Pěnčín Turnov „A“ - Arsenal Česká Lípa“ 3 : 7 - přípravka starší „A“ (20.04.2015) - Přípravka starší A

Sestava: Moravík – Řezníček, Vít, Šterba, Kucr J., Kucr M. – Wendler, Vávra, Bodi

Branky: Vít 2 a Kucr J. 2, Štěrba, Vávra a Kucr M

Trenér: Miroslav Kucr a Tomáš Kucr

V neděli dopoledne jsme zajížděli na další mistrovská utkání do Pěnčína, kde jsme odehráli dva zápasy na přírodní trávě. První zápas jsme začali s chutí, fotbalovostí a soupeři dali do poločasu 5 branek, kdy jsme žádnou neobdrželi. Druhý poločas jsme začali ale úplně špatně, kdy během 3 minut jsme dostali 3 branky a soupeř byl momentálně na koni. Kluci se ale z tohoto šoku oklepali velmi rychle a začali soupeře opět přehrávat, kdy jsme přidali další dvě branky, na což již soupeř nedokázal odpovědět. Chválím za předvedou hru, fotbalovost a bojovnost hlavně za první poločas tohoto utkání.

Tabulka zápasů - Přípravka starší A
podzim 2014
Arsenal Česká Lípa – Jablonec „A“ 7 : 9 - přípravka starší „A“ (16.04.2015) - Přípravka starší A

Sestava: Kukucz – Řezníček, Vít, Šterba, Kucr J., Kucr M. – Wendler, Ježek, Šulc

Branky: Kucr J. 3, Kucr M a Štěrba 2

Trenér: Miroslav Kucr a Tomáš Kucr

V neděli odpoledne jsme na domácím umělém trávníku hostili v prvním mistrovském utkání přípravku Jablonce. Naše první utkání bylo celkem vydařené, s kvalitním soupeřem jsme odehráli vyrovnané utkání. Zápas byl odehrán v nasazení a s bojovností. V čem měl soupeř malinko navrch, byla produktivita. Oba poločasy jsme prohráli rozdílem jediné branky. Chválím všechny za předvedený výkon i bojovnost.

Turnaj ČL - 5. místo (05.03.2015) - Přípravka starší A

Sestava: Kukucz – Moravík, Kucr J., Štěrba, Vávra, Bodi R., Wendler, Kucr J.

Trenér: Tomáš Kucr a Miroslav Kucr

V sobotu jsme pořádali domácí turnaj v nové sportovní hale.  Turnaj jsme pro kluky chtěli udělat hodně atraktivní, tak jsme si pozvali i nějaké ligové přípravky, kdy tahákem byla určitě pražská Sparta, která přivezla na turnaj dvě mužstva. Ale i Slovan Liberec nebo Baumit Jablonec byl pro kluky také velmi těžký soupeř.

Na Tomto turnaji jsme skončili z osmi mužstev pátí, kdy před námi byli všechny ligové přípravky. Kluci odehráli pěkný turnaj, ale na ligové výběry nestačili. Srovnání bylo ale hodně poučné a inspirující.

Chválím za bojovnost a předvedenou hru.

Pořadí:

1. Sparta I

2. Sparta II

3. Slovan Liberec

4. Baumit Jablonec

5. Arsenal ČL

6. Mělník

7. Roudnice nad Labem

8. F.A.Š.V.

(text Tomáš Kucr )

Turnaj Kamenický Šenov 1. místo (25.02.2015) - Přípravka starší A

Sestava: Kuĺha – Wendler, Štěrba, Kucr J., Borůvka – Petr, Kucr M., Diviš

Branky:  Kucr M. 10, Diviš, Borůvka a Štěrba 3, Wendler 2

Trenér: Miroslav Kucr

V sobotu jsme odehráli turnaj v Kamenickém Šenově, který jsme suverénně vyhráli. Vítězství na tomto turnaji považuji za povinnost, neboť zde byla mužstva pouze z okresu Česká Lípa. Kluci si na turnaji s chutí zastříleli, kdy branky stříleli téměř všichni. Matěj Kucr dokonce vyhrál nejlepšího střelce turnaje, kdy soupeřům nastřílel celkem 10 branek. Celkové skóre 21:4 je velice výmluvné. Na turnaji jsme neztratili ani bod.  Chválím za výkon a předvedenou hru úplně všechny.

Cesta za zlatem:

Arsenal – Žandov            2:0

Arsenal – Skalice             4:0

Arsenal – K. Šenov         4:0

Arsenal – H. Libchava    2:0

Arsenal – Žandov            2:1

Arsenal – Skalice             2:0

Arsenal – K. Šenov         3:2

Arsenal – H. Libchava    2:1

AUTOR: Tomáš Kucr

Turnaj Neratovice - 1. místo (02.02.2015) - Přípravka starší A

Sestava: Kukucz – Wendler, Bodi, Štěrba, Diviš – Kucr J., Kuĺha, Kucr M.

Branky: Kuĺha 11, Kucr M. 6, Kucr J. 5, Štěrba 4, Diviš 2, Bodi a Wendler

Trenér: Tomáš Kucr, Miroslav Kucr

V sobotu jsme odehráli moc podařený turnaj v Neratovicích. Turnaj se hrál dvoukolově, kdy kluci odehráli 8 zápasů a pouze jeden zremizovali, jinak vše rozdílem třídy vyhráli. Turnaj tedy po zásluze vyhráli a navíc jsme měli i nejlepšího střelce turnaje, kdy Martin Kuĺha se svými 11 góly tuto cenu suverénně vyhrál. Na turnaji ale stříleli góly i ostatní naši hráči, kdy kromě brankaře vstřelil alespoň jednu branku každý. Celkové skóre 30:2 pak hovoří za vše.

Chválím všechny kluky, kteří se turnaje zhostili a předvedli fotbalovost s nasazením a bojovností. Díky také rodičům, kteří své malé fotbalisty do Neratovic doprovázeli.

Cesta za zlatem :

Arsenal – Lobkovice „A“ 2 : 1

Arsenal – Lobkovice „B“ 4 : 0

Arsenal – Libiš 4 : 1

Arsenal Kostelec 1 : 1

Arsenal – Lobkovice „A“ 5 : 0

Arsenal – Lobkovice „B“ 7 : 0

Arsenal – Libiš 2 : 0

Arsenal- Kostelec 4 : 0

AUTOR: Tomáš Kucr

Turnaj Mnichovo Hradiště 1. místo - starší přípravka „A“ (02.12.2014) - Přípravka starší A

Sestava: Kukucz – Kucr J., Wendler, Kříž, Kucr M., Petr, Bodi, Diviš, Štěrba

Trenér: Tomáš Kucr a Miroslav Kucr

V sobotu jsme se zúčastnili halového turnaje v Mnichově Hradišti, v zimní sezóně se jednalo o náš první kontakt s palubovkou haly. Kluci se ale toho zhostili velmi pěkně a turnaj vyhráli. Turnajem jsme prošli bez jediné porážky. Kluci si přivezli medaile i pohár. Z Mnichova Hradiště jsme si přivezli i nejlepšího střelce turnaje, kterým se s 11 vstřelenými brankami stal Vojta Kříž. Nedával branky ale jen Vojta, na turnaji jsme vstřelili 22 branek, což jsou skoro 4 na zápas.

Chválím všechny, co se turnaje zúčastnili, za jejich nasazení, bojovnost i fotbalovost.

Naše výsledky:

Arsenal - Sporting MB 3 : 1 ( Kucr J., Štěrba, Diviš )

Arsenal – Sokol Březno 1 : 1 ( Kříž ) – následná kontumace 5 : 0 – ( starší kluci v týmu )

Arsenal – FK Dobrovice 5 : 0 ( Kříž 2, Diviš a Kucr J. )

Arsenak – SK Kosmonosy 5 : 0 ( Kříž 3, Kucr J, Wendler )

Arsenal – Jizeran Doubrava 7 : 1 ( Kříž 3, Petr, Štěrba, Kucr M a Bodi )

Arsenal – FK Pěnčín Turnov 1 : 1 ( Kříž )