Svor - Arsenal ml. přípravka B 6:21 (1:6, 2:11, 3:4) (02.11.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Bilko 7, Kovala 4, Jandáč 2, Jeníková 2, Jandík 2, Heřmánek 2, Bulíř, Holuška

Sestava: Heřmánek, Bulíř, Jeníková, Holubová, Holuška, Bilko, Kovala, Jandáč, Jandík

trenér: Jandáč Pavel

Tabulka zápasů - Přípravka mladší B
podzim 2014
Arsenal ml. přípravka B - Cvikov 6:11 (4:2, 2:4, 0:5) (26.10.2014) - Přípravka mladší B

Cvikov - Arsenal A 12:6 (20.10.2014) - Přípravka mladší B

Arsenal - Jablonné v Podještědí 10:7 (4:2 1:2 3:0 2:3) (04.10.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jeníková 3, Kovala 2, Heřmánek 2, Jandáč, Bulíř, vlastní

Sestava: Heřmánek, Bulíř, Kovala, Jeníková, Jandáč, Bulíř, Holubová, Holuška, Bilko

Trenéři: Jandáč, Šanda

Než se naši hráči rozkoukali, prohrávali o dva góly. Potom však výsledek otočili a soupeře již do vedení nepustili. Škoda dalších neproměněných šancí. Cením si toho, že se kluci a děvčata fyzicky vyspělejšího soupeře nezalekli a strhli vítězství na svou stranu.

Text: Pavel Jandáč

Stružnice/H.Police - Arsenal B 0:17 (0:6 0:4 0:7) (28.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jandáč 5, Holuška 4, Holubová 4, Kovala 2, Jeníková 2

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Kovala, Jandáč, Holuška, Svěcený, Jeníková, Holubová, Stehlík. Trenér: Jandáč.

V nedělním dopoledni zajížděli naši nejmladší hráči do nedaleké Stružnice, kde navázali na sobotní střelecké hody mladší přípravky A. Kluci a děvčata měli po celé utkání jednoznačně navrch. Oceňuji bojovný a poctivý výkon až do samého konce utkání, hráči si góly rozložili do jednotlivých třetin utkání téměř rovnoměrně.(Pavel Jandáč).

Arsenal - Mimoň 4:8 (1:3 1:3 2:2) (21.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Kovala, Holuška, Jandáč, Bilko

Sestava: Heřmánek, Bulíř, Kovala, Jandáč, Holubová, Bilko, Holuška, Bednář. Trenér Jandáč

V nedělním odpoledni jsme neodehráli příliš povedené utkání. Soupeř nás převyšoval především rychlostně, snadněji se dostával na dostřel naší branky a navíc těžil z chybné rozehrávky našich hráčů. Fotbalisté Arsenalu srovnali krok až v poslední třetině utkání. (Pavel Jandáč).

předchozí článkystarší články