Návštěvy stránek


Partneři LKFS

 

Město Česká Lípa je poskytovatelem finančního příspěvku na celoroční činnost.

Fotbalové informace

Výsledky a statistiky najdete na stránkách

Českolipský sportovní portál

Stálý nábor hráčů  do klubu                        (klikni na znak)

Kalendář
 

Partneři
Tabulka po 7.kole
1 Jablonec C 21
2 Rapid Liberec 19
3 Pěnčín-Turnov 18
4 ČESKÁ LÍPA 16
5 Hrádek 16
6. Nový Bor 12
7. Semily 12
8. Sedmihorky 4*
9. Tanvaldsko 0


SK VTJ Rapid Liberec U15 – Arsenal Česká Lípa U15 3:3 (1:1) (17.05.2015) - starší žáci

Branka: Michal 2, Blizníkov 1

Sestava: Steklý Daniel – Mikšovský Marek, Kapitán Miroslav, Kučera Tomáš, Sancho Daniel – Dlouhý Adam – Blizníkov Martin, Michal Kristián, Saleh Shadi – Šefčík Radek, Tandera Libor

(průběžně střídali – Surovikin Ilja, připraveni – Bláha Matyáš, Červa Miroslav)

Trenéři: Hejda Miloslav, Machač Karel

V dalším kole nadstavby o přeborníka kraje jsme zajížděli na půdu vedoucího týmu soutěže Rapidu Liberec. Přesto, že jsme v utkání 3x vedli, vybojovali jsme nakonec „pouze“ remízu za výsledek 3:3. Nastřelili jsme 2x břevno a měli několik dalších vyložených šancí, utkání jsme ale k vítězství nedotáhli. O dělbě bodů rozhodly individuální chyby některých hráčů a nedostatek klidu v zakončení. Přesto musím opět pochválit za výborný výkon Kristiána Michala, který vstřelil 2 nádherné góly. Příjemným překvapením byl kvalitní výkon Blizníkova, který nahradil potrestaného Švarce, velmi dobře zahrál Kučera.

(Text: Karel Machač)

 Tabulka zápasů - starší žáci
datum čas domácí­ hosté výsledek
podzim 2014      
Arsenal Česká Lípa U15 – FK Pěnčín-Turnov U15 4:0 (2:0) (10.05.2015) - starší žáci

Branky: Michal 3, Šefčík 1

Rozhodčí: Zlatník, Švec, Táborský

Sestava: Steklý - Mikšovský, Kapitán, Kučera, Sancho – Dlouhý - Švarc, Michal, Saleh - Tandera, Šefčík
(průběžné střídání - Blizníkov,  Bláha T., Červa, Kohout )

Trenéři: Miloslav Hejda, Karel Machač

V prvním kole nadstavby o přeborníka kraje přivítali naši žáci mužstvo Turnova a po velmi dobrém výkonu celého týmu zaslouženě zvítězili rozdílem třídy. Nejlepším hráčem celého utkání však byl Kristian Michal, který sám vstřelil 3 nádherné branky a ještě měl velký podíl na brance Radka Šefčíka. Mužstvo pracovalo velmi dobře do obrany a dobře kombinující tým Turnova do žádné vážnější šance nepustilo. Naopak další velmi dobré příležitosti našeho týmu zůstaly nevyužity. Přesto můžeme celý tým pochválit za předvedený výkon , který nám přinesl 3 body do tabulky.

(Text: Karel Machač)

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

SK VTJ Rapid Liberec U15 – Arsenal Česká Lípa U15 2:1 (1:1) (03.05.2015) - starší žáci

Branka: Tandera

Sestava: Steklý – Mikšovský, Kapitán, Kučera, Sancho – Saleh – Švarc, Michal, Blizníkov – Šefčík, Tandera

(průběžně střídali – Dlouhý, Hudeček, Bláha Tomáš, Kohout)

Trenéři: Hejda Miloslav, Machač Karel

Po sedmi vítězných utkáních v řadě přišla porážka, kdy dle domácího trenéra Rapidu nevyhrál lepší tým. Stalo se tak v přímém souboji o 1. místo v KP U15. Hodnocení domácího trenéra nás sice těší, ale pokud neproměníme 5 vyložených brankových příležitostí, nastřelujeme tyčky a naopak uděláme 2 hrubé chyby, nemůžeme na vítězství pomýšlet. Soupeř dal 2 branky a my jenom jednu, takže vyhrál zaslouženě.

Stínem dnešního utkání bylo velice nešťastné zranění Ilji Surovikina už při rozcvičce, který utrpěl tržnou ránu na hlavě, která si vyžádala ošetření v nemocnici.

Všichni Iljovi přejeme brzký návrat na trávník.

V soutěži starších žáků  KP Libereckého kraje U15 byla dnes ukončena základní část. Do další fáze postupují první 4 týmy, které se utkají dvoukolově každý s každým o přeborníka kraje. Náš tým tak splnil první sezónní cíl a do závěrečných bojů postoupil z 2. Místa. Postup si tak vybojovaly týmy Rapidu Liberec, Turnova, Jablonce  a České Lípy.

(Karel Machač)

Arsenal Česká Lípa U15 – RSKM Tanvaldsko U15 10:0 (6:0) (25.04.2015) - starší žáci

Branky: Tandera 3, Mikšovský 3, Šefčík 1, Švarc 1, Dlouhý 1, Steklý 1

Rozhodčí: Hrbáček, Klimt

Sestava: Kohout – Bláha Tomáš, Kapitán, Kučera, Sancho – Saleh – Mikšovský, Švarc, Surovikin – Tandera, Šefčík
(průběžně střídali: Steklý, Dlouhý, Pavlovec, Havlík, Červa)

Trenéři: Hejda Miloslav, Machač Karel

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

Dnes jsme na našem stadiónu přivítali poslední tým soutěže RKSM Tanvaldsko a průběh utkání i samotný výsledek tomu odpovídá. Soupeř nekladl větší odpor a na naši polovinu se dostával pouze sporadicky.

Pozitivem utkání je, že jsme mohli dát větší prostor ve hře všem hráčům z kádru a také počet vstřelených branek, přesto ještě mnoho střeleckých příležitostí zůstalo nevyužito.

Za týden zajíždí naše mužstvo do Liberce na Rapid, kde se v přímém souboji v posledním kole základní části utká o 1.místo v tabulce.

(Text: Karel Machač)

FK Pěnčín-Turnov U15 – Arsenal Česká Lípa U15 0:2 (0:2) (18.04.2015) - starší žáci

Branky: Tandera 1, Saleh 1

Sestava: Steklý – Mikšovský, Kapitán, Kučera, Sancho – Dlouhý – Švarc, Michal, Saleh – Tandera, Šefčík

(průběžně střídali: Hudeček, Bláha Tomáš, Červa, Kohout)

Trenéři: Hejda Miloslav, Machač Karel

 Po velmi dobrém výkonu v minulém kole proti Jablonci dnes naši starší žáci zajížděli na horkou půdu vedoucího mužstva soutěže FK Pěnčín-Turnov. Výkony týmu v jarní části soutěže po vhodném doplnění a vyřešení postu brankáře jdou nahoru a dnešní utkání to potvrdilo.

Od počátku utkání jsme byli iniciativnější, velmi dobře bránili a kombinační hrou jsme se snažili dostat na dostřel brance soupeře. V 19.minutě zakončil sólový únik nádherným gólem Tandera a zajistil našemu týmu vedení 0:1. Ve 35.minutě přidal nechytatelnou střelou pod břevno druhý gól Saleh a zvýšil tak na 0:2. Do kabin tak odcházelo s dvougólovým vedením spokojenější naše mužstvo.

O přestávce byli hráči důrazně upozorněni na to, že utkání ještě není zdaleka rozhodnuto a pro dobrý výsledek bude potřeba v tomto výkonu pokračovat. Hráči si slova trenérů vzali k srdci a do 10.minuty druhého poločasu měli postupně Tandera, Šefčík a Saleh 100% šance na zvýšení náskoku a uklidnění týmu. To se bohužel nestalo, soupeř ožil a posledních 20 minut nám zle zatápěl, vytvořil si několik slibných brankových příležitostí a nebyl daleko k úspěchu.

Vítězství nad silným Turnovem si velice vážíme, navíc bylo podložené velmi dobrým výkonem hlavně v 1. poločase.

Těžko dnes někoho vyzdvihnout, protože bylo vidět hned několik výborných individuálních výkonů (Kapitán, Kučera, Saleh), ale musím pochválit vynikající výkony Mikšovského a Švarce, kteří hráli po celé utkání doslova na doraz a skvěle odváděli jak obrannou, tak útočnou práci.

(Text: Karel Machač)

Arsenal Česká Lípa U15 - FK Baumit Jablonec U15 2:1 (1:0) (11.04.2015) - starší žáci

Branky: Šefčík 1, Švarc 1
Rozhodčí: Copko, Hamada

Sestava: Steklý - Mikšovský, Kapitán, Kučera, Sancho - Dlouhý - Surovikin, Švarc, Saleh - Šefčík, Tandera
(průběžně střídali: Bláha Tomáš, Blizníkov, Pavlovec, Hudeček, připraven Kohout Š.)

Trenéři: Hejda Miloslav, Machač Karel

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

Velmi cenného vítězství dnes dosáhli starší žáci Arsenalu nad soupeřem z Jablonce, který se od začátku soutěže pohybuje na čele tabulky.
Na výborného soupeře jsme se dobře připravili, v jeho řadách hrají hráči, kteří nastupují v žákovské 1.lize a navíc nás na podzim jednoznačně přehrál kvalitní kombinační hrou. Oba týmy měly možnost v 1.poločase vstřelit branku, ale 100% šanci hostů zneškodnil vynikajícím zákrokem Steklý, naopak domácí útočník Šefčík prokázal velmi dobrý výběr místa a dravost v zakončení a poslal ve 25.minutě náš tým do vedení - 1:0.
Hra se ve 2.poločase moc nezměnila, mírně aktivnější na míči než soupeř byl ale náš tým a naše snaha byla korunována druhou brankou v síti soupeře. Výborně hrající Mikšovský zatáhl míč po své pravé straně, předložil ho Švarcovi a ten nekompromisně zvýšil na 2:0.
Doslova v poslední vteřině utkání hosté ještě po nedorozumění v naší obraně snížili z trestného kopu na konečných 2:1 pro Arsenal.

Za dnešní výkon bych chtěl poděkovat celému týmu, vyzdvihnout ale musím vynikající výkon Mikšovského. Velmi oceňuji přístup Steklého a Tandery, kteří nastoupili k utkání nachlazeni a podali též velmi dobré výkony. Pochválit dnes zaslouží ještě Kapitán, který se lepší zápas od zápasu a výborně po svém návratu do týmu zapadl.
(Text: Karel Machač)

 starší články