Návštěvy stránek


Partneři LKFS

 

Město Česká Lípa je poskytovatelem finančního příspěvku na celoroční činnost.

Fotbalové informace

Výsledky a statistiky najdete na stránkách

Českolipský sportovní portál

Stálý nábor hráčů  do klubu                        (klikni na znak)

Kalendář
 

Partneři
Tabulka po 7.kole
1. ARSENAL ČL B 24
2. Rapid Liberec B 21
3. Jablonec D 18*
4. Tanvaldsko B 18
5. Nový Bor B 15*
6. Hrádek B 12
7. Sedmihorky B 9
8. Pěnčín-Turnov B 3
9. Semily B 0*


Arsenal - Tanvaldsko 18:1 (8:0) (25.10.2015) - mladší žáci B

Sestava: Kukucz- Mastný, Řezníček, Bodi, Wendler, Kucr M. , Kříž, Vávra – Petr, Borůvka, Šulc, Hadrbolec, Sýkora

Branky: Kucr M. 4, Kříž 3, Řezníček, Wendler, Vávra a Petr 2, Šulc, Sýkora a Borůvka

Trenér: Tomáš Kucr

V neděli jsme hostili na domácí UMT v posledním mistrovském utkání mladší žáky Tanvaldska. Zápas to byl jednoznačný, kdy se celý odehrál na polovině soupeře.  Kluci si s chutí zahráli i zastříleli, nechyběly ani  nádherné fotbalové akce a krásné branky.  Kluky chválím nejenom za tento zápas, ale za celý podzim, kdy přezimujeme v tabulce na moc pěkném druhém místě.  Kluci na podzim nastříleli 83 branek, což je ze všech týmů soutěže nejvíce a to je právě to koření fotbalu, které kluky motivuje do dalších utkání. Jsem rád, že mohu být součástí takto útočného týmu. Díky i rodičům za podporu v tréninkových jednotkách i při zápasech. Díky všem

( text: Tomáš Kucr )

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

 Tabulka zápasů - mladší žáci B
datum čas domácí­ hosté výsledek
jaro 2015      
Lokomotiva ČL - Arsenal ČL 4 : 4 (11.10.2015) - mladší žáci B

Sestava:   Kukucz-Řezníček, Hadrbolec, Bodi R., Wendler, Kucr M., Kříž, Šulc- Vávra, Ježek, Sýkora,     Borůvka, Petr

Branky:  Kříž 2, Šulc a Kucr M

Trenér: Tomáš Kucr

V neděli jsme zavítali na hřiště městského rivala Lokomotivy, kde nás čekalo další mistrovské utkání. Derby bývá vždy bojovné, a my věděli, že nás na Lokomotivě nečeká lehký zápas. Nad soupeřem jsme měli sice celý zápas drobnou převahu, kdy Lokomotiva pořád doháněla náš náskok, ale vedení se nám nepodařilo uhájit až do samotného konce. Soupeři jsme po vlastních chybách darovali dva góly, kdy jednu střelu si Pepa Wendler hlavou nasměroval do vlastní branky a druhý gól po faulu ve vápně padl z následného pokutového kopu. Škoda těchto dvou okamžiků v utkání, mohli jsme si „domů“ přivézt 3 body. I tak chválím za nasazení a bojovnost všechny, co do zápasu nastoupili.

( text: Tomáš Kucr )

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

Arsenal - Jablonec/Podještědí 11:1 (4:0) (03.10.2015) - mladší žáci B

Sestava: Doležal – Řezníček, Mastný, Vít, Wendler, Kucr M., Kříž, Vávra – Bodi R., Ježek, Sýkora

Branky: Kříž 5, Wendler a Kucr M. 3

Trenér:  Tomáš Kucr

V sobotu před obědem jsme hostili na našem trávníku v dalším mistrovském utkání  Jablonec/Podještědí. Celý zápas byl v naší režii, kdy uklidnění do průběhu zápasu přinesl Vojta Kříž, který dal soupeři v prvním poločase 4 góly. Ve druhém poločase jsme hned zpočátku přidali další branky a zápas byl rozhodnutý. Kluci soupeře pustili pouze ke dvěma střelám na branku, kdy jedna tečovaná střela propadla za našeho brankaře a druhou,  Martin Doležal bravurně vychytal.  Gólů jsme mohli  přidat více, ale soupeřův brankář nám také plno střel pochytal. Chválím za nepodcenění mladšího soupeře, bojovnost i fotbalovost v celém utkání.

( text: Tomáš Kucr )

Rapid Liberec - Arsenal ČL 3 : 4 (20.09.2015) - mladší žáci B

Sestava: Doležel- Vít, Mastný, Bodi, Wendler, Kucr M., Šulc, Kříž – Ježek, Sýkora

Branky: Kříž 2, Sýkora a Kucr M

Trenér: Tomáš Kucr

V sobotu jsme zajížděli do Liberce, kde nás hostil místní Rapid. Vzhledem k velké marodce našeho týmu byli osloveni dva hráči ze starší přípravky, a to Milan Mastný a Martin Doležal, aby nám v utkání proti silnému soupeři pomohli. Kluci zapadli do kolektivu, jako by do něho patřili. Na hřišti nám také moc pomohli a dokázali jsme i díky ním toto těžké utkání zvládnout.  Zápas to byl velmi bojovný, poločas jsme prohráli 2:1 a celý druhý poločas dotahovali nepříznivé skóre. Až ke konci zápasu nasměroval střelu Matěje Kucra Petr Sýkora do branky a bylo rozhodnuto. Vedení jsme si již nenechali vzít. Pro kluky to byl hodně náročný fotbal po fyzické stránce, kdy se hodně bojovalo o střed hřiště. Toto jsme zvládli lépe a náš přechod do útoku byl plynulejší a dostávali jsme se tak častěji k soupeřově brance. Kluky chválím za výkon, nasazení, bojovnost, ale i fotbalovost, se kterou jsme soupeře přehrávali.

(text Tomáš Kucr )

Rovensko - Arsenal 5 : 0 (05.09.2015) - mladší žáci B

Sestava: Kukucz, Kucr J., Řezníček, Bodi R., Wendler, Kucr M., Kříž, Vávra, Ježek, Vít, Sýkora, Borůvka, Petr

Trenér: Tomáš Kucr

V sobotu jsme zajížděli na horkou půdu Sedmihorek, kde nás hostilo silné Rovensko. S tímto soupeřem jsme na jaře v soutěži prohráli, čehož si kluci byli vědomi a hned od začátku na soupeře nastoupili s nasazením a bojovností. Brzy jsme se dostávali i do šancí, které nám soupeřův brankař pochytal. Když už jsme soupeřova brankaře překonali, tak zahrál na brankové čáře rukou soupeřův obránce. Penalta se bohužel nepískala. Kluci dostali první branku z ofsajdu, ale i v tomto případě se porušení pravidel nepískalo. Klukům tyto dvě po sobě jdoucí situace sebraly úplně vítr z plachet, což se projevilo na dalším průběhu hry. Tím nechci snižovat kvalitu soupeře s vynikajícím brankařem, který byl pro nás tentokráte nepřekonatelný. S Rovenskem jsme hráli vyrovnanou hru, ale soupeř byl produktivnější. My jsme si šance dokázali také vytvořit, kdy kluci šli v několika případech sami na soupeřova brankaře, ale vsítit branku se nám nepovedlo. I tak patří klukům pochvala za nasazení a bojovnost, se kterou tento zápas odehráli. Někteří si sáhli až na dno svých fyzických sil. Chyby, které vznikly v průběhu utkání, jsou pro nás motivací k jejich odstranění.

( text Tomáš Kucr )

Tanvaldsko - Arsenal 1 : 13 (27.08.2015) - mladší žáci B

 

Sestava: Petr- Řezníček, Vít – Bodi R., Wendler, Šulc, Kříž, Kucr M – Borůvka, Vávra

Branky: Kříž 5, Wendler 3, Vávra 2, Vít, Šulc a Kucr M.

Trenér: Tomáš Kucr

 

V nezvyklém termínu 26. srna jsme začali krajskou soutěž mladších žáků, a to prvním mistrovským utkáním na hřišti vzdálených Velkých Hamrů, kde jsme se utkali s mladšími žáky Tanvaldska. Do utkání jsme nastoupili s nasazením a hned od prvních minut jsme zatlačili soupeře před jeho vlastní branku. Dostávali jsme se do zakončení, ale soupeřova brankaře se nám nepovedlo prostřelit. Soupeř skóroval hned po prvním rychlém útoku, kdy naše obrana nebyla zcela zformována, a tak jsme v utkání brzy prohrávali. Kluky to spíše nabudilo a přidali na důrazu fotbalovosti a zpřesnili jsme i zakončení. Brzy jsme vyrovnali a hned vzápětí otočili skóre v náš prospěch. Od té doby byl zápas pod naší kontrolou a svůj náskok jsme postupně zvyšovali až ke konečnému výsledku 1:13 v náš prospěch.  Soupeře jsme do větších akcí nepouštěli, kluci předvedli několik moc pěkných akcí, které končili gólem. Pochvala patří všem, za výkon, bojovnost i fotbalovost.

( text Tomáš Kucr )                            

 

 starší články