Tabulka po 7.kole
7. Sedmihorky 5*
8. Tanvaldsko 5
9. Jablonec C 4*

TJ Slovan Hrádek nad Nisou A U13 - Arsenal Česká Lípa A U13 1:5 (1:2) (14.06.2015) - mladší žáci A

Branky: Hriň 2, Pelc 1, Verner 1, Konečný 1

Sestava: Trégr Václav  -  Pelc Petr, Verner Tadeáš, Proch Lukáš – Konečný Petr, Černý Dominik, Chochola Robert - Hriň Tomáš

Trenér: Roman Bodi

Mladší žáci A se se sezónou rozloučili pohodovým vítězstvím a oplatili tak soupeři nedávnou domácí porážku. Tým nakonec obsadil velmi pěkné 2.místo v KP mladších žáků.

Tabulka zápasů - mladší žáci A
jaro 2015
Arsenal Česká Lípa U13 A - SK VTJ Rapid Liberec U13 A 5:3 (3:1) (07.06.2015) - mladší žáci A

Branky: Konečný 2, Verner 1, Šimanovský 1, Hriň 1,
Rozhodčí: Hrbáček
Sestava: Bodi – Pelc, Verner, Proch – Nguyen, Šimanovský – Konečný, Hriň (Chochola)

Trenér: Bodi Roman

Zlepšený výkon našich mladších žáků A byl vidět již v minulém utkání v Turnově a dnes byl korunován zaslouženým vítězstvím nad již jistým vítězem soutěže mladších žáků Rapidem Liberec.

Toto vítězství znamená, že naši mladší žáci A skončí  sezónu nakonec v KP na pěkném 2.místě, čímž dosáhne na nejlepší umístění od roku 2011, kdy se soutěž mladších žáků hraje systémem 7+1.

(Text: Karel Machač)

Fotogalerie od Jaroslava Marka zde.

FK Pěnčín-Turnov A U13 – Arsenal Česká Lípa A U13 1:1 (1:1) (31.05.2015) - mladší žáci A

Branky: Hriň 1

Sestava: Machač – Pelc, Verner, Chochola – Nguyen, Černý, Konečný – Hriň (Dvořák)

Trenér: Karel Machač

Hra na jednu branku a spousta neproměněných šancí, tak by se dalo charakterizovat utkání mladších žáků A v Turnově. Soupeř hrozil z brejkových situací. Pouze jedna vstřelená branka stačila na bod za remízu 1:1, kterou zařídil krásnou hlavičkou Tomáš Hriň. Utkání mělo svou kvalitu, tempo a nasazení, vynikající výkon podal Petr Pelc, který jasně převyšoval ostatní hráče.

(Karel Machač)

Arsenal Česká Lípa A U13 – TJ Slovan Hrádek nad Nisou A U13 3:4 ( 1:1) (24.05.2015) - mladší žáci A

Branky: Verner 1, Černý 1, Kubát 1

Sestava: Trégr Václav  -  Pelc Petr, Verner Tadeáš, Chochola Robert – Dvořák Tomáš, Černý Dominik, Nguyen Martin - Hriň Tomáš

(průběžně střídali – Konečný Petr, Kubát Dušan, Proch Lukáš)

Trenér: Bodi Roman

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

VTJ Rapid Liberec A – Arsenal Česká Lípa A 7:2 (3:0) (17.05.2015) - mladší žáci A

Branky: Verner 1, Nguyen 1

Sestava: Bodi Martin  -  Pelc Petr, Verner Tadeáš, Chochola Robert - Černý Dominik, Konečný Petr, Nguyen Martin - Hriň Tomáš

Trenér: Bodi Roman

Arsenal Česká Lípa A U13 - FK Pěnčín-Turnov A U13 8:2 (3:1) (10.05.2015) - mladší žáci A

Branky – Hriň 3, Proch 2, Pelc, Nguyen, Černý

Rozhodčí: Švec

Sestava: Trégr – Dvořák, Verner, Chochola - Černý, Pelc, Nguyen – Hriň - Konečný, Proch

Trenér: Roman Bodi

Fotografie od Jaroslava Marka zde.