Tabulka po 5.kole
9. Tanvaldsko 0

Jablonec C - Česká Lípa 4:1 (2:1) (28.09.2014) - starší žáci

Branka Pop.
Sestava Bláha M. - Steklý, Mikšovský, Kučera, Sancho - Černý, Dlouhý, Pavlovec, Surovikin - Saleh, Tandera.(průběžně střídali - Kohout Š., Blizníkov, Pop, Šimanovský). Trenéři Miroslav Hejda, Karel Machač. Vedoucí Miroslav Tandera.
První porážka našich starších žáků v soutěži na hřišti, dle mého názoru, zatím nejlepšího soupeře.
Náš tým šel sice po krásné brance Matěje Popa do vedení, ale jinak jsme toho v utkání moc nepředvedli.
Jablonec byl fotbalovější, rychlejší a důraznější v osobních soubojích. Naši hráči dělali pod tlakem chyby, nedařila se rozehrávka, kombinace a ani fotbalové srdce u některých opor nebylo dnes na správném místě ...
Soupeř navíc proměnil dva pokutové kopy a ještě nám zranil kapitána Steklého, který musel odstoupit.
Z utkání je potřeba se poučit a už v dalším utkání, s velmi silným Turnovem, se pokusit o nápravu dnešního nepovedeného výkonu.

Tabulka zápasů - starší žáci
30.08.201409:30SedmihorkyČESKÁ LÍPA0:6
13.09.201409:30SemilyČESKÁ LÍPA2:5
20.09.201409:30ČESKÁ LÍPAN. Bor/Loko3:0
28.09.201409:30Jablonec CČESKÁ LÍPA4:1
05.10.201409:30ČESKÁ LÍPATurnov
12.10.201409:30TanvaldskoČESKÁ LÍPA
18.10.201409:30ČESKÁ LÍPARapid Lbc
26.10.201409:30HrádekČESKÁ LÍPA
02.11.201409:30ČESKÁ LÍPASedmihorky/Rov
09.11.201409:30ČESKÁ LÍPAHrádek
jaro 2014
Česká Lípa - Nový Bor/Loko ČL 3:0 (1:0) (20.09.2014) - starší žáci

Branky Saleh 2, Pavlovec. Rozhodčí Copko - Havel, Machač.
Česká Lípa: Bláha - Sancho, Kučera, Šimanovský, Saleh, Steklý, Tandera, Dlouhý, Surovikin, Pavlovec, Mikšovský (střídali Rýdl, Bliznikov, Černý, Kohout). Trenér Miloslav Hejda.
Nový Bor/Loko ČL: Demeter Milan - Živný, Svoboda, Brodský, Bukáček, France, Lupšák, Koppan, Dvořák, Pola, Ngujen (střídali Husák, Demeter Marian, Rusín) Trenér Rudolf Horák.
(Karel Machač).

Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

Semily - Česká Lípa 2:5 (2:0) (13.09.2014) - starší žáci

Branky. Tandera 2, Pavlovec, Kučera, Mikšovský

SESTAVA: Kohout – Steklý, Kučera, Mikšovský, Sancho – Pavlovec, Černý, Dlouhý, Hodač – Surovikin, Tandera. Střídali: Bláha, Pop, Bliznikov.

Od začátku utkání jsme měli herní převahu. Vytvořili si řadu gólových šancí, ale ani ty tutovky se neproměnili. Naopak soupeř z rychlých brejků po naších chybách dvakrát skoroval. Ve druhém poločase byl soupeř pod naším tlakem a s jeho pomocí jsme vsítili první branku, kdy Pavlovec přihrával před branku a s pomocí teče jsme vsítili první branku. Tím jsme protrhli střeleckou smůlu a přidali další branky. Po utkání jsme hráčům poděkovali za jejich příkladnou bojovnost.

(Mirek Tandera).

Sedmihorky - Česká Lípa 0:6 (0:3) (30.08.2014) - starší žáci

Branky Mikšovský 2. Tandera, Kristian, Surovikin, Rýdl.

Sestava: Steklý - Bláha T., Kučera, Mikšovský, Černý - Pavlovec, Dlouhý, Kristian, Blizníkov - Surovikin - Tandera (průběžně střídali - Kohout Šimon, Pop, Pouzar, Kulhavý, Rýdl). Trenér Miloslav Hejda, vedoucí Miroslav Tandera.

(Karel Machač).

ARSENAL Česká Lípa - FK Mělník 2:2 (1:1) (27.08.2014) - starší žáci

Branky Kristian, Mikšovský. Rozhodčí Tandera - Machač Filip, hosté.
Sestava: Steklý - Bláha Tomáš, Mikšovský, Kučera, Sancho - Pavlovec, Dlouhý, Kristian, Kulhavý - Surovikin - Tandera.(průběžně střídali - Kohout Šimon, Blizníkov, Pop, Rýdl, Černý). Trenéři - Miloslav Hejda, Miroslav Tandera, Karel Machač
Poslední přípravné utkání před sezónou dnes odehráli naši starší žáci se soupeřem z Mělníku, který je v našem regionu na soustředění.
Utkání skončilo spravedlivou remízou 2:2, když náš tým šel do vedení, skóre otevřel Kristian. Hosté pak stav utkání otočili, když oba góly padly po zbytečných ztrátách ve středu hřiště. Na konečných 2:2 vyrovnal nádhernou střelou z 25 metrů Mikšovský.

RAPID Liberec - ARSENAL 1:0 (0:0) (23.08.2014) - starší žáci

Sestava - Kohout Šimon - Blizníkov, Miškovský, Kučera, Sancho - Dlouhý, Kristian - Pavlovec, Surovikin, Pouzar - Tandera. (průběžně střídali - Kohout Jiří, Šibrava, Havlík, Rýdl, Pop). Trenér - Miloslav Hejda.
K dalšímu přípravnému utkání dnes naše U15 nastoupila na hřišti tradičního soupeře Rapidu Liberec, s kterým se utkáme i v soutěži.
Po zcela vyrovnaném průběhu prohrál náš tým 1:0 krásnou brankou z přímého kopu. Šance měl i náš tým, ale domácího brankaře se nám překonat nepodařilo. Tým se tvoří za pochodu, z dovolených a prázdnin se postupně vracejí další hráči, bohužel tréninkové manko je znatelné a určitou dobu bude trvat, než se hráči sehrají. Trenéry čeká ještě hodně práce, ale výkony některých hráčů jsou příslibem celkového zlepšení.
Ve středu 27.8.2014 od 12:00 čeká tento tým další přípravné utkání se stejně starým týmem FK Mělník (utkání se odehraje na Městském stadiónu v České Lípě)