Informace o fotbale   najdete také na

Kalendář

Partneři

Sedmihorky - ARSENAL B 4:3 (1:1) (07.04.2012)

Branky 45. Poul, 74., 84. a 90. Pavlíček - 21. Zulič, 60. Brož, 70. Bečvařík. Rozhodčí Neugebauer. ŽK 2:2,  70 diváků.

Sestava ARSENAL B: Bahník - Bečvařík, Košek (58.Pohorský), Picek O., Zulič - Burian (88.Beneš), Ledl, Picek R., Vodrážka, Brož - Měšťan (66.Mikysa).  (Připraven Pavlíček).

Ze Sedmihorek píše Míra Dalík:

V 18.kole krajského přeboru LKFS se v sobotním podvečeru střety FK Sedmihorky s rezervou Arsenalu Česká Lípa. Po remízovém poločase se ve druhé půli dostala Lípa do dvougólového vedení a stejně nezvítězila. O třech bodech pro domácí rozhodl nakonec třemi trefami sedmihorský Pavlíček. Českolipský trenér Bohuslav Najman k utkání řekl: „ Dnes jsme ztratili vyhraný zápas. Nepochopím, že jsme od sedmdesáté minuty vedli 3:1 a nakonec jsme bez bodu. Závěr utkání se nám nepodařil v defenzívě. Pozdě jsme přistupovali k protihráčům a nechali jsme jim prostor ke zpracování míče a ke střele.“

Ve druhé minutě se hosté dostali před branku, jenže nikdo nebyl schopen dostat míč za brankovou čáru. Z protiútoku se do šance dostal Vávra, gólman Bahník byl na místě. V osmé minutě Zulič vybojoval míč, přistrčil ho Brožovi, který přistrčil balón Pickovi R., jenže ten mířil vedle. V následných minutách zahodil svoji gólovku Karel Měšťan, když se dostal před gólmana, kterého prostřelil, ale na brankové čáře jej zastoupil obránce. To se již nepovedlo o čtyři minuty později. Zulič si narazil míč s Brožem, poté vnikl do vápna a obstřelil gólmana Koubuse – 0:1. Další šanci zahodil Brož, když mu přihrál Zulič, který se šikovně protáhl podle lajny. Brož mířil vedle tyče. Domácí zahrozili až po půl hodině hry z trestného kopu Vávry, kdy musel Bahník vyboxovat míč. Pak dvakrát neproměnila svoji šanci českolipská rezerva. Nejprve hlavičkoval Picek R., gólman míč neudržel u tyče své branky, čehož chtěl využít Brož, jenže neprotlačil balón přes ležícího gólmana.  Potom zahrozil Měšťan, jenže v rozhodujícím momentě uklouzl. V závěru prvního poločasu se domácím podařilo přeci jen prosadit. Na centr před vápno si naběhl Poul a přesnou střelou k tyči vyrovnal -1:1.

Úvod druhého poločasu vyšel stoprocentně českolipskému týmu. V šedesáté minutě se trefil mezi tři tyče Brož, když mu přihrál Burian – 1:2. Za dalších deset minut přidal třetí gól Bečvařík, když mu posadil na hlavu balón Zulič – 1:3. To bylo ze strany českolipské rezervy všechno. Patnáct minut před koncem se poprvé prosadil Pavlíček, když dostal přesný centr před vápnem - 2:3. V 75. minutě zachraňoval Bahník po střele Koťátka. O devět minut později již českolipský gólman po třetí kapituloval. Obrana Lípy si nepohlídala Vávru, který ve vápně zpracoval balón a poslal jej proti noze Pavlíčkovi, ten přízemní střelou k tyči srovnal skóre – 3:3. V poslední minutě utkání završil svůj hattrick Pavlíček, kterému posadil balon na hlavu Pařízek – 4:3.