Informace o fotbale   najdete také na

Arsenal C - Jablonné v Podještědí 6:9 (13.04.2014) - Přípravka mladší C

Branky: Jedlička 2, Chvála 2, Manžel, Vanik

Sestava: Turek - Jedlička, Chvála, Manžel, Vanik, Kaňkovský, Novák, Hölzel. Trenér: Manžel

(Pavel Jandáč)

Tabulka zápasů - Přípravka mladší C
podzim 2013
Skalice - Arsenal 15:5 (10:0) (06.04.2014) - Přípravka mladší C

Branky: Jedlička 2, Manžel, Zima, Hölzel

Sestava: Turek - Chvála, Zima, Manžel, Novák, Jedlička, Hölzel. Trenér: Manžel

Ve svém prvním jarním vystoupení naše mladší přípravka oedehrála slušný druhý poločas, naopak v první půli hosté zcela propadli. Za ml. přípravku C nastoupili hráči narození v roce 2005, 2006.

(Pavel Jandáč)

Turnaj Mimoň - 1. a 2. místo (03.03.2014) - Přípravka mladší C

První březnový den odehráli naši nejmladší fotbalisté minitrunaj v Mimoni za účasti domácí Mimoně a Nového Boru. Turnaj probíhal ve dvou kategoríích - starší (ročník 2007), mladší (2007, 2008), týmy se utkaly dvoukolově.

Foto Jiří Pechr - další fotografie: http://jonajda.rajce.idnes.cz/
Výsledky - starší kategorie:
Arsenal - Nový Bor 6:0 (Jandáč 2, Sertič 2, Jedlička 2) a 1:1 (Jedlička),  Arsenal - Mimoň 0:0 a 2:0 (Jandáč, Sertič)
Pořadí: 1. Arsenal 8 bodů, 2. Mimoň 5 bodů, 3. Nový Bor 2 body.
Sestava: Jandáč (3 branky v turnaji), Jedlička (3), Sertič (3), Jeníková, Ponocný, Bulíř.
Nejlepšími hráči týmu vyhlášeni Jandáč, Jedlička
Výsledky - mladší kategorie:
Arsenal - Mimoň 4:1 (Pavlovič 2, Jandík, Holuška) a 2:1 (Pavlovič 2), Arsenal - Nový Bor 0:5, 1:3 (Jandík)
Pořadí: 1. Nový Bor 10 bodů, 2. Arsenal 6 bodů, 3. Mimoň 1 bod.
Sestava: Pavlovič (4 branky v turnaji), Jandík (2), Holuška (1), Heřmánek, Pechr J., Tumu M´Pongo, Bilko, Brázda. Trenéři: Jandáč, Šanda.
Nejlepšími hráči týmu vyhlášeni Pavlovič, Jandík
Kluci zaslouží pochvalu za předvedené výkony. Starší tým turnaj vyhrál, obdržel pouze 1 gól, v turnaji nenašel přemožitele. Za mladší tým nastoupili někteří kluci ke svému prvnímu turnaji vůbec, přesto se dokázali ve dvou utkáních radovat z vítězství.
(Pavel Jandáč).

Turnaj Česká Lípa - 4. a 5. místo (23.02.2014) - Přípravka mladší C

V neděli 23.02.2014 pořádal Arsenal Česká Lípa turnaj mladších přípravek v hale Lokomotivy Česká Lípa. Za Arsenal se zúčastnila mladší přípravka C a D. Oba naše týmy se v celkovém pořadí seřadily za sebou, obsadily 4. a 5. místo. Turnaj opanovala Jiskra Mimoň, jejíž týmy se umístily na 1. a 2. místě.
Výsledky: Arsenal D - Nový Bor 0:0,  - Mimoň B 0:2, - Jablonné v Podj. 3:1, - Arsenal C 2:1, - Mimoň A 0:2.
Arsenal C - Mimoň B 1:1, - Mimoň A 1:2, - Nový Bor 1:3, - Arsenal D 1:2, - Jablonné v Podj. 2.2.
Konečné pořadí:
1. Jiskra Mimoň A 13 bodů, 2. Jiskra Mimoň B 8 bodů, 3. FC Nový Bor 7 bodů , 4. Arsenal D 7 bodů, 5. Arsenal C 2 body, 6. Jablonné v P. 2 body
Sestavy: Arsenal C: Turek - Lacina (5 branek v turnaji), Manžel, Benedikt, Sertič (1), Kaňkovský, Jeníková, Novák (trenér Manžel)
Arsenal D: Turek - Bulíř, Kovala, Jedlička (2), Hölzel, Ponocný (1), Jandáč, Chvála (2) (trenér Jandáč). Foto Kateřina Hradiská.

Turnaje byl odehrán v přátelské, ale zároveň pravé fotbalové atmosféře. Děkujeme našim svěřencům za předvedené výkony, při troše štěstí mohl tým Arsenal D dosáhnout kýženého třetího místa, a tím také získat pohár a medaile, které si kluci tolik přáli..... Snad to vyjde na příštích turnajích.
Současně děkujeme firmě Pavel Soukup - Úklidové práce - Chráněná dílna, která příspěla finančním darem na ocenění pro nejlepší týmy a jednotlivce.
Za trenéry Arsenalu C, D - Pavel Jandáč

Turnaj v Mimoni - 2. a 4. místo (15.02.2014) - Přípravka mladší C

K dalšímu turnaji zajížděly naše nejmladší přípravky C, D v sobotu 15.02.2014 do Mimoně. Z turnaje se bohužel na poslední chvíli odhlásily 2 týmy, takže se nakonec turnaje zúčastnily pouze 4 týmy (2 mimoňské, 2 českolipské).

Výsledky našich týmů:
Arsenal C - Mimoň A 0:2 a 0:3
Arsenal C - Mimoň B 0.0 a 2:0
Arsenal C - Arsenal D 3:1 a 1:1
Arsenal D - Mimoň A 0:2 a 0:2
Arsenal D - Mimoň B 0:1 a 0:0
Konečné pořadí: 1. Mimoň A, 2. Arsenal C, 3. Mimoň B, 4. Arsenal D.
Sestava Arsenal C: Vanik (3 branky v turnaji), Sertič (1), Ponocný (1), Manžel (1), Hölzel - trenér Manžel.
Sestava Arsenal D: Bulíř (1), Jandáč (1), Kovala, Benedikt, Holuška - trenér Jandáč.

(Text a foto Pavel Jandáč).

Turnaj Zákupy - 6. místo (09.02.2014) - Přípravka mladší C

V neděli 9.2.2014 zamířila mladší přípravka "C" na turnaj do Zákup, který pořádal fotbalový klub Lokomotiva Česká Lípa (pro ročníky 2005 a mladší). Ačkoliv naši mladí fotbalisté nastoupili do turnaje i s hráči narozenými v roce 2006, 2007, neměli již ze svých soupeřů takový respekt jako v předchozích turnajích. Výkony na turnaji měli vzestupnou tendenci. Odměnou našim klukům bylo nakonec 6.místo,což vzhledem k věkovému průměru, menším fotbalovým zkušenostem a také velké konkurenci ostatních týmů (zejména Slovanu Liberec a Mladé Boleslav) není vůbec špatný výsledek.

Výsledky Arsenalu Česká Lípa:
Základní skupina: Arsenal - Nový Bor 0:4, Arsenal - SK Děčín 1:5 (Hölzel), Arsenal - Slovan Liberec 0:7
Semifinalové utkání: Arsenal - Spartak Boletice 1:1 (Jandáč), na penalty 2:1 (penalty proměnili Jandáč, Kaňkovský)
Utkání o 5.-6. místo: Arsenal - Nový Bor 1:3 (Jedlička)
Konečné pořadí: 1. FK Mladá Boleslav, 2. FC Slovan Liberec, 3. SK Skalice, 4. SK Děčín, 5. FC Nový Bor, 6. Arsenal Česká Lípa, 7. TJ Spartak Boletice, 8. TJ Lokomotiva Česká Lípa.
Arsenal mladší přípravku C reprezentovali: Lacina, Chvála, Kaňkovský, Ponocný, Hölzel, Jandáč, Zima, Jedlička, Sertič. Trenéři: Jandáč, Manžel
Děkujeme také rodičům a fanouškům za morální podporu a povzbuzování v průběhu celého turnaje.
(Pavel Jandáč).