Cvikov - Arsenal 1:4 (0:2) (01.08.2015) - muži A

Sestava: Chadraba - Tomíček (53. Reichelt) Valta, Müller, Podružek - Burian (78. Diro), Válek, Horák, Ladra ml.(64. Karlík), Šimon (60. Chyna) - Lukeš, postupně střídali ( Reichelt, Chyna, Karlík, Diro, ), připraven k zápasu byl i Ladra st.

Trenéři: Martin Šimon a Roman Ladra

V 7. minutě zápasu otevřel skóre Burian 0-1

V 10. minutě zvýšil na 0-2 Lukeš, tímto výsledkem skončil poločas.

V 60. minutě zvýšil na 0-3 ve prospěch Arsenalu střídající Reichelt

V 63. minutě se prosadil Burian a upravil na 0-4 ve prospěch Arsenalu

Domácím se podařilo snížit v 78. minutě,  kdy branku vstřelil domácí Vávra 1-4.

Tímto výsledkem i utkání skončilo.

Změna přípravných utkání (01.08.2015) - muži A

úterý    4.8. 2015   - Sosnová - Arsenal 18:00 hod - hřiště Sosnová

čtvrtek  6.8. 2015  - Staré Splavy - Arsenal 18:00 hod. - hřiště Staré Splavy

neděle  9.8. 2015  - Arsenal - Česká Kamenice 17:00 hod - městský stadion ČL

Pokratice : Arsenal Česká Lípa 3:2 (1:1) (28.07.2015) - muži A

O víkendu sehráli naši muži druhé utkání letní přípravy proti Pokraticím ( I.A třída Ústeckého kraje ).

Je třeba říct, že z různých důvodů mužstvo odjelo k utkání jen s deseti hráči do pole a dvěma brankáři.

Sestava: Chadraba (Kluch) - Tomíček,Ladra st.,Muller,Ješeta - Burian,Ladra ml.,Zemánek(C),Karlík - Horák, Válek
Trenér: Martin Šimon
Ved.mužstva: Josef Košta
Branky našeho týmu: Muller,Zemánek

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

Informace z mládežnické kopané. (23.07.2015) - starší dorost

Tento týden zahájili přípravu dorostenci Arsenalu Česká Lípa  kategorie U19.

V realizačním týmu došlo k několika změnám. Dorostence povedou v sezóně 2015/2016 trenéři Stanislav Kouřil a Petr Čihák, vedoucím týmu zůstává Petr Sobotka. Dlouholetí trenéři dorostu Martin Šimon a Roman Ladra působí u mužstva dospělých Arsenalu. Díky přítomnosti těchto trenérů u A mužstva bude zachována úzká spolupráci mezi týmy dorostu a dospělých a bude tak docházet k postupnému začleňování dalších odchovanců do dospělého fotbalu.

Tréninky probíhají v přípravném období na městském stadiónu v České Lípě vždy v PO, ÚT, ČT, PÁ od 16:00 hod. Program bude dále upřesňován dle pokynů trenérů.

Kádr dorostenců pro sezónu 2015/2016, budou tvořit hráči ročníků 1997 - 2000.

Chládek David, Holub Marek, Tomíček Michal, Ješeta Dušan, Urban Jakub, Berounský Jan, Karlík Tomáš, Franko Stanley, Rada Ondřej, Brož Zdeněk, Džudža Ondřej, Jeništa David, Novák Matěj, Cagáň Kamil, Hrdlička Ondřej, Ouzký Karel, Pečenka Karel, Šesták Robert, Košvanec Petr, Vaníček Lukáš, Steklý Daniel, Tandera Libor, Blizníkov Martin, Bláha Matyáš.

Plán nejbližších utkání:

sobota 1.8.2015 10:00 hod.  Arsenal U19 – FK Junior Děčín U17 (hřiště bude upřesněno)

středa 5.8.2015  17:30 hod.  Arsenal U19 – FK Varnsdorf U17 (hřiště bude upřesněno)

(Karel Machač – šéftrenér mládeže)

Změna v rozpisu přípravných zápasů (21.07.2015) - muži A

Vedení klubu informuje, že došlo ke změnám v rozpisu přípravných zápasů. Utkání se Starými Splavy, které se mělo odehrát ve středu 22. července od 18 hodin, se ruší, protože Splavy nedají dohromady mužstvo. Rovněž se neodehraje ani duel s Vilémovem, který byl naplánován na sobotu 25. července od 17.30 hodin. Důvodem je účast Vilémova v Poháru FAČR. Management klubu se bude snažit najít náhradní soupeře.

ARSENAL - SK Osečná 7:1 (4:0) (19.07.2015) - muži A

Branky: Horák 2, Zemánek 2, Válek, Valta, Reichelt - Krásný.

Českolipský Arsenal zahájil 10. července letní přípravu, ve které má naplánovaných několik přípravných zápasů. První sehrál v sobotu na hřišti v Heřmanicích s účastníkem I. B třídy SK Osečná. Trenér Martin Šimon k tomu řekl: „My jsme dnes zkoušeli několik nových hráčů. První poločas byl z naší strany velice kvalitní. Ve druhém po prostřídání už to nebylo takové. Celkově jsem spokojený. Vyhráli jsme 7:1, sice jsme neproměnili ještě spoustu dalších šancí. Soupeř bojoval, ale my bychom potřebovali hrát s trochu kvalitnějším soupeřem.“

Sestava České Lípy: Chadraba – Tomíček, Müller, Valta, Čvančara – Burian, Ladra, Zemánek, Podroužek – Horák, Válek (Reichelt, Karlík, Chyna, Poláček). Trenér: Martin Šimon.

Na vítězství 7:1 se střelecky podíleli Horák 2x, Zemánek 2x, po jednom Válek, Valta a Reichelt. Za Osečnou skóroval Krásný. Další zápas by se měl sehrát ve středu 22. 7. 2015 od 18,00 hod. se Starými Splavy na jejich hřišti.

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

AUTOR: Miroslav Dalík