Skalice - Arsenal B 9:6 (4:1 3:1 2:4) (14.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jandík 2, Holuška, Bulíř, Holubová, Bilko.

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Kovala, Jandáč, Jandík, Bednář, Holubová, Holuška, Bilko. Trenéři: Jandáč, Šanda

Za velmi nepříznivého počasí odehráli naši mladíci další soutěžní utkání, tentokrát na hřišti ve Skalici. O výsledku rozhodla především fotbalová vyspělost dvou domácích hráčů, kteří byli na hřišti téměř celý zápas a byli tak u všech branek domácích. Našemu týmu se podařilo výsledek upravit až ke konci utkání. Velká pochvala patří všem hráčům za bojovný a poctivý výkon. (Pavel Jandáč).

Tabulka zápasů - Přípravka mladší B
jaro 2014
Arsenal - Horní Libchava 18:6 (6:0 4:3 8:3) (10.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jandáč 4, Bednář 3, Holuška, Jandík, Heřmánek a Bulíř 2, Kovala, Holubová, vlastní.
Sestava: Heřmánek, Bulíř, Kovala, Jandáč, Jandík, Bednář, Holubová, Holuška. Trenéři: Jandáč, Šanda
Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

(Domácí hráči v drezech žlutočerných)
Naši mladíci měli skvělý vstup do utkání, v první třetině zápasu si zajistili rozhodující náskok. Ve druhé třetině soupeř hru vyrovnal, závěr byl ovšem opět v režii domácích. Pozitivem je, že se všem našim hráčům podařilo vstřelit nejméně jednu branku.

Nový Bor - Arsenal 2:17 (0:7 2:3 0:7) (07.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jandík 6, Jandáč 4, Holuška 4, Bednář 2, Heřmánek.

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Jandáč, Holuška, Jandík, Bednář, Holubová. Trenér: Jandáč.

Hosté sehráli velice povedený zápas. Vůbec poprvé v soutěžním utkání zcela dominovali a zaslouženě si ve městě sklářů otevřeli střelnici. Všichni hráči se fotbalem bavili. Vyzdvihl bych střeleckou mušku Kuby Jandíka a taktéž výkon Elišky Holubové, která si jako nováček vede prozatím znamenitě.

Arsenal ČL - Lokomotiva ČL 5:13 (3:6 1:5 1:2) (30.08.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jandík 2, Bednář, Kovala, Bilko.

Sestava: Manžel - Kovala, Jandáč, Bednář, Jandík, Bulíř, Holubová, Holuška, Bilko. Trenéři: Jandáč, Šanda

V prvním soutěžním utkání přivítali naši nejmladší hráči (ročník 2007, 2008) svého městského rivala - Lokomotivu Česká Lípa. Kluci podali statečný výkon, fotbalově se soupeři vyrovnali, zaostávali však prozatím silově. (Pavel Jandáč).

Turnaj v Jezvé - 1. místo (05.07.2014) - Přípravka mladší B

Někteří hráči mladší přípravky C+D si prodloužili jarní sezónu a zúčastnili se turnaje v Jezvé, který pořádal tým Dynama Stružnice. Mimo našeho a domácího týmu se turnaje ještě zúčastnili hráči Spartaku Žandov a Horní Libchavy.

Našim klukům se turnaj vydařil, všechny své soupeře jednoznačně porazili a po zásluze vybojovali první místo.

Výsledky:

Arsenal - Horní Libchava 9:2 (Bednář 3, Kovala 3, Jedlička 2, Heřmánek)

Arsenal - Stružnice 7:0 (Jedlička 4, Ponocný, Bulíř, Bednář)

Arsenal - Žandov 3:0 (Kovala, Manžel, Jedlička)

Sestava: Manžel (1 branka v turnaji) - Ponocný (1), Vanik, Jedlička (7), Svěcený, Bulíř (1), Heřmánek (1), Bednář (4), Kovala (4). Trenéři: Jandáč, Manžel

Jan Jedlička (na snímku) se navíc stal nejlepším střelcem turnaje se 7 vstřelenými brankami.

Děkujeme všem hráčům za předvedené výkony, k turnaji přistoupili zodpovědně. Všichni kluci včetně rodičů si sobotní dopoledne náramně užili. Pocit vítězství, na který tak dlouho čekali, je pro ně tou nejlepší odměnou na závěr jarní fotbalové sezóny.

Arsenal C - Loko Česká Lípa 10:9 (15.06.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Hölzel 4, Lacina 3, Chvála 2, Benda
Sestava: Manžel - Chvála, Jedlička, Hölzel, Podrazil, Benda, Lacina. Trenér: Manžel.
Ačkoliv domácí hráči prohrávali již 3:0, dokázali zápas otočit, a to i za pomoci hráčů z mladší přípravky A, B. Tímto všem hráčům děkujeme.
(Pavel Jandáč).

předchozí článkystarší články