Jablonné v P. - Arsenal 0:16 (28.09.2014) - Přípravka mladší A

Branky: Hölzel 6, Jedlička 3, Sertič 3, Ponocný, Tarnai, Vanik, vlastní.

Sestava: Manžel - Ponocný, Vanik, Jedlička, Hölzel, Tarnai, Sertič, Kaňkovský, Kadlec. Trenér: Manžel.

Začátek utkání byl vyrovnaný, poté však převzali otěže zápasu hráči Arsenalu. S chutí si zastříleli, nejlepší mušku měl Radek Hölzel. Hosté předvedli velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězili. (Pavel Jandáč).

Tabulka zápasů - Přípravka mladší A
jaro 2014
Arsenal - Stružnice/H. Police 13:2 (21.09.2014) - Přípravka mladší A

Branky: Jedlička 5, Sertič 2, Manžel, Tarnai, Hölzel, Kaňkovský, Vanik, vlastní.
Sestava: Manžel - Tarnai, Ponocný, Hölzel, Jedlička, Kaňkovský, Kadlec, Svěcený, Sertič, Vanik. Trenér Manžel. (Pavel Jandáč).

Přátelské zápasy s Ml. Boleslaví (18.09.2014) - Přípravka mladší A

Mladá Boleslav A (2007) - Arsenal A (2006,2007) 5:2 (branky Jedlička 2)

Mladá Boleslav B (2007,2008) - Arsenal A 1:10 (branky Tarnai 2, vlastní 2, Ponocný, Hölzel, Kaňkovský, Kadlec, Sertič, Vanik)

Mladá Boleslav A - Arsenal B (2007,2008) 5:2 (branky Jandáč 2)

Mladá Boleslav B - Arsenal B 0:6 (branky Jandáč, Bednář, Holuška, Jandík, Bilko, Holubová)

Arsenal A - Manžel, Tarnai, Ponocný, Jedlička, Hölzel, Svěcený, Kaňkovský, Kadlec, Sertič, Vanik - trenér Manžel

Arsenal B - Bulíř, Kovala, Jandáč, Holubová, Bilko, Holuška, Bednář, Heřmánek, Jeníková, Jandík - trenér Jandáč

(Pavel Jandáč)

Mimoň - Arsenal 5:9 (13.09.2014) - Přípravka mladší A

Branky: Jedlička a Sertič po 3, Hölzel, Vanik, Kadlec.

Sestava: Manžel - Ponocný, Vanik, Jedlička, Hölzel, Sertič, Kadlec, Svěcený. Trenér: Manžel.

Naše přípravka vstoupila do utkání raketově, poměrně brzy si vytvořila šestibrankový náskok. Mimoňští však postupně hru vyrovnali a celkový výsledek nakonec zkorigovali.

(Pavel Jandáč).

Arsenal - Skalice 12:1 (10.09.2014) - Přípravka mladší A

Branky: Vanik a Sertič 3, Hölzel, Jedlička a Kaňkovský 2
Sestava: Manžel - Ponocný, Vanik, Hölzel, Jedlička, Kaňkovský, Tarnai, Sertič, Kadlec. Trenér: Manžel.
(Pavel Jandáč)
Foto Jaroslav Marek, více ve fotogalerii zde

(Domácí hráči v oranžových rozlišovacích tílkách.)

Horní Libchava - Arsenal 7:17 (07.09.2014) - Přípravka mladší A

Branky: Hölzel 6, Jedlička 5, Vanik 3, Sertič 2, Tarnai.

Sestava: Manžel - Jedlička, Hölzel, Ponocný, Tarnai, Vanik, Kadlec, Sertič, Svěcený. Trenér: Manžel.

V první třetině zápasu byla hra vyrovnaná, poté se projevila zkušenost a vyzrálost našich hráčů.

(Pavel Jandáč).