5:3, - Neštěmice 1:2, - FAPV B 8:0, - FAŠV 8:0.
Konečné pořadí: 1. AFK Loko Chomutov 12 b., 2. ARSENAL ČESKÁ LÍPA 12 b., 3. FAPV Děčín A 9 b., 4. FK Neštěmice 9 b., 5. FAŠV 3 b., 6. FAPV Děčín B 0 b.

(Text a foto Josef Košta ml.)