13. Velké Hamry 0
14. Železný Brod 0

Cvikov - Arsenal 1:4 (0:2) (01.08.2015) - muži A

Hodnocení zápasu ze Cvikova napsal Míra Dalík

Českolipský Arsenal sehrál další přípravné utkání s Cvikovem. Již v sedmé minutě se trefil Burian po přihrávce Ladry, prošel do vápna a dal to podél gólmana mezi tři tyče 0-1. O tři minuty později po centru opět Ladry dal druhý gól Lukeš 0-2. Na další branku si diváci počkali až po hodině hry. Chýna poslal centr vápna, kde našel Reichelta a ten se nemýlil 0-3. V šedesáté třetí minutě zakončil své sólo Burian svým druhým gólem 0:4. Dvanáct minut před koncem si připsali jedinou trefu po trestném kopu Vávry 1-4. Trenér Martin Šimon k tomu řekl: „ Hráči byli konečně spokojeni, jelikož jsme po dlouhé době vyhráli.  Byly tam dobré pasáže, kdy jsme soupeře přehrávali a k ničemu jsme je nepustili.  Škoda, že jsme dostali gól ze standardní situace. Ve druhém poločase jsme to prostřídali a zkoušeli jsme hráče na jiných postech. Hra byla rozháraná, přestali jsme chvilku běhat, přesto utkání splnilo svůj účel. Jak jsem již jednou řekl, byli jsme jasně lepším mužstvem. Pořád tým budujeme, měli by přijít ještě další hráči. Další utkání sehrajeme v úterý se Sosnovou, výkop je v Sosnové od 18:00 hod. Následovat bude čtvrteční zápas ve Starých Splavech – 18:00 hod., doma se představíme v neděli 9.8.2015, kdy od17:00 hod. hostíme Českou Kamenici“.

Rozhodčí – Zaplatílek.

Sestava České Lípy: Chadraba - Tomíček (53. Reichelt) Valta, Müller, Podroužek - Burian (78. Diro), Válek, Horák, Ladra ml.(64. Karlík), Šimon (60. Chyna) – Lukeš

Cvikov – Machačný – Rokoš, Žák, Červenka, Vávra – Paštika, Jirák, Pěnička, Minář – Vacek, Satrapa ( Zvara, Holoun)

Pokratice : Arsenal Česká Lípa 3:2 (1:1) (28.07.2015) - muži A

O víkendu sehráli naši muži druhé utkání letní přípravy proti Pokraticím ( I.A třída Ústeckého kraje ).

Je třeba říct, že z různých důvodů mužstvo odjelo k utkání jen s deseti hráči do pole a dvěma brankáři.

Sestava: Chadraba (Kluch) - Tomíček,Ladra st.,Muller,Ješeta - Burian,Ladra ml.,Zemánek(C),Karlík - Horák, Válek
Trenér: Martin Šimon
Ved.mužstva: Josef Košta
Branky našeho týmu: Muller,Zemánek

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

Změna v rozpisu přípravných zápasů (21.07.2015) - muži A

Vedení klubu informuje, že došlo ke změnám v rozpisu přípravných zápasů. Utkání se Starými Splavy, které se mělo odehrát ve středu 22. července od 18 hodin, se ruší, protože Splavy nedají dohromady mužstvo. Rovněž se neodehraje ani duel s Vilémovem, který byl naplánován na sobotu 25. července od 17.30 hodin. Důvodem je účast Vilémova v Poháru FAČR. Management klubu se bude snažit najít náhradní soupeře.

ARSENAL - SK Osečná 7:1 (4:0) (19.07.2015) - muži A

Branky: Horák 2, Zemánek 2, Válek, Valta, Reichelt - Krásný.

Českolipský Arsenal zahájil 10. července letní přípravu, ve které má naplánovaných několik přípravných zápasů. První sehrál v sobotu na hřišti v Heřmanicích s účastníkem I. B třídy SK Osečná. Trenér Martin Šimon k tomu řekl: „My jsme dnes zkoušeli několik nových hráčů. První poločas byl z naší strany velice kvalitní. Ve druhém po prostřídání už to nebylo takové. Celkově jsem spokojený. Vyhráli jsme 7:1, sice jsme neproměnili ještě spoustu dalších šancí. Soupeř bojoval, ale my bychom potřebovali hrát s trochu kvalitnějším soupeřem.“

Sestava České Lípy: Chadraba – Tomíček, Müller, Valta, Čvančara – Burian, Ladra, Zemánek, Podroužek – Horák, Válek (Reichelt, Karlík, Chyna, Poláček). Trenér: Martin Šimon.

Na vítězství 7:1 se střelecky podíleli Horák 2x, Zemánek 2x, po jednom Válek, Valta a Reichelt. Za Osečnou skóroval Krásný. Další zápas by se měl sehrát ve středu 22. 7. 2015 od 18,00 hod. se Starými Splavy na jejich hřišti.

AUTOR: Miroslav Dalík