podzim 2013
Česká Lípa - Děčín 3:1 (2:0) (06.03.2014) - starší dorost

Branky: Chyna 2, Reichelt. Rozhodčí Janovský. Diváků: 20
Sestava: Chadraba - Tomíček, Poláček, Rosenberg, Copko - Karlík, Ladra, Mitáč, Kašpar - Berounský, Chyna (průběžně střídali Ruč, Rada, Jeništa, Franko, Reichelt). Trenéři: Ladra, Šimon.
V kvalitně odehraném utkání zvítězil náš dorost nad stejně starým soupeřem z Děčína, když po pohledných kombinačních akcích vstřelil 3 branky. Některé další, velmi dobré příležitosti, ještě zůstaly nevyužity.
V neděli zajíždí náš dorost na další přípravné utkání do Brozan.
(Karel Machač)

Česká Lípa U 19 - Stružnice (muži) 1:0 (0:0) (02.03.2014) - starší dorost

Branka Ruč.

Česká Lípa - Varnsdorf U17 3:2 (2:0) (15.02.2014) - starší dorost

Branky: 26. Reichelt, 32. a 60. Chyna - 70. a 80. Calpaš. Rozhodčí Nešněra.
Sestava: Kluch (Beneš) - Tomíček, Pažout, Rosenberg, Copko - Mígl L., Berounský - Jeništa, Chyna, Kašpar - Reichelt (Rada, Mohaupt, Franko). Trenér - Karel Machač. Vedoucí - Petr Sobotka.
K dalšímu přípravnému utkání si náš dorost pozval ligový dorost U17 z Varnsdorfu, za který hrají čtyři naši hráči na střídavý start a navíc je trénuje bývalý českolipský trenér Roman Moravčík. Utkání hrané v korektním duchu, mělo zejména v 1.poločase velmi slušnou úroveň, skončilo vítězstvím našeho dorostu 3:2.
Při vedení 3:0 došlo v poslední čtvrtině utkání k uspokojení našich hráčů a soupeř toho využil, ke snížení stavu. Mnoho dalších 100% šancí ještě zůstalo nevyužito - Reichelt, Berounský, Chyna. Své velké šance měl ale za stavu 0:0 a v závěru utkání i soupeř.
Všechny hráče můžeme dnes pochválit za odvedený výkon, vyzdvihnout však musím Lukáše Mígla a Jakuba Copka, kteří podali nadprůměrné výkony a nejvíce tak přispěli k vítězství svého týmu.
V dalším přípravném utkání hostí naši dorostenci v sobotu 22.2. od 10:30 účastníka 1.B třídy mužů TJ Zákupy
(Text Karel Machač).

Česká Lípa U19 - Kamenice (muži) 2:2 (1:2) (09.02.2014) - starší dorost

Přípravné utkání dorostu s celkem okresního přeboru mužů.

Branky: 30. Mígl Lukáš, 80. Poláček. Rozhodčí Řezáč.

Sestava: Kluch - Tomíček, Poláček, Ráž, Karlík, Kašpar, Mígl Lukáš, Reichelt, Chyna, Berounský, Rosenberg (střídali Rada, Franko, Mígl Lad., Jeništa, Mohaupt).

(Petr Sobotka).

FK Varnsdorf - Česká Lípa 0:1 (0:0) (29.01.2014) - starší dorost

Branka: 55. Mitáč. Rozhodčí Šimoník.

Sestava: Klouda - Tomíček, Pažout, Poláček, Copko, Urban, Ladra, Mitáč, Kašpar, Chyna, Berounský. ( střídali Rada, Franko, Karlík, Rosenberg, Reichelt, Ruč, Ješeta).

Přípravný zápas se hráčům Arsenalu povedl. Proti hráčům U19 předvedli kvalitní výkon a všichni zaslouží pochvalu. Druhý poločas byl jasně v režii dorostu Ćeské Lípy.