Rozpis tréninků a utkání na týden (28.09.2014)

Kliknutím na následující odkaz otevřete rozpis tréninků a utkání na 40. týden 2014: T40  - (verse xls) na 40. týden  T40

Rozpis utkání na 40. týden 2014 U40.

Trenérské obsazení mládežnických družstev pro sezónu 2014/15 zde

Česká Lípa - Košťálov 2:1 (1:0) (28.09.2014) - muži A

Branky 41. a 75. Věchet - 87. Otmar. Rozhodčí Neugebauer - Vrtal, Šmíd. ŽK 2:3. Diváků 120.

Česká Lípa: Chadraba - Poláček, Štálík, Horák - Švec, Ladra, Burian (89.Šimon), Kliment, Valta (80.Mígl) - Kaňkovský, Věchet. (Připraveni Kluch, Reichelt, Ješeta). Trenéři Jiří Ješeta, Stanislav Kouřil.

Košťálov: Průcha - Moró, Klazar, Poledník, Huráň, Otmar, Stránský, Landiga (58.Houžvička), Jísl, Stehlík, Janata (Připraveni  Jakubisko, Cerman, Šrajer). Trenér Jaroslav Cerman.

Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

Video z utkání na TV COM zde

Reportáž z utkání  na CL SPORT zde.

Další utkání 8. kola KP:

Velké Hamry - Železný Brod         2:0

Hrádek - Semily                             2:3

Bozkov - Sedmihorky                    4:3

Doksy - Mšeno                               0:1

Skalice - Pěnčín-Turnov B             1:3

Višňová - Chrastava                       2:2

Nový Bor - Česká Lípa 1:2 (0:2) (28.09.2014) - starší dorost

Branky 11. Mígl, 29. Ladra - 48. Hochman. Rozhodčí Kowalik.

Česká Lípa: Chládek - Tomíček, Copko, Urban, Rosenberg - Karlík, Ráž, Ruč, Kašpar - Ladra, Mígl (střídali Rada, Franko, Šesták).

Česká Lípa/Zákupy - Vesec 2:4 (1:1) (28.09.2014) - mladší dorost

Rozhodčí Miklovič. Branky Pečenka, Jakeš.

Sestava: Holub - Stummer J.,Hrdlička, Cagáň, Patka, Jakeš, Pečenka, Novák, Vaníček, Stummer T., Košvanec, Ouzký, Dufek, Šefčík, Kasinec, Číž

V neděli jsme se utkali s lídrem tabulky týmem Vesec a musím říct , že mě moji svěřenci velmi mile překvapili, hlavně první poločas jsme byli lepším týmem a zaslouženě se ujali vedení po výborně zahraném nepřímém kopu který proměnil Pečenka. Bohužel jsme na konci prvního poločasu inkasovali po zmatcích v obraně a nepovedeném odkopu.
V druhé půlce se projevili kvality a stáří hráčů Vesce kteří převzali taktovku utkání a byli lepším týmem a měli i více štěstíčka. Několikrát nás zachránil brankář Holub ale bohužel nedosáhl na dvě utěšené rány zpoza šestnácky a soupeř se ujal vedení 3 : 1. Poté jsme vsadili vše na útok a snížili na 2:3 po samostatném úniku Jakeše. Bohužel při hře vabank jsme 4 minuty před koncem inkasovali po čtvrté. Poté už se nám nepodařilo soupeře přitlačit a vstřelit branku.
Ještě se musím vrátit ač nerad k momentu z prvního poločasu který dle mého úsudku ovlivnil celý zápas, jde o moment kdy se náš hráč dostal do samostatného úniku a řítil se na soupeřovu branku a obránce který ho stíhal ho nešetrně zezadu zkosil, všichni čekali vyloučení ale k údivu všech faulující hráč nedostal ani kartu což v tu chvíli nechápal vůbec nikdo!!! Rozhodčí mi na to řekl a to cituji "já jsem ho napomenul a vysvětlil mu to" takže nevím jaká výhoda či nevýhoda z toho plynula ale myslím že by se pan rozhodčí měl nad svými výroky zamyslet a to že mi řekne, že se v téhle soutěži karty nedávají to už opravdu nevím co si mám myslet. Poškodilo to ne jen celé utkání ale i naše hráče, nevím co je mám tedy učit??? Jestli to, že mají hrát fér apod. nebo , že můžou dělat zákeřnosti, kecat apod.!!!

Trenér Petr Čihák

Jablonec C - Česká Lípa 4:1 (2:1) (28.09.2014) - starší žáci

Branka Pop.
Sestava Bláha M. - Steklý, Mikšovský, Kučera, Sancho - Černý, Dlouhý, Pavlovec, Surovikin - Saleh, Tandera.(průběžně střídali - Kohout Š., Blizníkov, Pop, Šimanovský). Trenéři Miroslav Hejda, Karel Machač. Vedoucí Miroslav Tandera.
První porážka našich starších žáků v soutěži na hřišti, dle mého názoru, zatím nejlepšího soupeře.
Náš tým šel sice po krásné brance Matěje Popa do vedení, ale jinak jsme toho v utkání moc nepředvedli.
Jablonec byl fotbalovější, rychlejší a důraznější v osobních soubojích. Naši hráči dělali pod tlakem chyby, nedařila se rozehrávka, kombinace a ani fotbalové srdce u některých opor nebylo dnes na správném místě ...
Soupeř navíc proměnil dva pokutové kopy a ještě nám zranil kapitána Steklého, který musel odstoupit.
Z utkání je potřeba se poučit a už v dalším utkání, s velmi silným Turnovem, se pokusit o nápravu dnešního nepovedeného výkonu.
(Karel Machač)

Jablonec C - Česká Lípa 2:11 (0:6) (28.09.2014) - mladší žáci A

Branky: Šimanovský 4, Volek a Černý po 3, Nguyen.
Sestava: Bodi M. - Chochola, Verner, Proch, Volek, Nguyen, Šimanovský, Koucký, Černý. Trenér Roman Bodi.
(Roman Bodi)