Návštěvy stránek


Partneři LKFS

 

Město Česká Lípa je poskytovatelem finančního příspěvku na celoroční činnost.

Fotbalové informace

Výsledky a statistiky najdete na stránkách

Českolipský sportovní portál

Stálý nábor hráčů  do klubu                        (klikni na znak)

Kalendář
 

Partneři
Tabulka po 7.kole
1 Jablonec C 21
2 Rapid Liberec 19
3 Pěnčín-Turnov 18
4 ČESKÁ LÍPA 16
5 Hrádek 16
6. Nový Bor 12
7. Semily 12
8. Sedmihorky 4*
9. Tanvaldsko 0


Rapid Liberec - Arsenal Česká Lípa 1:1 (0:1) - starší žáci (20.09.2015) - starší žáci

Branky: Šimanovský

sestava:Kohout-Bláha,Sancho,Verner,Dlouhý,Pelc,Hudeček,Černý,Šimanovský,Surovikin,Hriň (Červa,Proch,Konečný,Nguyen)

ví­ce >>

 Tabulka zápasů - starší žáci
datum čas domácí­ hosté výsledek
jaro 2015      
Arsenal Česká Lípa - Turnov 3:0 (1:0) (15.09.2015) - starší žáci

V neděli jsme přivítali Turnov, který o proti předchozím ročníkům pro nás nebyl soupeřem. Od začátku jsme hráli na soupeřově půlce a na naší půlku se dostávali jen výjmečně. Na výsledku to nebylo znát, protože kluci se nedokázali prosadit a hlavně trefit branku a když se to podařilo tak byl proti soupeřův golman. Nakonec poločas skončil 1:0 když se trefil Míra Kapitán. Druhý poločas měl stejný vývoj jako ten první, opět skvělými zákroky držel svůj tým brankář soupeře, který byl ale krátký na dvě gólové trefy Adama Dlouhého.

text: Roman Bodi

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

Přípravný zápas U15 - zrušen (17.08.2015) - starší žáci

Přípravné utkání U15, které se mělo odehrát tuto středu v Mnichově Hradišti, bylo ZRUŠENO. Místo zápasu bude normálně trénink od 09:30 do 11:00 hod.

FK Cvikov U15 - Arsenal Česká Lípa U15 3:10 (1:1) (09.08.2015) - starší žáci

Sestava: Kohout - Bláha T., Kapitán, Verner, Sancho - Dlouhý - Pelc, Skořepa, Chochola - Hriň, Hudeček (Černý, Šimanovský, Nguyen)

Branky: Šimanovský 4, Skořepa 1, Dlouhý 1, Pelc 1, Hudeček 1, Hriň 1, Černý 1

Trenéři: Miloslav Hejda, Roman Bodi

První přípravné utkání odehrál nově se tvořící tým starších žáků na půdě  účastníka OP FK Cvikov.

Větší kvalita týmu se projevila až ve 2.poločase, kdy se mužstvo prosadilo střelecky.

Další přípravné utkání odehraje naše U15 ve středu 12.8.2015 od 16:30 v Heřmanicích, kde se utkání s velmi kvalitním soupeřem FK Litvínov.

(Karel Machač)

Zahájení tréninků v sezóně 2015/2016 (02.08.2015) - starší žáci

Dne 3. 8. 2015 od 09:30 hod. začínají trénovat starší žáci Arsenalu. Tréninky jsou prozatím plánované PO, ST a PÁ, a to vždy od 09:30 hod, po celý srpen, tedy v době prázdnin. Případné změny trenér Bodi R. a Hejda M.

Žákovské týmy Arsenalu Česká Lípa – dvě 2. místa a jedno 1. místo, to je bilance sezóny 2014/2015. (20.06.2015) - starší žáci

Minulý víkend ukončily závěrečným kolem fotbalovou sezónu také žákovské týmy Arsenalu Česká Lípa a dosáhly v letošním ročníku velmi slušných výsledků.

Starší žáci U15 pod vedením trenérů Miloslava Hejdy a Karla Machače nakonec po velikém boji obsadili konečné 2. místo v KP starších žáků. O vítězi KP žáků se letos poprvé rozhodovalo v nadstavbové části, kde se spolu po odehrání základní části utkaly 4 nejlepší týmy KP. Přesto, že náš tým tuto nadstavbu vyhrál, po součtu bodů ze základní části to stačilo „pouze“ na druhé místo. Tým udělal v průběhu sezóny velmi slušný výkonnostní pokrok a za posledních 14 soutěžních utkání prohrál pouze jednou na hřišti pozdějšího vítěze Rapidu Liberec. Po vhodném doplnění kádru v zimním období našli trenéři základní jedenáctku, která měla stabilní složení, přesto se v průběhu sezóny, hlavně díky podzimní části, vystřídal v týmu neuvěřitelný počet 29 hráčů!

Tým se mohl pyšnit nejlepší obranou soutěže, která obdržela nejmenší počet branek a druhým nejlepším útokem. Po celou sezónu se starší žáci prezentovali kolektivním pojetím a vytvořili velmi dobrou partu s přátelskými vztahy a o to myslím, jde úplně nejvíc, ať už ve sportovním nebo osobním životě.

Kádr starších žáků v sezóně 2014/2015 tvořili tito hráči – Steklý, Mikšovský, Kapitán, Kučera, Sancho, Dlouhý, Švarc, Michal, Saleh, Šefčík, Tandera, Blizníkov, Surovikin, Bláha Tomáš, Pavlovec, Kohout Šimon, Bláha Matyáš, Hudeček, Červa, Pop, Pouzar, Kulhavý, Kohout Jiří, Hodač, Černý, Šimanovský, Pelc, Verner a Hriň.

Závěrem bych chtěl dodat, že byla radost s tímto týmem pracovat a je jen škoda, že polovina hráčů přechází do dorostenecké kategorie, takže trenéry čeká opět nové budování týmu. Ale tak už to nejen ve fotbale bývá. Všem hráčům ještě jednou děkuji za výkony, které po celou sezónu předváděli, a přeji jim mnoho sportovních úspěchů v jejich další kariéře.

Mladší žáci A U13, které již druhou sezónu trénuje trenér Roman Bodi, skončili nakonec na velmi slušném 2. místě  v KP U13 a dalo by se říci, že to bylo maximum tohoto týmu, na které mohl dosáhnout. Tým sice dlouhou dobu soutěž vedl, ale nakonec ho předstihlo pravděpodobně nejlepší mužstvo soutěže – mladší žáci Rapidu Liberec. Velmi úzký kádr a několik utkání, kdy tým doplatil na neproměňování šancí, rozhodlo o tomto umístění, které je však nejlepší od doby, kdy se soutěž mladších hráčů hraje systémem 7+1. Kompletní ročník přechází do kategorie starších žáků a všichni v klubu věříme, že přechod na velké hřiště nebude pro kluky problém a na „velký“ fotbal si brzy zvyknou.

Kádr tohoto týmu v sezóně 2014/2015 se skládal z těchto hráčů:  Volek, Pelc, Verner, Proch, Černý, Šimanovský, Chochola, Nguyen, Hriň, Konečný, Dvořák, Koutský, Štika, Krč.

Mladší žáci B U13, dosáhli největšího úspěchu ze všech mládežnických týmů v klubu a svoji soutěž 1.A třídu kraje dokázalo vyhrát s úctyhodným náskokem 17-ti bodů před druhým týmem tabulky Rapidem Liberec. Tým, který již více než 5 let trénuje Antonín Pobuda a v letošním roce se na jeho vedení podílel také Pavel Skládaný, se v soutěži prezentoval nejlepším útokem i nejlepší obranou a za celý ročník prohrál pouhé 2 utkání. Líbila se i předváděná hra, kdy hráči byli svými trenéry vedeni ke kombinační hře a spolupráci celého týmu.

Na 1.místě v soutěži se podílel tento kádr hráčů: Machač, Bodi, Trégr, Pobuda, Volek, Češka, Hudec, Kučera Dominik, Kul´ha, Kubát, Šlechta, Šmíd, Kučera Denis, Pospíšil.

(Karel Machač – šéftrenér mládeže)

 starší články