Halový turnaj starší přípravky B (03.01.2015) - Přípravka starší B

První sobotu v novém roce jsme uspořádali již 3. ročník mezinárodně obsazeného novoročního turnaje Arsenalu pro ročníky 2005 a mladší. Zúčastnilo se celkem sedm týmů, jeden bohužel bez omluvy nedorazil. Hrálo se ve dvou skupinách každý s každým a následně vyřazovacím způsobem o umístění. Diváci byli svědky pěkných fotbalových momentů a krásných gólů. Domácí Arsenal postavil do turnaje dva týmy a oba hrály výborně a dosáhly na medailové umístění.

Arsenal A začal skupinu výhrou nad Litoměřicemi, ale ve druhém zápase prohrál s Démony MFK. V semifinále však vysoko zvítězil nad Sportingem Mladá Boleslav a ve finále narazil opět na soupeře ze skupiny Démony MFK. Finále bylo opravdovým vrcholem turnaje, byl to krásný zápas se spoustou šancí na obou stranách. Drama vyvrcholilo penaltovým rozstřelem, který ovládli borci Arsenalu. Při proměňování nikdo nezaváhal a brankář Doležal jednu chytil, a tak se kluci mohli zaslouženě radovat ze zisku zlatých medailí a poháru pro vítěze.

Arsenal B po úvodních výhrách nad Mimoní a Neugersdorfem nečekaně zaváhal se Sportingem, což ho odsoudilo na druhou pozici ve skupině. V semifinále pak nestačil na Démony, se kterými vysoko prohrál. V zápase o 3. místo si však kluci spravili chuť a zaslouženě porazili Sporting Mladá Boleslav a získali bronzové medaile.

Konečné pořadí turnaje:

1. Arsenal Česká Lípa A
2. Démoni MFK
3. Arsenal Česká Lípa B
4. Sporting Ml. Boleslav
5. Oberlausitz Neugersdorf
6. FK Litoměřice
7. Jiskra Mimoň
8. Granica Bogatynia (nedostavili se)

Sestavy vítězných týmů:

Arsenal A: Doležal - Diviš, Mastný, Wendler, Nguyen, Steklý, Košta
MFK : Výda - Hanuš, Bejda, Binár, Bjaček, Burian, Straka
Arsenal B: Podrazil, Rasel, Vlasák, Pechr, Benda, Jakubek, Lacina

Tabulka střelců:

1. Tomáš Straka (Démoni MFK)    7 gólů
2. Josef Wendler (Arsenal A)       4 góly
3. Miroslav Steklý (Arsenal A)
    Jiří Hanuš, Jan Burian (oba Démoni MFK)
    Kryštof Pechr (Arsenal B)
    Max Hopka, Niklas Bläsche (oba FCO)
    Martin Šulc (Mimoň)               všichni 3 góly

Na následujícím odkazu naleznete fotografie z halového turnaje starší přípravky B v České Lípě.

Foto od Jaroslava Marka zde

Tabulka zápasů - Přípravka starší B
podzim 2014
Halový turnaj Small-XL-cup Seifhennersdorf - 4.místo (15.12.2014) - Přípravka starší B

sestava: Doležal ( Vyhnalík ) - Mastný, Podrazil, Nguyen, Vlasák, Rasel - Košta, Jakubek, Steklý, Lacina, Benda

V sobotu 13.12. jsme se zůčastnili halového turnaje, který pořádal FC Oberlausitz Neugersdorf ve sportovní hale v Seifhennersdorfu.Turnaje se zůčastnilo 8 mužstev a hrálo se každý s každým. Naši kluci do turnaje vstoupili dobře a po pěti odehraných kolech jsme byli na medailových pozicích.Klíčové pro nás byly poslední dva duely, ve kterých jsme bohužel nedokázali soupeřům vstřelit branku a to nás odsoudilo na nepopulární 4.místo.Medailové umístění nám uniklo o 1 bod.Celý turnaj po zásluze vyhráli hráči Slovanu Liberec.Našim klukům patří veliká pochvala za reprezentaci klubu.Děkujeme také rodičům, kteří cestovali s námi a povzbuzovali nás.

MFK Podještědí - Arsenal B 2:12 (0:6) (26.10.2014) - Přípravka starší B

Arsenal B - FAŠV A 4:10 (2:8) (19.10.2014) - Přípravka starší B

Nový Bor/Loko - Česká Lípa 8:4 a 2:12 (13.10.2014) - Přípravka starší B

Nový Bor - Arsenal B  8:4 (7:1)

sestava : Doležal - Tomíček, Košta, Nguyen, Vávra, Steklý - Lacina, Rasel, Vlasák

Branky: Steklý 2, Rasel, Vávra

Loko ČL - Arsenal B 2:12  (1:5)

sestava : Doležal - Nguyen, Košta, Vávra, Rasel, Steklý - Vlasák, Tomíček, Lacina

Branky: Rasel 6, Steklý 3, Košta 2, Lacina

V dalším dvojzápase KP jsme zavítali k prestižním okresním derby na hřiště do Nového Boru. V prvním zápase proti domácímu celku jsme hned v první minutě zazdili 100% gólovou šanci a prakticky z protiútoku dostali gól. Další branky v naší síti byly dílem špatných rozehrávek, špatného obsazování hráčů a špatného nasazení. Věci, které kluci na tréninku dělají naprosto běžně jako třeba hra tělem, nebo přesnější zakončení jsme u nich v první půli postrádali. Po důraznější domluvě o přestávce začali kluci předvádět to, co umí. Bohužel soupeřův náskok z první půle byl natolik výrazný, že se nám podařilo pouze mírně korigovat.
Druhý zápas "o vládce Lípy" byl jednoznačně v naší režii. Kluci začali pracovat na 110%, dařilo se nám v obraně, dařily se nám krásné akce i rozehrávky. Jen to zakončení nebylo úplně ono. Minimálně dalších pět gólů jsme ještě mohli přidat. Výborně v obou zápasech zahráli všichni, přesto musíme vyzdvihnout výkon čtveřice Nguyen, Steklý, Košta a Rasel. Doufejme, že se nám na jaře na domácím hřišti podaří Novému Boru porážku oplatit.

(text: Josef Košta)

Arsenal B - Slovan Liberec I. A 1:26 ( 0:9 ) (05.10.2014) - Přípravka starší B

Sestava : Doležal - Bodi, Tomíček, Nguyen, Rasel, Diviš - Polák, Lacina, Vyhnalík. Trenéři: Košta, Pipek

Branka: Nguyen.