SK Skalice – ARSENAL Česká Lípa A 6:10 (20.04.2015) - Přípravka mladší A

Sestava: Tarnai , Ponocný , Sertič , Jedlička , Hölzel , Svěcený , Kadlec , Manžel , Vanik

Branky : Sertič 2 , Hölzel 2 , Jedlička 2 , Vanik 2 , Manžel , Ponocný

Trenér: Vladimír Manžel

S výsledkem jsem spokojený, méně však s výkonem. Jsme teprve na začátku sezóny, takže je předpoklad, že se naše výkony budou lepšit. Střelecky se uplatnilo 6 hráčů, což je pozitivní zjištění.

(Text: Vladimír Manžel)

Tabulka zápasů - Přípravka mladší A
podzim 2014
Arsenal Česká Lípa A – TJ Horní Libchava 8:10 (13.04.2015) - Přípravka mladší A

Sestava: Manžel - Jedlička , Ponocný , Hölzel , Kaňkovský - Tarnai , Vanik , Kadlec , Svěcený - Korch , Kulas

Branky : Jedlička 3, Hölzel 2,  Tarnai 2, Vanik 1

První jarní mistrovský zápas naší mladší přípravky. Osm vstřelených gólů na vítězství nestačilo, ale na začátek to nebyl špatný výkon a kluky můžeme pochválit za bojovnost a nasazení.

(Trenér: Vladimír Manžel)

Lokomotiva Česká Lípa - Arsenal ml. přípravka A 6:12 (02.11.2014) - Přípravka mladší A

Branky: Jedlička 4, Hölzel 4, Sertič 2, Tarnai, Kadlec

Sestava: Manžel - Tarnai, Ponocný, Jedlička, Hölzel, Kaňkovský, Svěcený, Kadlec, Sertič

Trenér: Vladimír Manžel

Arsenal ml. přípravka A - Svor 21:0 (26.10.2014) - Přípravka mladší A

Arsenal ml. příp. A - Arsenal ml. příp. B 11:4 (4:1 4:1 3:2) (10.10.2014) - Přípravka mladší A

Sestavy:
Ml. přípravka A: Manžel - Ponocný, Vanik, Sertič, Hölzel, Tarnai, Kadlec, Svěcený (trenér Manžel)
Ml. přípravka B: Bulíř, Heřmánek, Holuška, Jeníková, Jandáč, Holubová, Kovala, Bilko, Jandík (trenér Jandáč)
Branky: Vanik 5, Hölzel 3, Sertič 2, Tarnai - Holubová, Bilko, Jandáč, Jeníková

Zkušenější a starší hráči mladší přípravky A byli po většinu utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Střelecky se prosadil Maxim Vanik, který přesně zacílil celkem pětkrát.
(Text a foto: Jandáč Pavel)

Jablonné v P. - Arsenal 0:16 (28.09.2014) - Přípravka mladší A

Branky: Hölzel 6, Jedlička 3, Sertič 3, Ponocný, Tarnai, Vanik, vlastní.

Sestava: Manžel - Ponocný, Vanik, Jedlička, Hölzel, Tarnai, Sertič, Kaňkovský, Kadlec. Trenér: Manžel.

Začátek utkání byl vyrovnaný, poté však převzali otěže zápasu hráči Arsenalu. S chutí si zastříleli, nejlepší mušku měl Radek Hölzel. Hosté předvedli velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězili. (Pavel Jandáč).