ARSENAL C - Skalice 4:6, 11:5 (28.05.2015) - Přípravka starší C

Arsenal C - Skalice           4:6  ( 2:2 )

góly : Pechr 3, Rasel
sestava : Doležal - Tomíček, Lacina, Steklý, Rasel, Pechr - Košta, Mastný, Nguyen, Diviš, Vlasák

Arsenal C - Skalice          11:5  ( 5:3 )

góly : Steklý 4, Rasel 4, Vlasák 2, Pechr
sestava : Doležal - Košta, Mastný, Nguyen, Diviš, Vlasák - Tomíček, Lacina, Steklý, Rasel, Pechr

Ve čtvrtek odpoledne jsme sehráli odložený zápas okresního přeboru proti Skalici. Soupeř měl v sestavě čtyři starší hráče, ovšem naši kluci se toho vůbec nezalekli a od začátku bojovali a byli lepším týmem. V prvním zápase jsme si bohužel nechali dát dva zbytečné góly do poločasu, a když jsme ve druhém dokázali srovnat, tak soupeř v poslední minutě utkání dvěma góly rozhodl o své výhře. Ovšem zápasu by více slušela remíza.
Ve druhém utkání si kluci spravili chuť a nepustili soupeře do gólového náskoku. První poločas jsme vyhráli o dvě branky a v tom druhém po našem výborném výkonu a soupeřově frustraci odskočili až na šestigólový rozdíl.
Diváci viděli krásné utkání plné osobních soubojů, ovšem hrané bez zákeřných faulů. Naše kluky musíme pochválit za vynikající výkon a příkladnou bojovnost. Spousta krásných akcí zakončených gólem lahodila oku nejen diváků, ale i trenérů.

Fotografie od Jaroslava Marka zde.

Tabulka zápasů - Přípravka starší C
jaro 2015
(20.05.2015) - Přípravka starší C

Horní Libchava – Arsenal Česká Lípa       3 : 5              5 : 6

Sestava: Moravík - Řezníček, Mastný, Wendler, Kucr M, Diviš – Tomíček, Vávra, Pechr, Podrazil

Branky: Vávra 3, Kucr M., Wendler

Trenér: Marek Tomíček a Miroslav Pipek

V neděli jsme zajížděli na horkou půdu sousední Horní Libchavy, která okresní soutěž starších přípravek suverénně vede. Kluci zde odehráli dvě mistrovská utkání, která byla hodně podobná. Oba zápasy byli spíše o bojovnosti, protože tvrdý a nerovný terén neumožňoval klukům nějakou lepší kombinaci, nebo fotbalovost. I tak jsme se dostávali po pěkných akcích před soupeřovu branku a některá zakončení byla až do prázdné branky. Kluci oba zápasy odehráli v nasazení a s bojovností a oba zápasy zaslouženě vyhráli.

Horní Libchava – Arsenal Česká Lípa  5 : 6

Branky: Kucr M. a Diviš 2, Wendler a Mastný

Trenér: Marek Tomíček a Miroslav Pipek

( text Tomáš Kucr )