Mimoň - Arsenal C 12:3 (9:2) a 9:3 (4:2) (28.09.2014) - Přípravka starší C

Góly : 1. zápas.: Steklý 3.
2. zápas.: Rasel 2, Košta.
Sestava : 1. zápas.: Podrazil - Vyhnalík, Košta, Nguyen, Steklý, Lacina - Rasel, Jakubek, Vlasák.
2. zápas.: Vyhnalík - Jakubek, Nguyen, Rasel, Steklý, Lacina - Vlasák, Podrazil, Košta.

Tabulka zápasů - Přípravka starší C
jaro 2014
Arsenal C - Kam. Šenov 6:9 (2:3) a 5:8 (2:5) (24.09.2014) - Přípravka starší C

Góly : 1. zápas: Vlasák 2, Rasel, Lacina, Pechr a Jakubek.
2. zápas: Pechr 3, Košta a Benda.
Sestava : 1. zápas.: Doležal - Tomíček, Vyhnalík, Košta, Vlasák, Lacina - Jakubek, Podrazil, Nguyen, Polák, Benda - Pechr, Rasel
2. zápas.: Lacina - Vyhnalík, Košta, Nguyen, Rasel, Vlasák - Jakubek, Podrazil, Benda, Pechr, Polák - Tomíček, Doležal.

Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

Arsenal C - Žandov 8:4 (3:2) a 10:4 (5:1) (22.09.2014) - Přípravka starší C

Góly : 1. zápas: Vávra 4, Podrazil 2, Vlasák a Pechr.
2. zápas.: Pechr a Vávra 3, Jelínek 2, Benda a Vlasák.
Sestava : 1. zápas.: Jelínek - Tomíček, Vávra, Košta, Vlasák, Pechr - Benda, Chvála, Podrazil
2. zápas.: Podrazil - Vávra, Chvála, Košta, Jelínek, Pechr - Benda, Tomíček, Vlasák. (Josef Košta ml.).

Stráž p.R. - Arsenal C 4:6 (3:3) a 5:9 (3:3) (15.09.2014) - Přípravka starší C

Góly : 1 zápas: Vlasák a Lacina 2, Rasel, Tomíček
2 zápas: Rasel a Lacina 4, Košta
Sestava : Doležal - Vyhnalík, Košta, Lacina, Vlasák, Rasel, Tomíček, Jakubek, Chvála

Utkání ve Stráži přinesla ze začátku vyrovnaný fotbal, ovšem po přestávce dokázali naši kluci rozhodnout zápasy krásnými akcemi a zaslouženě zvítězili. Skvělou diváckou kulisu opět vytvořili naši rodiče, za což jim děkujeme. (Josef Košta ml.)

Doksy - Arsenal C 7:4 (2:2) a 5:6 (1:5) (05.09.2014) - Přípravka starší C

Góly: Rasel 3, Mastný a Steklý 2, Lacina, Pechr a Vlasák.
Sestava: Doležal - Jakubek, Mastný, Nguyen, Rasel, Lacina, Tomíček, Chvála, Vyhnalík, Košta, Steklý, Pechr, Benda, Podrazil, Vlasák
Ve čtvrtek jsme zajížděli k prvnímu mistrovskému utkání okresního přeboru do Doks. V tomto dvojutkání si zahráli všichni naši svěřenci a určitě nezklamali. Soupeř sice vsadil na nákopy a dva starší, silovější kluky kteří našim nedali moc prostoru, ale i přesto se nám podařilo odehrát vyrovnaná utkání a ve druhém jsme zaslouženě zvítězili.
(Josef Košta ml.)

Závěrečné boje přípravek (15.06.2014) - Přípravka starší C

Arsenal - Loko ČL 9:5 ( 3:2 2:3 4:0 )
Sestava: Turek - Jakubek, Nguyen, Steklý, Vlasák, Podrazil, Rasel