03.05.201417:00ČESKÁ LÍPAPěnčín-Turnov B
08.06.201417:00VišňováČESKÁ LÍPA
14.06.201417:00DoksyČESKÁ LÍPA
podzim 2013
Desná - Česká Lípa 2:3 (2:3) (13.04.2014) - muži A

Branka 3. Rác (pen), 31. Pfeifer - 35. Švehla, 38. Müller (pen), 43. Červeňák.  Rozhodčí Šmíd - Brož A., Vachek. ŽK 2:4. Diváků 120.

Desná: Doubek - Čermák, P. Kořínek, Křemen, Kulhánek - Šindelář, V. Kořínek - Prousek, Rác (72. Mejsnar), Pfeifer - Špaček (59. Pivnička). Trenér David Kříž.

Česká Lípa: Chadraba - Vodrážka, Rataj, Moravčík, Horák (61.Burian,) - Šimon (65.Čvančara), Müller, Válek, Poláček - Švehla (90.Měšťan), Červeňák. Trenéři Jiří Ješeta, Stanislav Kouřil.

Foto Jablonecký deník (Antonín Bělonožník), více zde

K utkání řekl trenér Jiří Ješeta: " Do Desné jsme jeli vzhledem k postavení soupeře v tabulce s cílem minimálně neprohrát a udržet tak před ní bodový rozdíl. Toto předsevzetí nám však dlouho nevydrželo, když domácí vedli již ve 3 minutě po proměněné penaltě 1:0 a ve 30 minutě zvýšili po naší chybě na 2:0. V tuto chvíli to s námi vypadalo hodně špatně, ale kluci dokázali ještě do poločasu ( během osmi minut !!! ) skóre otočit. Do druhého poločasu jsme šli s cílem hrát ze zabezpečené obrany a z rychlých protiútoků zápas rozhodnout. Tento záměr nám ale moc nevyšel, nechávali jsme soupeři moc prostoru a bylo štěstí, že domácí nep roměnili ani ty největší šance. Na druhé straně mohl rozhodnout Milan Červeňák, ale v jasné šanci uspěchal zakončení a tak jsme bojovali do poslední minuty o udržení náskoku.

Musím hráče pochválit, protože tento zápas byl náročný nejen fyzicky, ale hlavně psychicky. Tímto výkonem si dokázali, že umí zvládat i těžké zápasy, i když to není vždy o fotbalovosti, ale víc o bojovnosti."

Česká Lípa - Mírová 8:1 (5:0) (06.04.2014) - muži A

Branky:  5., 39. a 49. (pen) Müller, 22., 35. , 67. a 89. Švehla, 21. Šimon - 62. Grebeníček st.  Rozhodčí Horák - Blaschke J., Horáček M. ŽK 1:1. Diváků 150.

Česká Lípa: Chadraba - Poláček, Rataj, Ješeta, Horák - Vodrážka, Šimon (64.Kliment), Válek, Müller  (58.Čvančara) - Červeňák (70.Burian), Švehla (připraveni Měšťan, Kluch). Trenéři Jiří Ješeta, Stanislav Kouřil.

Mírová: Jíra - Grebeníček st., Taibr, Hejduk, Zelnický, Grebeníček ml., Kovář Marcel, Močkovský, Marek (46.Rypl), Beneš (připraven Kovář Michal). Trenér Jan Bednář.

Mšeno - Česká Lípa 2:0 (2:0) (29.03.2014) - muži A

Branky 14. Douda, 36. Jiroušek.  Rozhodčí Pekař - Šťastný, Nádeník. ŽK 3:1. Diváků 100.

Mšeno: Kobachidze - Heinrich, Macháček, Novotný, Regenermel, Douda (88.Daniel), Jiroušek, Pešat, Kulhánek, Filip (66.Krámský), Čech (69.Svoboda). ( Připraveni Frey, Mrklas, Braniš).Trenér Vladimír Mařák.

Česká Lípa: Chadraba - Poláček, Moravčík, Rataj - Mitáč - Burian (71.Šimon), Štálík (74.Horák), Vodrážka (46.Švehla) - Müller, Válek - Červeňák. (Připraveni Kluch, Čvančara, Měšťan, Kliment). Trenéři Jiří Ješeta, Stanislav Kouřil.

Ze Mšena píše Miroslav Dalík.

Ve druhém utkání jarní soutěže LKFS se na přírodní trávě v Břízkách střetl domácí FK Jiskra Mšeno s českolipským Arsenalem. Hosté chtěli potvrdit tříbodový zisk z minulého utkání, ale vstup do zápasu se jim výslovně nepovedl. V úvodních minutách mužstvo podržel gólman Chadraba, ale v následných minutách byl dvakrát překonán.

ví­ce >>

Česká Lípa - Doubí 2:1 (1:0) (23.03.2014) - muži A

Branky 1. Červeňák, 76. Müller - 80. Martínek. Rozhodčí Linhart - Bohatý, Neugebauer. ČK 90. Čára (D). ŽK 2:4. Diváků 150.

Česká Lípa: Chadraba - Rataj, Mitáč, Moravčík, Vodrážka (90.Kliment) - Šimon (73.Burian), Müller, Válek, Štálík, Poláček - Červeňák ( připraveni Ješeta, Čvančara, Kluch). Trenéři Jiří Ješeta, Stanislav Kouřil.

Doubí:  Mohr - Haunold (88.Cverčko), Broschinský, Patka, Kabát (63.Herkner),  Zradička (77.Čára), Koťátko, Hybner, Rydval, Abrahám, Martínek. Trenér Jan Broschinský.

Hledáme kameramana na mistráky (21.03.2014) - muži A

Pro natáčení videa z mistrovských utkání A týmu hledáme spolupracovníka, který by klubovou kamerou natáčel mistrovské zápasy pro portál TV COM (práce je honorována). Hlaste se u pana Josefa Košty, telefon 725212927.