Tabulka po 7.kole
8. Pěnčín-Turnov B 3
9. Semily B 0*

Tanvaldsko - Arsenal 1 : 13 (27.08.2015) - mladší žáci B

Sestava: Petr- Řezníček, Vít – Bodi R., Wendler, Šulc, Kříž, Kucr M – Borůvka, Vávra

Branky: Kříž 5, Wendler 3, Vávra 2, Vít, Šulc a Kucr M.

Trenér: Tomáš Kucr

V nezvyklém termínu 26. srna jsme začali krajskou soutěž mladších žáků, a to prvním mistrovským utkáním na hřišti vzdálených Velkých Hamrů, kde jsme se utkali s mladšími žáky Tanvaldska. Do utkání jsme nastoupili s nasazením a hned od prvních minut jsme zatlačili soupeře před jeho vlastní branku. Dostávali jsme se do zakončení, ale soupeřova brankaře se nám nepovedlo prostřelit. Soupeř skóroval hned po prvním rychlém útoku, kdy naše obrana nebyla zcela zformována, a tak jsme v utkání brzy prohrávali. Kluky to spíše nabudilo a přidali na důrazu fotbalovosti a zpřesnili jsme i zakončení. Brzy jsme vyrovnali a hned vzápětí otočili skóre v náš prospěch. Od té doby byl zápas pod naší kontrolou a svůj náskok jsme postupně zvyšovali až ke konečnému výsledku 1:13 v náš prospěch.  Soupeře jsme do větších akcí nepouštěli, kluci předvedli několik moc pěkných akcí, které končili gólem. Pochvala patří všem, za výkon, bojovnost i fotbalovost.

( text Tomáš Kucr )

Tabulka zápasů - mladší žáci B
jaro 2015
TJ Slovan Hrádek nad Nisou B U13 - Arsenal Česká Lípa B U13 3:2 (2:1) (14.06.2015) - mladší žáci B

Branky: Šlechta 1, Kučera 1

Sestava: Machač Filip  -  Pobuda Jakub, Hudec Ivan, Češka Filip – Nguyen Martin, Šlechta Petr -  Volek Matouš, Kubát Dušan

(průběžně střídal- Kučera Dominik)

Trenér: Antonín Pobuda

Snad pod dojmem téměř 20-ti bodového náskoku vítěz 1.A třídy kraje nepřistoupil k poslednímu utkání sezóny na 100% a po více než 8 měsících poznal hořkost porážky s týmem, který byl určitě k poražení. Na omluvu kluků je potřeba dodat, že k utkání nastoupil oslaben a pouze s jedním hráčem na střídání. Přesto tento tým zaslouží uznání a velikou pochvalu za výkony a výsledky po celou sezónu, když jako jediný tým v klubu dokázal svoji soutěž vyhrát, navíc s úctyhodným náskokem 17 bodů před Rapidem Liberec.

(Karel Machač)

Arsenal Česká Lípa U12 B - SK VTJ Rapid Liberec U12 B 2:2 (1:1) (07.06.2015) - mladší žáci B

Branky: Kubát 2
Rozhodčí: Havel
Sestava: Machač – Pobuda, Kuľha, Češka – Kučera, Hudec – Volek, Kubát (Šlechta, Trégr)

Trenér: Pobuda Antonín

Úctyhodnou sérii vítězných utkání dnes ukončil našim mladším žákům B jejich soupeř z Rapidu Liberec, který s našimi přeborníky dokázal uhrát bod za remízu 2:2. Přesto se utkání dalo vyhrát, kdyby kluci proměňovali šance, kterých bylo více než dost. Kluky můžeme i tak pochválit za velikou snahu utkání dovést do vítězného konce.

(Text: Karel Machač)

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

FK Pěnčín -Turnov B U13 – Arsenal Česká Lípa B U13 0:8 (0:4) (31.05.2015) - mladší žáci B

Branky: Volek 3, Kubát 2, Kuľha 1, Šlechta 1, Pobuda 1

Sestava: Trégr – Pobuda, Kuľha, Češka – Šmíd, Šlechta – Volek, Kubát (Kučera)

Trenér: Antonín Pobuda

Další jasná výhra našich mladších žáků B, kteří přidali další vítězství v soutěži, kterou již vedou  s náskokem více než 20-ti bodů.

Arsenal Česká Lípa B U13 – TJ Slovan Hrádek nad Nisou B U13 5:3 (1:1 (24.05.2015) - mladší žáci B

Branky: Kuľha 1, Volek 1, Štěrba 1, Šlechta 1, Hudec 1

Sestava: Machač Filip  -  Pobuda Jakub, Hudec Ivan, Češka Filip – Kučera Dominik, Kuĺha Martin -  Volek Matouš, Šlechta Petr (Šmíd Jakub, Štěrba Jiří)

Trenér: Pobuda Antonín

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

Utkání velice pohledné, dramatické a se šťastným koncem pro naše mladší žáky B. Soupeř se představil jako velice zdatný tým s velmi rychlým přechodem do útoku a po celé utkání hrozil brejkovými situacemi. Naši hráči si s tím ale poradili a soupeře nakonec udolali výsledkem 5:3.

Pochválit můžeme za dnešní výkon celý tým, který byl přihlížejícími rodiči odměněn náležitým potleskem.

(Karel Machač)

VTJ Rapid Liberec B – Arsenal Česká Lípa B 1:6 (0:1) (17.05.2015) - mladší žáci B

Branky:  Kubát 2, Kuľha 2, Volek 1, Šlechta 1

Sestava: Machač Filip  -  Pobuda Jakub, Kučera Dominik , Češka Filip  -  Hudec Ivan, Kuĺha Martin -  Volek Matouš, Kubát Dušan (Šlechta Petr, Trégr Václav)

Trenér:  Pobuda Antonín

Už jistý vítěz 1.A třídy kraje, mladší žáci B, pedvedl další kvalitní výkon a zejména ve 2.poločase na hřišti dominoval.