Turnaj Mnichovo Hradiště 1. místo - starší přípravka „A“ (02.12.2014) - Přípravka starší A

Sestava: Kukucz – Kucr J., Wendler, Kříž, Kucr M., Petr, Bodi, Diviš, Štěrba

Trenér: Tomáš Kucr a Miroslav Kucr

V sobotu jsme se zúčastnili halového turnaje v Mnichově Hradišti, v zimní sezóně se jednalo o náš první kontakt s palubovkou haly. Kluci se ale toho zhostili velmi pěkně a turnaj vyhráli. Turnajem jsme prošli bez jediné porážky. Kluci si přivezli medaile i pohár. Z Mnichova Hradiště jsme si přivezli i nejlepšího střelce turnaje, kterým se s 11 vstřelenými brankami stal Vojta Kříž. Nedával branky ale jen Vojta, na turnaji jsme vstřelili 22 branek, což jsou skoro 4 na zápas.

Chválím všechny, co se turnaje zúčastnili, za jejich nasazení, bojovnost i fotbalovost.

Naše výsledky:

Arsenal - Sporting MB 3 : 1 ( Kucr J., Štěrba, Diviš )

Arsenal – Sokol Březno 1 : 1 ( Kříž ) – následná kontumace 5 : 0 – ( starší kluci v týmu )

Arsenal – FK Dobrovice 5 : 0 ( Kříž 2, Diviš a Kucr J. )

Arsenak – SK Kosmonosy 5 : 0 ( Kříž 3, Kucr J, Wendler )

Arsenal – Jizeran Doubrava 7 : 1 ( Kříž 3, Petr, Štěrba, Kucr M a Bodi )

Arsenal – FK Pěnčín Turnov 1 : 1 ( Kříž )

Tabulka zápasů - Přípravka starší A
jaro 2014
Turnaj Kosmonosy 8. místo - starší přípravka „A“ (19.11.2014) - Přípravka starší A

Sestava: Moravík – Jelínek, Řezníček, Štěrba, Kucr J., Wendler – Vávra, Ježek, Bodi R, Kucr M.

Branky: Kucr M. 3, Wendler 2, Kucr J a Štěrba

Trenér: Tomáš Kucr

Arsenal ČL - F.A.Š.V. „A“ 9 : 4 - starší přípravka „A“ (20.10.2014) - Přípravka starší A

Branky: Kucr M. 4, Kucr J. 2, Štěrba, Moravík, Kříž

Sestava: Moravík – Řezníček, Vávra, Wendler, Kucr J. Kříž – Štěrba, Kucr M., Jelínek

Trenér: Miroslav Kucr

Nový Bor/Loko - Česká Lípa 0:20 a 1:14 (13.10.2014) - Přípravka starší A

Lokomotiva ČL - Arsenal ČL 0:20

Branky: Kucr M. 5, Kříž a Wendler 4, Kucr J. a Štěrba 3, Řezníček Trenéři: Tomáš Kucr, Miroslav Kucr

Nový Bor - Arsenal ČL 1:14

Branky: Štěrba 5, Kucr M. 4, Kříž 3, Kucr J. a Wenler

Sestava: Jelínek - Řezníček, Kucr J., Štěrba, Kříž, Kucr M – Wendler, Bodi R., Diviš Trenéři: Tomáš Kucr, Miroslav Kucr

V neděli dopoledne jsme odehráli dvě mistrovská utkání na UMT v Novém Boru, a to s místní starší přípravkou a starší přípravkou městského rivala Lokomotivy ČL.Obě utkání jsme hravě zvládli a nepřipustili sebemenší drama ani v jednom z utkání. Zápas s Lokomotivou jsme hráli jen před soupeřovou brankou, kdy i náš brankář si mohl dovolit hru v poli. Byla to vždy jen otázka času, kdy vstřelíme branku. Soupeř hodně chyboval a my jsme chyby dokázali trestat. Kluci si s chutí zastříleli.

Druhé utkání s Novým Borem bylo bojovnější, houževnatější, ale byla to zase jen otázka času, kdy vstřelíme první branku, soupeř nám dokázal vzdorovat první 4 minuty, a pak již byla hra pevně v našich rukách. I toto druhé utkání jsme vyhráli „rozdílem třídy“. Kluci po pěkných kombinačních akcí zakončovali i do prázdně branky.

Chválím všechny, kteří do zápasu nastoupili, za přístup, bojovnost i fotbalovost. Děkuji i rodičům, kteří kluky do Nového Boru doprovázeli.

( text Tomáš Kucr )

Arsenal ČL – Liberec „A“ 3:5 (06.10.2014) - Přípravka starší A

Sestava: Moravík – Jelínek, Řezníček, Štěrba, Kříž, Kucr M – Wendler, Vávra

Branky: Řezníček, Kříž, Kucr M.

Trenér: Tomáš Kucr, Miroslav Kucr

Arsenal ČL – Liberec „B“ 3:8

Sestava: Moravík – Jelínek, Řezníček, Štěrba, Kříž, Kucr M – Wendler, Vávra

Branky: Jelínek, Kříž, Wendler

Trenér: Tomáš Kucr, Miroslav Kucr

V sobotu odpoledne jsme přivítali na našem UMT ligovou přípravku z Liberce a odehráli tak další dvě mistrovská utkání.

Oba zápasy byli téměř totožné, v utkáních nechybělo nasazení a byli plné osobních soubojů. V prvním utkání jsme poločas vedli 1-0, a i ve druhém utkání jsme vedli 3-2, ale ke konci zápasů klukům docházeli síly a to stačilo soupeři, aby se dostal ke střelám, po kterých skóroval. Kluci se obou utkání zhostili velmi pěkně a chybělo nám malinko, aby výsledky zápasů byli veselejší. Před soupeřovu branku se kluci dokázali prosadit, ale chybělo nám i to pověstné fotbalové štěstí, aby se nám podařilo dát více gólů.

Chválím všechny, co do zápasů nastoupili a sáhli si v nich až na dno svých fyzických sil. Díky také rodičům za příkladné fandění.

Foto ze zápasu zde: http://arsenal-cl.rajce.idnes.cz/

(text: Kucr Tomáš)

Arsenal A - M. Hradiště A 10:5, A - B 12:2 (22.09.2014) - Přípravka starší A

Arsenal ČL – Mnichovo Hradiště A  10:5
Branky: Kucr M. 6, Štěrba 4
Sestava: Moravík - Kucr M., Wendler, Štěrba, Kříž, Kucr J. – Bodi R., Diviš . Trenér: Tomáš Kucr

Arsenal ČL – Mnichovo Hradiště B  12:2
Branky: Kříž 4, Kucr M. 3, Štěrba a Kucr J. 2, Wendler
Sestava: Moravík - Kucr M., Wendler, Štěrba, Kříž, Kucr J. – Bodi R., Diviš. Trenér: Tomáš Kucr
V neděli odpoledne jsme hostili na naší UMT přípravku z Mnichova Hradiště.  Oba naše zápasy byly hodně podobné. Kluci soupeře přehrávali jak po individuálních akcích, tak i kombinací po stranách. Ovládli jsme střed hřiště a nepustili soupeře do většího tlaku. Kluci si s chutí zastříleli, ale dávali branky, po vyšachování soupeře, i do prázdné branky.
Oba zápasy nám rozpůlil silný déšť, ale kluky to určitě z koncentrace nevyvedlo a v obou utkáních předvedli bojovný a fotbalový výkon. Chválím všechny malé profíky.
(  Tomáš Kucr )