Arsenal B - Turnov A 8:3, B - B 5:5 (01.09.2014) - Přípravka starší B

Arsenal B - FKP Turnov A 8:3 (3:2)

Góly : Steklý 4, Nguyen a Rasel 2
Sestava : Doležal - Mastný, Košta, Nguyen, Rasel, Steklý, Podrazil, Tomíček, Lacina, Vlasák.
V neděli 31.8. sehráli naši kluci první utkání v kategorii starších přípravek. V deštivém počasí se před pěknou diváckou návštěvou předvedli ve velmi dobrém světle. Soupeře jsme se nezalekli a hned od začátku diktovali tempo. Zlomovým okamžikem utkání byl hattrick Míry Steklého hned na začátku druhého poločasu,na který soupeř už nedokázal zareagovat. Výsledek mohl být ještě vyšší, neboť jsme nastřelili 4x tyč. Kluci hráli výborně a ukázali, že se v krajském přeboru neztratíme.

Arsenal B - FKP Turnov B 5:5 (3:3)

Góly : Nguyen 2, Mastný a Steklý
Sestava : Doležal - Podrazil, Mastný, Nguyen, Steklý, Vlasák, Košta, Tomíček, Lacina, Rasel.
Do druhého utkání jsme nastoupili plni elánu z prvního vyhraného zápasu. Tento duel už byl ovšem vyrovnanější,což bylo také zapříčiněno tím, že našim klukům již začaly docházet síly. Bude nám ještě chvilku trvat, než získáme potřebnou fyzickou kondici na odehrání dvou zápasů po sobě. V tomto zápase jsme měli opět smůlu a nastřelili 3x tyč. Charakter a bojovnost však kluci ukázali po přestávce, kdy jsme si nechali dát dva zbytečné góly a prohrávali 3:5, ale dokázali jsme ještě vyrovnat. I za druhý zápas zaslouží naši svěřenci pochvalu.
(Josef Košta ml.)

Tabulka zápasů - Přípravka starší B
jaro 2014
Výsledky s FAŠV v Rumburku (01.06.2014) - Přípravka starší B

FAŠV B - Arsenal Česká Lípa 0:22
Branky: Kucr J. 7, Kuľha 5,  Wendler 4, Jelínek 2, Urban, Petr, Bodi R. a Borůvka
Sestava: Urban– Kuĺha, Bodi R., Kucr J., Wendler, Petr – Borůvka, Jelínek. Trenér: Miroslav Kucr

FAŠV A - Arsenal Česká Lípa 4:4
Branky:  Jelínek, Kuĺha, Kucr J. a Wendler
(Bc. Tomáš Kucr)

Výsledky s Jabloncem (26.05.2014) - Přípravka starší B

Arsenal Česká Lípa – Baumit Jablonec B   8:3
Branky: Kucr J. 3, Wendler a Diviš 2, Bodi M
Sestava: Bodi M – Kuĺha, Bodi R., Kucr J., Diviš, Wendler – Borůvka, Ježek. Trenér: Miroslav Kucr

Arsenal Česká Lípa – Baumit Jablonec A 12:8
Branky:
Kuĺha 5, Wendler 3, Kucr J. 2, Bodi R. a Bodi M.
Sestava:
Bodi M – Kuĺha, Bodi R., Kucr J., Diviš, Wendler – Borůvka, Ježek. Trenér: Miroslav Kucr.

Výsledky v Mnichově Hradišti (20.05.2014) - Přípravka starší B

Mnichovo Hradiště A – Arsenal Česká Lípa   2:1
Branky: Kuĺha
Sestava: Bodi M – Kuĺha, Bodi R., Kucr J., Diviš, Borůvka - Ježek. Trenér: Miroslav Kucr.

Mnichovo Hradiště B – Arsenal Česká Lípa  1:3
Branky: Kuĺha 3

Naše starší přípravky v Pěnčíně (05.05.2014) - Přípravka starší B

Turnov-Pěnčín A – Arsenal Česká Lípa  8:4

Branky: Kucr  J. 2, Kuĺha a Wendler

Sestava: Bodi M – Kuĺha, Bodi R., Urban, Wendler, Kucr J. – Petr, Diviš, Trenér: Miroslav Kucr

Turnov-Pěnčín  B – Arsenal Česká Lípa 6:7

Branky: Kuĺha 4, Wendler 2 a Bodi R.

Sestava: Bodi M – Kuĺha, Bodi R., Urban, Wendler, Kucr J. – Petr, Diviš. Trenér: Miroslav Kucr

Výsledky s Libercem (25.04.2014) - Přípravka starší B

Arsenal Česká Lípa B – Slovan Liberec B  5:3

Branky: Kuĺha a Koutský 2, Wendler

Sestava: Bodi M. – Kuľha, Bodi R., Wendler, Diviš, Petr – Koustký, Borůvka. Trenér: Miroslav Kucr.

Arsenal Česká Lípa B – Slovan Liberec A  5:4

Branky:  Wendler 2, Koutský, Kuľha, Bodi R.

Naše druhá polovina odehrála s Libercem dvě vítězná utkání. Jejich bojovnost a nasazení musela být ve slunečném počasí opravdu vyčerpávající. Je pravdou, že kluci mají lepší obrannou hru, než útočnou, ale v těchto vypjatých utkání to na soupeře stačilo. Výsledky opět byly těsné, ale v náš prospěch a kluci zachránili celkové skóre našich zápasů s Libercem a vyrovnali ho na 2:2. Chválím za nasazení spojené až s obětavostí, bojovnost a předvedenou hru všech.

Díky všem rodičům, kteří své malé fotbalisty povzbuzovali, občerstvovali, a dodávali jim alespoň z hlediště potřebnou energii.

( text: Tomáš Kucr )