Tanvaldsko - Arsenal 1 : 13 (27.08.2015) - mladší žáci B

Sestava: Petr- Řezníček, Vít – Bodi R., Wendler, Šulc, Kříž, Kucr M – Borůvka, Vávra

Branky: Kříž 5, Wendler 3, Vávra 2, Vít, Šulc a Kucr M.

Trenér: Tomáš Kucr

V nezvyklém termínu 26. srna jsme začali krajskou soutěž mladších žáků, a to prvním mistrovským utkáním na hřišti vzdálených Velkých Hamrů, kde jsme se utkali s mladšími žáky Tanvaldska. Do utkání jsme nastoupili s nasazením a hned od prvních minut jsme zatlačili soupeře před jeho vlastní branku. Dostávali jsme se do zakončení, ale soupeřova brankaře se nám nepovedlo prostřelit. Soupeř skóroval hned po prvním rychlém útoku, kdy naše obrana nebyla zcela zformována, a tak jsme v utkání brzy prohrávali. Kluky to spíše nabudilo a přidali na důrazu fotbalovosti a zpřesnili jsme i zakončení. Brzy jsme vyrovnali a hned vzápětí otočili skóre v náš prospěch. Od té doby byl zápas pod naší kontrolou a svůj náskok jsme postupně zvyšovali až ke konečnému výsledku 1:13 v náš prospěch.  Soupeře jsme do větších akcí nepouštěli, kluci předvedli několik moc pěkných akcí, které končili gólem. Pochvala patří všem, za výkon, bojovnost i fotbalovost.

( text Tomáš Kucr )

Rozpis tréninků a utkání na 35. týden (24.08.2015)

Na následujícím odkazu naleznete rozpis tréninků a utkání na tento týden. Zde.

Velké Hamry - ARSENAL 0:0 (20.08.2015) - muži A

Rozhodčí: Trdla - Horák, Mrkáček. Diváci: 150.

Další utkání 3. kola KP:

Mšeno - Bozkov 1:2

Lomnice - Višňová 2:2

Doksy - Sedmihorky 0:3

Chrastava  - Skalice 7:2

Hejnice - Frýdlant 4:3

Železný Brod - Košťálov 3:2

Arsenal - Krupka 6 : 0 ( 1 : 0 ) (20.08.2015) - mladší žáci A

Sestava: Volek - Hudec, Češka, Kucr M., Wendler, Štěrba, Kubát, Pospíšil - Petr, Borůvka, Vít, Šulc, Vávra

Branky: Kucr M a Šulc 2, Štěrba a Kubát

Trenér: Tomáš Kucr

Dnešní odpoledne, tedy 20.8. 2015, jsme v rámci tréninku, odehráli přípravné utkání s mladšími žáky z Krupky u Teplic. Začátek utkání a vlastně celý první poločas byl hodně kostrbatý, kdy se kluci na hřišti hledali. Není se čemu divit, někteří toho ještě moc nenatrénovali, a tak skočili do zápasu tzv. rovnýma nohama.  Soupeře jsme sice do nějakých vyložených šancí nepouštěli, ale z druhé strany to bylo to samé. Soupeř nám nedovolil zakončovat. Kluci dlouho hledali recept na to, jak houževnatou obranu rozebrat. Nakonec se to povedlo až Máťovi Kucrovi, který střelou k tyči, ze střední vzdálenosti, otevřel skóre. Tak skončil i poločas. Ve druhém poločase se již hra zlepšila, hlavně zpřesnila a do zakončení jsme se již dosávali častěji. Vytvořili jsme na soupeře tlak, kterému nemohl dlouho odolat a postupně trestali chyby, které soupeřova obrana pod tlakem dělala. Soupeř hrozil pouze z brejků, které jsme uspěšně likvidovali. Náš brankař byl spíše v roli posledního rozehravače. Ke konci již kluci nalezli hru, která na soupeře platila a nechtěli ani zápas ukončit. Řekl bych, že jsme ke konci utkání byli i fyzicky odolnější. Pochvala patří všem, kteří se zápasu zhostili velmi pěkně, bojovně ale i fotbalově.

( text Tomá Kucr )

Přípravný zápas U15 - zrušen (17.08.2015) - starší žáci

Přípravné utkání U15, které se mělo odehrát tuto středu v Mnichově Hradišti, bylo ZRUŠENO. Místo zápasu bude normálně trénink od 09:30 do 11:00 hod.

Rozpis tréninků a utkání na 34. týden (17.08.2015)

Na následujícím odkazu naleznete rozpis tréninků a utkání na tento týden. Zde.