9. Jablonec C 0

Semily - Česká Lípa 3:6 (0:3) (13.09.2014) - mladší žáci A

Branky Černý 2, Nguyen, Šimanovský, Hriň, Konečný.
Sestava: Volek - Verner, Chochola, Proch, Hriň, Pelc, Šimanovský, Nguyen, Konečmý, Černý. Trenér Roman Bodi.
V sobotu jsme zamířili do fotbalově silných Semil. Opět jsme ukázali své kvality, když jsme o poločase vedli 3:0 a to kluci spálili spoustu šancí. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem navýšit náskok, ale opak byl pravdou. Naše šance končily buď vedle branky nebo na výborně chytajícím golmanovi soupeře. Pak přišly tři brejky hostů během 5 minut a bylo srovnáno. Pak jsme se opět prosadili z osmi šancí jsme dali tři góly a všechny body byly naše.

Sedmihorky - Česká Lípa 1:10 (0:3) (30.08.2014) - mladší žáci A

Branky Černý 3, Hriň a Šimanovsky po 2, Proch, Nguyen, Chochola.

Sestava: Volek - Chochola, Verner, Šimanovský, Proch, Pelc, Nguyen, Hriň, Konečmý, Černý.

Naše první představení v nové sezóně dopadlo na výbornou. Vždy, když se něco začíná a člověk neví jak ta sezóna na tom bude s hráči a jak bude fungovat složení hráču má strach, naši borci, ale nezklamali, i díky skvělým posilám ze Žandova, které nám vyjednal pan Machač. Nebojím se dalších soupeřů a věřím, že budeme stále dovážet body. Děkuji všem klukům za nasazení.

(Karel Machač, Roman Bodi)

Česká Lípa - FAŠV 16:3 (2:1 5:2 9:0) (27.08.2014) - mladší žáci A

Branky Kubát 6, Kučera 4, Pospíšil a Ślechta P. po 2, Hudec, Machač.

Sestava: Machač, Volek, Kučera, Šlechta P., Pospíšil, Hudec, Šmíd, Pobuda, Bodi, Kubát, Češka, Trégr. Trenéři Skládaný, Pobuda.

Utkání je vždy víc než trénink, chlapci opět jeli všichni na 120%, charakter týmu je dobrý. Nehodnotím hru, (je to brzo), všimli jsme si skvělého výkonu našeho brankáře. (Pavel Skládaný).

RAPID Liberec - ARSENAL 4:4 (3:3) (23.08.2014) - mladší žáci A

Branky - Chochola, Pelc, Černý, Konečný
Sestava - Machač - Chochola, Pelc, Verner - Nguyen, Šimanovský, Černý - Volek. (průběžně střídali - Konečný,  Proch). Trenér - Roman Bodi.
Naši mladší žáci odehráli pohledné utkání a s velmi dobrým soupeřem se nakonec rozešli smírně 4:4.
Než se náš tým rozkoukal, prohrával 3:0, potom kluci utkání otočili na 4:3 ve svůj prospěch a mohli z  penalty přidat i další branku. To se bohužel nestalo, naopak soupeř penaltu proměnil a utkání tak skončilo zaslouženou remízou. Na úvod sezóny to byl od obou soupeřů velmi dobrý výkon a přes mnoho nedostatků je kluky třeba pochválit, že za nepříznivého stavu 3:0 to nevzdali a do posledního hvizdu bojovali o vítězství.
(Karel Machač)

Děčín - Česká Lípa 1:12 (1:4) (17.08.2014) - mladší žáci A

Branky  Konečný 4, Šlechta 3, Šmíd, Volek, Verner, Krč, Hudec.

Sestava: Machač, Volek, Chochola, Černý, Šlechta P., Konečný,  Pospíšil, Krč, Hudec, Šmíd, Nguyen, Pobuda, Verner, Trégr, Štika.  Trenéři: Skládaný Pavel, Pobuda Antonín.

Průběh 1.poločasu byl ve znamení vysokého nasazení obou týmů. Tým nastoupil rozdělen podle ročníku narození. Ujali jsme se vedení 1:0 a promarnili jsme několik tutovek. V 15.minutě šel tým 2002 do hry a dovedl poločas do výsledku 1:4 a nekvalitní finální přihrávkou se připravil o lepší výsledek.  2. poločas byl veden opět ve vysokém tempu a záhy bylo o výsledku rozhodnuto. Všichni chlapci splnili naši představu o přístupu k přípravnému utkání.