6. Nový Bor 12
7. Semily 12
8. Sedmihorky 4*
9. Tanvaldsko 0

Arsenal Česká Lípa U15 – SK VTJ Rapid Liberec U15 2:0 (1:0) (23.11.2014) - starší žáci

Branky: Šefčík, Saleh

Rozhodčí: Jiří Vágner

Sestava: Bláha – Mikšovský, Steklý, Kučera, Sancho – Saleh, Dlouhý, Švarc, Surovikin – Šefčík, Tandera

Trenéři: Miloslav Hejda, Karel Machač

(průběžně střídali – Pavlovec, Pop, Havlík, Mothejzík)

Na poslední utkání roku 2014 jsme si pozvali našeho tradičního soupeře Rapid Liberec a rozloučili jsme se s fotbalovým rokem vítězstvím a solidním výkonem.

Obě mužstva předváděla od začátku rychlou útočnou hru se snahou vstřelit branku. Prvních 20 minut patřilo nám, vytvořili jsme si dvě velké šance, ale branku jsme nevstřelili. V době kdy začal být aktivnější soupeř, předvedli jsme nejhezčí akci utkání a po ose Sancho, Tandera, Šefčík posledně jmenovaný otevřel mazáckým gólem stav utkání – 1:0.

Závěr 1. poločasu patřil soupeři, kdy po našich lehkovážných chybách hrozil hlavně ze standardních situací a od branky nás zachránilo břevno a tyčka.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně se snahou dostat míč do křídelních prostorů a po centrech ze strany se pokusit skórovat.

To se opět povedlo v 60. minutě, kdy gól na 2:0 s velkým přispěním hostujícího brankáře vstřelil Shadi Saleh – 2:0.

A když soupeř ještě jednou do konce utkání trefil tyčku, naše konto zůstalo čisté a stav již zůstal nezměněn.

Nutno uznat, že hosté si za svůj výkon gól zasloužili a málokdy se stane, že tým zachrání od gólu 1x břevno a 2x tyčka, ale fotbal přináší i tyto momenty.

Závěrem bych chtěl všem hráčům, nejen za dnešní výkon, ale za celou podzimní část poděkovat za předvedené výkony a popřát jim ať je fotbal baví a přináší jim radost.