Návštěvy stránek

Partneři LKFS

 

Fotbalové informace

Výsledky a statistiky najdete na stránkách

Českolipský sportovní portál

Informace o fotbale   najdete také na

Kalendář
 

Partneři


Výsledky s Rovenskem a Sedmihorkami (14.04.2014) - Přípravka starší A

Arsenal Česká Lípa – Rovensko 3:11

Branky:  Volek 2 a Kucr M.

Sestava: Moravík – Pobuda, Řezníček, Volek, Kříž, Kucr M. – Horal, Ježek, Ziková. Trenér: Tomáš Kucr.

V neděli dopoledne jsme přivítali na našem umělém trávníku přípravku Rovenska. I přesto, že kluci bojovali, přistoupili k zápasu s nasazením, na fyzicky zdatnějšího soupeře to nestačilo. Naše obrana byla permanentně v tlaku a dělala chyby, které soupeř trestal. Do zakončení jsme se dostávali jen zřídka, ale alespoň toto minimum šancí jsme dokázali přetavit v branky.

Arsenal Česká Lípa – Sedmihorky 7:6

Branky:  Kříž 4, Kucr M. 2 a Volek

Sestava: Moravík – Pobuda, Řezníček, Volek, Kříž, Kucr M. – Horal, Ježek, Ziková. Trenér: Tomáš Kucr. 

Druhý náš mistrovský zápas byl úplně jiný. Kluci se poučili z chyb, které v prvním zápase udělali a snažili se jich tentokráte vyvarovat. Což se nakonec skoro povedlo, kdy naše obranná hra byla o poznání lepší a v útoku jsme se více prosazovali a nakonec i soupeře těsně porazili. Kluky za tento výkon chválím, protože se v prvním zápase hodně vydali ze svých sil, a ve druhém zápase si sáhli opravdu až na dno.

(Bc. Tomáš Kucr).

 Tabulka zápasů - Přípravka starší A
datum čas domácí­ hosté výsledek
podzim 2013      
Výsledky s Loko ČL a N. Borem (05.04.2014) - Přípravka starší A

Arsenal Česká Lípa - Loko Česká Lípa  12:4  

Branky: Kucr M. 6, Kříž 3, Moravík 2 a Štěrba.

Sestava: Moravík – Řezníček, Vávra, Štěrba, Kříž, Kucr M. – Horal. Trenér: Tomáš Kucr

Arsenal Česká Lípa – Nový Bor  9:5

Branky: Kříž 5, Štěrba a Kucr M. 2

Sestava: Moravík – Řezníček, Vávra, Štěrba, Kříž, Kucr M. – Horal. Trenér: Tomáš Kucr

V sobotu dopoledne jsme zahájili jarní část sezóny, a přivítali na domácím umělém trávníku soupeře z Nového Boru a Městského rivala Lokomotivu.

Naše první mistrovská utkání se nám vydařila, kdy jsme oba zápasy dovedli do vítězného konce. První zápas s Lokomotivou jsme rozhodli již zpočátku utkání, kdy jsem soupeře zaskočili svojí agresivitou v napadání a v důrazné koncovce a poločas vyhráli 8:0. Druhý poločas jsme již udržovali krok a mysleli více na druhý zápas. Měli jsme pouze jednoho hráče na střídání a klukům rychle ubývaly síly. Druhý zápas jsme odehráli proti ročníkově staršímu Novému Boru, kdy i do toho zápasu jsme vstoupili s nasazením a poločas vyhráli 5:1. V druhém poločase malinko kluci polevili a soupeř zápas ještě dokázal zdramatizovat, kdy snížil na 5:4. Pak ale začal „řádit“ Vojta Kříž a během chvíle dal soupeři 4 branky a bylo rozhodnuto.

Chválím všechny za bojovnost, nasazení, ale i fotbalovost, která byla v některých částech zápasů jak z fotbalové učebnice.

(Tomáš Kucr).

Domácí turnaj Arsenalu Česká Lípa - 2. a 6. místo (31.03.2014) - Přípravka starší A

Sestava A: Urban – Vávra, Borůvka, Štěrba, Kříž, Kucr M. – Ziková

Sestava B: Bodi M. – Kuĺha, Bodi R., Wendler, Diviš, Kucr J. – Petr. ( trenéři  Tomáš Kucr a Miroslav Kucr )

Foto Zdena Bodiová, více na facebooku  zde

V sobotu jsme v nové hale pořádali domácí Turnaj Arsenalu Česká Lípa, kdy se naší druhé polovině turnaj vydařil a v celkovém pořadí kluci skončili na krásném druhém místě. První skupině se tolik nedařilo, kdy jsme obsadili šesté místo. Chválím ale naše „béčko“, které se postaralo o to, že pohár a medaile za druhé místo zůstaly u nás. Měli jsme i nejlepšího hráče turnaje, kterým se stal Vojta Kříž. Chválím všechny za přístup, bojovnost i fotbalovost všech, co se turnaje zúčastnili.

Pořadí: 1. Mimoň, 2. ARSENAL B, 3. Verneřice, 4. FAŠV, 5. Mladá Boleslav, 6. ARSENAL A, 7. Skalice. 

( text Tomáš Kucr )

Turnaj Liberec - 2. místo (16.02.2014) - Přípravka starší A

Branky: Kucr M. 7, Kříž 6, Wendler 5, Urban, Kuľha.

Sestava: Moravík – Kuĺha, Wendler – Kříž, Kucr M. – Petr, Urban. Trenér Tomáš Kucr

Neděli jsme strávili v Liberci v hale na Harcově, kde domácí Liberec pořádal halový turnaj. Turnaj se klukům povedl po všech stránkách. Porazili jsme i vítěze turnaje Liberec A, a o našem druhém místě rozhodlo při stejném počtu bodů, druhé kritérium, které bylo větší počet vstřelených branek. Na turnaji jsme obdrželi pouze dvě branky, kdy jednu jsme si dokonce vstřelili sami. Tímto počtem obdržených branek jsme i získali nejlepšího brankaře turnaje, kterým byl po zásluze vyhodnocen Jan Moravík. V obraně mu svým kvalitním výkonem hodně pomáhal Martin Kuĺha. Kluci odehráli pěkná utkání s nasazením, fotbalovostí, bojovností a vším, co k modernímu fotbalu patří. S chutí si zastřílel Josef Wendler, Vojta Kříž a také Matěj Kucr, kterému chyběla jedna vstřelená branka k ocenění nejlepšího střelce turnaje. Chválím ale úplně všechny, co se turnaje zúčastili a děkuji též rodičům za doprovod a příkladné fandění svým ratolestem.

Po vítězství na turnaji ve Verneřicích, skoro vítězství na ligovém turnaji v Liberci – kluci jsou již určitě dobře připraveni na zahájení jarní části soutěže.

Naše výsledky:

Slovan LBC A – ARS 0:2 ( Kříž, Kuĺha ), ARS – Baumit Jablonec 3:0 ( Kříž, Ubran, Wendler ), Jiskra Mimoň – ARS 2:1 (Kříž - Wendler vlastní ), ARS – Slovan Hrádek  1:0 ( Kucr M. ), SK Skalice – ARS 0:3 ( Kucr M. 2, Wendler ), ARS – Tatran Bílý Kostel  9:0 ( Kucr M. 4, Wendler 3, Kříž 2 ), ARS - Slovan LBC B 1:0 ( Kříž ).

( Tomáš Kucr )

Turnaj Verneřice - 1. místo (19.01.2014) - Přípravka starší A

Branky: Kucr M. 13, Kříž 5, Vávra, Ježek, Wendler po 2,  Bodi R. a Diviš.

Sestava: Bodi M. – Bodi R., Wendler, Kříž, Kucr M. – Diviš, Ježek, Řezníček, Vávra. Trenér: Tomáš Kucr.

.

Kluci řádili ve Verneřicích. Asi jedině tak lze zhodnotit náš sobotní turnaj. Tento turnaj jsme suverénně vyhráli. Kluci předváděli téměř bezchybný výkon s vysokou bojovností a kvalitní fotbalovostí po celý turnaj. Odehráli jsme 6 utkání, kdy jsme pouze jednou remízovali, ale naše skóre mluví za vše – 26:6. Celou polovinu našich vstřelených branek dal Máťa Kucr, a nejen, že jsme turnaj vyhráli, ale měli jsme i tak nejlepšího střelce turnaje. Branky ale dávali i naši „ sváteční“ střelci a mimo Olivera Řezníčka se trefili do soupeřovy branky úplně všichni. Pochvala patří všem, kteří se turnaje účastnili. Díky také rodičům za doprovod svých malých skoro profíků do Verneřic.

Cesta za zlatem:

Arsenal – Bukovany    5:0 ( Kucr M. 3, Kříž a Bodi R. )

Arsenal - FAPV Děčín 3:2 ( Kucr M. 2, Kříž )

Arsenal – Verneřice     6:0 ( Kucr M., Kříž, Wendler, Vávra, Ježek, Diviš )

Arsenal – H. Libchava 3:3 ( Kříž 2, Kucr M )

Arsenal – Litoměřice   2:0 ( Kucr M 2 )

Arsenal – Benešov n/P 7:1 ( Kucr M. 4, Vávra, Wendler, Ježek )

(Text Tomáš Kucr, foto Zdenka Bodiová.).

Domácí turnaj - 4. místo (23.12.2013) - Přípravka starší A

Branky:  Kříž 3 a Štěrba

Sestava: Moravík – Vávra, Řezníček, Štěrba, Kříž, Kucr M. – Diviš, Fichtner, Ziková. Trenér: Tomáš Kucr

Foto Zdena Bodiová, více zde

Dne 22. prosince jsme pořádali domácí vánoční turnaj v nové hale u Kauflandu. Klukům jsme jako vánoční dárek pozvali tři ligové přípravky, kdy tahákem turnaje byla Slavia Praha. Kluci se na turnaj moc těšili a chtěli na domácí palubovce uspět. Turnaj to byl velice vyrovnaný, kdy moc branek nepadalo a právě každá vstřelená, nebo obdržená branka mohla rozhodovat v konečném pořadí. Kluci vstoupili do zápasu vítězně, kdy na úvod jsme porazili Slovan Liberec, tím nejtěsnějším výsledkem. Další zápasy jsme všechny zremizovali, což nás nakonec posunulo na konečné 4. místo. Kluci na turnaji neprohráli ani jeden zápas, kdy jsme obdrželi v turnaji i nejméně branek, společně se Slavií, která nakonec turnaj opanovala a odvezla si z České Lípy krásný pohár za první místo. Kluky chválím za přístup k jednotlivým zápasům a bojovnost, bez které by se těžko prosazovali proti kvalitním soupeřům. Chválím i obrannou hru celého týmu včetně našeho gólmana Honzíka Moravíka, který byl nakonec v turnaji tím nejlepším a odnesl si z turnaje skleněnou kopačku za toto individuální ocenění.

(Tomáš Kucr). 

Výsledky: Slovan Liberec – ARS „A“   0:1  ( Štěrba ), Ústí nad Labem –  ARS „A“  0:0, Baumit Jablonec – ARS „A“ 0:0, Slavia Praha  - ARS „A“ 1:1 ( Kříž ), Mělník - ARS „A“  2:2 ( Kříž 2 ), ARS „B“ - ARS „A“  0:0, FAŠV  - ARS „A“ 0:0.

 starší články