Tabulka po 7.kole
11. Tanvaldsko 6
12. Sedmihorky 0

Ruprechtice - Česká Lípa 2:2 (1:1) (12.10.2014) - starší dorost

Branky Ruč, Karlík. Rozhodčí Pavlů - Jirák, Blaschke P.

Sestava: Chládek - Tomíček, Urban, Copko, Rosenberg - Ladra, Mígl - Ruč, Ráž, Kašpar - Karlík (připraveni - Rada, Šesták, Pečenka, Novák, Franko).

Tabulka zápasů - starší dorost
podzim 2014
Arsenal - Hrádek nad Nisou 7:1 (6:0) (04.10.2014) - starší dorost

Sestava mužstva - Holub - Tomíček, Urban, Rosenberg, Copko - Karlík, Ladra, Mígl, Kašpar, Ráž - Ruč  (střídali - Košvanec, Ješeta, Jeništa, Šesták, Chládek). Trenéři - Ladra Roman, Šimon Martin. Vedoucí  Sobotka Petr

Branky : Mígl 2, Ladra, Karlík, Ruč, Ráž, Rosenberg

Rozhodčí: Nešněra - Klimt, Tykva

Další foto z utkání zde: http://arsenal-cl.rajce.idnes.cz/

Nový Bor - Česká Lípa 1:2 (0:2) (28.09.2014) - starší dorost

Branky 11. Mígl, 29. Ladra - 48. Hochman. Rozhodčí Kowalik.

Česká Lípa: Chládek - Tomíček, Copko, Urban, Rosenberg - Karlík, Ráž, Ruč, Kašpar - Ladra, Mígl (střídali Rada, Franko, Šesták).

Česká Lípa - Semily/Košťálov 3:0 (1:0) (21.09.2014) - starší dorost

Branky Mígl 2, Kašpar. Rozhodčí Ujka - Klimt, Havel.
Česká Lípa: Chládek - Tomíček, Urban, Ladra (70.Jeništa), Copko - Kašpar (80.Šesták), Mígl, Rada (75.Franko), Ráž - Karlík (80.Košvanec), Ruč ( připraven Rosenberg). Trenéři Roman Ladra, Martin Šimon.
Semily/Košťálov: Zamastil - Lukeš T., Pácalt, Hradecký M., Seifert, Hájek, Paleček, Lukeš M., Frolík, Motejlek, Vancl (připraveni Myslivec, Štěpánek, Hradecký O.). Trenér Leoš Vég.
Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

V dnešním utkání přivítal náš dorost mužstvo SK Semily a po tuhém boji si připsal 3 body.
Hosté ze Semil se zde představili velmi sympatickým výkonem, utkání bylo velmi dlouho pouze 1:0. Naši dorostenci si vytvořili dostatek příležitostí na to utkání rozhodnout, ale hostující brankář se blýskl několika výbornými zákroky a dlouho držel hosty v naději na bodový zisk.
Přesto v rozmezí 60. až 70. minuty 2x kapituloval po střelách Mígla a Kašpara, kteří toto utkání definitivně rozhodli.
(Karel Machač).

Rapid Liberec - Česká Lípa 5:3 (3:0) (13.09.2014) - starší dorost

Branky 77. a 83. (pen) Ráž, 80. Jeništa. Rozhodčí Macháček - Pavlů, Čuřík.  Žk Košvanec, Copko.
Sestava: Chládek - Tomíček, Copko, Urban, Kašpar - Rada, Ráž, Pečenka, Jeništa - Ruč, Šesták (střídali Košvanec, Novák, Holub).
(Petr Sobotka)

Sedmihorky - Česká Lípa 3:5 (1:1) (06.09.2014) - starší dorost

Branky Rada 3, Kašpar, Karlík. Rozhodčí Jacík.  ŽK. Copko.
Sestava: Holub - Tomíček, Copko, Urban, Ješeta - Rada, Ráž, Kašpar, Jeništa - Karlík, Šesták (střídali Košvanec, Ruč). Zlepšenou hrou ve 2 poločase se hráčům Arsenalu podařilo zvítězit nad dobře hrajícím soupeřem. (Petr Sobotka)

předchozí článkystarší články