Návštěvy stránek


Partneři LKFS

 

Město Česká Lípa je poskytovatelem finančního příspěvku na celoroční činnost.

Fotbalové informace

Výsledky a statistiky najdete na stránkách

Českolipský sportovní portál

Stálý nábor hráčů  do klubu                        (klikni na znak)

Kalendář
 

Partneři


Mistrovská utkání s Mnichovým Hradištěm (07.10.2015) - Přípravka starší A

Arsenal A - Mnich.Hradiště A         1:6 (0:4)

gól : 22. Pechr
sestava : Doležal - Podrazil, Košta, Vlasák, Pechr, Diviš - Tomíček, Mastný, Vyhnalík, Rasel, Benda - Nguyen

Arsenal A - Mnich.Hradiště B         8:2  (4:1)

góly : 1. a 15. Vlasák, 24. a 37. Benda, 8. Vyhnalík, 9. Rasel, 34. Nguyen, 38. Pechr
sestava : Doležal - Tomíček, Košta, Nguyen, Vlasák, Pechr - Mastný, Podrazil, Vyhnalík, Diviš, Benda - Rasel

V dalším kole krajského přeboru st.přípravek jsme hostili soupeře z Mnichova Hradiště.
První zápas mezi A týmy byl herně vyrovnaný, ovšem výsledkově se nepodařil. Kluci zpočátku nemohli najít ten správný rytmus a nedařilo se jim vstřelit branku, čehož soupeř využil ve čtyřgólový náskok. Z kraje druhé půle už naši kluci skórovali, ale další šance zůstaly nevyužity a bohužel výsledek neodpovídá průběhu hry, ale takový je fotbal.
Druhé utkání proti Mnichovohradištskému béčku už kluci rozjeli parádně a hned v první minutě rozvlnili síť. Soupeř sice dokázal po chvíli vyrovnat, ale pak už do konce poločasu hrál a střílel už jen Arsenal. Druhý poločas pokračoval v duchu toho prvního a naši borci soupeře přehrávali, dávali pěkné góly a dokázali utkání dovést do vítězného konce. Za toto utkání stejně jako za ta předešlá patří klukům opět pochvala za předvedený výkon, na který doufejme navážeme příští neděli v Semilech.

(Josef Košta, Miroslav Pipek, Marek Tomíček )

 Tabulka zápasů - Přípravka starší A
datum čas domácí­ hosté výsledek
jaro 2015      
Mitrovská utkání se Sedmihorkami (29.09.2015) - Přípravka starší A

Arsenal A - Sedmihorky A        5:7 ( 2:5 )

góly : 29. a 33. Podrazil, 5. Nguyen, 12. Vlasák, 32. Benda
sestava : Doležal - Košta, Mastný, Vyhnalík, Podrazil, Vlasák - Lacina, Tomíček, Nguyen, Pechr, Rasel - Benda, Diviš

Arsenal A - Sedmihorky B      11:0  ( 6:0 )

góly : 8. ,19. a 28. Diviš, 1. a 34. Rasel, 4. a 37. Pechr, 17. Vlasák, 19. Vyhnalík, 36. Benda, 39. Podrazil
sestava : Doležal - Košta, Mastný, Vyhnalík, Podrazil, Vlasák - Lacina, Tomíček, Nguyen, Pechr, Rasel - Benda, Diviš

V dalším mistrovském zápase jsme ve čtvrtek večer hostili soupeře ze Sedmihorek. První utkání bylo velmi bojovné a vyrovnané. Rozhodly poslední 3 minuty prvního poločasu, kdy nám soupeř nasázel čtyři góly a kluci na ně dokázali odpovědět až ve druhé půli, ale již bylo pozdě a soupeřův náskok jsme nedotáhli.
Ve druhém utkání hraném již za umělého osvětlení si naši borci trochu zlepšili náladu a soupeře jasně přehrávali. Většina gólů padala po pěkných, vypracovaných akcích. Přítomným divákům se oba zápasy musely líbit. Našim chlapcům patří obrovská pochvala za přístup k utkání a za bojovnost a nasazení.

( Marek Tomíček, Josef Košta a Miroslav Pipek )

Mistrovská utkání v Liberci (21.09.2015) - Přípravka starší A

Slovan Liberec II. A - Arsenal A      9:6  (2:3)

góly : 32. a 33. Vlasák, 4. Košta, 19. Podrazil, 20. Nguyen, 36. Diviš
sestava : Doležal - Podrazil, Lacina, Košta, Nguyen, Diviš - Vyhnalík, Tomíček, Mastný, Rasel, Vlasák - Benda

Další mistrovské utkání jsme sehráli na půdě přípravky ligového Slovanu Liberec. První utkání jsme začali dobře a ve 4. minutě se ujali vedení a zásluhou dvou gólů v závěru vyhráli 1. poločas. Ovšem první minuty druhé půle byly pro naše borce doslova katastrofální. Za 6 minut jsme inkasovali 6 gólů a zápas byl plně v režii domácích. Nás bohužel srazily neproměněné šance, kdy jsme několikrát nedokázali trefit prázdnou branku. Ke konci utkání se našim klukům podařilo výsledek alespoň trochu zmírnit.

Slovan Liberec II. B - Arsenal A     4:5  (2:1)

góly : 1. (pen.) a 38. Nguyen, 34. a 35. Rasel, 38. Podrazil
sestava : Doležal - Mastný, Košta, Nguyen, Diviš, Vlasák - Tomíček, Vyhnalík, Podrazil, Rasel, Lacina - Benda

Ve druhém utkání jsme začali opět dobře a hned v 1. minutě šli z penalty do vedení. Soupeř ovšem během jedné minuty skóre otočil a na začátku druhé půle šel dokonce do tříbrankového vedení. Našim hráčům opět nevycházelo zakončení a také Slovanu skvěle zachytal brankář ( za naše působení v přípravkové kategorii nejlepší gólman který proti nám nastoupil !! ). Naši borci se ovšem nesložili  a během závěrečného čtyřminutového náporu skóre dokonale otočili a dokázali zvítězit.

( Josef Košta, Marek Tomíček, Miroslav Pipek )

(14.09.2015) - Přípravka starší A

Baumit Jablonec A - Arsenal A      4:6  (1:4)

góly : 18. a 19. Pechr, 6. a 30. Rasel, 12. a 40. Nguyen
sestava : Doležal - Tomíček, Košta, Nguyen, Vlasák, Pechr - Lacina, Podrazil, Mastný, Rasel, Benda - Diviš

Baumit Jablonec B - Arsenal A     6:0  (1:0)

sestava : Doležal - Tomíček, Mastný, Lacina, Vlasák, Pechr - Vyhnalík, Košta, Nguyen, Rasel, Benda - Podrazil


V prvním mistrovském utkání sezóny jsme zajížděli na půdu přípravky ligového Jablonce. Ve velmi nepříznivém počasí se nám povedl pouze první zápas. V prvním utkání jsme výborně začali a vlétli na soupeře jako uragán. Ve druhé půli již soupeř více vzdoroval a blížil se k vyrovnání, ale kluci dobře bránili a rozhodli gólem v poslední minutě.
Druhý zápas proti výškově menším soupeřům byl vyrovnanější. Naši hráči si zřejmě mysleli, že jim vše půjde samo, ovšem spousta neproměněných šancí a nedůraz v osobních soubojích dal navrch soupeři, který zaslouženě vyhrál.

(14.09.2015) - Přípravka starší A

Arsenal A - Desná A   6:5  (4:5)

góly : 9.,19. a 34. Rasel, 8. Vlasák, 12. Benda, 40. Pechr
sestava : Doležal - Podrazil, Vyhnalík, Mastný, Pechr, Rasel - Košta, Tomíček, Lacina, Vlasák, Diviš - Benda

Arsenal A - Desná B   18:1  (12:0)

góly : 2.,3.,4.,8.,20. a 28. Vlasák, 16.,20.,26. a 34. Rasel, 1. a 19. Mastný, 11. a 31. Vyhnalík, 13. Diviš, 18. Benda, 25. Podrazil, 31. Tomíček
sestava : Doležal - Košta, Podrazil, Mastný, Vlasák, Pechr - Lacina, Tomíček, Diviš, Benda, Vyhnalík - Rasel


První domácí mistrovské utkání jsme sehráli proti Desné.
Na úvod se ovšem naši svěřenci spíše trápili a přítomným divákům moc fotbalové krásy nenabídli. Začali jsme hrát až od 8.minuty, kdy jsme již prohrávali o 3 góly. Po poločase měl mírně navrch soupeř, ovšem našim borcům patřil konec utkání a v poslední minutě rozhodli.
Druhý zápas se přítomným musel líbit. V první půli si kluci doslova otevřeli střelnici a sázeli jeden gól za druhým. Do druhé půle ovšem vstoupili velmi laxně a nechali soupeře vsítit gól. Náš herní projev v úvodní pětiminutovce již nebyl takový jako v první půli. Pak ovšem opět naši hráči nabídli divákům krásné akce zakončené góly.

(18.06.2015) - Přípravka starší A

 

Zhodnocení fotbalové sezóny 2014/2015

Skončila nám sezóna a nezbývá nic jiného, než se za ní, a možná i za předchozími ohlédnout. Skončilo nám období přípravky a nastane období mladších žáků. Tento přechod z dětského fotbalu k fotbalu, připomínající již více fotbal dospělých, je velmi složitý, a pro kluky bude náročný, a trvat určitě několik měsíců, než ho správně pochopí a uvedou do fotbalové praxe. Končí nám malé hřiště, na kterém si kluci kolikrát vystačili s individuální technikou, a začínáme hrát na hřiště podstatně větší, kde budeme muset respektovat i hru na ofsajdy. Zde se budeme muset učit týmovost, hru na větším prostoru, zlepšit fyzickou kondici a fotbalové myšlení. Ale zpět k uplynulé sezóně, kterou hodnotím velice kladně. Kluci jí odehráli velmi pěkně, kdy jsme v soutěži patřili určitě mezi nejlepší. Vyhráli jsme i několik turnajů a na klukách je vidět velké zlepšení. Myslím si, že se vůbec nemusíme bát následující sezóny. Kluci si již v průběhu minulé sezóny vyzkoušeli docela obstojně hru 7+1. Vyzdvihnu dvoudenní mezinárodní turnaj v Praze, kde se tímto způsobem turnaj odehrál a kluci obsadili krásné 4. místo. Turnaj byl obsazen i mužstvy ze Srbska, Černé Hory nebo Bosny a Hercegoviny. Kluci také ve hře 7+1 porazili Slovan Liberec, odehráli dvě přípravná utkání s Mladou Boleslaví, kdy jedno jsme také dokázali vyhrát. Kluci ale odehráli zápasy i proti jiným ligovým přípravkám, kdy na náš turnaj přijela Sparta, rok před tím, Slávia. Tradičním naším soupeřem bývá i Jablonec a Varnsdorf. Kluci za uplynulý rok získali opravdu hodně zkušeností, které je potřeba přenést do roku následujícího.

Tímto chci poděkovat všem, co se na našich úspěších podíleli, tzn. v první řadě klukům samotným, následně rodičům, kteří vedou své děti převážně morálně k tomuto sportu, druhému trenérovi Miroslavovi Kucrovi, který svými fotbalovými zkušenostmi přispěl nemalou měrou k fotbalovému posunu hráčů směrem nahoru. Také patří poděkování „našemu  klubu“, který vytvořil podmínky pro rozvoj malých „profíků“. Díky všem!

Věřím, že se v příští sezóně sejdeme ve stejném složení a plynule navážeme na to, co již umíme.

( text: Tomáš Kucr )

 

 starší články