Tabulka po 7.kole
11. Tanvaldsko 6
12. Sedmihorky 0

Informace z mládežnické kopané. (23.07.2015) - starší dorost

Tento týden zahájili přípravu dorostenci Arsenalu Česká Lípa  kategorie U19.

V realizačním týmu došlo k několika změnám. Dorostence povedou v sezóně 2015/2016 trenéři Stanislav Kouřil a Petr Čihák, vedoucím týmu zůstává Petr Sobotka. Dlouholetí trenéři dorostu Martin Šimon a Roman Ladra působí u mužstva dospělých Arsenalu. Díky přítomnosti těchto trenérů u A mužstva bude zachována úzká spolupráci mezi týmy dorostu a dospělých a bude tak docházet k postupnému začleňování dalších odchovanců do dospělého fotbalu.

Tréninky probíhají v přípravném období na městském stadiónu v České Lípě vždy v PO, ÚT, ČT, PÁ od 16:00 hod. Program bude dále upřesňován dle pokynů trenérů.

Kádr dorostenců pro sezónu 2015/2016, budou tvořit hráči ročníků 1997 - 2000.

Chládek David, Holub Marek, Tomíček Michal, Ješeta Dušan, Urban Jakub, Berounský Jan, Karlík Tomáš, Franko Stanley, Rada Ondřej, Brož Zdeněk, Džudža Ondřej, Jeništa David, Novák Matěj, Cagáň Kamil, Hrdlička Ondřej, Ouzký Karel, Pečenka Karel, Šesták Robert, Košvanec Petr, Vaníček Lukáš, Steklý Daniel, Tandera Libor, Blizníkov Martin, Bláha Matyáš.

Plán nejbližších utkání:

sobota 1.8.2015 10:00 hod.  Arsenal U19 – FK Junior Děčín U17 (hřiště bude upřesněno)

středa 5.8.2015  17:30 hod.  Arsenal U19 – FK Varnsdorf U17 (hřiště bude upřesněno)

(Karel Machač – šéftrenér mládeže)

Tabulka zápasů - starší dorost
jaro 2015
Arsenal Česká Lípa U19 – RSKM Tanvaldsko U19 5:1 (2:1) (14.06.2015) - starší dorost

Branky: Šesták 1, Kašpar 1, Džudža 1, Ruč 1, Copko 1

Rozhodčí: Řeháček, Havel, Švec

Sestava: Chládek – Tomíček, Karas, Ješeta, Kašpar – Karlík, Vaněček, Copko, Džudža – Ruč, Šesták

(střídání – Pečenka, Novák)

Trenér: Roman Ladra

Vedoucí mužstva: Petr Sobotka

První poločas se naši dorostenci rozkoukávali a hra trochu skřípala, ve druhém poločase už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo.

Vysokým vítězstvím 5:1 se tak naši starší dorostenci rozloučili nejen se sezónou, ale i s hráči, kteří přecházejí do mužské kategorie Jakubem Copkem, Janem Kašparem, Jaroslavem Ručem, Dominikem Rosenbergem, Ondřejem Rážem a Tomášem Karasem (ten zde působí na hostování z Jestřebí)

Jménem vedení mládeže bych chtěl těmto hráčům poděkovat za jejich působení v mládežnických týmech Arsenalu a popřát jim mnoho úspěchů v jejich další sportovní kariéře. Věřím, že se v přípravě poperou o místo v kádru dospělých a budou nadále působit v klubu, ve kterém vyrůstali.

Velké poděkování za celoroční práci patří také trenérům Romanovi Ladrovi, Martinovi Šimonovi, Markovi Tomíčkovi a vedoucímu mužstva Petrovi Sobotkovi, kteří přes nelehkou situaci s uvolňováním dorostenců, ale i trenéra pro potřeby A mužstva bojovali dlouho o přední příčky v KP U19.

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

(Karel Machač)

FK Jiskra Mšeno Jablonec U19 - Arsenal Česká Lípa U19 1:2 (1:1) (10.06.2015) - starší dorost

Branky: Šesták 1, Ladra 1

Sestava: Ješeta – Tomíček, Karas, Pažout, Kašpar – Šesták, Ladra, Mígl, Vaníček, Novák - Ruč

(střídání: 65.minuta Copko za Vaníčka)

Trenéři: Roman Ladra, Marek Tomíček

Po několika nevydařených utkáních, kdy náš dorost nastupoval ve velmi oslabené sestavě, dnes s posilami Ladrou, Míglem a Pažoutem zvítězil zaslouženě v dohrávce KP U19 v Jablonci na půdě Jiskry Mšeno. O branky se podělili Šesták s Ladrou, za nepřítomného brankáře Chládka zaskočil na pro něj nezvyklém postu brankáře Dušan Ješeta.

(Karel Machač)

ŽBS Železný Brod U19 - Arsenal Česká Lípa U19 1:0 (0:0) (07.06.2015) - starší dorost

Rozhodčí: Ouředník, Halama, Sajewicz

Sestava mužstva: Chládek - Tomíček, Urban, Karas, Novák - Vaníček, Rada, Kašpar, Pečenka - Ruč, Šesták

Střídal: Košvanec

Trenér:Tomíček Marek

Vedoucí týmu: Petr Sobotka

S velmi omlazeným kádrem, se šesti mladšími dorostenci a bez velkého množství hráčů základní sestavy, utrpěl náš dorost další porážku, tentokrát v Železném Brodě.

Arsenal Česká Lípa U19 – FK Sedmihorky U19 2:3 (2:2) (31.05.2015) - starší dorost

Branky: Rada 1, Berounský 1

Rozhodčí: Tykva, Švec, Havel

Sestava: Chládek – Tomíček, Karas, Ješeta, Hrdlička – Kašpar, Rada, Ruč, Džudža – Karlík, Berounský

(střídali: Vaníček, Novák, Franko)

Trenér: Roman Ladra, vedoucí: Petr Sobotka

Ve velmi oslabené sestavě bez Urbana, Ráže, Copka, Rosenberga a Kněžoura podlehl náš dorost poslednímu týmu tabulky a přišel tak definitivně o možnost hrát o 1.místo v tabulce.

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

Arsenal Česká Lípa U19 – SK VTJ Rapid Liberec U19 0:0 (0:0) (24.05.2015) - starší dorost

Rozhodčí - Ujka, Švec, Tykva

Sestava: Chládek David – Tomíček Michal, Karas Tomáš, Pažout Petr, Ješeta Dušan – Rosenberg Dominik – Kašpar Jan, Ladra Marek, Mígl Lukáš, Džudža Ondřej – Karlík Tomáš

(střídali – Copko Jakub, Rada Ondřej, Ruč Jaroslav, Berounský Jan)

Trenér: Ladra Roman, Vedoucí: Sobotka Petr

Utkání by určitě slušel jiný výsledek než 0:0, protože oba týmy měly možnost branku vstřelit. Soupeř byl lepší první poločas, náš tým po změně stran.

Naděje na 1.místo stále žije, je ale potřeba vyhrávat za 3 body.