Tabulka po 7.kole
7. Sedmihorky B 9
8. Pěnčín-Turnov B 3
9. Semily B 0*

VTJ Rapid Liberec B – Arsenal Česká Lípa B 1:6 (0:1) (17.05.2015) - mladší žáci B

Branky:  Kubát 2, Kuľha 2, Volek 1, Šlechta 1

Sestava: Machač Filip  -  Pobuda Jakub, Kučera Dominik , Češka Filip  -  Hudec Ivan, Kuĺha Martin -  Volek Matouš, Kubát Dušan (Šlechta Petr, Trégr Václav)

Trenér:  Pobuda Antonín

Už jistý vítěz 1.A třídy kraje, mladší žáci B, pedvedl další kvalitní výkon a zejména ve 2.poločase na hřišti dominoval.

Tabulka zápasů - mladší žáci B
podzim 2014
Arsenal Česká Lípa B U12 – FK Pěnčín-Turnov B U12 7:1(1:0) (10.05.2015) - mladší žáci B

Branky: Volek 4, Kubát 1, Kuľha1, Šlechta 1

Sestava - Machač - Hudec, Kuľha, Češka - Kučera, Šlechta - Kubát, Volek

(průběžně střídali - Pobuda, Kučera Denis, Šmíd)

Trenér: Antonín Pobuda

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

VTJ Rapid Liberec B – Arsenal Česká Lípa B 4:5(2:3) (05.05.2015) - mladší žáci B

Branky :  Kubát 2, Volek 2, Hudec 1

Sestava :  Trégr Václav  -  Pobuda Jakub, Kuĺha Martin, Češka Filip  -  Hudec Ivan, Šlechta Petr  -  Volek Matouš, Kubát Dušan  -  (Kučera Dominik)

Trenér:  Antonín Pobuda

Poslední mistrovský zápas před rozdělením do nadstavbové části jsme po tuhém a nervózním  boji dotáhli do vítězného konce. Liberec nastoupil oproti podzimnímu utkání posílen o hráče ročníku 2002 a bylo to znát na jejich větší fyzické vyspělosti. Začátek utkání se nám povedl. Vedli jsme do půlky poločasu tři nula a kluci hráli pohledný fotbal. Soupeř začal hrát hru na nakopávanou a my jsme na to z nepochopitelných důvodů přistoupili, což byla voda na jejich mlýn a snížil na rozdíl jedné branky i přesto, že jsme měli několik vyložených šancí, které by po proměnění dali utkání úplně jiný průběh.

Druhý poločas jsme začali opět hrát naši hru, vstřelili další dvě branky, k tomu neproměnili penaltu a opět jako přes kopírák soupeř začal nakopávat, přitvrdil a podařilo se mu snížit na konečných pět čtyři v náš prospěch. Závěr byl zbytečně nervózní. Soupeř chtěl za každou cenu vyrovnat, ale naši kluci svou tradiční bojovností dotáhli utkání do vítězného konce.

Chtěl bych všem našim borcům za celkové působení v této krajské soutěži poděkovat. Nejen za to, že tuto soutěž suverénně vyhráli, ale především za předvedenou hru, kdy je už na nich znát stále větší fotbalové myšlení, ale i přístupem k zápasům i tréninkům.

Doufám, že takto budeme postupovat i v nadstavbové části a završíme tak pro celé naše mužstvo velice úspěšný rok.

Text: Antonín Pobuda

Arsenal Česká Lípa B U13 – RSKM Tanvaldsko B U13 13:0 (6:0) (26.04.2015) - mladší žáci B

Branky: Kubát 4, Kuľha 2, Volek 2, Kučera 2, Šlechta 1, Češka 1, Pobuda1

Sestava: Bodi – Pobuda, Kuľha, Hudec– Kučera Dominik, Šlechta – Volek, Kubát (Machač, Kučera Denis, Češka)

Trenéři: Antonín Pobuda, Pavel Skládaný

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

Vysoká výhra nad týmem, který naše mužstvo jako jediný tým soutěže porazil. Soupeř nebyl kompletní, přesto to nesnižuje výborný výkon našeho týmu. Některé góly padly po krásných kombinacích doslova do prázdné branky. Střelecky se nejvíce dařilo Dušanovi Kubátovi, který 4 branky dal a ještě přihrával spoluhráčům.

(Text: Karel Machač)

FK Pěnčín-Turnov B U13 – Arsenal Česká Lípa B U13 2:13 (2:3) (18.04.2015) - mladší žáci B

Branky: Kučera 4, Šlechta 3, Kubát 3,Volek 2, Kuľha 1

Sestava: Machač – Pobuda, Kuľha, Češka – Kučera, Šlechta – Volek, Kubát (Trégr, Hudec)

Trenér: Antonín Pobuda

Další mistrovský zápas jsme sehráli 18.4. 2015 v Turnově. První poločas asi pod dojmem, že hrajeme s předposledním týmem tabulky, jsme zcela podcenili. Naši hráči neplnili pokyny, které jsme si před utkáním řekli a mysleli si, že soupeře porazíme hrou na půl plynu. Toto se nám samozřejmě vymstilo a poločas po vyrovnané hře skončil 2  : 3 v náš prospěch.

Po opravdu důrazné domluvě trenéra se výkon našich kluků diametrálně změnil. Nasazením a fotbalovým umem, jsme soupeře zcela přehráli a řadou krásných akcí  a deseti brankami potvrdili roli favorita.

Pochválit naše mužstvo mohu pouze za druhý poločas, kdy do hry vložili srdíčko, tradiční bojovnost a fotbalovost.

(Text: Antonín Pobuda)

Arsenal Česká Lípa B U13 - FK Baumit Jablonec D U13 6:4 (3:1) (12.04.2015) - mladší žáci B

Branky: Volek 2, Kučera 2, Kuľha 1, Hudec 1
Rozhodčí: Copko
Sestava: Bodi – Pobuda, Hudec, Češka – Kučera, Kuľha – Volek , Šmíd (Štěrba)

Trenéři: Pobuda Antonín, Skládaný Pavel

Další mistrovské utkání na domácí půdě jsme sehráli s velice silným soupeřem z Jablonce. Byli jsme si vědomi, že kluci z Jablonce jsou o rok mladší, ale velice sehraní a že nás čeká těžký zápas. Proto jsme našim svěřencům, kteří nastoupili bez několika opor (Petr Šlechta, Dušan Kubát, Filip Machač, Denis Kučera) naordinovali velký pressing po celém hřišti, čímž jsme soupeře zaskočili a brzy vedli dva nula. Potom se hra vyrovnala, Jablonec snížil, ale poločas jsme dotáhli k vedení tři jedna. Druhý poločas jsme opět zahájili lépe a  přidali  další branku, ale jako by nás to uchlácholilo a po velkých chybách a naší nedůsledností soupeř manko vyrovnal. Až v závěru se naši kluci probrali

a dvěma brankami rozhodli o vítězství.

Ještě jednou bych chtěl vyzdvihnout kvalitu soupeře a velkou bojovnost našich borců, kteří si sáhli až na dno svých sil a poděkovat jim za vůli po vítězství.

(Text: Antonín Pobuda)