6. Hrádek n.N. 8*
7. Sedmihorky 5*
8. Tanvaldsko 5
9. Jablonec C 4*

Arsenal Česká Lípa A - Slovan Hrádek nad Nisou A 12:1 (09.11.2014) - mladší žáci A

Sestava: Volek- Chochola, Verner, Hriň, Šimanovský, Nguyen,Proch, Pelc, Konečný, Černý

Arsenal Česká Lípa - FK Sedmihorky 4:2 ( 2:1) (02.11.2014) - mladší žáci A

Sestava: Bodi M. - Chochola, Verner, Proch, Koutský, Nguyen, Šimanovský, Volek, Pelc, Hriň, Černý

Branky: Pelc 2, Volek,Šimanovský

Tanvaldsko - Česká Lípa 1:6 (0:0) (12.10.2014) - mladší žáci A

Branky: Pelc 3, Šimanovský 2, Nguyen

Sestava: Volek, Chochola, Verner,  Proch, Černý, Šimanovský, Nguyen,  Konečný, Koutský,  Pelc. Trenér: Bodi Roman

Dnes jsme si vyjeli trošku dál mimo okres jen kůli tomu, aby jsme si otestovli jakou máme trpělivost s neproměňováním šancí a střílet mimo branku.Jeli jsme si pojistit naší doménu, ale první poločas co jsme předváděli by spíše slušil herní výkon o umístění. Na to, že jsme výkonostně mimo tuto soutěž, ale zároveň bych chtěl říct že na vyšší nemáme ta hra v prvním poločase byla šílená.Druhý poločas jsme soupeře přehráli a zasloužeňe vyhráli. Dnes vůbec nejsem spokojen s výkonem našich borců, naopak budu kárat. Musíme MAKAT!

Text: Bodi Roman

Arsenal Česká Lípa A - Pěnčín – Turnov A 5:2 (2:0) (05.10.2014) - mladší žáci A

Sestava:  Bodi -  Chochola, Verner, Proch, Nguyen, Šimanovský ,Volek, Hriň , Konečný, Štěrba, Pelc. Trenér - Roman Bodi

Branky : Šimanovský 4, Konečný

Dnešní zápas byla první prověrka se silnějším týmem,který nás zkusil ohrozit a měl k tomu velmi blízko nakročeno,protože nás zaskočil svým presingem a kvalitní rozehrávkou.Většinou dáváme gól do deseti minut,ale soupeř nás k tomu svým výborným výkonem nepustil. Pak se naši kluci vzchopili,konkrétně Šimanovský otevřel skóre krásným gólem a po sléze přidal další 3 a k tomu přidal jeden gól Konečný. Náš tým s výborným výkonem našeho brankáře a týmovou prací kluků opět nepoznal hořkost porážky.Chválím celý tým za podaný výkon a obzvlášť bych chtěl pochválit výkon Tadeáše Vernera a Roberta Chochola za zodpovědný přístup k fotbalu.