Liberec A - ARSENAL B 14:1, B - B 18:2 (23.04.2012)

Liberec A - ARSENAL B 14:1 (9:1), Liberec B - ARSENAL B 18:2 (13:1)

Branky: 1. zápas - Hriň, 2. zápas  - Konečný, Hriň.

Sestava: Vladimirov, Pelc, Šibrava, Češka, Volek, Hriň, Konečný, Hladký, Machalík.

22.4.2012 jsme sehráli další soutěžní dvojzápas, tentokráte s týmem Slovan Liberec. V prvním zápase jsme nastoupili proti Áčku a hned od prvních okamžiků bylo jasné kdo bude kralovat tomuto utkání. Hned po 20 vteřinách jsme dostali první gól. Soupeř byl lepší ale my jsme hru postupem vyrovnali a vyrovnali jsme i skóre gólem Tomáše Hrině. Poté ovšem soupeř zařadil vyšší výkonnostní stupeň a svou převahu vyjádřil i gólově. Poločas skončil 9:1. V druhém poločase již soupeř dominoval a svou převahu vyjádřil i gólově až na hrozivých 14:1.

V druhém zápase nás čekal Liberec B, doufal jsem že se kluci z prvního zápasu ponaučili, ale opak byl pravdou a kluci z Liberce dokazovali, že je fotbal baví a hrají ho pro radost. Naši kluci chvílemi nevěděli co dělat a byli jak na kolotoči. Soupeř sázel jeden gól za druhým a skore narůstalo, do poločasu až na 13:1, za nás se trefil Konečný. Celkové skóre pak bylo jednoznačné 18:2, kdy náš druhý gól přidal Hriň. V druhém poločase nastoupil do brány Hladký a zachytal velmi dobře.  Soupeř v druhém poločase hrál především na krásu a své akce (nemusel by se za ně stydět kdejaký prvoligový tým) prováděl dokonale jen jim chybělo gólové vyjádření.

Z našeho týmu není koho pochválit ale světlé okamžiky se tam našly, například u akcí Hrině, Češky, Šibravy ale jinak z naší strany byl výkon strašný. Doufám, že se kluci ponaučili a okoukali jak se fotbal má hrát.

(Petr Čihák)