Vagónka Česká Lípa – Jiskra Mimoň - utkání starých gard (16.12.2014)

Foto z utkání zde

Halový turnaj Small-XL-cup Seifhennersdorf - 4.místo (15.12.2014) - Přípravka starší B

sestava: Doležal ( Vyhnalík ) - Mastný, Podrazil, Nguyen, Vlasák, Rasel - Košta, Jakubek, Steklý, Lacina, Benda

V sobotu 13.12. jsme se zůčastnili halového turnaje, který pořádal FC Oberlausitz Neugersdorf ve sportovní hale v Seifhennersdorfu.Turnaje se zůčastnilo 8 mužstev a hrálo se každý s každým. Naši kluci do turnaje vstoupili dobře a po pěti odehraných kolech jsme byli na medailových pozicích.Klíčové pro nás byly poslední dva duely, ve kterých jsme bohužel nedokázali soupeřům vstřelit branku a to nás odsoudilo na nepopulární 4.místo.Medailové umístění nám uniklo o 1 bod.Celý turnaj po zásluze vyhráli hráči Slovanu Liberec.Našim klukům patří veliká pochvala za reprezentaci klubu.Děkujeme také rodičům, kteří cestovali s námi a povzbuzovali nás.

Zemřel Jaromír Hradiský (11.12.2014)

Vážení sportovní přátelé,

náš fotbalový klub zasáhla velmi smutná zpráva.

Ve středu 10.12.2014 ve věku 70 let zemřel dlouholetý a obětavý funkcionář českolipské kopané pan Jaromír Hradiský – (4.4.1944)

V klubu pracoval snad ve všech funkcích a obětoval mu velkou část svého života.

Těžko budeme hledat člověka, který věnoval našemu klubu více.

V poslední době se věnoval tvorbě webových stránek klubu.

Vzpomínka na „Hráďu“ se koná v pondělí 15.12.2014 v 16:00 hodin v klubovně u Dallase.

Karel Machač

místopředseda FK Česká Lípa

Rozpis tréninků a utkání na týden (08.12.2014)

Kliknutím na následující odkaz otevřete rozpis tréninků a utkání na 50. týden 2014: T50

Rozpis utkání na 50. týden 2014 U50

Trenérské obsazení mládežnických družstev pro sezónu 2014/15 zde

Halový turnaj v Bělé pod Bezdězem ml. žáci B (08.12.2014) - mladší žáci B

Chlapci r.2003 odehráli turnaj ve velmi dobré formě,některé nadstandartní výkony našich hráčů nás dostali až do finéle.Se štěstím jsme na penalty urvali 1.místo.Nejlepší hráč turnaje byl mladý Petr Šlechta.Výborné výkony hráče Šmída a Trégra a dalších jsou příslibem pro jaro 2015.

Text: Pavel Skladany

Vagónka Česká Lípa – Jiskra Mimoň - utkání starých gard (07.12.2014)

Vážení sportovní přátelé,

srdečně Vás zveme na utkání starých gard týmů Vagónky Česká Lípa a Jiskry Mimoň, které se uskuteční v pátek 12.12.2014 od 18:00 na UMT na Městském stadiónu v České Lípě.

V dresu Vagónky Česká Lípa se přestaví hráči – Ješeta Jiří, Ladra, Šimon, Ješeta Dušan, Švarc, Szabo, Barvíř, Škoda, Skořepa, Žižka, Spilka, Šindelář, Hurich, Picek, Šafránek, Tomíček, Šiner, Barda a další…

Přijďte se pobavit a zavzpomínat na hráče, kteří pomáhali psát historii českolipské kopané..