Starší přípravky v nových dresech (19.09.2014) - Přípravka starší B

Starší přípravka Arsenalu B a C bude hrát v nových dresech značky Joma.
Velice tímto děkujeme firmě PPS Gastro Česká Lípa, jmenovitě pánům Srbkovým, kteří novou sadu dresů zasponzorovali a také firmě Bora Sport, která dresy dodala.

Josef Košta ml.

Tabulka zápasů - Přípravka starší B
jaro 2014
Výsledky z Rovenska (15.09.2014) - Přípravka starší B

Sedmihorky - Arsenal B 8:3 ( 3:1 )
Góly: Pechr 2, Benda
Sestava : Vyhnalík - Tomíček, Košta, Lacina, Pechr, Rasel - Benda, Jakubek

Rovensko - Arsenal B 23:1 ( 15:1 )
Gól : Benda
Sestava : Lacina - Košta, Vyhnalík, Rasel, Benda, Pechr - Jakubek
Toto dvojutkání jasně ukázalo větší fyzickou vyspělost soupeře, který byl o dva roky starší. Naši kluci zaslouží pochvalu za to, že se nezalekli, nevzdali to a bojovali až do konce. (Josef Košta ml.)

Liberec B - Arsenal B 4:7, A - B 12:4 (06.09.2014) - Přípravka starší B

Slovan Liberec II. B - Arsenal B 4:7 (2:4)
Góly
: Steklý 5, Nguyen, Rasel.
Sestava : Doležal - Borůvka, Košta, Mastný, Steklý, Diviš - Rasel, Tomíček, Nguyen, Bodi.
V tomto zápase dobrý výkon našich kluků, kteří navíc neproměnili ještě asi 4 gólové šance.

Slovan Liberec II. A - Arsenal B 12:4 (7:1)
Góly
: Steklý 2, Mastný, Rasel.
Sestava : Doležal - Bodi, Košta, Mastný, Nguyen, Steklý - Borůvka, Diviš, Rasel, Tomíček.
V tomto zápase nás soupeř jednoznačně přehrál svou kombinační hrou. Nezvládli jsme první poločas a ve druhém jsme již pouze stihli mírně korigovat.
(Josef Košta ml.)

Arsenal B - Turnov A 8:3, B - B 5:5 (01.09.2014) - Přípravka starší B

Arsenal B - FKP Turnov A 8:3 (3:2)

Góly : Steklý 4, Nguyen a Rasel 2
Sestava : Doležal - Mastný, Košta, Nguyen, Rasel, Steklý, Podrazil, Tomíček, Lacina, Vlasák.
V neděli 31.8. sehráli naši kluci první utkání v kategorii starších přípravek. V deštivém počasí se před pěknou diváckou návštěvou předvedli ve velmi dobrém světle. Soupeře jsme se nezalekli a hned od začátku diktovali tempo. Zlomovým okamžikem utkání byl hattrick Míry Steklého hned na začátku druhého poločasu,na který soupeř už nedokázal zareagovat. Výsledek mohl být ještě vyšší, neboť jsme nastřelili 4x tyč. Kluci hráli výborně a ukázali, že se v krajském přeboru neztratíme.

Arsenal B - FKP Turnov B 5:5 (3:3)

Góly : Nguyen 2, Mastný a Steklý
Sestava : Doležal - Podrazil, Mastný, Nguyen, Steklý, Vlasák, Košta, Tomíček, Lacina, Rasel.
Do druhého utkání jsme nastoupili plni elánu z prvního vyhraného zápasu. Tento duel už byl ovšem vyrovnanější,což bylo také zapříčiněno tím, že našim klukům již začaly docházet síly. Bude nám ještě chvilku trvat, než získáme potřebnou fyzickou kondici na odehrání dvou zápasů po sobě. V tomto zápase jsme měli opět smůlu a nastřelili 3x tyč. Charakter a bojovnost však kluci ukázali po přestávce, kdy jsme si nechali dát dva zbytečné góly a prohrávali 3:5, ale dokázali jsme ještě vyrovnat. I za druhý zápas zaslouží naši svěřenci pochvalu.
(Josef Košta ml.)

Výsledky s FAŠV v Rumburku (01.06.2014) - Přípravka starší B

FAŠV B - Arsenal Česká Lípa 0:22
Branky: Kucr J. 7, Kuľha 5,  Wendler 4, Jelínek 2, Urban, Petr, Bodi R. a Borůvka
Sestava: Urban– Kuĺha, Bodi R., Kucr J., Wendler, Petr – Borůvka, Jelínek. Trenér: Miroslav Kucr

FAŠV A - Arsenal Česká Lípa 4:4
Branky:  Jelínek, Kuĺha, Kucr J. a Wendler
(Bc. Tomáš Kucr)

Výsledky s Jabloncem (26.05.2014) - Přípravka starší B

Arsenal Česká Lípa – Baumit Jablonec B   8:3
Branky: Kucr J. 3, Wendler a Diviš 2, Bodi M
Sestava: Bodi M – Kuĺha, Bodi R., Kucr J., Diviš, Wendler – Borůvka, Ježek. Trenér: Miroslav Kucr

Arsenal Česká Lípa – Baumit Jablonec A 12:8
Branky:
Kuĺha 5, Wendler 3, Kucr J. 2, Bodi R. a Bodi M.
Sestava:
Bodi M – Kuĺha, Bodi R., Kucr J., Diviš, Wendler – Borůvka, Ježek. Trenér: Miroslav Kucr.
(Bc. Tomáš Kucr).