Arsenal ml. příp. A - Arsenal ml. příp. B 11:4 (4:1 4:1 3:2) (10.10.2014) - Přípravka mladší A

Sestavy:
Ml. přípravka A: Manžel - Ponocný, Vanik, Sertič, Hölzel, Tarnai, Kadlec, Svěcený (trenér Manžel)
Ml. přípravka B: Bulíř, Heřmánek, Holuška, Jeníková, Jandáč, Holubová, Kovala, Bilko, Jandík (trenér Jandáč)
Branky: Vanik 5, Hölzel 3, Sertič 2, Tarnai - Holubová, Bilko, Jandáč, Jeníková

Zkušenější a starší hráči mladší přípravky A byli po většinu utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Střelecky se prosadil Maxim Vanik, který přesně zacílil celkem pětkrát.
(Text a foto: Jandáč Pavel)

Tabulka zápasů - Přípravka mladší A
jaro 2014
Jablonné v P. - Arsenal 0:16 (28.09.2014) - Přípravka mladší A

Branky: Hölzel 6, Jedlička 3, Sertič 3, Ponocný, Tarnai, Vanik, vlastní.

Sestava: Manžel - Ponocný, Vanik, Jedlička, Hölzel, Tarnai, Sertič, Kaňkovský, Kadlec. Trenér: Manžel.

Začátek utkání byl vyrovnaný, poté však převzali otěže zápasu hráči Arsenalu. S chutí si zastříleli, nejlepší mušku měl Radek Hölzel. Hosté předvedli velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězili. (Pavel Jandáč).

Arsenal - Stružnice/H. Police 13:2 (21.09.2014) - Přípravka mladší A

Branky: Jedlička 5, Sertič 2, Manžel, Tarnai, Hölzel, Kaňkovský, Vanik, vlastní.
Sestava: Manžel - Tarnai, Ponocný, Hölzel, Jedlička, Kaňkovský, Kadlec, Svěcený, Sertič, Vanik. Trenér Manžel. (Pavel Jandáč).

Přátelské zápasy s Ml. Boleslaví (18.09.2014) - Přípravka mladší A

Mladá Boleslav A (2007) - Arsenal A (2006,2007) 5:2 (branky Jedlička 2)

Mladá Boleslav B (2007,2008) - Arsenal A 1:10 (branky Tarnai 2, vlastní 2, Ponocný, Hölzel, Kaňkovský, Kadlec, Sertič, Vanik)

Mladá Boleslav A - Arsenal B (2007,2008) 5:2 (branky Jandáč 2)

Mladá Boleslav B - Arsenal B 0:6 (branky Jandáč, Bednář, Holuška, Jandík, Bilko, Holubová)

Arsenal A - Manžel, Tarnai, Ponocný, Jedlička, Hölzel, Svěcený, Kaňkovský, Kadlec, Sertič, Vanik - trenér Manžel

Arsenal B - Bulíř, Kovala, Jandáč, Holubová, Bilko, Holuška, Bednář, Heřmánek, Jeníková, Jandík - trenér Jandáč

(Pavel Jandáč)

Mimoň - Arsenal 5:9 (13.09.2014) - Přípravka mladší A

Branky: Jedlička a Sertič po 3, Hölzel, Vanik, Kadlec.

Sestava: Manžel - Ponocný, Vanik, Jedlička, Hölzel, Sertič, Kadlec, Svěcený. Trenér: Manžel.

Naše přípravka vstoupila do utkání raketově, poměrně brzy si vytvořila šestibrankový náskok. Mimoňští však postupně hru vyrovnali a celkový výsledek nakonec zkorigovali.

(Pavel Jandáč).

Arsenal - Skalice 12:1 (10.09.2014) - Přípravka mladší A

Branky: Vanik a Sertič 3, Hölzel, Jedlička a Kaňkovský 2
Sestava: Manžel - Ponocný, Vanik, Hölzel, Jedlička, Kaňkovský, Tarnai, Sertič, Kadlec. Trenér: Manžel.
(Pavel Jandáč)
Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

(Domácí hráči v oranžových rozlišovacích tílkách.)