Rozpis tréninků a utkání na týden (20.10.2014)

Kliknutím na následující odkaz otevřete rozpis tréninků a utkání na 43. týden 2014: T43

Rozpis utkání na 43. týden 2014 U43

.

Trenérské obsazení mládežnických družstev pro sezónu 2014/15 zde

TJ Spartak Chrastava - Česká Lípa 2:1 (0:0) (20.10.2014) - muži A

Českolipský tým sahal po bodu

Chrastava – Lípa zajížděla v sobotním odpoledni k lídru krajské soutěže Spartak Chrastava. O výsledku se rozhodlo v posledních minutách, kdy rozhodčí Bohatý odpískal ruku mladíčka Mígla, který si ji nakopl při odkopu míče z vápna.

Domácí trenér Petr Rozmajzl k utkání řekl „ Dnešní utkání bylo z obou stran fotbalově kvalitní. Chvilkami byla lepší Lípa, chvilkami jsme byli lepší my.      O výsledku rozhodl šťastnější závěr utkání v neprospěch.“

Prvně ohrozil soupeřovu branku Švec, kdy z dvaceti metrů mířil těsně vedle branky. O několik minut později si do vápna naběhl domácí Kouba, jenže ve skluzu netrefil míč. Ve 22. minutě se blýskl svým zákrokem českolipský gólman Kluch, když vyrazil tvrdou střelu Koubka. Pak přišla pěkná akce Lípy, Burian našel ve vápně Mígla, ten hlavou poslal míč jen do náruče domácího gólmana.  První poločas skončil bezbrankově.

Po deseti minutách druhé půle vyslal Rozmajzl nebezpečnou střelu na Klucha, ten ji bravurně zlikvidoval. V následných minutách mohl otevřít skóre Kaňkovský, kdy z trestného kopu vyslal přízemní střelu na domácí branku, brankář Kosiewicz byl na místě. Jediného gólu se Lípa dočkala v 74. minutě po trestném kopu, kdy Kaňkovský přistrčil míč Vodrážkovi, ten vystřelil, míč se odrazil ke Klimentovi a ten dal na 1:0. Jenže domácí hned z protiútoku ukázali svoje kvality, kdy Kouba prostřelil českolipského brankáře 1:1. Pak přišla pro Lípu smolná minuta. Mládíček  Mígl ve snaze vykopnout míč z vápna si nastřelil ruku. Rozhodčí Bohatý kupodivu všech odpískal pokutový kop, který se štěstím proměnil Rozmajzl 2:1. V závěru Lípa neudržela nervy a byly z toho dvě červené karty. Českolipský trenér Jiří Ješeta k tomu všemu řekl: „ První poločas jsme odehráli dobře, vytvořili jsme si nějaké šance. Drželi jsme remízu. Ve druhé půli jsme šli do vedení, ale hned z protiútoku jsme dostali gól na 1:1. Což je naše velká bota. To není první zápas, kdy jsme neudrželi vedení. K penaltě a červeným kartám se radši vyjadřovat nebudu.“

Branky: 74.Kliment – 74.Kouba, 86.Rozmajzl (PK), ŽK 3-3, ČK 0-2, rozhodčí Bohatý

Sestava domácích : Kosiewicz – Rozmajzl P., Vávra (77.Cusnír), Žemlička, Kouba, Vodička (Duriš), Abraham, Rozmajzl M., Bartoš, Řezka (90.Šipula), Uzel

Sestava hostí: Kluch – Horák, Vodrážka, Rataj, Švec, Kaňkovský (86.ČK) –Burian, Kliment (91.ČK), Mígl – Věchet, Reichelt ( 87.Ladra)

Záznam z utkání zde