MFK Podještědí - Arsenal B 2:12 (0:6) (26.10.2014) - Přípravka starší B

jaro 2014
Arsenal B - FAŠV A 4:10 (2:8) (19.10.2014) - Přípravka starší B

Nový Bor/Loko - Česká Lípa 8:4 a 2:12 (13.10.2014) - Přípravka starší B

Nový Bor - Arsenal B  8:4 (7:1)

sestava : Doležal - Tomíček, Košta, Nguyen, Vávra, Steklý - Lacina, Rasel, Vlasák

Branky: Steklý 2, Rasel, Vávra

Loko ČL - Arsenal B 2:12  (1:5)

sestava : Doležal - Nguyen, Košta, Vávra, Rasel, Steklý - Vlasák, Tomíček, Lacina

Branky: Rasel 6, Steklý 3, Košta 2, Lacina

V dalším dvojzápase KP jsme zavítali k prestižním okresním derby na hřiště do Nového Boru. V prvním zápase proti domácímu celku jsme hned v první minutě zazdili 100% gólovou šanci a prakticky z protiútoku dostali gól. Další branky v naší síti byly dílem špatných rozehrávek, špatného obsazování hráčů a špatného nasazení. Věci, které kluci na tréninku dělají naprosto běžně jako třeba hra tělem, nebo přesnější zakončení jsme u nich v první půli postrádali. Po důraznější domluvě o přestávce začali kluci předvádět to, co umí. Bohužel soupeřův náskok z první půle byl natolik výrazný, že se nám podařilo pouze mírně korigovat.
Druhý zápas "o vládce Lípy" byl jednoznačně v naší režii. Kluci začali pracovat na 110%, dařilo se nám v obraně, dařily se nám krásné akce i rozehrávky. Jen to zakončení nebylo úplně ono. Minimálně dalších pět gólů jsme ještě mohli přidat. Výborně v obou zápasech zahráli všichni, přesto musíme vyzdvihnout výkon čtveřice Nguyen, Steklý, Košta a Rasel. Doufejme, že se nám na jaře na domácím hřišti podaří Novému Boru porážku oplatit.

(text: Josef Košta)

Arsenal B - Slovan Liberec I. A 1:26 ( 0:9 ) (05.10.2014) - Přípravka starší B

Sestava : Doležal - Bodi, Tomíček, Nguyen, Rasel, Diviš - Polák, Lacina, Vyhnalík. Trenéři: Košta, Pipek

Branka: Nguyen.

Arsenal B - Slovan Liberec I. B 2:20 ( 1:9 ) (05.10.2014) - Přípravka starší B

sestava : Doležal - Vyhnalík, Bodi, Nguyen, Lacina, Rasel - Tomíček, Diviš, Polák. Trenéři: Košta,Pipek

Branky: Rasel a Polák

V dalším mistrovském utkání KP st.přípravek jsme přivítali Slovan Liberec r.2004.Soupeř byl ve všech směrech lepším a vyzrálejším týmem.Naši kluci drtivou většinu obou zápasů odehráli na svojí polovině a dopředu se dostávali pouze sporadicky.Chtěli bychom ale vyzdvihnout jejich přístup ve druhém zápase,kdy zabojovali a dokázali párkrát soupeře obehrát a vstřelit dva góly,což je pro nás proti věkově staršímu soupeři úspěch.

(text: Josef Košta ml.)

Arsenal B - M. Hradiště B 1:6, B - A 6:10 (22.09.2014) - Přípravka starší B

Arsenal B - Mnich. Hradiště B 1:6 (1:5)
Gól : Rasel
Sestava : Doležal - Tomíček, Košta, Nguyen, Lacina, Rasel - Vyhnalík, Jakubek
V prvním poločase naši kluci nezachytili tempo soupeře a pouze jednou se dostali před bránu. Druhý poločas již byl vyrovnaný, ale opět jsme si nevytvořili vážnější šanci na ohrožení soupeřovy branky.

Arsenal B - Mnich.Hradiště A 6:10 (3:3)
Góly : Rasel 3, Nguyen, Košta a vlastní 1
Sestava : Doležal - Vyhnalík, Košta, Lacina, Nguyen, Rasel - Jakubek, Tomíček
Ve druhém zápase kluci zabojovali a skvělým výkonem hodně potrápili favorizovanějšího soupeře. Za stavu 4:4 Hradiště vstřelilo 3 góly z poloviny hřiště, když jejich vyspělejší hráči stříleli ze všech pozic. Podařilo se nám ještě snížit na rozdíl jediné branky, ale ke konci Hradiště opět odskočilo. (Joef Košta ml.).