11. Hrádek 0

Rapid Liberec - Česká Lípa 0:7 (0:1) (06.04.2014) - starší žáci

Branky Tandera a Novák po 2, Shadi, Halgaš, Pečenka.
Sestava: Bláha - Cagáň, Šesták, Hrdlička, Halgaš - Bliznikov, Novák, Vaněček, Pečenka - Shadi, Tandera ( střídali: Košvanec, Hodač, Steklý, Ouzký )
První jarní mistrovské utkání na UMT v Harcově nám gólově vyšlo. V prvním poločase jsme se ještě proti houževnatě hrajícím domácím střelecky neprosadili, ale ve druhém poločasu jsme soupeře jasně přestříleli a zaslouženě vyhráli.

Branky: Shadi, Pečenka, Novák, Vaněček
Sestava: Bláha - Cagáň, Hrdlička, Steklý, Halgaš - Bliznikov, Novák, Vaněček, Pečenka - Hodač, Shadi ( střídali: Ouzký, Pop )

Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

Velice dobře odehrané utkání, škoda jen nevyužitých dalších brankových příležitostí.

Neštěmice - Česká Lípa 4:2 (2:1) (16.03.2014) - starší žáci

Branky: Shadi (pk), Pečenka.

Sestava: Bláha - Cagáň, Šesták, Košvanec, Hrdlička - Bliznikov, Vaněček, Novák, Halgaš, Pečenka - Shadi ( střídali Ouzký, Steklý ).

O výsledku v jinak důrazně hraném a nepřesně řízeném utkání rozhodly naše individuální chyby !

(Miroslav Dvořák)

SK Roudnice - Česká Lípa 3:4 (09.03.2014) - starší žáci

Česká Lípa - Brozany 4:1 (0:0) (02.03.2014) - starší žáci

Branky: Pečenka, Javorský, Shadi, Košvanec.
Sestava : Bláha - Cagáň, Hrdlička, Košvanec, Steklý - Bliznikov, Novák, Halgaš, Pečenka - Tandera, Shadi ( střídali Pop, Ouzký, Javorský, Vaníček )
Soupeři jsme měli vracet porážku 0:3 ze začátku února a nejen s výsledkem musíme být spokojenu. Dnes kluci předváděli hru na kterou byla radost se dívat a i sami kluci musí mít z předvedené hry radost.

Brozany - Česká Lípa 3:0 (0:0) (10.02.2014) - starší žáci

Sestava: Bláha - Hrdlička, Šesták, Košvanec, Steklý - Bliznikov, Pečenka, Novák, Halgaš - Shadi, Tandera ( střídali Pop a Hodač ).

O výsledku v solidně odehraném utkání rozhodly naše individuální chyby. Škoda našich neproměněných šancí ( Shadi, Tandera ).