Tabulka po 7.kole
7. Sedmihorky B 9
8. Pěnčín-Turnov B 3
9. Semily B 0*

TJ Slovan Hrádek nad Nisou B U13 - Arsenal Česká Lípa B U13 3:2 (2:1) (14.06.2015) - mladší žáci B

Branky: Šlechta 1, Kučera 1

Sestava: Machač Filip  -  Pobuda Jakub, Hudec Ivan, Češka Filip – Nguyen Martin, Šlechta Petr -  Volek Matouš, Kubát Dušan

(průběžně střídal- Kučera Dominik)

Trenér: Antonín Pobuda

Snad pod dojmem téměř 20-ti bodového náskoku vítěz 1.A třídy kraje nepřistoupil k poslednímu utkání sezóny na 100% a po více než 8 měsících poznal hořkost porážky s týmem, který byl určitě k poražení. Na omluvu kluků je potřeba dodat, že k utkání nastoupil oslaben a pouze s jedním hráčem na střídání. Přesto tento tým zaslouží uznání a velikou pochvalu za výkony a výsledky po celou sezónu, když jako jediný tým v klubu dokázal svoji soutěž vyhrát, navíc s úctyhodným náskokem 17 bodů před Rapidem Liberec.

(Karel Machač)

Tabulka zápasů - mladší žáci B
jaro 2015
Arsenal Česká Lípa U12 B - SK VTJ Rapid Liberec U12 B 2:2 (1:1) (07.06.2015) - mladší žáci B

Branky: Kubát 2
Rozhodčí: Havel
Sestava: Machač – Pobuda, Kuľha, Češka – Kučera, Hudec – Volek, Kubát (Šlechta, Trégr)

Trenér: Pobuda Antonín

Úctyhodnou sérii vítězných utkání dnes ukončil našim mladším žákům B jejich soupeř z Rapidu Liberec, který s našimi přeborníky dokázal uhrát bod za remízu 2:2. Přesto se utkání dalo vyhrát, kdyby kluci proměňovali šance, kterých bylo více než dost. Kluky můžeme i tak pochválit za velikou snahu utkání dovést do vítězného konce.

(Text: Karel Machač)

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

FK Pěnčín -Turnov B U13 – Arsenal Česká Lípa B U13 0:8 (0:4) (31.05.2015) - mladší žáci B

Branky: Volek 3, Kubát 2, Kuľha 1, Šlechta 1, Pobuda 1

Sestava: Trégr – Pobuda, Kuľha, Češka – Šmíd, Šlechta – Volek, Kubát (Kučera)

Trenér: Antonín Pobuda

Další jasná výhra našich mladších žáků B, kteří přidali další vítězství v soutěži, kterou již vedou  s náskokem více než 20-ti bodů.

Arsenal Česká Lípa B U13 – TJ Slovan Hrádek nad Nisou B U13 5:3 (1:1 (24.05.2015) - mladší žáci B

Branky: Kuľha 1, Volek 1, Štěrba 1, Šlechta 1, Hudec 1

Sestava: Machač Filip  -  Pobuda Jakub, Hudec Ivan, Češka Filip – Kučera Dominik, Kuĺha Martin -  Volek Matouš, Šlechta Petr (Šmíd Jakub, Štěrba Jiří)

Trenér: Pobuda Antonín

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

Utkání velice pohledné, dramatické a se šťastným koncem pro naše mladší žáky B. Soupeř se představil jako velice zdatný tým s velmi rychlým přechodem do útoku a po celé utkání hrozil brejkovými situacemi. Naši hráči si s tím ale poradili a soupeře nakonec udolali výsledkem 5:3.

Pochválit můžeme za dnešní výkon celý tým, který byl přihlížejícími rodiči odměněn náležitým potleskem.

(Karel Machač)

VTJ Rapid Liberec B – Arsenal Česká Lípa B 1:6 (0:1) (17.05.2015) - mladší žáci B

Branky:  Kubát 2, Kuľha 2, Volek 1, Šlechta 1

Sestava: Machač Filip  -  Pobuda Jakub, Kučera Dominik , Češka Filip  -  Hudec Ivan, Kuĺha Martin -  Volek Matouš, Kubát Dušan (Šlechta Petr, Trégr Václav)

Trenér:  Pobuda Antonín

Už jistý vítěz 1.A třídy kraje, mladší žáci B, pedvedl další kvalitní výkon a zejména ve 2.poločase na hřišti dominoval.

Arsenal Česká Lípa B U12 – FK Pěnčín-Turnov B U12 7:1(1:0) (10.05.2015) - mladší žáci B

Branky: Volek 4, Kubát 1, Kuľha1, Šlechta 1

Sestava - Machač - Hudec, Kuľha, Češka - Kučera, Šlechta - Kubát, Volek

(průběžně střídali - Pobuda, Kučera Denis, Šmíd)