ARSENAL - Železný Brod 1:1 (0:0) (18.04.2015) - muži A

Branky: 57. Vodrážka z pen. - 56. Holeček. Rozhodčí: Šmíd - Linhart, Hnětynka. ŽK: Poláček, Ladra st., Mígl, Vodrážka - Šilhán, Picek, Grebeníček ml. ČK: 82. Mígl (Česká Lípa). Diváci: 45.

Sestavy:

Česká Lípa: Chadraba - Poláček (88. Karlík), Ladra st., Gabriel (35. Pažout), Rataj - Vodrážka - Ladra ml. (80. Lorenc), Mígl, Valta - Čonka, Burian. Trenéři: Jiří Ješeta, Stanislav Kouřil.

Železný Brod: Kopal - Aubrecht, Berka (58. Kovář), Šilhán (29. Kysela), M. Kotlár (76. Grebeníček st.) - Grebeníček ml., T. Kotlár, Maryško, Picek - Šimel, Holeček. Trenér: David Grebeníček.

Reportáž z utkání přineseme  ve večerních hodinách.

Další utkání 20. kola:

Višňová - Doksy

Bozkov - Mšeno

Velké Hamry - Sedmihorky

Skalice - Košťálov

Hrádek - Pěnčín-Turnov B

Chrastava - Semily

FK Pěnčín-Turnov U15 – Arsenal Česká Lípa U15 0:2 (0:2) (18.04.2015) - starší žáci

Branky: Tandera 1, Saleh 1

Sestava: Steklý – Mikšovský, Kapitán, Kučera, Sancho – Dlouhý – Švarc, Michal, Saleh – Tandera, Šefčík

(průběžně střídali: Hudeček, Bláha Tomáš, Červa, Kohout)

Trenéři: Hejda Miloslav, Machač Karel

Po velmi dobrém výkonu v minulém kole proti Jablonci dnes naši starší žáci zajížděli na horkou půdu vedoucího mužstva soutěže FK Pěnčín-Turnov. Výkony týmu v jarní části soutěže po vhodném doplnění a vyřešení postu brankáře jdou nahoru a dnešní utkání to potvrdilo.

Od počátku utkání jsme byli iniciativnější, velmi dobře bránili a kombinační hrou jsme se snažili dostat na dostřel brance soupeře. V 19.minutě zakončil sólový únik nádherným gólem Tandera a zajistil našemu týmu vedení 0:1. Ve 35.minutě přidal nechytatelnou střelou pod břevno druhý gól Saleh a zvýšil tak 0:2. Do tak kabin odcházelo s dvougólovým vedením spokojenější naše mužstvo.

O přestávce byli hráči důrazně upozorněni na to, že utkání ještě není zdaleka rozhodnuto a pro dobrý výsledek bude potřeba v tomto výkonu pokračovat. Hráči si slova trenérů vzali k srdci a do 10.minuty druhého poločasu měli postupně Tandera, Šefčík a Saleh 100% šance na zvýšení náskoku a uklidnění týmu. To se bohužel nestalo, soupeř ožil a posledních 20 minut nám zle zatápěl, vytvořil si několik slibných brankových příležitostí a nebyl daleko k úspěchu.

Vítězství nad silným Turnovem si velice vážíme, navíc bylo podložené velmi dobrým výkonem hlavně v 1. poločase.

Těžko dnes někoho vyzdvihnout, protože bylo vidět hned několik výborných individuálních výkonů (Kapitán, Kučera, Saleh), ale musím pochválit vynikající výkony Mikšovského a Švarce, kteří hráli po celé utkání doslova na doraz a skvěle odváděli jak obrannou, tak útočnou práci.

(Text: Karel Machač)

FK Pěnčín-Turnov A U13 – Arsenal Česká Lípa A U13 3:5 (1:3) (18.04.2015) - mladší žáci A

Branky: Hriň 3, Černý 1, Nguyen 1

Sestava: Bodi – Proch, Verner, Chochola – Nguyen, Šimanovský, Černý – Hriň (Dvořák, Konečný)

Trenér: Roman Bodi

Zasloužené vítězství nad 3.týmem tabulky. Střelecky se zaskvěl Tomáš Hriň, autor 3 branek, ale pochválit můžeme celý tým za bojovný a zodpovědný výkon.

FK Pěnčín-Turnov B U13 – Arsenal Česká Lípa B U13 2:13 (2:3) (18.04.2015) - mladší žáci B

Branky: Kučera 4, Šlechta 3, Kubát 3,Volek 2, Kuľha 1

Sestava: Machač – Pobuda, Kuľha, Češka – Kučera, Šlechta – Volek, Kubát (Trégr, Hudec)

Trenér: Antonín Pobuda

V prvním poločase hráči ještě nenaplnili představy trenéra, po změně stran předvedli střelecký koncert a předposlednímu týmu tabulky nakonec vstřelili 13 branek.

Arsenal Česká Lípa – Jablonec „A“ 7 : 9 - přípravka starší „A“ (16.04.2015) - Přípravka starší A

Sestava: Kukucz – Řezníček, Vít, Šterba, Kucr J., Kucr M. – Wendler, Ježek, Šulc

Branky: bude doplněno

Trenér: Miroslav Kucr a Tomáš Kucr

V neděli odpoledne jsme na domácím umělém trávníku hostili v prvním mistrovském utkání přípravku Jablonce. Naše první utkání bylo celkem vydařené, s kvalitním soupeřem jsme odehráli vyrovnané utkání. Zápas byl odehrán v nasazení a s bojovností. V čem měl soupeř malinko navrch, byla produktivita. Oba poločasy jsme prohráli rozdílem jediné branky. Chválím všechny za předvedený výkon i bojovnost.

Loko Česká Lípa - Arsenal Česká Lípa 5:8 (2:2, 3:1, 0:5) (16.04.2015) - Přípravka mladší B

Branky: Bednář 2, Bilko 2, Jeníková, Jandáč, Holuška, Jandík

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Jeníková, Jandáč, Slovák, Holuška, Bilko, Bednář, Jandík – trenér Jandáč