Stružnice/H.Police - Arsenal B 0:17 (0:6 0:4 0:7) (28.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jandáč 5, Holuška 4, Holubová 4, Kovala 2, Jeníková 2

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Kovala, Jandáč, Holuška, Svěcený, Jeníková, Holubová, Stehlík. Trenér: Jandáč.

V nedělním dopoledni zajížděli naši nejmladší hráči do nedaleké Stružnice, kde navázali na sobotní střelecké hody mladší přípravky A. Kluci a děvčata měli po celé utkání jednoznačně navrch. Oceňuji bojovný a poctivý výkon až do samého konce utkání, hráči si góly rozložili do jednotlivých třetin utkání téměř rovnoměrně.(Pavel Jandáč).

Tabulka zápasů - Přípravka mladší B
podzim 2011
Arsenal - Mimoň 4:8 (1:3 1:3 2:2) (21.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Kovala, Holuška, Jandáč, Bilko

Sestava: Heřmánek, Bulíř, Kovala, Jandáč, Holubová, Bilko, Holuška, Bednář. Trenér Jandáč

V nedělním odpoledni jsme neodehráli příliš povedené utkání. Soupeř nás převyšoval především rychlostně, snadněji se dostával na dostřel naší branky a navíc těžil z chybné rozehrávky našich hráčů. Fotbalisté Arsenalu srovnali krok až v poslední třetině utkání. (Pavel Jandáč).

Přátelské zápasy s Ml. Boleslaví (19.09.2014) - Přípravka mladší B

Mladá Boleslav A (2007) - Arsenal A (2006,2007) 5:2 (branky Jedlička 2)

Mladá Boleslav B (2007,2008) - Arsenal A 1:10 (branky Tarnai 2, vlastní 2, Ponocný, Hölzel, Kaňkovský, Kadlec, Sertič, Vanik)

Mladá Boleslav A - Arsenal B (2007,2008) 5:2 (branky Jandáč 2)

Mladá Boleslav B - Arsenal B 0:6 (branky Jandáč, Bednář, Holuška, Jandík, Bilko, Holubová)

Arsenal A - Manžel, Tarnai, Ponocný, Jedlička, Hölzel, Svěcený, Kaňkovský, Kadlec, Sertič, Vanik - trenér Manžel

Arsenal B - Bulíř, Kovala, Jandáč, Holubová, Bilko, Holuška, Bednář, Heřmánek, Jeníková, Jandík - trenér Jandáč

(Pavel Jandáč).

Skalice - Arsenal B 9:6 (4:1 3:1 2:4) (14.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jandík 2, Holuška, Bulíř, Holubová, Bilko.

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Kovala, Jandáč, Jandík, Bednář, Holubová, Holuška, Bilko. Trenéři: Jandáč, Šanda

Za velmi nepříznivého počasí odehráli naši mladíci další soutěžní utkání, tentokrát na hřišti ve Skalici. O výsledku rozhodla především fotbalová vyspělost dvou domácích hráčů, kteří byli na hřišti téměř celý zápas a byli tak u všech branek domácích. Našemu týmu se podařilo výsledek upravit až ke konci utkání. Velká pochvala patří všem hráčům za bojovný a poctivý výkon. (Pavel Jandáč).

Arsenal - Horní Libchava 18:6 (6:0 4:3 8:3) (10.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jandáč 4, Bednář 3, Holuška, Jandík, Heřmánek a Bulíř 2, Kovala, Holubová, vlastní.
Sestava: Heřmánek, Bulíř, Kovala, Jandáč, Jandík, Bednář, Holubová, Holuška. Trenéři: Jandáč, Šanda
Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

(Domácí hráči v drezech žlutočerných)
Naši mladíci měli skvělý vstup do utkání, v první třetině zápasu si zajistili rozhodující náskok. Ve druhé třetině soupeř hru vyrovnal, závěr byl ovšem opět v režii domácích. Pozitivem je, že se všem našim hráčům podařilo vstřelit nejméně jednu branku.
(Pavel Jandáč)

Nový Bor - Arsenal 2:17 (0:7 2:3 0:7) (07.09.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jandík 6, Jandáč 4, Holuška 4, Bednář 2, Heřmánek.

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Jandáč, Holuška, Jandík, Bednář, Holubová. Trenér: Jandáč.

Hosté sehráli velice povedený zápas. Vůbec poprvé v soutěžním utkání zcela dominovali a zaslouženě si ve městě sklářů otevřeli střelnici. Všichni hráči se fotbalem bavili. Vyzdvihl bych střeleckou mušku Kuby Jandíka a taktéž výkon Elišky Holubové, která si jako nováček vede prozatím znamenitě.

(Pavel Jandáč)