Informace o fotbale   najdete také na

Cvikov - Česká Lípa 2:1 (2:1) (28.07.2014) - muži A

Branky 15. a 35. Kuběj - 25. Burian . Rozhodčí Klimt. Diváků 100.

Sestava: Chadraba ( 45. Kluch) - Pažout ( 70. Měšťan), Müller, Rataj ( 45. Poláček), Burian ( 60. Ráž), Vodrážka ( 45. Ladra M.), Švec, Kliment ( 55. Čvančara), Valta, Věchet, Horák. Trenéři Jiří Ješeta, Stanislav Kouřil.

Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

Další přípravné utkání jsme sehráli ve Cvikově proti domácímu družstvu. Tento zápas nám měl posloužit jako zpestření hrubé části letní přípravy. Bohužel na některých hráčích byla únava víc než patrná. Hlavně v prvním poločase nám domácí dali lekci z produktivity, když hráli s větší chutí a zápalem do hry, a zaslouženě šli dvakrát do vedení. Ve druhém poločase se přístup našich hráčů trošičku zlepšil, ale proměňování šancí je naší slabinou. Vinou zbrklosti nebo nepřesného zakončení jsme se připravili o lepší výsledek. Odehrané zápasy nám ukazují, na čem musíme do začátku soutěže zapracovat a je toho požehnaně. Pokud se chceme v tabulce pohybovat výš než v minulé sezoně, musíme se ještě hodně zlepšit.
I přes mou nespokojenost s tímto zápasem musím většinu hráčů pochválit za jejich přístup k trénování, když na každém tréninku nás je 15 - 19, a na každém je vidět chuť na sobě pracovat. Současně se fanouškům omlouvám za pozdě dodané informace k zápasu.

Změny v kádru: na hostování do N. Boru odešel M.Válek naopak se vrátil K. Kaňkovský a další posilou je M. Švec, který hrál na jaře za Skalici.

Jiří Ješeta - trenér.

Česká Lípa - Mnichovo Hradiště 1:2 (0:1) - hráno v Novém Boru (19.07.2014) - muži A

Branky Válek - vlastní (Burian), Jíra. Diváků 25.

Sestava: Kluch ( Chadraba) - Burian ( Pažout), Rataj, Horák ( Poláček), Müller ( Novák), Švec ( Ladra), Válek, Kliment, Valta, Věchet, Ráž
Do utkání jsme šli z hrubé přípravy, proto byla na našich hráčích vidět určitá nerozehranost. I přes prohru zápas s kvalitním soupeřem splnil naše očekávání a posloužil k vyzkoušení nových hráčů.
Jiří Ješeta - trenér

Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

A mužstvo zahájilo přípravu, už v SO 19.7. hraje (16.07.2014) - muži A

V pondělí 14.7.2014 začala letní příprava A mužstva na nový ročník KP. Na prvním tréninku se sešlo 21 hráčů, kteří by se měli poprat o místo v kádru pro podzimní část soutěže. Do přípravy se ke stávajícímu kádru připojili naši dorostenci Ladra M., Pažout P., Ráž O., Valta L. ( působil v dorostu Roudnice nad Labem), R. Věchet ze Stráže p. Ralskem a K.Kaňkovský ( návrat z hostování v N.Boru). O příchodech dalších hráčů, kteří s námi trénují, se teprve jedná, proto zatím nebudu psát konkrétní jména, ale určitě budeme usilovat o jejich získání a zkvalitnění našeho kádru. O změnách v mužstvu budeme průběžně informovat na našich stránkách.
Trénovat budeme v domácím prostředí třikrát týdně ( po, st, pá). Většinu přípravných utkání budeme hrát z důvodu rekonstrukce našeho hřiště na půdě soupeřů. Oproti původnímu plánu odehrajeme první zápas už tuto sobotu 19.7. od 17.00 hodin v Novém Boru proti Mnichovu Hradišti.
Jiří Ješeta - trenér.

Letní příprava mužstev - mládež 2014 (15.07.2014)

Přehled najdete zde  /ST 30.7. v 17:30 Kladno U17 - Česká Lípa U19 - ZRUŠENO !!NE 3.8. v 9:30 (změna) Česká Lípa U19 - Varnsdorf U 17 ( v Zahrádkách)/, rozpis mistrovských utkání PODZIM 2014 zde

Nová sezóna v kraji zahajuje 16. 8. 2014 (14.07.2014)

Losovací aktiv krajských soutěží pro sezónu 2014 - 2015 určil s kým a kdy se naše družstva mužú a mládeže v následujícím soutěžním ročníku utkají. Muži začínají s nováčkem soutěže - Velké Hamry.

O losování soutěží KP mužů  a dorostu informuje Miroslav Dvořák.

Naše utkání KP dospělých zde   ( verze xls )  zde  a aktualizovaná dorostu zde  ( verze xls )  zde

Termínová listina pro podzim 2014 zde.

Na vysledky.com los KP Libereckého kraje najdete zde.

A mužstvo dospělých

Přípravná utkání:

SO19.7. v 17:00 Česká Lípa - Mn. Hradiště v Novém Boru

SO 26.7. v 17:00 Cvikov - Česká Lípa
SO  2.8. v 17:00 Vilémov - Česká Lípa
ST  6.8.  v 18:00 ARS Česká Lípa - Loko Česká Lípa ( v jednání )
SO 9.8. v 17:00 Benešov n. Pl. - Česká Lípa

Trénuje se třikrat týdně pod vedením trenérské dvojice Jiří Ješeta, Stanislav Kouřil, managerem a vedoucím mužstva je Josef Košta. Trénink bude probíhat v České Lípě.

K mužstvu se sponzorsky vrací pan ing. Jiří Jakoubek s pověřením Romana Hejny

(Josef Košta).

Dorost zahajuje 31. 8. s Žel. Brodem (10.07.2014) - starší dorost

Podrobnosti v Tabulka zápasů - starší dorost  podzim 2014

Zahájení přípravy - PO 28. 7. 2014

Přípravná utkání:

ST 30.7. v 17:30 Kladno U17 - Česká Lípa - ZRUŠENO !!
NE 3.8. v 9:30 (změna) Česká Lípa - Varnsdorf U 17 ( v Zahrádkách)
SO 9.8. v 10:00 Česká Lípa - Děčín ( v Zahrádkách)
NE 17.8. v 10:00  Česká Lípa U 19 - Čeká Lípa U 17 ( v Zákupech)
NE 24.8. v 9:30 Česká Lípa - Doksy (hřiště č.1)