Návštěvy stránek


Partneři LKFS

 

Město Česká Lípa je poskytovatelem finančního příspěvku na celoroční činnost.

Fotbalové informace

Výsledky a statistiky najdete na stránkách

Českolipský sportovní portál

Stálý nábor hráčů  do klubu                        (klikni na znak)

Kalendář
 

Partneři


Kamenický Šenov – ARSENAL 3:36 (0:10, 1:13, 2:13) (05.10.2015) - Přípravka mladší A

Branky: Jandík 8, Heřmánek 7, Slovák 7, Jeníková 5, Jandáč 5, Rývora 3, Bulíř

Sestava: Bulíř, Jandáč, Jeníková, Slovák, Jandík, Heřmánek, Rývora – trenér Jandáč

Ve slunném sobotním odpoledni zavítala mladší přípravka Arsenalu premiérově do Kamenického Šenova. Na výborném pažitu zde předvedla velmi dobrý výkon. Celé utkání bylo zcela v naší režii, hráči potěšili trenéra i přítomné rodiče několika povedenými akcemi a krásnými góly. Potěšitelné bylo, že se do střelecké listiny zapsali všichni hráči včetně nováčka Martina Rývory .  

Děkuji všem mým svěřencům za předvedený výkon a snahu nastřílet co nejvíce branek.  

 Text: Pavel Jandáč

 Tabulka zápasů - Přípravka mladší A
datum čas domácí­ hosté výsledek
jaro 2015      
Jiskra Mimoň - Arsenal Česká Lípa „A“ 4:13 (3:3, 1:4, 0:6) (23.09.2015) - Přípravka mladší A

Branky: Bilko 3, Jandík 3, Holuška 2, Slovák 2, Jandáč, Kovala, vlastní

Sestava: Bulíř, Kovala, Jandáč, Jandík, Slovák, Jeníková, Milner, Holuška, Bilko – trenér Jandáč

Ve středu 23.09.15 bylo odehráno další vložené kolo okresního přeboru mladších přípravek. Tentokrát mladší přípravka „A“ zajížděla na hřiště Mimoně, kde se utkala s týmem domácí Jiskry. 

ví­ce >>

Turnaj mladších přípravek v Zásadě – 7. místo (20.09.2015) - Přípravka mladší A

Mladší přípravka Arsenalu se o víkendu zúčastnila kvalitního turnaje (pro ročníky 2007 a mladší) v Zásadě u Jablonce nad Nisou (celkem 12 týmů). Naši hráči odehráli na turnaji dohromady 8 utkání a výsledky ze všech utkání nám v konečném pořadí přisoudily sedmé místo. Za předvedené výkony musím kluky a holky pochválit, turnaj odehráli se ctí a předvedli to, na co v současnosti mají. Obrovskou bojovností nahrazovali některé fotbalové a taktické nedostatky. Zároveň poznali, že se na podobných kláních fotbal v podání mladších přípravek hraje v rychlejším tempu a s větším důrazem, na což nejsou naši kluci z okresní soutěže příliš zvyklí. Takové turnaje bychom potřebovali hrát co nejčastěji. Početný ekipa fanoušků z České Lípy nás opět mohutně povzbuzovala, za což jim patří velké díky. Podle mne jim trochu neprávem domácí pořadatelé upřeli titul „nejlepšího fanklubu turnaje“ (oceněni byli fanoušci FK Baumit Jablonec). To byla snad jediná „chybička“ domácích pořadatelů, jinak zaslouží velkou pochvalu za organizaci turnaje a také za „objednané“ počasí. 

ví­ce >>

Horní Libchava - ARSENAL Česká Lípa 1:17 (0:5, 0:6, 1:6) (13.09.2015) - Přípravka mladší A

Branky: Bilko 5, Jeníková 3, Holubová 3, Jandík 2, Bednář 2, Kovala, Slovák

Sestava: Heřmánek, Jandáč, Kovala, Holubová, Bilko, Jeníková, Jandík, Bednář, Slovák – trenér Jandáč

ví­ce >>

FK Cvikov „B“ - ARSENAL „A“ 0:37 (0:10, 0:10, 0:17) (05.09.2015) - Přípravka mladší A

Branky: Jeníková 7, Jandáč 6, Heřmánek 5, Bednář 4, Slovák 4, Holubová 3, Jandík 2, Kovala 2, Bulíř 2, Bilko, Holuška

Sestava: Bulíř, Jeníková, Heřmánek, Holubová, Jandík, Kovala, Jandáč, Bednář, Bilko, Holuška, Slovák

Trenér: Jandáč P.

V rámci druhého kola okresního přeboru mladších přípravek zajížděli hráči Arsenalu na stadion FK Cvikov, kde se utkali s domácím „B“ týmem. Již při samotném nástupu na utkání bylo zřejmé, že domácí poslali do boje podstatně mladší tým než náš. Průběh zápasu tomu naprosto odpovídal a po několika minutách bylo jen otázkou, kolikrát se budou naši hráči v utkání radovat ze vstřelené branky. V zápase bylo evidentní, že domácí tým teprve sbírá první fotbalové zkušenosti, zatímco náš tým již nastupuje do své třetí sezóny v okresním přeboru. Naši hráči si nakonec v utkání s chutí zastříleli, plusem určitě bylo, že je gólový apetit neopustil až do konce utkání, o čemž svědčí 17 vstřelených branek v poslední třetině utkání. Děkuji rodičům, kteří nás opět podpořili v hojném počtu a kluci a holky se jim za to odměnili pořádnou porcí branek. Výsledek v žádném případě nelze přeceňovat, naopak v nás oživil vzpomínky na dva roky staré bitvy, kdy se v pozici domácích hráčů ocital náš současný tým.

Text: Pavel Jandáč

Jablonné v Podještědí - Arsenal Česká Lípa „A“ 1:12 (0:3, 0:4, 1:5) (29.08.2015) - Přípravka mladší A

Branky: Jeníková 4, Holubová 2, Bednář 2, Jandík 2, Kovala, Slovák

Sestava: Bulíř, Heřmánek, Kovala, Holuška, Bednář, Bilko, Jeníková, Holubová, Jandík, Slovák - trenér Jandáč

V úvodním utkání okresního přeboru mladších přípravek se představili hráči Arsenalu na hřišti Jablonného v Podještědí. Za velkého vedra podal náš tým dobrý výkon a zaslouženě v utkání zvítězil. Na začátku utkání však bylo znát, že se hráči po letní přestávce teprve trochu rozkoukávají. Jakmile se však kluci a holky dokázali prosazovat i střelecky, začali již na hřišti dominovat. Domácímu týmu výborně zachytal brankář, který zneškodnil několik našich dalších tutových šancí a ještě stihl podporovat útočnou fázi. Chválím celý tým za poctivý výkon, kluci a holky ani za obrovského vedra nic nevypustili, domácím dovolili zkorigovat utkání až v samém závěru utkání. Z jednotlivců bych rád vyzdvihl střeleckou potenci Nikolky Jeníkové, dalším pozitivem byly výkony Elišky Holubové a Denise Heřmánka, kteří se kvalitní rozehrávkou podíleli na několika našich šancích a gólech. Věřím, že mladíci Arsenalu  budou svým rodičům dělat radost stejně jako v dnešním utkání.

Text: Pavel Jandáč

 starší články