Tabulka po 7.kole
7. Sedmihorky 5*
8. Tanvaldsko 5
9. Jablonec C 4*

Arsenal Česká Lípa A U13 – RSKM Tanvaldsko A U13 8:1 (3:0) (26.04.2015) - mladší žáci A

Branky: Hriň 2, Nguyen 2, Konečný 2, Černý, Chochola

Sestava Trégr -Dvořák, Verner, Proch - Nguyen, Černý, Chochola – Hriň

(Konečný, Pelc)

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

Dnešní výsledek byl pro soupeře ještě milosrdný. Kluci soupeře přehrávali pěknými kombinačními akcemi, které zakončovali krásnými góly. Chválím hráče za předvedený výkon a především bych chtěl vyzdvihnout výkon Roberta Chocholi.

(Text: Roman Bodi)

Tabulka zápasů - mladší žáci A
podzim 2014
FK Pěnčín-Turnov A U13 – Arsenal Česká Lípa A U13 3:5 (1:3) (18.04.2015) - mladší žáci A

Branky: Hriň 3, Černý 1, Nguyen 1

Sestava: Bodi – Proch, Verner, Chochola – Nguyen, Šimanovský, Černý – Hriň (Dvořák, Konečný)

Trenér: Roman Bodi

Zasloužené vítězství nad 3.týmem tabulky. Střelecky se zaskvěl Tomáš Hriň, autor 3 branek, ale pochválit můžeme celý tým za bojovný a zodpovědný výkon.

Arsenal Česká Lípa A U13 - FK Baumit Jablonec C U13 13:0 (5:0) (12.04.2015) - mladší žáci A

Branky: Konečný 4, Černý 4, Nguyen 2, Chochola 1, Hriň 1, Dvořák 1
Rozhodčí: Hamada
Sestava: Trégr – Dvořák, Verner, Chochola – Černý, Nguyen, Hriň – Proch, Konečný

Trenér: Bodi Roman

Sobotní utkání jsme hráli proti nejmladším fotbalistům soutěže a vyhrát bylo povinností. Výsledek 13:0 tak nebyl překvapením, jsem rád, že si hráči šance vytvářeli a zároveň je dokázali proměnit.

(Roman Bodi)

Lokomotiva Česká Lípa - Arsenal Česká Lípa 1:6 (1:1) (05.04.2015) - mladší žáci A

Dnešní derby na Lokomotivě jsme dotáhli do vítězného konce hlavně díky výkonu ve druhém poločase, ve kterém jsme podali velmi dobrý výkon a vstřelili rivalovi 5 branek. Chválím všechny kluky zejména za druhý poločas, ve kterém hráli podle představ a proměňovali šance, které si vytvoříme. Důležité vítězství nás udrželo na 1. místě tabulky.

Branky - Šimanovský 2, Černý, Verner, Dvořák, Konečný

Sestava - Bodi Martin- Chochola, Verner, Dvořák-Černý, Šimanovský, Nguyen – Hriň - Konečný, Pelc, Proch
Trenér - Bodi Roman

Arsenal Česká Lípa A – Semily A 3:5(2:3) 29.3. 2015 (30.03.2015) - mladší žáci A

sestava: Václav Trégl,Petr Pelc,Tomáš Hriň, Petr Šimanovský,Černý Dominik,Chochola Robert,Verner Tadeáš,Nguyen Martin,Dvořák Tomáš

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

Arsenal Česká Lípa A - Slovan Hrádek nad Nisou A 12:1 (09.11.2014) - mladší žáci A

Sestava: Volek- Chochola, Verner, Hriň, Šimanovský, Nguyen,Proch, Pelc, Konečný, Černý

Branky:Černý-3,Konečný-2, Hriň,Šimanovský,Volek,Nguyen,Pelc,Verner,Chochola

Foto: Jaroslav Marek