podzim 2013
Rapid Liberec - Česká Lípa 3:6 (1:4) (06.04.2014) - mladší žáci A

Branky Kapitán 4, Kulhavý, Černý.
Sestava:  Volek - Bláha, Sancho, Hudeček - Kulhavý, Dlouhý, Černý - Kapitán, Hriň, Šimanovský, Nguyen. Trenér Roman Bodi.
První mistrák na UMT v Harcově s Rapidem dopadl pro nás dobře, ale s předvedenou hrou nemůžeme být uplně spokojeni. Poločas jsme vyhráli 4:1 tak jsem si říkal, že to bude lehký zápas, ale soupeř po poločase na nás vlétnul a hned to bylo 4:3. Kluci chvilkama nevěděli kde jsou. Po patnácti minutách jsme opět navýšili na 5:3 a trošku se sklidnili a zápas dohráli s vítězstvím 6:3.
(Roman Bodi).

SK Roudnice - Česká Lípa 1:3 (09.03.2014) - mladší žáci A

Branky: Bláha, Hriň a Surovikin
Sestava: Volek - Bláha, Sancho, Hudeček, Pelc - Dlouhý, Kulhavý, Hriň, Krč, Černý - Surovikin, Konečný. Trenér Roman Bodi.

Turnaj Bělá p. B. - 3. místo (02.03.2014) - mladší žáci A

Sestava: Bodi M. - Pelc, Krč - Surovikin, Konečný - Hriň, Kulha, Štika, N. Guyen, trenér Roman Bodi.

Foto Zdenka Bodiová více na facebooku zde

Česká Lípa - Roudnice 2:3 (0:3) (16.02.2014) - mladší žáci A

Branky: Volek, Sancho.
Sestava: Machač - Hudec, Sancho, Kulhavý - Nguyen, Kučera, Volek - Kubát (Hudeček, Havlík, Krč, Pelc). Trenér: Roman Bodi.
K dalšímu přípravnému utkání na UMT v České Lípě proti kvalitnímu soupeři z Roudnice nastoupili naši mladší žáci A značně oslabeni a museli si jako výpomoc přizvat 4 hráče ročníku 2003. Po prohraném prvním.poločase 0:3 přišla o přestávce domluva, neboť někteří hráči ročníku 2001, kteří by měli toto mužstvo táhnout, nepodali očekávané výkony.
Ve druhém poločase došlo ke zlepšení výkonu celého mužstva a snížení až na konečných 2:3.
Pochválit za dnešní výkon můžeme opravdu jen ty nejmladší - Kučeru, Hudce, Kubáta a Volka, kteří nejen že podali bojovný výkon, ale působili i nejfotbalovějším dojmem.
Další program mladších žáků A:
sobota 22.2. - halový turnaj Mnichovo Hradiště (pouze 2002)
neděle 23.2. - přípravné utkání na UMT ve Varnsdorfu (2001/2002)
(Text Karel Machač).

Arsenal - FAŠV Varnsdorf 0:4 (0:1) (02.02.2014) - mladší žáci A

Sestava: Volek - Sancho, Bláha, Černý - Mothejzík, Hudeček, Krč - Konečný (Jarý). Trenér: Roman Bodi
Své první venkovní utkání na UMT v přípravném období sehráli dnes naši mladší žáci A, ale bez 6 chybějících hráčů (Dlouhý, Kulhavý, Pelc, Nguyen, Kapitán, Havlík) čelili ligovému týmu Varnsdorfu pouze v 1.poločase.