Nový Bor - Arsenal 2:17 (0:7 2:3 0:7) (07.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jandík 6, Jandáč 4, Holuška 4, Bednář 2, Heřmánek.

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Jandáč, Holuška, Jandík, Bednář, Holubová. Trenér: Jandáč.

Hosté sehráli velice povedený zápas. Vůbec poprvé v soutěžním utkání zcela dominovali a zaslouženě si ve městě sklářů otevřeli střelnici. Všichni hráči se fotbalem bavili. Vyzdvihl bych střeleckou mušku Kuby Jandíka a taktéž výkon Elišky Holubové, která si jako nováček vede prozatím znamenitě.

(Pavel Jandáč)

Tabulka zápasů - Přípravka mladší B
jaro 2014
Arsenal ČL - Lokomotiva ČL 5:13 (3:6 1:5 1:2) (30.08.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jandík 2, Bednář, Kovala, Bilko.

Sestava: Manžel - Kovala, Jandáč, Bednář, Jandík, Bulíř, Holubová, Holuška, Bilko. Trenéři: Jandáč, Šanda

V prvním soutěžním utkání přivítali naši nejmladší hráči (ročník 2007, 2008) svého městského rivala - Lokomotivu Česká Lípa. Kluci podali statečný výkon, fotbalově se soupeři vyrovnali, zaostávali však prozatím silově. (Pavel Jandáč).

Turnaj v Jezvé - 1. místo (05.07.2014) - Přípravka mladší B

Někteří hráči mladší přípravky C+D si prodloužili jarní sezónu a zúčastnili se turnaje v Jezvé, který pořádal tým Dynama Stružnice. Mimo našeho a domácího týmu se turnaje ještě zúčastnili hráči Spartaku Žandov a Horní Libchavy.

Našim klukům se turnaj vydařil, všechny své soupeře jednoznačně porazili a po zásluze vybojovali první místo.

Výsledky:

Arsenal - Horní Libchava 9:2 (Bednář 3, Kovala 3, Jedlička 2, Heřmánek)

Arsenal - Stružnice 7:0 (Jedlička 4, Ponocný, Bulíř, Bednář)

Arsenal - Žandov 3:0 (Kovala, Manžel, Jedlička)

Sestava: Manžel (1 branka v turnaji) - Ponocný (1), Vanik, Jedlička (7), Svěcený, Bulíř (1), Heřmánek (1), Bednář (4), Kovala (4). Trenéři: Jandáč, Manžel

Jan Jedlička (na snímku) se navíc stal nejlepším střelcem turnaje se 7 vstřelenými brankami.

Děkujeme všem hráčům za předvedené výkony, k turnaji přistoupili zodpovědně. Všichni kluci včetně rodičů si sobotní dopoledne náramně užili. Pocit vítězství, na který tak dlouho čekali, je pro ně tou nejlepší odměnou na závěr jarní fotbalové sezóny.

(Pavel Jandáč)

Arsenal C - Loko Česká Lípa 10:9 (15.06.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Hölzel 4, Lacina 3, Chvála 2, Benda
Sestava: Manžel - Chvála, Jedlička, Hölzel, Podrazil, Benda, Lacina. Trenér: Manžel.
Ačkoliv domácí hráči prohrávali již 3:0, dokázali zápas otočit, a to i za pomoci hráčů z mladší přípravky A, B. Tímto všem hráčům děkujeme.

Mimoň B - Arsenal C 6:7 (08.06.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jedlička 3, Hölzel 2, Kaňkovský, Ponocný.

Sestava: Manžel, Chvála, Kaňkovský, Ponocný, Jedlička, Hölzel. Trenér Manžel

Arsenal C - Jestřebí - Provodín 9:6 (5:3) (17.05.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jedlička 5, Hölzel 4

Sestava: Manžel - Kaňkovský, Chvála, Ponocný, Jedlička, Hölzel.

Trenér: Manžel

Za chladného počasí nastoupili domácí pouze se 6 hráči, přesto dokázali svého soupeře přehrát. Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu, skvělý výkon předvedl Manžel, který v brance domácích zneškodnil několik jasných brankových příležitostí hostujícího týmu.

Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

předchozí článkystarší články