Českolipský sportovní portál

Stálý nábor hráčů  do klubu                        (klikni na znak)

Kalendář

Partneři

ARSENAL B - Nový Bor 7:4, ARSENAL B - Loko ČL 13:3 (01.06.2015) - Přípravka starší B

Arsenal B - Nový Bor  7 : 4  ( 3 : 1 )

góly : Košta 2, Rasel 2, Pechr 2, Lacina 1
sestava : Doležal - Tomíček, Mastný, Košta, Lacina, Pechr - Podrazil, Vyhnalík, Nguyen, Rasel, Diviš

Arsenal B - Loko Č.Lípa 13 : 3  ( 3 : 3 )

góly : Rasel 4, Vyhnalík 3, Pechr 2, Diviš 2, Mastný 1, Nguyen 1
sestava : Doležal - Tomíček, Mastný, Nguyen, Rasel, Diviš - Podrazil, Lacina, Košta, Vyhnalík, Pechr

V neděli jsme v posledním domácím zápase krajského přeboru přivítali v pěkném počasí a před slušnou diváckou návštěvou okresní rivaly z N. Boru a z Lokomotivy.
Úvodní zápas proti Boru byl povedený ve všech směrech. Byli jsme běhavější, bojovnější i fotbalovější. Celý zápas jsme drželi vedení pod kontrolou a nepustili soupeře ke snížení nebo srovnání stavu. Navázali jsme tímto na výborný výkon ze čtvrtečního mistrovského utkání proti Skalici.
Ve druhém utkání proti Loko jsme první poločas odehráli velmi špatně. Přizpůsobili jsme se hře soupeře, která byla založená na nakopávání míčů a shlukování hráčů na jednom místě. Po důrazné domluvě o přestávce do druhého poločasu nastoupil opět starý známý Arsenal a uštědřil městskému rivalovi debakl.
Velice si ceníme výher nad soupeři z okresu, zvlášť po skvělém herním výkonu, kdy naši kluci oba týmy převyšovali fotbalovým umem a myšlenkami. Na závěr přišel v kabině na řadu i zasloužený vítězný pokřik.

Tabulka zápasů - Přípravka starší B
datum čas domácí­ hosté výsledek
jaro 2015
Výsledky starší přípravky B (13.05.2015) - Přípravka starší B

Mn. Hradiště A - Arsenal B         12:1  ( 6:1 )

gól : Vlasák
sestava : Doležal - Podrazil, Mastný, Vlasák, Pechr, Nguyen - Diviš, Jakubek

Mn. Hradiště B - Arsenal B          4:2  ( 3:1 )

góly : Vlasák, Diviš

ARSENAL - Slovan Liberec II. A 6:14, Slovan Liberec II. B 5:10 (04.05.2015) - Přípravka starší B

Arsenal B - Slovan LBC II. A  6:14  (2:6)

sestava: Doležal - Mastný, Košta, Nguyen, Steklý, Vlasák - Rasel, Diviš, Benda, Lacina
góly: Steklý 3, Rasel 2, Nguyen 1

Arsenal B - Slovan LBC II. B  5:10  (1:4)

sestava: Doležal - Košta, Nguyen, Lacina, Steklý, Diviš - Mastný, Rasel, Benda, Vlasák
góly: Steklý 2, Benda 2, Diviš 1

ARSENAL - Rovensko 2:16, Sedmihorky 3:9 (04.05.2015) - Přípravka starší B

Arsenal B - Rovensko p. Tr.  2:16  (0:9)

sestava: Doležal - Jakubek, Bodi, Vávra, Vlasák, Pechr - Benda, Ježek, Mastný, Nguyen