Návštěvy stránek


Partneři LKFS

 

Město Česká Lípa je poskytovatelem finančního příspěvku na celoroční činnost.

Fotbalové informace

Výsledky a statistiky najdete na stránkách

Českolipský sportovní portál

Stálý nábor hráčů  do klubu                        (klikni na znak)

Kalendář
 

Partneři
Tabulka po 7.kole
1. Pěnčín-Turnov 22
2. ARSENAL ČL 20
3. VTJ Rapid 16*
4. Semily 16
5. Ruprechtice 16
6 Železný Brod 15
7. Mšeno 13
8. Nový Bor 8
9. Doksy 9
10. Hrádek 7
11. Tanvaldsko 6
12. Sedmihorky 0


FC Nový Bor U19 – ARSENAL Česká Lípa U19 1:1 (0:0) (13.09.2015) - starší dorost

Sestava: Holub – Košvanec, Tomíček, Kučera, Ješeta – Hrdlička (od 50.Cagáň), Vaníček (od 88.Steklý) – Franko (od 60.Tandera), Pečenka (od 86. Pečenka), Džudža (od 46. Novák) – Karlík

Trenéři: Karel Machač, Marek Tomíček

V dalším mistrovském utkání zajížděl náš dorost do sousedního Nového Boru k velice těžkému derby utkání.

Před soupeřem jsme měli respekt nejen kvůli jeho urostlým hráčům, převážně ročníku 1997, ale i vzhledem k jeho letošním výsledkům.

Do utkání jsme vstoupili dobře a prvních 15 minut jsme byli aktivnější, snažili se o kombinační fotbal s cílem co nejvíce držet míč. Postupně se ale začala projevovat větší fyzická sílá domácích, jejich výborné napadání mělo za následek ztráty míče ve středu hřiště a domácí si začali vytvářet gólové šance. Některé jsme jim vlastními chybami nabídli sami, další si domácí vytvořili výborně zahranými standardními situacemi a bylo jen otázkou času, kdy obdržíme branku. V této fázi utkání držel náš tým nad vodou výborně chytající Holub. Náš tým měl také jednu 100% šanci, kdy se po výborném napadání Karlíka dostal míč k Pečenkovi, který svou velkou příležitost nevyužil. Do kabin se šlo za stavu 0:0, což byl pro nás za dané situace velice přijatelný výsledek, protože stav mohl být klidně 4:1 pro domácí.

Do druhého poločasu jsme vstoupili i přes upozornění v kabině velice nešťastně a ve 35. sekundě jsme po výborném napadání soupeře obdrželi branku – 1:0. Na situaci bylo potřeba zareagovat změnami v sestavě, protože domácí získali sebevědomí a chtěli utkání rozhodnout. Na hřiště přišel Cagáň s Tanderou, došlo k přeskupení sestavy a můžeme říct, že nastal obrat v utkání.  V 65.minutě velmi aktivní Tandera zatáhl míč po pravé straně, který předložil Pečenkovi, pro kterého již nebyl problém ho uklidit do branky a vyrovnat na 1:1. Dalo by se říci, že od vyrovnávajícího gólu jsme byli lepším týmem, domácí jsme přehrávali a při lepším řešení některých situací jsme mohli utkání i vyhrát. Potěšitelné je i zjištění, že jsme v závěru utkání přehrávali soupeře i kondičně.

Výsledku s kvalitním soupeřem si velice ceníme a přesto, že spravedlnost ve fotbale neexistuje, můžeme říci, že je spravedlivý. Domácí byli jasně lepší první poločas, nám patřil poločas druhý, kdy jsme navíc mohli utkání  v závěru rozhodnout.

Z jednotlivců lze za dnešní výkon pochválit brankáře Holuba, který podal výborný výkon a má největší zásluhu na remíze 1:1, dále nás velmi potěšil výkon Cagáně a Tandery, kteří skvěle vstoupili do utkání a pomohli k jeho obratu. Celý tým pak zaslouží ocenit za dobrý výkon, kdy proti jasně fyzicky vyspělejšímu soupeři a na velmi špatném terénu utkání zvládl a přivezl cenný bod.

(Text: Karel Machač)

 

 Tabulka zápasů - starší dorost
datum čas domácí­ hosté výsledek
jaro 2015      
ARSENAL - Vesec 10:0 (5:0) (07.09.2015) - starší dorost

Branky: 14., 26. a 86. Karlík, 3. a 64. Pečenka, 19. a 55. Ladra,  37. Franko, 50. Košvanec,  71. Tandera. Rozhodčí: Mareček - Copko, Bahník. Diváci: 37.

Fotografie z utkání od Jaroslava Marka zde.

Dorost: ARSENAL - Tanvaldsko (27.08.2015) - starší dorost

Fotografie ze zápasu od Jaroslava Marka zde.

Informace z mládežnické kopané. (23.07.2015) - starší dorost

Tento týden zahájili přípravu dorostenci Arsenalu Česká Lípa  kategorie U19.

V realizačním týmu došlo k několika změnám. Dorostence povedou v sezóně 2015/2016 trenéři Stanislav Kouřil a Petr Čihák, vedoucím týmu zůstává Petr Sobotka. Dlouholetí trenéři dorostu Martin Šimon a Roman Ladra působí u mužstva dospělých Arsenalu. Díky přítomnosti těchto trenérů u A mužstva bude zachována úzká spolupráci mezi týmy dorostu a dospělých a bude tak docházet k postupnému začleňování dalších odchovanců do dospělého fotbalu.

Tréninky probíhají v přípravném období na městském stadiónu v České Lípě vždy v PO, ÚT, ČT, PÁ od 16:00 hod. Program bude dále upřesňován dle pokynů trenérů.

Kádr dorostenců pro sezónu 2015/2016, budou tvořit hráči ročníků 1997 - 2000.

Chládek David, Holub Marek, Tomíček Michal, Ješeta Dušan, Urban Jakub, Berounský Jan, Karlík Tomáš, Franko Stanley, Rada Ondřej, Brož Zdeněk, Džudža Ondřej, Jeništa David, Novák Matěj, Cagáň Kamil, Hrdlička Ondřej, Ouzký Karel, Pečenka Karel, Šesták Robert, Košvanec Petr, Vaníček Lukáš, Steklý Daniel, Tandera Libor, Blizníkov Martin, Bláha Matyáš.

Plán nejbližších utkání:

sobota 1.8.2015 10:00 hod.  Arsenal U19 – FK Junior Děčín U17 (hřiště bude upřesněno)

středa 5.8.2015  17:30 hod.  Arsenal U19 – FK Varnsdorf U17 (hřiště bude upřesněno)

(Karel Machač – šéftrenér mládeže)

Arsenal Česká Lípa U19 – RSKM Tanvaldsko U19 5:1 (2:1) (14.06.2015) - starší dorost

Branky: Šesták 1, Kašpar 1, Džudža 1, Ruč 1, Copko 1

Rozhodčí: Řeháček, Havel, Švec

Sestava: Chládek – Tomíček, Karas, Ješeta, Kašpar – Karlík, Vaněček, Copko, Džudža – Ruč, Šesták

(střídání – Pečenka, Novák)

Trenér: Roman Ladra

Vedoucí mužstva: Petr Sobotka

První poločas se naši dorostenci rozkoukávali a hra trochu skřípala, ve druhém poločase už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo.

Vysokým vítězstvím 5:1 se tak naši starší dorostenci rozloučili nejen se sezónou, ale i s hráči, kteří přecházejí do mužské kategorie Jakubem Copkem, Janem Kašparem, Jaroslavem Ručem, Dominikem Rosenbergem, Ondřejem Rážem a Tomášem Karasem (ten zde působí na hostování z Jestřebí)

Jménem vedení mládeže bych chtěl těmto hráčům poděkovat za jejich působení v mládežnických týmech Arsenalu a popřát jim mnoho úspěchů v jejich další sportovní kariéře. Věřím, že se v přípravě poperou o místo v kádru dospělých a budou nadále působit v klubu, ve kterém vyrůstali.

Velké poděkování za celoroční práci patří také trenérům Romanovi Ladrovi, Martinovi Šimonovi, Markovi Tomíčkovi a vedoucímu mužstva Petrovi Sobotkovi, kteří přes nelehkou situaci s uvolňováním dorostenců, ale i trenéra pro potřeby A mužstva bojovali dlouho o přední příčky v KP U19.

http://ceskolipsky.denik.cz/fotbal_region/starsi-dorost-lipy-se-rozloucil-vyhrou-20150617.html

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

(Karel Machač)

FK Jiskra Mšeno Jablonec U19 - Arsenal Česká Lípa U19 1:2 (1:1) (10.06.2015) - starší dorost

Branky: Šesták 1, Ladra 1

Sestava: Ješeta – Tomíček, Karas, Pažout, Kašpar – Šesták, Ladra, Mígl, Vaníček, Novák - Ruč

(střídání: 65.minuta Copko za Vaníčka)

Trenéři: Roman Ladra, Marek Tomíček

Po několika nevydařených utkáních, kdy náš dorost nastupoval ve velmi oslabené sestavě, dnes s posilami Ladrou, Míglem a Pažoutem zvítězil zaslouženě v dohrávce KP U19 v Jablonci na půdě Jiskry Mšeno. O branky se podělili Šesták s Ladrou, za nepřítomného brankáře Chládka zaskočil na pro něj nezvyklém postu brankáře Dušan Ješeta.

(Karel Machač)

 

 starší články