Halový turnaj mladší přípravky B (03.01.2015) - Přípravka mladší B

Poslední prázdninový den uspořádal fotbalový klub Arsenalu Česká Lípa halový turnaj mladších přípravek (ročník 2007). Turnaj byl odehrán v Městské sportovní hale v České Lípě a naši mladíci v něm obsadili lichotivé 4. místo (zúčastnilo se celkem 8 týmů).

Výsledky Arsenalu - základní skupina:

Arsenal ČL - FAPV Děčín 3:1

Branky: Jandáč 2, Jeníková

Na úvod turnaje nejpovedenější utkání našich hráčů, tímto výsledkem položili základ k celkovému vítězství v základní skupině.

Arsenal ČL - FK Mladá Boleslav 0:0

Vyrovnané utkání, soupeř měl však k vítězství o trochu blíže.

Arsenal ČL - SK VTJ RAPID Liberec 1:0

Branka: Sertič

O našem vítězství rozhodl střelou z nulového úhlu Dan Sertič a zajistil našemu týmu prvenství v základní skupině.

Osmifinále:

Arsenal ČL - FK Ústí nad Labem 0:4

Propadák našeho týmu, bohužel jsme zaostávali za soupeřem téměř ve všem, sen o finále se rozplynul.

Utkání o 3. - 4. místo

Arsenal ČL - Mladá Boleslav 0:0, na penalty 0:2 (neproměnili Jandáč, Jeníková)

Smolné utkání pro náš tým, naši hráči mohli rozhodnout utkání již v normální hrací době, závěrečné penalty nás odsoudily ke konečnému 4. místu.

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Kovala, Jandáč, Jeníková, Jandík, Holubová, Sertič, Bilko

Konečné pořadí:

1. FC Slovan Liberec

2. FK Ústí nad Labem

3. FK Mladá Boleslav

4. Arsenal Česká Lípa

5. FAPV Děčín

6. SK VTJ RAPID Liberec

7. SK Děčín

8. FK Litoměřice

Děkujeme našim chlapcům a dívkám (pouze v našem týmu startovaly dívky - u nás dokonce hned dvě) za předvedené výkony, k zisku poháru a medailí nám scházel pouze kousíček. Rodičům děkujeme za celodenní morální podporu a také spolupráci při organizace halového turnaje.

Na následujícím odkazu naleznete fotografie z halového turnaje mladší přípravky B v České Lípě.

Foto od Jaroslava Marka zde.

AUTOR: Pavel Jandáč

Tabulka zápasů - Přípravka mladší B
podzim 2014
Halový turnaj v Jablonci nad Nisou - 8. místo (mladší přípravka B) (01.12.2014) - Přípravka mladší B

Sestava: Bulíř, Kovala (1 branka v turnaji), Jeníková (2), Sertič (3), Holuška (3), Jandík (1), Bednář (2), Bilko

Trenéři: Jandáč, Šanda

Poslední listopadový den se zúčastnili hráči mladší přípravky B (ročník 2007 doplněn o dva hráče ročníku 2008) kvalitně obsazeného halového turnaje v Jablonci nad Nisou (10 týmů). V celkovém zúčtování jsme sice obsadili až 8. místo, ale naši kluci odehráli velmi dobré zápasy. Zejména utkání s pozdějšími finalisty Hradcem Králové a Bohemians Praha měla velmi kvalitní parametry. Z obou zápasů jsme odešli poraženi o jediný gól, přičemž s Bohemians jsme byli blízko vítězství a s Hradcem Králové jsme inkasovali rozdílový gól doslova v posledních sekundách....

Samostatnou kapitolou byli rodiče + fanoušci našeho týmu, kteří při utkáních vytvořili výtečnou fotbalovou atmosféru, jenž nám záviděly všechny ostatní týmy. Hráčům i rodičům za příjemně strávenou neděli jednoznačně děkujeme!

Výsledky - základní skupina:

Arsenal - FK Baumit Jablonec "B" 3:4 (Jeníková, Sertič, Kovala)

Arsenal - FC Bohemians 1905  3:4 (Sertič, Jeníková, Holuška)

Arsenal - Admira Praha  5:0 (Bednář 2, Jandík, Holuška, Sertič)

Arsenal - FC Hradec Králové 1:2 (Holuška)

Utkání o 7.- 8. místo:

Arsenal - SK VTJ Rapid Liberec  0:1

Pořadí:

1. FC Hradec Králové

2. FC Bohemians Praha 1905

3. FK Mladá Boleslav

8. Arsenal Česká Lípa

Halový turnaj v Ústí nad Labem - 8. místo (mladší přípravka B) (17.11.2014) - Přípravka mladší B

V sobotu 15.11.14 se hráči mladší přípravky B zúčastnili halového turnaje v Ústí nad Labem, který byl pořádán pro fotbalisty narozené v roce 2007 a mladší. V ústecké hale se představilo celkem 10 týmů, naši hráči obsadili 8. místo. Hráči Arsenalu však odehráli turnaj se ctí, žádný ze soupeřů je výkonnostně nepřevyšoval. Bohužel, trochu nešťasně jsme odešli třikrát poražení výsledkem 1:0, když ve dvou případech jsme inkasovali v samém závěru utkání. Tyto smolné prohry stály naše hráče lepší umístění.

Svor - Arsenal ml. přípravka B 6:21 (1:6, 2:11, 3:4) (02.11.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Bilko 7, Kovala 4, Jandáč 2, Jeníková 2, Jandík 2, Heřmánek 2, Bulíř, Holuška

Sestava: Heřmánek, Bulíř, Jeníková, Holubová, Holuška, Bilko, Kovala, Jandáč, Jandík

trenér: Jandáč Pavel