Českolipský sportovní portál

Stálý nábor hráčů  do klubu                        (klikni na znak)

Kalendář

Partneři

FA MAHO Jablonné v Podještědí - Arsenal Česká Lípa „B“ 4:12 (1:3, 1:3, 2:6) (16.05.2015) - Přípravka mladší B

Branky: Bilko 3, Jandáč 3, Kovala 2, Holubová, Heřmánek, Bulíř, Jandík

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Kovala, Jandáč, Bilko, Bednář, Jandík, Holubová, Holuška - trenér Jandáč

Fotbalová akademie Marka Holuba Jablonné v Podještědí – to byl další soupeř Arsenalu v rámci soutěžního utkání okresního přeboru mladších přípravek. Samotný zápas byl dlouho vyrovnaný, ani jednomu týmu nebylo ze začátku souzeno vstřelit gól. Nakonec skóre otevřela Eliška Holubová a hosté záhy vedli po první třetině 3:1. Druhá fáze utkání skončila naprosto stejným výsledkem, taktéž 1:3. Závěrečná třetina byla z naší strany střelecky nejúrodnější, hráči Arsenalu šesti brankami korunovali velmi dobrý výkon v tomto utkání. Pochvalu zaslouží tedy celý kolektiv, nejlepším hráčem našeho týmu byl dnes Denis Heřmánek, který dokázal spolehlivě bránit, podílet se na gólových situacích a též v jedné třetině zápasu zaskočit jako brankář. Poděkování náleží jako tradičně rodičům, jenž nás hlasivkami podporovali v průběhu celého utkání.

Text: Pavel Jandáč

Tabulka zápasů - Přípravka mladší B
datum čas domácí­ hosté výsledek
podzim 2011
Arsenal Česká Lípa „B“ - Stružnice/Horní Police 6:8 (1:3, 2:1, 3:4) (14.05.2015) - Přípravka mladší B

Branky: Kovala 3, Jandáč, Jeníková, Bulíř

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Jeníková, Jandáč, Bilko, Bednář, Kovala, Jandík, Holuška, Holubová – trenér Jandáč

V dohrávce okresního přeboru mladších přípravek hostili mladíci Arsenalu kombinovaný tým Stružnice/Horní Police. Ve vyrovnaném utkání rozhodla fyzická vyspělost hostujícího týmu. Hráčům Arsenalu rozhodně nelze upřít snahu, na každý vstřelený gól se však naši kluci a holky strašně nadřeli. Oproti předchozímu utkání jsme podali určitě zlepšený výkon, myslím si však, že jsou naši kluci schopni zahrát ještě lépe. Z jednotlivců bych tentokrát vyzdvihl Adama Kovalu, který svedl nespočet osobních soubojů s hostujícími hráči a navíc se dokázal celkem třikrát střelecky prosadit.

Jiskra Mimoň - Arsenal Česká Lípa „B“ 16:3 (7:1, 5:1, 4:1) (02.05.2015) - Přípravka mladší B

Branky: Bilko 2, Slovák

Sestava: Bulíř, Jandáč, Jeníková, Slovák, Holuška, Kovala, Bilko, Holubová, Jandík – trenér Jandáč

ví­ce >>

Arsenal Česká Lípa „B“ - SK Skalice u Č. Lípy 11:7 (5:3, 0:1, 6:3) (26.04.2015) - Přípravka mladší B

Branky: Jandík 4, Jandáč 3, Bilko 2, Kovala, Holubová

ví­ce >>

Horní Libchava - Arsenal Česká Lípa 8:17 (1:6, 1:3, 5:1, 1:7) (18.04.2015) - Přípravka mladší B

Branky: Holuška 3, Jandáč 3, Jeníková 3, Bilko 2, Bednář 2, Slovák 2, Heřmánek, Jandík

Sestava: Bulíř - Heřmánek, Jeníková, Jandáč, Slovák, Holuška, Bilko, Bednář, Jandík – trenér Jandáč

ví­ce >>

Loko Česká Lípa - Arsenal Česká Lípa 5:8 (2:2, 3:1, 0:5) (16.04.2015) - Přípravka mladší B

Branky: Bednář 2, Bilko 2, Jeníková, Jandáč, Holuška, Jandík

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Jeníková, Jandáč, Slovák, Holuška, Bilko, Bednář, Jandík – trenér Jandáč