Turnaj Č. Kamenice - 2. místo (01.09.2014) - Přípravka mladší A

Kombinovaný tým mladší přípravky A+B se zúčastnil v neděli 31.08.14 turnaje v České Kamenici. Za velice nepříznivého počasí odehrál náš tým skvělý turnaj, když pouze v jednom utkání našel přemožitele. Tým Arsenalu obsadil v turnaji 2. místo, celkem se představilo 7 týmů.

Výsledky:

Arsenal - Fotbalová akademie Petra Voříška Děčín II. (FAPV) 19:0 (Jedlička 6, Sertič 6, Jandáč 3, Kovala 2, Vanik, Hölzel)

Arsenal - SK Děčín 4:1 (Jandáč 2, Hölzel, Vanik)

Arsenal - FK Ústí nad Labem 1:10 (Vanik)

Arsenal - Česká Kamenice I. 12:0 (Sertič 4, Jedlička 2, Jandáč 2, Hölzel, Vanik, Bulíř, Kovala)

Arsenal - FAPV I. 7:0 (Jedlička 2, Jandáč 2, Hölzel 2, Ponocný)

Arsenal - Česká Kamenice II. 8:1 (Jedlička 3, Bulíř 2, Jandáč, Vanik, Hölzel)

Pořadí na prvních místech:

1. FK Ústí nad Labem

2. Arsenal Česká Lípa

3. SK Děčín

Sestava: Manžel - Ponocný (1 branka v turnaji), Vanik (5), Jedlička (13), Hölzel (6), Kovala (3), Jandáč (10), Bulíř (3), Sertič (10). Trenéři: Manžel, Jandáč, Šanda

Brankář Arsenalu Filip Manžel byl vyhlášen nejlepším brankářem celého turnaje.

Kluci odehráli celý turnaj doslova za bojových podmínek, neustálý déšť doprovázel všechna utkání, nám ale radost z předvedených výkonů nezkazil. Obrovské poděkování všem hráčům a též jejich rodičům za podporu během turnaje.(Pavel Jandáč).

Tabulka zápasů - Přípravka mladší A
jaro 2014
Závěrečné boje přípravek (15.06.2014) - Přípravka mladší A

Arsenal A+B - Arsenal C+D 18:1 ( 6:0 3:1 9:0 )
Sestava: Turek - Tomíček, Vyhnalík, Podrazil, Benda, Vlasák, Pechr, Nguyen, Lacina, Rasel
Góly: Míla Vlasák 4, Mára Benda 3, Nguyen Dang Dat, Tomáš Rasel, Kuba Lacina, Matyáš Vyhnalík po 2, Adam Tomíček, Adam Podrazil, Kryštof Pechr

Arsenal - Skalice 3:7 (0:5 3:0 0:2)
Sestava: Doležal - Tomíček, Mastný, Pechr, Lacina, Ilco, Benda
Góly: Kuba Lacina 2, Míla Mastný

Arsenal - Jablonné 21:1 (9:0 6:1 6:0)
Sestava: Turek - Podrazil, Jakubek, Pechr, Benda, Vlasák, Lacina, Nguyen, Steklý
Góly: Mára Benda 4, Adam Podrazil, Kryštof Pechr, Kuba Lacina, Míra Steklý po 3, Míla Vlasák, Nguyen Dang Dat po 2, Matyáš Jakubek

(Josef Košta ml.).

Česká Lípa - Loko ČL 13:2 (4:2 5:0 4:0) (01.06.2014) - Přípravka mladší A

Sestava a branky:  Doležal, Tomíček, Polak (1), Rasel (2), Podrazil (1), Nguyen (3), Ilco (4), Pechr K. (2). Trenér Miroslav Pipek.

Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

Arsenal B - Horní Libchava 21:3 (18.05.2014) - Přípravka mladší A

Branky Rasel 7, Nguen 6, Polák 5, Tomíček 3.
Sestava: Podrazil - Rasel, Tomicek, Polak, Nguyen.
(Miroslav Pipek).

Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

Horní Libchava - Arsenal B 3:19 (1:4 1:6 1:9) (13.05.2014) - Přípravka mladší A

Góly : Míla Vlasák 8, Marek Benda, Matyáš Jakubek a Nguyen Dang Dat 3, Matyáš Vyhnalík 2.
Sestava: Vyhnalík, Benda, Vlasák, Tomíček, Nguyen, Podrazil, Jakubek.
(Josef Košta ml.)

Arsenal B - Jestřebí 20:1 (8:0 5:0 7:1) (06.05.2014) - Přípravka mladší A

Góly : Nguyen Dang Dat 6, Míla Vlasák a Matyáš Vyhnalík 4, Adam Tomíček, Marek Benda a Martin Doležal 2
Sestava: Doležal - Tomíček, Vyhnalík, Nguyen, Vlasák, Benda
V dalším mistrovském utkání jsme přivítali celek Jestřebí. Ač měl soupeř značnou výškovou převahu, tak se ho naši kluci nezalekli a stříleli góly jako na běžícím páse. Byli jsme fotbalovější a soupeře jsme za celý zápas skoro nepustili před naší bránu. Byly k vidění krásné fotbalové momenty, které ocenili i přítomní a prochladlí diváci z řad rodičů.

(Josef Košta ml.).