Arsenal C - Stružnice/Hor.Police 14:0 ( 9:0 ) (07.04.2015) - Přípravka starší C

sestava: Doležal - Tomíček, Podrazil, Nguyen, Vlasák, Rasel - Vyhnalík, Košta, Benda
góly: Vlasák 5, Rasel a Benda 3, Podrazil, Nguyen a Košta 1

Arsenal C - Stružnice/Hor.Police           11:0  ( 6:0 )

sestava: Vyhnalík - Podrazil, Nguyen, Košta, Doležal, Rasel - Benda, Tomíček, Vlasák
góly: Podrazil a Rasel 3, Benda a Vlasák 2, Košta 1

V prvním jarním mistrovském zápase okresního přeboru jsme hostili soupeře ze Stružnice. Oba zápasy skončily vysokým vítězstvím, kdy naši kluci měli neustále velkou převahu a ještě spoustu vyložených šancí neproměnili. Klukům patří pochvala za předvedený výkon.

Text. Josef Košta ml.

Tabulka zápasů - Přípravka starší C
podzim 2014
Skalice - Arsenal C 7:1 (4:1) (28.10.2014) - Přípravka starší C

Arsenal C - Hor.Libchava 1:8 (0:5) (18.10.2014) - Přípravka starší C

Zákupy - Arsenal C 6:2 a 4:3 (13.10.2014) - Přípravka starší C

Zákupy - Arsenal C 6:2 (5:1)

sestava : Vyhnalík - Borůvka, Nguyen, Košta, Vlasák, Steklý - Polák, Doležal, Benda6:2 a 43

Branky: Steklý 2

Zákupy - Arsenal C  4:3  (2:1)

sestava : Vyhnalík - Košta, Borůvka, Doležal, Benda, Steklý - Nguyen, Polák, Vlasák

Branky: Polák, Vlasák, Košta

V dalším mistrovském dvojutkání OP jsme zajížděli do nedalekých Zákup. Soupeř nastoupil s většinou fyzicky vyspělejších hráčů r.2004.
Našim klukům opět utekl začátek prvního utkání a zbytečně prohrával o čtyři branky. Druhý poločas i celé druhé utkání jsme dokázali hru vyrovnat, ale bohužel jsme stále pouze dotahovali skóre. Pohořeli jsme při bránění standartních situací a při střelbě.
(Text: Josef Košta)

Arsenal C - Cvikov 8:6 ( 4:5 ) (05.10.2014) - Přípravka starší C

sestava : Vyhnalík - Borůvka, Podrazil, Košta, Vlasák, Pechr - Benda, Chvála

Branky: Vlasák 3, Pechr a Košta 2, Benda 1

Arsenal C - Cvikov 5:6 ( 0:5 ) (05.10.2014) - Přípravka starší C

sestava : Vyhnalík - Chvála, Borůvka, Košta, Benda, Pechr - Vlasák, Podrazil

Branky: Benda 3, Pechr 2

V neděli jsme v rámci okresního přeboru přivítali soupeře ze Cvikova.Herně byly zápasy vyrovnané,naši kluci ovšem doplatili na zbytečné chyby v obraně,kdy špatně obsazovali útočníky soupeře a nestačili jim rychlostně,a na proměňování šancí.Minimálně čtyřikrát jsme šli sami na bránu a nebyli schopni překonat brankáře hostí.Střely doprostřed brány,nebo střely málo razantní nám zkazily naději na lepší výsledky.Naopak soupeř potrestal prakticky každou naší chybu.

text: Josef Košta ml.