Halový turnaj v Jablonci nad Nisou - 8. místo (mladší přípravka B) (01.12.2014) - Přípravka mladší B

Sestava: Bulíř, Kovala (1 branka v turnaji), Jeníková (2), Sertič (3), Holuška (3), Jandík (1), Bednář (2), Bilko

Trenéři: Jandáč, Šanda

Poslední listopadový den se zúčastnili hráči mladší přípravky B (ročník 2007 doplněn o dva hráče ročníku 2008) kvalitně obsazeného halového turnaje v Jablonci nad Nisou (10 týmů). V celkovém zúčtování jsme sice obsadili až 8. místo, ale naši kluci odehráli velmi dobré zápasy. Zejména utkání s pozdějšími finalisty Hradcem Králové a Bohemians Praha měla velmi kvalitní parametry. Z obou zápasů jsme odešli poraženi o jediný gól, přičemž s Bohemians jsme byli blízko vítězství a s Hradcem Králové jsme inkasovali rozdílový gól doslova v posledních sekundách....

Samostatnou kapitolou byli rodiče + fanoušci našeho týmu, kteří při utkáních vytvořili výtečnou fotbalovou atmosféru, jenž nám záviděly všechny ostatní týmy. Hráčům i rodičům za příjemně strávenou neděli jednoznačně děkujeme!

Výsledky - základní skupina:

Arsenal - FK Baumit Jablonec "B" 3:4 (Jeníková, Sertič, Kovala)

Arsenal - FC Bohemians 1905  3:4 (Sertič, Jeníková, Holuška)

Arsenal - Admira Praha  5:0 (Bednář 2, Jandík, Holuška, Sertič)

Arsenal - FC Hradec Králové 1:2 (Holuška)

Utkání o 7.- 8. místo:

Arsenal - SK VTJ Rapid Liberec  0:1

Pořadí:

1. FC Hradec Králové

2. FC Bohemians Praha 1905

3. FK Mladá Boleslav

8. Arsenal Česká Lípa

Tabulka zápasů - Přípravka mladší B
podzim 2011
Halový turnaj v Ústí nad Labem - 8. místo (mladší přípravka B) (17.11.2014) - Přípravka mladší B

V sobotu 15.11.14 se hráči mladší přípravky B zúčastnili halového turnaje v Ústí nad Labem, který byl pořádán pro fotbalisty narozené v roce 2007 a mladší. V ústecké hale se představilo celkem 10 týmů, naši hráči obsadili 8. místo. Hráči Arsenalu však odehráli turnaj se ctí, žádný ze soupeřů je výkonnostně nepřevyšoval. Bohužel, trochu nešťasně jsme odešli třikrát poražení výsledkem 1:0, když ve dvou případech jsme inkasovali v samém závěru utkání. Tyto smolné prohry stály naše hráče lepší umístění.

Svor - Arsenal ml. přípravka B 6:21 (1:6, 2:11, 3:4) (02.11.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Bilko 7, Kovala 4, Jandáč 2, Jeníková 2, Jandík 2, Heřmánek 2, Bulíř, Holuška

Sestava: Heřmánek, Bulíř, Jeníková, Holubová, Holuška, Bilko, Kovala, Jandáč, Jandík

trenér: Jandáč Pavel

Arsenal ml. přípravka B - Cvikov 6:11 (4:2, 2:4, 0:5) (26.10.2014) - Přípravka mladší B

Cvikov - Arsenal A 12:6 (20.10.2014) - Přípravka mladší B

Arsenal - Jablonné v Podještědí 10:7 (4:2 1:2 3:0 2:3) (04.10.2014) - Přípravka mladší B

Branky: Jeníková 3, Kovala 2, Heřmánek 2, Jandáč, Bulíř, vlastní

Sestava: Heřmánek, Bulíř, Kovala, Jeníková, Jandáč, Bulíř, Holubová, Holuška, Bilko

Trenéři: Jandáč, Šanda

Než se naši hráči rozkoukali, prohrávali o dva góly. Potom však výsledek otočili a soupeře již do vedení nepustili. Škoda dalších neproměněných šancí. Cením si toho, že se kluci a děvčata fyzicky vyspělejšího soupeře nezalekli a strhli vítězství na svou stranu.

Text: Pavel Jandáč