Informace o fotbale   najdete také na

Turnaj Zákupy - 6. místo (09.02.2014) - Přípravka mladší C

V neděli 9.2.2014 zamířila mladší přípravka "C" na turnaj do Zákup, který pořádal fotbalový klub Lokomotiva Česká Lípa (pro ročníky 2005 a mladší). Ačkoliv naši mladí fotbalisté nastoupili do turnaje i s hráči narozenými v roce 2006, 2007, neměli již ze svých soupeřů takový respekt jako v předchozích turnajích. Výkony na turnaji měli vzestupnou tendenci. Odměnou našim klukům bylo nakonec 6.místo,což vzhledem k věkovému průměru, menším fotbalovým zkušenostem a také velké konkurenci ostatních týmů (zejména Slovanu Liberec a Mladé Boleslav) není vůbec špatný výsledek.

Výsledky Arsenalu Česká Lípa:
Základní skupina: Arsenal - Nový Bor 0:4, Arsenal - SK Děčín 1:5 (Hölzel), Arsenal - Slovan Liberec 0:7
Semifinalové utkání: Arsenal - Spartak Boletice 1:1 (Jandáč), na penalty 2:1 (penalty proměnili Jandáč, Kaňkovský)
Utkání o 5.-6. místo: Arsenal - Nový Bor 1:3 (Jedlička)
Konečné pořadí: 1. FK Mladá Boleslav, 2. FC Slovan Liberec, 3. SK Skalice, 4. SK Děčín, 5. FC Nový Bor, 6. Arsenal Česká Lípa, 7. TJ Spartak Boletice, 8. TJ Lokomotiva Česká Lípa.
Arsenal mladší přípravku C reprezentovali: Lacina, Chvála, Kaňkovský, Ponocný, Hölzel, Jandáč, Zima, Jedlička, Sertič. Trenéři: Jandáč, Manžel
Děkujeme také rodičům a fanouškům za morální podporu a povzbuzování v průběhu celého turnaje.

Tabulka zápasů - Přípravka mladší C
podzim 2013
ARSENAL OVLÁDL HALOVÝ TURNAJ V ČESKÉ LÍPĚ (19.01.2014) - Přípravka mladší C

V neděli 19.1.2014 se uskutečnil v českolipské sportovní hale turnaj mladších přípravek za účasti týmů Arsenalu Česká Lípa, FC Nový Bor a Jiskry Mimoň.
Nejmladší fotbalisté České Lípy zvítězili v obou kategoriích (starší kategorie - ročník 2007, mladší kategorie ročník 2007, 2008, 2009), za což zaslouží obrovskou pochvalu.
Výsledky starší kategorie:
Arsenal - Nový Bor 8:0 a 4:0
Arsenal - Mimoň 0:1 a 3:0
Pořadí:
1. Arsenal 9 bodů skóre 15:1
2. Mimoň 9 bodů skóre 5:3
3. Nový Bor 0 bodů skóre 0:10
Starší kategorie: Sertič Daniel (6 branek v turnaji), Jandáč Lukáš (3), Benedikt Petr (3), Jeníková Nikola (2), Bulíř Jan (1), Kovala Adam. Nejlepšími hráči vyhlášeni Sertič, Jandáč

Foto Jirka Pechr. Další: http://jonajda.rajce.idnes.cz/
Výsledky mladší kategorie:
Arsenal - Mimoň 1:1 a 1:0
Arsenal - Nový Bor 3:0 a 3:0
Pořadí:
1. Arsenal 10 bodů
2. Mimoň 7 bodů
3. Nový Bor 0 bodů
Mladší kategorie: Heřmánek Denis (4 branky v turnaji), Bilko Vojtěch (2), Pechr Jonáš (1), Pavlovič Adam (1), Faltus Pavel, Holuška Marek. Nejlepšími hráči vyhlášeni Heřmánek, Pavlovič.

(Pavel Jandáč)

Turnaj Nový Bor - 6. místo (07.12.2013) - Přípravka mladší C

V sobotu 07.12.2013 se zúčastnil výběr fotbalistů mladší přípravky C,D halového turnaje v Novém Boru, kde obsadil celkové 6. místo.
Výsledky Arsenalu:
Arsenal - Nový Bor 0:0
Arsenal - Rapid Liberec 1:2 (Jedlička)
Arsenal - Hrádek nad Nisou 1:6 (Hölzel)
Arsenal - Benešov nad Ploučnicí 2:0 (Hölzel, Lacina)
Arsenal - Baumit Jablonec nad Nisou 0:6
Arsenal - Turnov- Pěnčín 1:5 (Lacina)
Sestava: Lacina, Chvála, Kaňkovský, Manžel, Zima, Jedlička, Hölzel, Jandáč. Trenéři: Jandáč, Manžel, Šanda.

Konečné pořadí:

1. Turnov-Pěnčín
2. Hrádek nad Nisou
3. Nový Bor
4. Baumit Jablonec nad Nisou
5. Rapid Liberec
6. Arsenal Česká Lípa
7. Benešov nad Ploučnicí
Kluci sehráli mimo dvou utkání (Hrádek, Jablonec n. Nisou) se svými soupeři vyrovnaná utkání, ve většině utkání bohužel rozhodly naše menší fotbalové zkušenosti.
(Pavel Jandáč)

Arsenal C - Nový Bor 2:26 (03.11.2013) - Přípravka mladší C

Arsenal C - Nový Bor 2:26
Branky: Jakub Lacina 2
Sestava: Turek, Lacina, Novák, Manžel, Sertič, Jeníková, Benedikt

Arsenal D - Nový Bor 10:7
Branky: Zima 4, Hölzel 2, Kaňkovský J., Jedlička, Kovala, Bulíř
Sestava: Kovala, Chvála, Jedlička, Zima, Kaňkovský J., Hölzel, Ponocný, Bulíř.
V sobotu odpoledne sehrály naše nejmladší přípravky dvě utkání proti přípravkám Nového Boru.
Zatímco přípravka "C" nastoupila proti fotbalově vyspělejšímu a zkušenějšímu týmu Nového Boru, přípravka "D" odehrála zápas proti věkově stejně starému týmu soupeře.

Arsenal C - H. Libchava 3:20 (23.10.2013) - Přípravka mladší C

Branky: Sertič, Vanik, Jeníková.
Sestava: Lacina, Vanik, Sertič, Jeníková, Novák, Benedikt.

Fotky nejmladších na stránkách (15.10.2013) - Přípravka mladší C

Trenér Pavel Jandáč zajistil  nafocení nejmladších fotbalových nadějí, snímky jsou vloženy v soupiskách mladší přípravky C a D. Najdete je po kliknutí na jméno hráče zde

předchozí článkystarší články