Exhibiční zápas (27.11.2014)

Dnes od 17hod na umělé trávě se utkají věrný fanoušci CL FANS s A muži Arsenalu

Přijďte se dnes naposled v roce pobavit k Ploučnici fotbalem.

Rozpis tréninků a utkání na týden (24.11.2014)

Kliknutím na následující odkaz otevřete rozpis tréninků a utkání na 48. týden 2014: T48

Rozpis utkání na 48. týden 2014 U48

Trenérské obsazení mládežnických družstev pro sezónu 2014/15 zde

Arsenal Česká Lípa U15 – SK VTJ Rapid Liberec U15 2:0 (1:0) (23.11.2014) - starší žáci

Branky: Šefčík, Saleh

Rozhodčí: Jiří Vágner

Sestava: Bláha – Mikšovský, Steklý, Kučera, Sancho – Saleh, Dlouhý, Švarc, Surovikin – Šefčík, Tandera

Trenéři: Miloslav Hejda, Karel Machač

(průběžně střídali – Pavlovec, Pop, Havlík, Mothejzík)

Na poslední utkání roku 2014 jsme si pozvali našeho tradičního soupeře Rapid Liberec a rozloučili jsme se s fotbalovým rokem vítězstvím a solidním výkonem.

Obě mužstva předváděla od začátku rychlou útočnou hru se snahou vstřelit branku. Prvních 20 minut patřilo nám, vytvořili jsme si dvě velké šance, ale branku jsme nevstřelili. V době kdy začal být aktivnější soupeř, předvedli jsme nejhezčí akci utkání a po ose Sancho, Tandera, Šefčík posledně jmenovaný otevřel mazáckým gólem stav utkání – 1:0.

Závěr 1. poločasu patřil soupeři, kdy po našich lehkovážných chybách hrozil hlavně ze standardních situací a od branky nás zachránilo břevno a tyčka.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně se snahou dostat míč do křídelních prostorů a po centrech ze strany se pokusit skórovat.

To se opět povedlo v 60. minutě, kdy gól na 2:0 s velkým přispěním hostujícího brankáře vstřelil Shadi Saleh – 2:0.

A když soupeř ještě jednou do konce utkání trefil tyčku, naše konto zůstalo čisté a stav již zůstal nezměněn.

Nutno uznat, že hosté si za svůj výkon gól zasloužili a málokdy se stane, že tým zachrání od gólu 1x břevno a 2x tyčka, ale fotbal přináší i tyto momenty.

Závěrem bych chtěl všem hráčům, nejen za dnešní výkon, ale za celou podzimní část poděkovat za předvedené výkony a popřát jim ať je fotbal baví a přináší jim radost.

(Karel Machač)

Turnaj Kosmonosy 8. místo - starší přípravka „A“ (19.11.2014) - Přípravka starší A

Sestava: Moravík – Jelínek, Řezníček, Štěrba, Kucr J., Wendler – Vávra, Ježek, Bodi R, Kucr M.

Branky: Kucr M. 3, Wendler 2, Kucr J a Štěrba

Trenér: Tomáš Kucr

Rozpis tréninků a utkání na týden (19.11.2014)

Kliknutím na následující odkaz otevřete rozpis tréninků a utkání na 46. týden 2014: T46

Rozpis utkání na 46. týden 2014 U46

Trenérské obsazení mládežnických družstev pro sezónu 2014/15 zde

Arsenal Česká Lípa - Staré Splavy/Doksy 10:0 (5:0) (17.11.2014) - starší žáci

Přátelské utkání s účastníkem OP.

Branky: Šefčík 4, Tandera 2, Kučera 1, Dlouhý 1, Steklý 1, Saleh 1
Rozhodčí - Švarc Roman, Kutílek Martin, Machač Filip

Sestava - Bláha Matyáš - Blizníkov, Kučera, Steklý, Sancho - Mikšovský, Dlouhý, Tandera, Surovikin - Saleh, Šefčík
(průběžně střídali - Kohout Šimon, Pavlovec, Souček, Havlík)