20.09.201411:15ČESKÁ LÍPAN. Bor/Loko11:4
jaro 2014
Tanvaldsko - Česká Lípa 1:6 (0:0) (12.10.2014) - mladší žáci A

Branky: Pelc 3, Šimanovský 2, Nguyen

Sestava: Volek, Chochola, Verner,  Proch, Černý, Šimanovský, Nguyen,  Konečný, Koutský,  Pelc. Trenér: Bodi Roman

Dnes jsme si vyjeli trošku dál mimo okres jen kůli tomu, aby jsme si otestovli jakou máme trpělivost s neproměňováním šancí a střílet mimo branku.Jeli jsme si pojistit naší doménu, ale první poločas co jsme předváděli by spíše slušil herní výkon o umístění. Na to, že jsme výkonostně mimo tuto soutěž, ale zároveň bych chtěl říct že na vyšší nemáme ta hra v prvním poločase byla šílená.Druhý poločas jsme soupeře přehráli a zasloužeňe vyhráli. Dnes vůbec nejsem spokojen s výkonem našich borců, naopak budu kárat. Musíme MAKAT!

Text: Bodi Roman

Arsenal Česká Lípa A - Pěnčín – Turnov A 5:2 (2:0) (05.10.2014) - mladší žáci A

Sestava:  Bodi -  Chochola, Verner, Proch, Nguyen, Šimanovský ,Volek, Hriň , Konečný, Štěrba, Pelc. Trenér - Roman Bodi

Branky : Šimanovský 4, Konečný

Dnešní zápas byla první prověrka se silnějším týmem,který nás zkusil ohrozit a měl k tomu velmi blízko nakročeno,protože nás zaskočil svým presingem a kvalitní rozehrávkou.Většinou dáváme gól do deseti minut,ale soupeř nás k tomu svým výborným výkonem nepustil. Pak se naši kluci vzchopili,konkrétně Šimanovský otevřel skóre krásným gólem a po sléze přidal další 3 a k tomu přidal jeden gól Konečný. Náš tým s výborným výkonem našeho brankáře a týmovou prací kluků opět nepoznal hořkost porážky.Chválím celý tým za podaný výkon a obzvlášť bych chtěl pochválit výkon Tadeáše Vernera a Roberta Chochola za zodpovědný přístup k fotbalu.

(Text - Roman Bodi)

Jablonec C - Česká Lípa 2:11 (0:6) (28.09.2014) - mladší žáci A

Branky: Šimanovský 4, Volek a Černý po 3, Nguyen.
Sestava: Bodi M. - Chochola, Verner, Proch, Volek, Nguyen, Šimanovský, Koucký, Černý. Trenér Roman Bodi.
(Roman Bodi)

Česká Lípa - Loko ČL 11:4 (7:3) (20.09.2014) - mladší žáci A

Branky Šimanovský 3, Hriň a Krč po 2, Štika, Nguyen, Konečný, Volek.  Rozhodčí Havel.
Česká Lípa: Volek - Proch, Verner, Chochola - Nguyen, Šimanovský, Černý - Hriň - Konečný, Krč, Štika. Trenér Roman Bodi.
Loko Česká Lípa: Rus - Brejcha, Lupoměstský, Plůcha, Kašpar, Babic, Novák, Komárek, Kavenský, Ritschel, Sýkora, Holmajer, Gembec, Černý, Filip, Procházka. Trenér Jaroslav Albrecht.
Dnešní derby jsme nezačali nějak slavně. Po 10. minutách jsme prohrávali 2.0. Opět se ukázalo že nám absolutně nejdou začátky zápasů, necháváme se přečíslit a o nahrávkách nemůže být ani řeč. Naštěstí se kluci rozjedou a ukážou svojí fotbalovost a hlavně chuť za vítěztvím, nakonec jsme poločas vyhráli 7.3 a druhá půle byla jen o zvýšení náskoku, protože soupeř z Lokomotivy přestal hrát a my pak jsme zdárně zápas dohráli. Děkuji všem našim fanouškům a klukům za výkon.

Semily - Česká Lípa 3:6 (0:3) (13.09.2014) - mladší žáci A

Branky Černý 2, Nguyen, Šimanovský, Hriň, Konečný.
Sestava: Volek - Verner, Chochola, Proch, Hriň, Pelc, Šimanovský, Nguyen, Konečmý, Černý. Trenér Roman Bodi.
V sobotu jsme zamířili do fotbalově silných Semil. Opět jsme ukázali své kvality, když jsme o poločase vedli 3:0 a to kluci spálili spoustu šancí. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem navýšit náskok, ale opak byl pravdou. Naše šance končily buď vedle branky nebo na výborně chytajícím golmanovi soupeře. Pak přišly tři brejky hostů během 5 minut a bylo srovnáno. Pak jsme se opět prosadili z osmi šancí jsme dali tři góly a všechny body byly naše.