Návštěvy stránek


Partneři LKFS
 
Fotbalové informace

Výsledky a statistiky najdete na stránkách

Českolipský sportovní portál

Stálý nábor hráčů  do klubu                        (klikni na znak)

Kalendář
 

Partneři


E.ON cup Ústí nad Labem - 9. místo (16.06.2014) - Přípravka starší A

V sobotu se naše starší přípravka zúčastnila velikého turnaje v Ústí nad Labem. Na tento celodenní turnaj se sjela mužstva z celého bývalého Severočeského kraje.

Trochu jsme měli smolný los, kdy jsme v základní respektive v nástavbové skupině narazili na silná mužstva. V základní skupině jsme postupovali z třetího místa, kdy jsme jen nepatrně zaostali za FAPV Děčín a FK Ústí nad Labem, kdy výsledky s těmito mužstvy se přenášely dál. V nástavbové skupině jsme „vyfasovali“ budoucí vítěze turnaje SK Kladno, třetí tým turnaje FC Slovan Liberec a FK Litoměřice. Naše výsledky odehrané v těchto těžkých skupinách nám přidělily nakonec zápas o umístění, o 9. místo s FK Kadaň, které jsme nakonec zvládli. Turnaje ze zúčastnilo 18. mužstev.

Kluci na turnaji odehráli pěkná, bojovná utkání, kdy v některých zápasech nám chybělo i kousek fotbalového  štěstí k lepším výsledkům. Kluky chválím za přístup na celodenním turnaji, kdy odměnou jim byly pěkné ceny, kdy každý hráč obdržel míč Puma, tričko a sladkosti. Kluci si na turnaji mohli i zasoutěžit a určitě si domů přivezli i pěkné zážitky a fotbalové zkušenosti.

( text Bc. Tomáš Kucr, foto Zdenka Bodiová )

Více foto na facebooku zde

 Tabulka zápasů - Přípravka starší A
datum čas domácí­ hosté výsledek
podzim 2011      
Výsledky s FAŠV v Rumburku (01.06.2014) - Přípravka starší A

FAŠV B - Arsenal Česká Lípa 2:17
Branky: Kříž 7, Štěrba 4, Kucr M. 3, Moravík, Diviš a Vávra
Sestava: Moravík – Vávra, Řezníček, Štěrba, Kříž, Kucr M., Ježek, Diviš. Trenér Kucr Tomáš.
V neděli jsme s naší starší přípravkou zajížděli na horkou půdu do Rumburku, kde jsme odehráli dvě mistrovská utkání s fotbalovou akademií Varnsdorfu. V prvním utkání na nás čekal viditelně lehčí soupeř a kluci měli prostor ke kombinacím i střelám. Soupeře jsme lehce přehrávali a branky dávali i naši „ sváteční střelci “.

Foto Zdena Bodiová, více na facebooku  zde

FAŠV A - Arsenal Česká Lípa 11 : 3
Branky:  Kucr M. 2, Kříž
Sestava: : Moravík – Vávra, Řezníček, Štěrba, Kříž, Kucr M., Ježek, Diviš. Trenér Kucr Tomáš
Druhé utkání bylo o poznání jiné, než se kluci rozkoukali, tak prohrávali 4:0. Soupeř byl zdatnější a důraznější a naše obrana chybovala. Nedostupovali jsme hráče a branky jsme inkasovali po střelách z větší vzdálenosti. Kluci museli přidat na bojovnosti a důrazu, což hru vyrovnalo a i my jsme se dostávali také do zakončení. Na nějaký obrat již kluci neměli sílu. Chválím všechny za přístup k oběma  zápasům a rodiče, za příkladný doprovod až na trávník do Rumburku.
(Bc. Tomáš Kucr)

Výsledky s Jabloncem (26.05.2014) - Přípravka starší A

Arsenal Česká Lípa – Baumit Jablonec A  10:2       
Branky: Kucr M. 4, Šlechta P. 3, Štěrba 2 a Kříž            
Sestava: Moravík – Šlechta D., Řezníček, Štěrba, Kříž, Kucr M. – Horal, Šlechta P., Vávra. Trenér Kucr Tomáš
V neděli odpoledne jsme za horkého slunečného počasí hostili ligovou přípravku Baumitu Jablonec. Na klukách bylo vidět, že chceme soupeře od začátku přehrávat, a to se nám také dařilo. Kluci se po pěkných individuálních akcích dostávali před soupeřovu branku, kde jsme již neměli větší problém vstřelit gól. Branky jsme dávali jak po individuálních akcích, tak střelami z dálky nebo po přihrávce před branku. Naše hra byla pestrá a pro soupeře těžko bránitelná. Naopak soupeře jsme do žádného tlaku nepustili a jeho útoky kluci likvidovali hned v zárodku. Chválím za předvedenou hru i odvedený výkon.

Arsenal Česká Lípa – Baumit Jablonec B   6:3  
Branky: Kříž 3, Šlechta, Řezníček a Kucr M.     
Sestava: Moravík – Šlechta D., Řezníček, Štěrba, Kříž, Kucr M. – Horal, Šlechta P., Vávra. Trenér Kucr Tomáš
Druhé naše utkání již bylo o poznání vlažnější, ale není se čemu divit, protože na sluníčku bylo třicet stupňů. I tak kluci podali pěkný výkon a soupeře pohodlně přehráli. Velké množství našich akcí navíc zlikvidoval soupeřův brankář. Na naší straně zase vynikal Oliver Řezníček, který byl oporou zadních řad, kdy navíc dokázal i útočit a ohrožovat soupeře pěknými střelami. Nakonec i jedna jeho střela skončila v šibenici a podtrhla tak jeho útočné snažení. Chválím i ostatní, kdy jsme naší hrou určitě potěšili.
(Bc. Tomáš Kucr).

Výsledky v Mnichově Hradišti (20.05.2014) - Přípravka starší A

Mnichovo Hradiště B – Arsenal Česká Lípa    2:11
Branky: Kucr M. 5, Kříž 4, Štěrba 2
Sestava: Urban – Horal, Řezníček, Štěrba, Kříž, Kucr M. Trenér Kucr Tomáš. 
V sobotu v odpoledních hodinách jsme za deštivého počasí odehráli mistrovská utkání v Mnichově Hradišti. Kluci v tomto nepříznivém počasí, na zmoklém těžkém terénu a bez střídání, odehráli velmi pěkné utkání. Naše kombinační hra byla k neubránění. Kluci po několika krásných fotbalových akcích zakončovali až do prázdné soupeřovy branky. Tentokráte i naše obranná hra byla téměř bezchybná. Chválím všechny jakým způsobem se tohoto utkání kluci zhostili.

Mnichovo Hradiště A – Arsenal Česká Lípa 4:4      
Branky: Kříž 3, Štěrba
Sestava: Urban – Horal, Řezníček, Štěrba, Kříž, Kucr M.
Druhé naše utkání jsme odehráli také velmi pěkně. Pokračovali jsme v naší pěkné fotbalové hře, s tím rozdílem, že proti nám stál podstatně houževnatější soupeř. I tak kluci soupeře přehrávali a nebýt naší zbytečné chyby v konci utkání, po které jsme inkasovali, tak i tento zápas jsme dovedli do vítězného konce. V tomto utkání již bylo trochu znát, že kluci hrají bez střídání a na těžkém terénu jim rychle docházeli síly. Chálím opět všechny za předvedený výkon, fotbalovou a bojovnost.
(Bc. Tomáš Kucr).

Naše starší přípravky v Pěnčíně (05.05.2014) - Přípravka starší A

Turnov- Pěnčín B – Arsenal Česká Lípa  1:8

Branky: Kucr M. 4, Šlechta P. 3 a Machač

Sestava: Moravík – Šlechta D., Řezníček, Machač, Šlechta P., Kucr M. – Horal, Ježek, Vávra.Trenér Kucr Tomáš

V neděli dopoledne jsme zajížděli do Pěnčína, kde jsme odehráli další mistrovská utkání. První zápas jsme soupeře fotbalově přehrávali a dostávali se tak do zakončení, a to jak po individuálních akcích, tak i střelami z větší vzdálenosti. Soupeře jsme moc často před naší branku nepustili, kluci bojovali o každý míč, a když došlo k nějakému drobnému zaváhání, tak nás podržel brankař. Kluci hráli pěkný fotbal, který korunovali i pěkným výsledkem. Chválím všechny, kteří do zápasu nastoupili, za předvedené výkony i nasazení.

Turnov-Pěnčín A – Arsenal Česká Lípa  6:2

Branky: Kucr M a Šlechta P      

Sestava: Machač – Šlechta D., Řezníček, Moravík, Šlechta P., Kucr M. – Horal, Ježek, Vávra

Druhý zápas byl hodně odlišný od prvního. Kluci nastoupili proti viditelně fyzicky zdatnějšímu soupeři. Od prvních minut to byla pro kluky jen dřina, aby se jim povedlo vybojovat alespoň nějaký míč. Fotbalově jsme se neprosazovali a soupeř nás neustále tlačil k naší brance. Plno soupeřových šancí se nám povedlo zachránit, a to i díky brankaři, který dobře četl hru. Soupeře jsme potrestali po jeho chybách a naším důrazem před jejich brankou, bohužel to bylo jen ojediněle. Kluky chválím za bojovnost a nasazení.

(Text Bc. Tomáš Kucr).

Foto Karel Machač, další foto Zdenka Bodiová na facebooku zde

ví­ce >>

Výsledky s Libercem (25.04.2014) - Přípravka starší A

Arsenal Česká Lípa A – Slovan Liberec A  7:9         

Branky:  Kucr M 5, Kříž 2           

Sestava: Moravík – Řezníček, Vávra, Štěrba, Kříž, Kucr M. – Horal, Ježek. Trenér: Tomáš Kucr. 

Ve středu odpoledne jsme odehráli přeložené mistrovské utkání s ligovou přípravkou Liberce, kdy jsme je hostili za krásného počasí na našem umělém trávníku.

Zápas to musel být  i pro nezaujatého diváka velmi pohledný. Kluci na soupeře doslova vlétli a své nasazení brzy přetavili v gólová očekávání. Poločas jsme vyhráli 5-2. Ve druhém poločase jsme brzy inkasovali, a to hned dva slepené góly a soupeř se dostal do zápasu. Zbytek utkání se přeléval z jedné strany na druhou a konec utkání byl pro Slovan bohužel úspěšnější. Nám došly ke konci zápasu síly. Kluci se vydali úplně ze všeho. Někteří naši byli po nemoci, což ke konci zápasu bylo znát. Chválím všechny za bojovnost, nasazení i fotbalovost, kterou jsme dokázali i tak kvalitního soupeře přehrávat.

Arsenal Česká Lípa A – Slovan Liberec B  7:8

Branky:  Kříž 4, Kucr M. 3

Sestava: Moravík – Řezníček, Vávra, Štěrba, Kříž, Kucr M. – Horal, Ježek. Trenér: Tomáš Kucr.

Druhé naše utkání bylo velmi podobné tomu prvnímu. Opět jsme nedokázali dotáhnout konec zápasu do vítězného konce. Bohužel se zranil náš klíčový hráč Vojta Kříž, kdy jsme konec zápasu museli improvizoval. Opět chválím za nasazení, kdy některé osobní souboje byly jak z dospělého fotbalu.  V obou zápasech vynikala naše útočná hra a trochu pokulhávala hra obranná.

( text Tomáš Kucr )

 starší články