Halový turnaj v Ústí nad Labem - 8. místo (mladší přípravka B) (17.11.2014) - Přípravka mladší B

V sobotu 15.11.14 se hráči mladší přípravky B zúčastnili halového turnaje v Ústí nad Labem, který byl pořádán pro fotbalisty narozené v roce 2007 a mladší. V ústecké hale se představilo celkem 10 týmů, naši hráči obsadili 8. místo. Hráči Arsenalu však odehráli turnaj se ctí, žádný ze soupeřů je výkonnostně nepřevyšoval. Bohužel, trochu nešťasně jsme odešli třikrát poražení výsledkem 1:0, když ve dvou případech jsme inkasovali v samém závěru utkání. Tyto smolné prohry stály naše hráče lepší umístění.

Tabulka zápasů - Přípravka mladší B
jaro 2014
Svor - Arsenal ml. přípravka B 6:21 (1:6, 2:11, 3:4) (02.11.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Bilko 7, Kovala 4, Jandáč 2, Jeníková 2, Jandík 2, Heřmánek 2, Bulíř, Holuška

Sestava: Heřmánek, Bulíř, Jeníková, Holubová, Holuška, Bilko, Kovala, Jandáč, Jandík

trenér: Jandáč Pavel

Arsenal ml. přípravka B - Cvikov 6:11 (4:2, 2:4, 0:5) (26.10.2014) - Přípravka mladší B

Cvikov - Arsenal A 12:6 (20.10.2014) - Přípravka mladší B

Arsenal - Jablonné v Podještědí 10:7 (4:2 1:2 3:0 2:3) (04.10.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jeníková 3, Kovala 2, Heřmánek 2, Jandáč, Bulíř, vlastní

Sestava: Heřmánek, Bulíř, Kovala, Jeníková, Jandáč, Bulíř, Holubová, Holuška, Bilko

Trenéři: Jandáč, Šanda

Než se naši hráči rozkoukali, prohrávali o dva góly. Potom však výsledek otočili a soupeře již do vedení nepustili. Škoda dalších neproměněných šancí. Cením si toho, že se kluci a děvčata fyzicky vyspělejšího soupeře nezalekli a strhli vítězství na svou stranu.

Text: Pavel Jandáč

Stružnice/H.Police - Arsenal B 0:17 (0:6 0:4 0:7) (28.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jandáč 5, Holuška 4, Holubová 4, Kovala 2, Jeníková 2

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Kovala, Jandáč, Holuška, Svěcený, Jeníková, Holubová, Stehlík. Trenér: Jandáč.

V nedělním dopoledni zajížděli naši nejmladší hráči do nedaleké Stružnice, kde navázali na sobotní střelecké hody mladší přípravky A. Kluci a děvčata měli po celé utkání jednoznačně navrch. Oceňuji bojovný a poctivý výkon až do samého konce utkání, hráči si góly rozložili do jednotlivých třetin utkání téměř rovnoměrně.(Pavel Jandáč).