Česká Lípa - Železný Brod - DNES v 9:30 (31.08.2014) - starší dorost

Rozhodčí Tykva - Mareček, Nešněra.

Česká Lípa - Doksy 3:1 (1:0) (30.08.2014) - muži A

Branky 16. a 66. Kaňkovský (obě pen), 85. Věchet - 69. Švec .  Rozhodčí Ujka - Simmerová, Paulus. ŽK 4:3. Diváků 310.

Česká Lípa: Chadraba - Poláček, Štálík, Rataj - Burian, Mígl (90.Šimon), Vodrážka, Švec, Horák (46.Valta) - Kaňkovský (89.Reichelt), Věchet. (Připraveni Ráž, Urban, Kluch). Trenéři Jiří Ješeta, Stanislav Kouřil.

Doksy: Němec - Horčík, Vaňátko Martin, Vaňátko Michal, Lorenc (90.Kněžour) - Záleský, Kulha, Vacek O. (78.Jurčík), Šimon (67.Čvančara) - Švec, Kýček. (připraven Vágner). Trenér Milan Bubla.

V 18. min. chytil hostům Chadraba penaltu.

Videopřenos utkání na TV COM zde

Další utkání 4. kola KP.

Semily - Košťálov                  2:1

Chrastava - Železný Brod     3:2

Hrádek - Sedmihorky             1:0

Velké Hamry - Bozkov             3:3

Ne 31.08. 10:30 Skalice - Jiskra Mšeno

Ne 31.08. 17:00 Višňová - Pěnčín-Turnov B

Sedmihorky - Česká Lípa 0:6 (0:3) (30.08.2014) - starší žáci

Branky Mikšovský 2. Tandera, Kristian, Surovikin, Rýdl.

(Karel Machač).

Sedmihorky - Česká Lípa 1:10 (0:3) (30.08.2014) - mladší žáci A

Branky Černý 3, Hriň a Šimanovsky po 2, Proch, Nguyen, Chochola.

Sestava: Volek - Chochola, Verner, Šimanovský, Proch, Pelc, Nguyen, Hriň, Konečmý, Černý.

(Karel Machač, Roman Bodi)

Sedmihorky B - Česká Lípa B 2:8 (0:3) (30.08.2014) - mladší žáci B

Branky Šlechta a Pospíšil po 2, Češka, Kučera, Machač, Kubát.

(Karel Machač)

FAČR a ARSENAL ČL podporuje nábory mladých fotbalistů (29.08.2014) - Nábory

V měsíci září 2014 proběhne po celé České republice další "Měsíc náborů" mladých fotbalistů a fotbalistek ve spolupráci s projektem Můj první gól, Fotbalovou asociací České republiky, Českou televizí, kluby Synot ligy, Fotbalové Národní ligy a krajskými a okresními fotbalovými svazy. Právě v tomto období mají rodiče jedinečnou šanci přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve svém okolí a zaregistrovat ho jako člena FAČR.

Tato akce pod záštitou Fotbalové asociace České republiky se ve fotbalovém prostředí objevuje již poněkolikáté a i díky ní se zaregistruje do členství FAČR tisíce nových členů, mladých fotbalistů a fotbalistek.

A nyní máte během měsíce září 2014 opět skvělou příležitost přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve vašem okolí a zaregistrovat ho jako člena Fotbalové asociace České republiky. Stačí si vybrat pro vás nejvhodnější klub, přivést malého fotbalistu nebo malou fotbalistku na nábor nových dětí a dát jim tím možnost začít oficiálně hrát tento nejrozšířenější, nejpopulárnější a pohybově nejvšestrannější sport na světě. Kluby vám poté vyřídí členství FAČR, díky kterému získává každý člen i mnoho zajímavých možností a výhod

I díky vám můžeme najít nové hvězdičky českého fotbalu a jednou se třeba těšit na další Nedvědy, Rosické, Kollery, Čechy, Baroše, Daridy, Vydry, Krejčí a další skvělé hráče, které můžeme na českých, ale i mezinárodních stadionech vidět. Budeme se společně se zástupci klubů na všech úrovních těšit na setkání s vámi!

Česká fotbalová asociace podpoří tuto akci částkou 2,9 milionů korun ze systému členství FAČR za rok 2013 a využije tak část členských příspěvků k podpoře získání nových členů. Tato částka bude využita na pořádání náborových akcí v rámci OFS, nákup fotbalového vybavení pro děti a 5000 kusů triček, které si děti odnesou domů jako dárek. Kluci i holky narození v roce 2007 navíc mají letos možnost získat dárek od firmy PUMA v podobě sportovní tašky, fotbalového míče, reprezentačního dresu a trenýrek a lahve na pití, to vše v případě, že se stanou členy Fotbalové asociace České republiky v rámci akce Můj první gól.

Jste rozhodnuti zaregistrovat do FAČR svého malého fotbalistu nebo fotbalistku?

Vezměte svého malého fotbalistu nebo fotbalistku a zúčastněte se náboru, který se koná tak jak je uvedeno v náboru ARSENALU..