11. FAŠV B Cvikov 10

Děčín - Česká Lípa 1:12 (1:4) (17.08.2014) - mladší žáci A

Branky  Konečný 4, Šlechta 3, Šmíd, Volek, Verner, Krč, Hudec.

Sestava: Machač, Volek, Chochola, Černý, Šlechta P., Konečný,  Pospíšil, Krč, Hudec, Šmíd, Nguyen, Pobuda, Verner, Trégr, Štika.  Trenéři: Skládaný Pavel, Pobuda Antonín.

Průběh 1.poločasu byl ve znamení vysokého nasazení obou týmů. Tým nastoupil rozdělen podle ročníku narození. Ujali jsme se vedení 1:0 a promarnili jsme několik tutovek. V 15.minutě šel tým 2002 do hry a dovedl poločas do výsledku 1:4 a nekvalitní finální přihrávkou se připravil o lepší výsledek.  2. poločas byl veden opět ve vysokém tempu a záhy bylo o výsledku rozhodnuto. Všichni chlapci splnili naši představu o přístupu k přípravnému utkání.

(Pavel Skládaný)

Tabulka zápasů - mladší žáci A
datum čas domácí­ hosté výsledek
30.08.201411:15SedmihorkyČESKÁ LÍPA
jaro 2014
Loko Č. Lípa - Arsenal 8:8 (2:4 3:1 3:3) (13.08.2014) - mladší žáci A

Branky Šimanovský 3, Pelc 2, Volek, Chochola, Hriň.

Sestava: Machač, Volek, Chochola, Kučera, Černý, Hriň, Šlechta P., Konečný, Pelc, Pospíšil, Šimanovský, Krč, Hudec, Šmíd.

Doksy - Česká Lípa 2:8 (1:3) (10.08.2014) - mladší žáci A

Branky Chochola 3, Černý, Kučera, Šlechta, Konečný, Hriň.
Sestava: Machač - Češka, Kučera, Chochola - Volek, Černý, Hriň - Šlechta (Konečný, Štěrba). Trenéři Bodi, Pobuda, Skládaný.
Přípravné utkání mladších žáků před novou sezónou hrané v Doksech. (Karel Machač).

Příprava žáci U 13 a U 12 (10.07.2014) - mladší žáci A

Zahájení přípravy - ÚT 5. 8. 2014

Přípravná utkání:

ÚT 10.8 v 17:00 Česká Lípa - Loko Česká Lípa ( v Zákupech)
SO 16.8. v 11.30 Děčín - Česká Lípa
SO 23.8. v 11:30 Rapid Lbc - Česká Lípa

Turnaj Kosmonosy - 2. místo (21.06.2014) - mladší žáci A

Na dnešním turnaji  v Kosmonosích skončili mladší žáci A na druhém místě, nejlepším střelcem byl vyhlášen Petr Konečný, který dal devět branek.

Foto Matouš Volek, více na facebooku zde

Pořadí družstev: 1. Jičín, 2. Arsenal Česká Lípa. 3. Jablonec, 4. Loko Česká Lípa, 5. Libuš, 6. Dobrovice, 7. Výběr Ml. Boleslav, 8. Kosmonosy.