Cvikov - Arsenal A 12:6 (20.10.2014) - Přípravka mladší B

Tabulka zápasů - Přípravka mladší B
jaro 2014
Arsenal - Jablonné v Podještědí 10:7 (4:2 1:2 3:0 2:3) (04.10.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jeníková 3, Kovala 2, Heřmánek 2, Jandáč, Bulíř, vlastní

Sestava: Heřmánek, Bulíř, Kovala, Jeníková, Jandáč, Bulíř, Holubová, Holuška, Bilko

Trenéři: Jandáč, Šanda

Než se naši hráči rozkoukali, prohrávali o dva góly. Potom však výsledek otočili a soupeře již do vedení nepustili. Škoda dalších neproměněných šancí. Cením si toho, že se kluci a děvčata fyzicky vyspělejšího soupeře nezalekli a strhli vítězství na svou stranu.

Text: Pavel Jandáč

Stružnice/H.Police - Arsenal B 0:17 (0:6 0:4 0:7) (28.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jandáč 5, Holuška 4, Holubová 4, Kovala 2, Jeníková 2

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Kovala, Jandáč, Holuška, Svěcený, Jeníková, Holubová, Stehlík. Trenér: Jandáč.

V nedělním dopoledni zajížděli naši nejmladší hráči do nedaleké Stružnice, kde navázali na sobotní střelecké hody mladší přípravky A. Kluci a děvčata měli po celé utkání jednoznačně navrch. Oceňuji bojovný a poctivý výkon až do samého konce utkání, hráči si góly rozložili do jednotlivých třetin utkání téměř rovnoměrně.(Pavel Jandáč).

Arsenal - Mimoň 4:8 (1:3 1:3 2:2) (21.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Kovala, Holuška, Jandáč, Bilko

Sestava: Heřmánek, Bulíř, Kovala, Jandáč, Holubová, Bilko, Holuška, Bednář. Trenér Jandáč

V nedělním odpoledni jsme neodehráli příliš povedené utkání. Soupeř nás převyšoval především rychlostně, snadněji se dostával na dostřel naší branky a navíc těžil z chybné rozehrávky našich hráčů. Fotbalisté Arsenalu srovnali krok až v poslední třetině utkání. (Pavel Jandáč).

Přátelské zápasy s Ml. Boleslaví (19.09.2014) - Přípravka mladší B

Mladá Boleslav A (2007) - Arsenal A (2006,2007) 5:2 (branky Jedlička 2)

Mladá Boleslav B (2007,2008) - Arsenal A 1:10 (branky Tarnai 2, vlastní 2, Ponocný, Hölzel, Kaňkovský, Kadlec, Sertič, Vanik)

Mladá Boleslav A - Arsenal B (2007,2008) 5:2 (branky Jandáč 2)

Mladá Boleslav B - Arsenal B 0:6 (branky Jandáč, Bednář, Holuška, Jandík, Bilko, Holubová)

Arsenal A - Manžel, Tarnai, Ponocný, Jedlička, Hölzel, Svěcený, Kaňkovský, Kadlec, Sertič, Vanik - trenér Manžel

Arsenal B - Bulíř, Kovala, Jandáč, Holubová, Bilko, Holuška, Bednář, Heřmánek, Jeníková, Jandík - trenér Jandáč

(Pavel Jandáč).

Skalice - Arsenal B 9:6 (4:1 3:1 2:4) (14.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jandík 2, Holuška, Bulíř, Holubová, Bilko.

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Kovala, Jandáč, Jandík, Bednář, Holubová, Holuška, Bilko. Trenéři: Jandáč, Šanda

Za velmi nepříznivého počasí odehráli naši mladíci další soutěžní utkání, tentokrát na hřišti ve Skalici. O výsledku rozhodla především fotbalová vyspělost dvou domácích hráčů, kteří byli na hřišti téměř celý zápas a byli tak u všech branek domácích. Našemu týmu se podařilo výsledek upravit až ke konci utkání. Velká pochvala patří všem hráčům za bojovný a poctivý výkon. (Pavel Jandáč).