Liga Severu - 1. místo (07.05.2012)

V sobotu 5. 5. se uskutečnil na našem Městském stadionu druhý turnaj Ligy Severu pro ročníky 2005 a mladší.Přijelo k nám 6 týmů a hrálo se ve dvou skupinách. Naše áčko po prohraném prvním zápase (kdy naši kluci zřejmě ještě spali), další dva zápasy zvládli bravurně a vysoko zvítězili. Béčko mělo velikou smůlu, když nepostoupilo ze skupiny pouze na skóre. Áčko v semifinále doslova přejelo Roudnici a ve finále zdolalo Litoměřice a vyhrálo celý turnaj!!! Béčko zaslouženě vyhrálo skupinu o 5. - 8. místo, když po penaltové loterii zdolalo Most a poté Libochovice. Vydařilo se i počasí, takže jsme byli všichni s turnajem maximálně spokojeni.

Sestavy: Arsenal A: Ouřada - Mastný, Steklý, Nguyen, Vlasák, Doležal, K. Pechr.
Arsenal B: Veselý - Polák, Najberk, Š. Pechr, Tomíček, Košta, Benda.
Góly: A: Mastný 10, Steklý 4, Vlasák a Nguyen 3, K. Pechr 2, Doležal.
B: Tomíček 3, Košta.
Výsledky: Arsenal A - Litoměřice A 1:2, -Most 5:2, - Libochovice 6:0, - Roudnice 7:0, - Litoměřice A 4:2 (finále).
Arsenal B - Litoměřice B 1:0, - Roudnice 1:0, - Ústí 0:1, - Most 1:1 (pen. 5:4), - Libochovice 1:0.
Konečné pořadí : 1.Arsenal Česká Lípa A, 2.FK Litoměřice A, 3.SK Roudnice n./L., 4.FK Ústí n./L., 5.Arsenal Česká Lípa B, 6.FK Libochovice, 7.FŠ Most, 8.FK Litoměřice B.

(Text a foto Josef Košta ml.).