Zimní příprava A mužstva (05.03.2015) - muži A

12. 1.    Zahájení tréninků

31. 1.       ARSENAL - MNICHOVO HRADIŠTĚ                           1:4

7. 2.        ARSENAL - CVIKOV                                                         2:4

11. 2.      ARSENAL - BRÁNÍK                                                        0:1

14. 2.      ARSENAL - VARNSDORF U19                                      1:2

18. 2.      ARSENAL - VRCHLABÍ                                                   4:0

21. 2.      ARSENAL - ŠTĚTÍ                                                            1:4

28. 2.      ARSENAL - VILÉMOV                                                       0:9

7. 3.        ARSENAL - RUMBURK                                                  15,00 hod.

14. 3.      ARSENAL - BUKOVANY                 POHÁR                 13,00 hod.

21. 3.      ARSENAL - BOZKOV           MIST. UTKÁNÍ                   15,00 hod

Turnaj ČL - 5. místo (05.03.2015) - Přípravka starší A

Sestava: Kukucz – Moravík, Kucr J., Štěrba, Vávra, Bodi R., Wendler, Kucr J.

Trenér: Tomáš Kucr a Miroslav Kucr

V sobotu jsme pořádali domácí turnaj v nové sportovní hale.  Turnaj jsme pro kluky chtěli udělat hodně atraktivní, tak jsme si pozvali i nějaké ligové přípravky, kdy tahákem byla určitě pražská Sparta, která přivezla na turnaj dvě mužstva. Ale i Slovan Liberec nebo Baumit Jablonec byl pro kluky také velmi těžký soupeř.

Na Tomto turnaji jsme skončili z osmi mužstev pátí, kdy před námi byli všechny ligové přípravky. Kluci odehráli pěkný turnaj, ale na ligové výběry nestačili. Srovnání bylo ale hodně poučné a inspirující.

Chválím za bojovnost a předvedenou hru.

Pořadí:

1. Sparta I

2. Sparta II

3. Slovan Liberec

4. Baumit Jablonec

5. Arsenal ČL

6. Mělník

7. Roudnice nad Labem

8. F.A.Š.V.

(text Tomáš Kucr )

Rozpis tréninků a utkání na 10. týden (02.03.2015)

Na následujícím odkazu naleznete rozpis tréninků a utkání na tento týden. Zde.

st. přípravka A - turnaj v Praze je venkovní
st. přípravka B - doplněn halový turnaj ve VDF

Upozornění:
mladší žáci A/B a starší přípravka A/B/C začíná svoje tréninky od tohoto týdne na UMT na Městském stadionu dle rozpisu v příloze !!!!!

Halový turnaj Děčín (01.03.2015) - mladší žáci B

Naši mladší žáci B - U12 se v sobotu zúčastnili velmi slušně obsazeného turnaje v Děčíně, kde obsadili konečné 4. místo.
Tým byl vlivem nemocí značně oslaben a do Děčína odcestoval bez šesti hráčů (Hudec, Kučera, Kuľha, Bodi, Pobuda a Šmíd) a bez obou svých trenérů (Pobuda, Skládaný). Jenom díky přátelské výpomoci velmi dobře spolupracujícího klubu Spartak Žandov, který nám "zapůjčil" dva hráče a v roli kouče vypomohl i žandovský trenér Václav Trégr, jsme nemuseli turnaj odhlásit.
Někteří hráči odehráli turnaj prakticky bez střídání a na jejich výkonech to bylo pochopitelně znát.
První tři místa obsadily týmy hrající žákovskou ligu, naše čtvrté místo bylo v dané chvíli asi maximum.

Pořadí:
1) FK Ústí nad Labem
2) FAŠV Varnsdorf
3) FK Junior Děčín
4) Arsenal Česká Lípa
5) TJ Chlumec
6) FK ČL Neštěmice

Turnaj jsme odehráli s těmito výsledky:

Arsenal - Chlumec 2:2 (Šlechta)
Arsenal - Ústí na Labem 2:4 (Kubát 2)
Arsenal - FAŠV Varnsdorf 0:0
Arsenal - Junior Děčín 2:3 (Kubát 1, Volek 1)
Arsenal - FK Neštěmice 4:1 (Kubát 1, Šlechta 1, Kučera Denis 1, Volek 1)

Sestava:
Machač - Češka, Trégr - Volek - Šlechta, Kubát (Růžička, Kučera Denis)
Trenéři - Machač, Trégr

Všem hráčům patří poděkování za dnešní předvedené výkony, všechna utkání byla velmi vyrovnaná, i v utkání s pozdějším vítězem z Ústí nad Labem náš tým vedl 2:1, ale soupeř svou kvalitu nakonec ukázal.

Fotografie týmu zde.

AUTOR: Karel Machač

Arsenal Česká Lípa U15 - FK ČL Neštěmice U15 0:2 (0:1) (01.03.2015) - starší žáci

Sestava: Steklý - Blizníkov, Kučera, Mikšovský, Sancho - Kapitán - Hudeček, Saleh, Surovikin - Šefčík, Tandera
(průběžně střídali Bláha Tomáš, Červa, Pavlovec, Havlík)

Další přípravné utkání starších žáků s účastníkem přeboru Ústeckého kraje přineslo mírné zlepšení výkonu oproti utkání s Rapidem. Výsledek vyzněl přesto lépe pro hosty, kteří vždy v závěru poločasů vstřelili své branky. Naše šance, které měl Kapitán, Šefčík a Mikšovský zůstaly nevyužity. Vcelku spokojeni můžeme být s výkony brankáře a obrany, problémy máme stále ve středu zálohy, kde hledáme vhodné složení pro mistrovská utkání.

AUTOR: Karel Machač

Arsenal U19/U17 - Děčín U17 2:3 (01.03.2015) - starší dorost

Sestava: Chládek - Tomíček, Ješeta, Pažout, Košvanec, Rada, Kašpar, Śesták, Karlík, Franko, Novák

Střídali: Pečenka, Ouzký, Vaníček, Hrdlička, Cagáň

Branky domácích - Śesták 2x

Rozhodčí Řezáč

Další přípravné utkání dorostu.