Mnichovo Hradiště - ARSENAL 0:14, 4:4 (11.05.2015) - Přípravka starší A

Mnichovo Hradiště – Arsenal Česká Lípa   0 : 14    a    4:4

Sestava: Šulc, Štěrba, Kucr J., Wendler, Bodi, Vávra, Kucr M.

Branky: Šulc 6, Kucr J. 3, Štěrba a Kucr M. 2, Wendler

Trenér: Miroslav Kucr a Tomáš Kucr

V sobotu odpoledne jsme zajížděli do Mnichova Hradiště, kde nás čekala dvě mistrovská utkání s místní starší přípravkou. První naše utkání bylo v naší režii, kdy jsme hráli převážně před soupeřovou brankou. Kluci si se slabším soupeřem vyzkoušeli pěnou kombinační hru, kdy k zakončení se dostávali pohodlně. Poločas jsme vyhráli 7:0 a stejným skóre skončil i poločas druhý. Kluci si s chutí zastříleli. Chválím všechny za předvedenou fotbalovou hru.

Minichovo Hradiště – Arsenal Česká Lípa   4: 4

Branky: Kucr M. 3 a Štěrba

Druhé naše utkání se silnějším soupeřem bylo úplně jiné. Hra byla více bojovnější, soupeř nás nepouštěl do kombinací a k zakončení jsme se dostávali také velmi málo. Poločas jsme sice 3:1 vyhráli, kdy i ke konci zápasu jsme ještě vedli 4:2. Pak ale přišla poslední pětiminutovka soupeře, který stihl po našich chybách vyrovnat. V tomto utkání chválím za nasazení a bojovnost, bez které by jsme soupeři nedali ani branku.

( text: Tomáš Kucr )

Tabulka zápasů - Přípravka starší A
datum čas domácí­ hosté výsledek
podzim 2011
ARSENAL - Sedmihorky 8:4, Rovensko 3:7 (04.05.2015) - Přípravka starší A

Sestava: Kukucz – Řezníček, Vít, Štěrba, Kucr J., Wendler – Jelínek, Kucr M., Šulc

Branky : Wendler 4, Kucr J a Kucr M 2

Trenér: Tomáš Kucr a Miroslav Kucr

V neděli odpoledne jsme hostili na našem trávníku ve dvou mistrovských utkáních přípravky Sedmihorek a Rovenska.

V prvním utkání s přípravkou Sedmihorek jsme dokázali zápas rozhodnout již v prvním poločase, který jsme zaslouženě vyhráli 5:1. Soupeře jsme nepustili do větších šancí, kdy mi naopak jsme soupeře přestříleli, a dokonce i několikráte pohodlně skórovali, kdy zakončovali osamoceni před brankařem.

Ve druhém poločase jsme si již výsledek pohlídali a hráli se soupeřem vyrovnanou hru. Branky jsme obdrželi po našich chybách, kterých se musíme v dalších utkáních vyvarovat.

Chválím všechny, co v utkání nastoupili a předvedli pěkný fotbal, který se musel líbit i přihlížejícím domácím rodičům.

Arsenal Česká Lípa – Rovensko        3 : 7

Branky : Kucr M 2, Kucr J

Druhé naše utkání se silnějším Rovenskem jsme prohráli zaslouženě. Naše obranná hra byla špatná, soupeř nás nutil k chybám, po kterých jsme inkasovali. Je pravdou, že tři góly jsme dostali po střelách z dálky, kdy brankař na dobře umístěné tvrdé střely nemohl reagovat. V útoku jsme se nedokázali prosadit, kdy naše stoprocentní šance likvidoval soupeřův výborný brankař. Abychom toto utkání vyhráli, museli by jsme zpřesnit hru a zlepšit bojovnost.

Chválí za fotbalovost, kdy jsme se dokázali přes soupeřovu kvalitní obranu dostat do vyložených šancí.

( text Tomáš Kucr )

Arsenal - Liberec II 7:3, 7:2 (28.04.2015) - Přípravka starší A

Sestava : Kukucz – Moravík, Řezníček, Borůvka, Bodi, Kucr J. – Štěrba, Vít a Kucr M.

Branky : Kucr M. 4 a Kucr J. 3

V neděli odpoledne jsme za krásného slunečného počasí hostili na našem trávníku ligovou přípravku Slovanu Liberec r. 2005. I když byl soupeř ročníkově mladší, na jejich hře to nebylo skoro vůbec znát. Slovan byl pro nás téměř vyrovnaným soupeřem, bojovný, houževnatý i technicky dobře vybavený. První poločas jsme dokonce prohrávali 1:2, ale druhý poločas kluci přidali a začali nutit soupeře k chybám, po kterým jsme dokázali skórovat. Soupeře jsme v druhém poločase přehráli i přestříleli a dotáhli tak zápas do vítězného konce.

Arsenal Česká Lípa – Liberec II    7 : 2

Branky : Kucr M 3, Moravík 2, Štěrba a Vít

Druhé naše mistrovské utkání se stejným soupeřem dopadlo obdobně, kdy tyto zápasy byly hodně podobné. V tomto utkání se trefilo do sítě soupeře více našich hráčů, kdy chválím všechny, co do utkání nastoupili a odvedli na hřišti svá maxima. Některé naše akce již připomínaly profesionální fotbal.

(text Tomáš Kucr)

Pěnčín Turnov „A“ - Arsenal Česká Lípa“ 3 : 7 - přípravka starší „A“ (20.04.2015) - Přípravka starší A

Sestava: Moravík – Řezníček, Vít, Šterba, Kucr J., Kucr M. – Wendler, Vávra, Bodi

Branky: Vít 2 a Kucr J. 2, Štěrba, Vávra a Kucr M

V neděli dopoledne jsme zajížděli na další mistrovská utkání do Pěnčína, kde jsme odehráli dva zápasy na přírodní trávě. První zápas jsme začali s chutí, fotbalovostí a soupeři dali do poločasu 5 branek, kdy jsme žádnou neobdrželi. Druhý poločas jsme začali ale úplně špatně, kdy během 3 minut jsme dostali 3 branky a soupeř byl momentálně na koni. Kluci se ale z tohoto šoku oklepali velmi rychle a začali soupeře opět přehrávat, kdy jsme přidali další dvě branky, na což již soupeř nedokázal odpovědět. Chválím za předvedou hru, fotbalovost a bojovnost hlavně za první poločas tohoto utkání.

ví­ce >>

Arsenal Česká Lípa – Jablonec „A“ 7 : 9 - přípravka starší „A“ (16.04.2015) - Přípravka starší A

Sestava: Kukucz – Řezníček, Vít, Šterba, Kucr J., Kucr M. – Wendler, Ježek, Šulc

Branky: Kucr J. 3, Kucr M a Štěrba 2

V neděli odpoledne jsme na domácím umělém trávníku hostili v prvním mistrovském utkání přípravku Jablonce. Naše první utkání bylo celkem vydařené, s kvalitním soupeřem jsme odehráli vyrovnané utkání. Zápas byl odehrán v nasazení a s bojovností. V čem měl soupeř malinko navrch, byla produktivita. Oba poločasy jsme prohráli rozdílem jediné branky. Chválím všechny za předvedený výkon i bojovnost.

ví­ce >>

Turnaj ČL - 5. místo (05.03.2015) - Přípravka starší A

Sestava: Kukucz – Moravík, Kucr J., Štěrba, Vávra, Bodi R., Wendler, Kucr J.

V sobotu jsme pořádali domácí turnaj v nové sportovní hale.  Turnaj jsme pro kluky chtěli udělat hodně atraktivní, tak jsme si pozvali i nějaké ligové přípravky, kdy tahákem byla určitě pražská Sparta, která přivezla na turnaj dvě mužstva. Ale i Slovan Liberec nebo Baumit Jablonec byl pro kluky také velmi těžký soupeř.

Na Tomto turnaji jsme skončili z osmi mužstev pátí, kdy před námi byli všechny ligové přípravky. Kluci odehráli pěkný turnaj, ale na ligové výběry nestačili. Srovnání bylo ale hodně poučné a inspirující.