Tabulka po 7.kole
12. Sedmihorky 0

SK Semily U19 - Arsenal Česká Lípa U19 1:0 (0:0) (09.05.2015) - starší dorost

Rozhodčí: Bohatý, Rymler, Bukvička

Sestava: Chládek – Tomíček, Rosenberg, Karas, Ješeta – Copko – Kašpar, Urban, Džudřa – Kněžour, Karlík

(střídali: Ruč, Rada, Vaníček)

Trenér: Tomíček Marek

Vedoucí: Sobotka Petr

Vzhledem k průběhu by utkání více slušela remíza. První poločas patřil hostujícímu týmu, který měl několik gólových příležitostí, ve druhém poločasu přebrali iniciativu domácí. Když už se oba týmy smířily s dělbou bodů, rozhodl v nastaveném čase domácí Pácalt.

Tabulka zápasů - starší dorost
podzim 2014
FK Pěnčín-Turnov U19 – Arsenal Česká Lípa U19 1:4(0:3) (03.05.2015) - starší dorost

Branky: Kašpar 2, Mígl 1, Ladra 1

Sestava: Chládek – Tomíček, Karas, Rosenberg, Ješeta – Kašpar, Mígl, Urban, Džudža – Ladra  (70.minuta Copko) – Kněžour

Trenéři: Ladra Roman, Tomíček Marek

Zasloužené vítězství našeho staršího dorostu, který zvítězil na půdě vedoucího mužstva tabulky v Turnově. Rozdíl ve skóre mohl být ještě vyšší, kdyby hráči proměnili další připravené gólové příležitosti. Celý tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon, který znamenal 3 body do tabulky a útok na 1.místo v KP U19.

Za týden (v pátek 8.5. 2015 od 13:30 hodin) čeká náš starší dorost dohrávka v Semilech.

(Karel Machač)

Arsenal Česká Lípa U19 – TJ Ruprechtice U19 1:0 (0:0) (26.04.2015) - starší dorost

Branka: Kašpar 1

Rozhodčí: Hrbáček, Švec, Havel

Sestava: Chládek – Copko, Rosenberg, Karas, Ješeta – Tomíček, Urban, Mígl, Džudža – Karlík, Kašpar

Střídali: 45.minuta Ruč za Džudžu, 75.minuta Rada za Copka

Trenéři: Ladra Roman, Šimon Martin

Vedoucí: Sobotka Petr

Vydřené vítězství nad dobře hrajícím soupeřem, který byl lepší hlavně v 1.poločase a náš tým mohl být spokojen, že kabin odcházel za stavu 0:0.

Ve druhém poločase došlo ke změně rozestavení, hra se zlepšila, tým si začal vytvářet šance a jednu proměnil v 70.minutě Jan Kašpar ve 3 body.

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

(Text: Petr Sobotka)

Slovan Hrádek nad Nisou U19 – Arsenal Česká Lípa U19 1:2 (0:1) (19.04.2015) - starší dorost

Branky: Džudža 1, Kašpar 1

Rozhodčí: Milner, Bahník, Miklovič

Sestava: Chládek – Tomíček, Rosenberg, Urban, Ješeta – Kašpar, Karas, Copko, Džudža – Karlík, Kněžour

Střídali: Ruč, Šesták, Rada, Vaníček, Franko

Trenéři: Ladra Roman, Šimon Martin

Vedoucí: Sobotka Petr

Všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedený disciplinovaný výkon, který vedl ke 3 bodům a posun na 2.místo v tabulce.

Arsenal Česká Lípa U19 – FC Nový Bor U19 1:0 (0:0) (12.04.2015) - starší dorost

Sestava:  Chládek -  Ješeta, Karas, Urban, Tomíček -  Copko - Karlík, Ladra, Mígl, Ráž – Kněžour

Střídali: Ruč, Kašpar, Džudža, Franko

Branka: 88.minuta Ješeta Dušan

Rozhodčí: Halama-Malena-Tykva

Treneři: Šimon Martin, Ladra Roman

Vedoucí týmu: Petr Sobotka

Výhra nad tradičním soupeřem z Nového Boru se nerodila lehce. Rozhodující branka padla v samém závěru utkání. Hráče musíme pochválit za trpělivost.

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

(Petr Sobotka)

ARSENAL ČESKÁ LÍPA U19 – FK CVIKOV U19 15:0 (4:0) (29.03.2015) - starší dorost

Sestava mužstva – Chládek - Rosenberg, Urban, Karas, Ješeta - Tomíček, Džudža, Ruč, Ráž - Kašpar, Kněžour

Trenéři – Ladra Roman, Šimon Martin

Střídali - Vaníček, Pečenka, Šesták, Jeništa

Branky - Ruč 4x, Šesták 2x, Kněžour 2x, Džudža 2x, Ráž, Pečenka, Kašpar, Rosenberg, Vaníček

Poslední přípravné utkání před zahájením soutěže KP U19 s týmem okresního přeboru.

(Text: Petr Sobotka - vedoucí týmu U19)