Arsenal C - Hor.Libchava 1:8 (0:5) (18.10.2014) - Přípravka starší C

Tabulka zápasů - Přípravka starší C
jaro 2014
Zákupy - Arsenal C 6:2 a 4:3 (13.10.2014) - Přípravka starší C

Zákupy - Arsenal C 6:2 (5:1)

sestava : Vyhnalík - Borůvka, Nguyen, Košta, Vlasák, Steklý - Polák, Doležal, Benda6:2 a 43

Branky: Steklý 2

Zákupy - Arsenal C  4:3  (2:1)

sestava : Vyhnalík - Košta, Borůvka, Doležal, Benda, Steklý - Nguyen, Polák, Vlasák

Branky: Polák, Vlasák, Košta

V dalším mistrovském dvojutkání OP jsme zajížděli do nedalekých Zákup. Soupeř nastoupil s většinou fyzicky vyspělejších hráčů r.2004.
Našim klukům opět utekl začátek prvního utkání a zbytečně prohrával o čtyři branky. Druhý poločas i celé druhé utkání jsme dokázali hru vyrovnat, ale bohužel jsme stále pouze dotahovali skóre. Pohořeli jsme při bránění standartních situací a při střelbě.
(Text: Josef Košta)

Arsenal C - Cvikov 8:6 ( 4:5 ) (05.10.2014) - Přípravka starší C

sestava : Vyhnalík - Borůvka, Podrazil, Košta, Vlasák, Pechr - Benda, Chvála

Branky: Vlasák 3, Pechr a Košta 2, Benda 1

Arsenal C - Cvikov 5:6 ( 0:5 ) (05.10.2014) - Přípravka starší C

sestava : Vyhnalík - Chvála, Borůvka, Košta, Benda, Pechr - Vlasák, Podrazil

Branky: Benda 3, Pechr 2

V neděli jsme v rámci okresního přeboru přivítali soupeře ze Cvikova.Herně byly zápasy vyrovnané,naši kluci ovšem doplatili na zbytečné chyby v obraně,kdy špatně obsazovali útočníky soupeře a nestačili jim rychlostně,a na proměňování šancí.Minimálně čtyřikrát jsme šli sami na bránu a nebyli schopni překonat brankáře hostí.Střely doprostřed brány,nebo střely málo razantní nám zkazily naději na lepší výsledky.Naopak soupeř potrestal prakticky každou naší chybu.

text: Josef Košta ml.

Mimoň - Arsenal C 12:3 (9:2) a 9:3 (4:2) (28.09.2014) - Přípravka starší C

Góly : 1. zápas.: Steklý 3.
2. zápas.: Rasel 2, Košta.
Sestava : 1. zápas.: Podrazil - Vyhnalík, Košta, Nguyen, Steklý, Lacina - Rasel, Jakubek, Vlasák.
2. zápas.: Vyhnalík - Jakubek, Nguyen, Rasel, Steklý, Lacina - Vlasák, Podrazil, Košta.
(Josef Košta ml.).

Arsenal C - Kam. Šenov 6:9 (2:3) a 5:8 (2:5) (24.09.2014) - Přípravka starší C

Góly : 1. zápas: Vlasák 2, Rasel, Lacina, Pechr a Jakubek.
2. zápas: Pechr 3, Košta a Benda.
Sestava : 1. zápas.: Doležal - Tomíček, Vyhnalík, Košta, Vlasák, Lacina - Jakubek, Podrazil, Nguyen, Polák, Benda - Pechr, Rasel
2. zápas.: Lacina - Vyhnalík, Košta, Nguyen, Rasel, Vlasák - Jakubek, Podrazil, Benda, Pechr, Polák - Tomíček, Doležal.
(Josef Košta ml.).

Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde