Tabulka po 7.kole
11. Tanvaldsko 6
12. Sedmihorky 0

Zahájení přípravy a rozpis přípravných zápasů (27.01.2015) - starší dorost

U19 - starší dorost - zahájení přípravy v pondělí 2. 2. 2015 od 17:00 - (PO,ST, PÁ)

Bližší podrobnosti ohledně přípravy a přípravných utkání budou hráčům sděleny na prvním tréninku.

dorost U19 – příprava 2015

neděle  15. 2. 2015  Arsenal ČL – VDF U17  13:00
neděle  22. 2. 2015  Arsenal ČL – Mn.Hradiště U19  10:00
neděle   1. 3. 2015   Arsenal ČL – VDF U19  11:00

neděle   8. 3. 2015   Arsenal ČL – Stružnice muži 13:00

sobota  14. 3. 2015    Arsenal ČL -  Zákupy muži 11:00
neděle  29. 3. 2015  Arsenal ČL -  Doksy U19 14:00
neděle  5. 4. 2015   SK Semily - Arsenal ČL 13:30

Tabulka zápasů - starší dorost
podzim 2014
RSKM Tanvaldsko - Arsenal Česká Lípa 2:7 (2:2) (08.11.2014) - starší dorost

Sestava mužstva: Holub - Tomíček, Copko, Rosenberg, Urban - Kašpar, Karlík, Ruč, Jeništa - Ráž, Šesták

střídali: Franko, Pečenka, Novák, Chládek

Trenér: Roman Ladra, vedoucí: Petr Sobotka

Branky: Šesták 2x, Karlík, Ráž, Ruč, Kašpar, Copko

Rozhodčí: Drobník

Arsenal Česká Lípa-FK Mšeno Jablonec 0:4 (0:2) (01.11.2014) - starší dorost

Sestava: Chládek - Copko, Rosenberg, Urban, Tomíček - Ráž, Mígl - Kašpar, Franko, Pažout - Ruč

Střídali - Jeništa, Šesták, Novák, připraven - Holub

Rozhodčí: Hamada, Klimt, Miklovič

Trenéři: Ladra Roman, Šimon Martin, Machač Karel

Vedoucí mužstva: Sobotka Petr

Mužstvo dorostu, které se dnes muselo obejít bez Ladry, Karlíka a Rady, nepodalo svůj optimální výkon a odneslo si na domácím hřišti až příliš krutou porážku 0:4.

Soupeř využil všechny naše chyby a utkání prakticky rozhodl v první čtvrthodině. Přes velkou snahu nebyli naši dorostenci schopni vsřelit gól, naopak soupeři svými hrubými chybami minimálně 2 branky darovali.

(Karel Machač)

Doksy - Česká Lípa 0:7 (0:3) (26.10.2014) - starší dorost

Sestava: Holub, Tomíček, Urban, Copko, Rosenberg - Mígl ,Ráž, Ladra, Kašpar- Karlík, Ruč

Střídali- Rada, Jeništa, Šesták, Franko, Chládek

Branky-Ruč 3x, Ráž, Mígl, Rosenberg, Copko

Rozhodčí-Havel, Nešněra, Bahník

Tenéři: Ladra Roman,Šimon Martin

Vedoucí týmu: Sobotka Petr

Arsenal Česká Lípa - FK Pěnčín - Turnov 3:2 (0:1) (20.10.2014) - starší dorost

Sestava: Chládek - Tomíček, Rosenberg, Urban, Copko - Mígl, Ladra - Karlík, Ráž, Kašpar - Ruč.
(střídali - Rada, Šesták, Franko, připraven Holub)
Branky - Ladra, Kašpar, Karlík
Trenéři - Roman Ladra, Martin Šimon
Vedoucí - Petr Sobotka

Velmi pohledné utkání s dramatickým koncem bylo k vidění v nedělním dopoledni na UMT u Ploučnice, kam zavítalo vedoucí mužstvo KP U19 celek FK Turnov. Tento tým se může pyšnit jak nejlepší obranou, tak nejlepším útokem soutěže a za sedm dosud odehraných kol ztratil pouze 2 body za remízu. Naši dorostenci nastoupili v nejsilnějším možném složení a na herním projevu týmu to bylo znát.
Utkání bylo hrané ve velmi dobrém tempu, oba týmy chtěly vyhrát, šance se střídali na obou stranách.
Turnov vsadil na dlouhé nakopávané míče za obranu, na které nabíhali jejich rychlonozí útočníci, naše obrana s tím měla veliké potíže, ale výborně reagující brankář Chládek a rychlost obránců Tomíčka a Urbana nedovolila hostům vstřelit více než 1 gól, který znamenal, že hosté šli do kabin s vedením 0:1. I náš tým měl šance, ale nepřesná koncovka a výborně chytající hostující brankář změnu stavu nepovolil.
Ve druhém poločase naši dorostenci postupně přebírali otěže utkání a bylo jen otázkou času, kdy přijde vyrovnávací branka. To se povedlo Markovi Ladrovi, který vyrovnal stav utkání na 1:1. Dále se hrál oboustranně útočný fotbal, oba týmy toužily po 3 bodech, útok střídal útok, oba týmy se předháněly v zahazování i těch nejvyloženějších šancí. Přesto šel do vedení náš tým, když po závaru před brankou se nejlépe zorientoval Jan Kašpar a poslal náš tým do vedení - 2:1. Hosté se však nevzdali a ještě než vyprchala radost z vedoucího gólu, srovnali celkem šťastně na 2:2. Ani s tímto stavem, se žádný z týmů nespokojil, touha po vítězství byla veliká.
Rozhodnutí padlo v 88.minutě utkání, v pokutovém území doputoval míč k Tomášovi Karlíkovi, který pohotovou střelou k tyči celé utkání rozhodl a zajistil tak našim dorostencům 3 body za výhru 3:2.
Všem hráčům patří poděkování za výborný výkon nad velmi kvalitním soupeřem.
(Karel Machač)

Foto: Jaroslav Marek

Ruprechtice - Česká Lípa 2:2 (1:1) (12.10.2014) - starší dorost

Branky Ruč, Karlík. Rozhodčí Pavlů - Jirák, Blaschke P.

Sestava: Chládek - Tomíček, Urban, Copko, Rosenberg - Ladra, Mígl - Ruč, Ráž, Kašpar - Karlík (připraveni - Rada, Šesták, Pečenka, Novák, Franko).