Úspěch výběru OFS Česká Lípa. (04.06.2010)

ARSENAL Česká Lípa a ZŠ Jižní u historického úspěchu OFS Česká Lípa

Ve čtvrtek 3. června 2010 se výběru Okresního fotbalového svazu Česká Lípa v kategorii do 13 let podařilo na mistrovství České republiky vybojovat historicky nejlepší umístění. Tento tým se zásluhou trenérů Miroslava Dvořáka (ARSENAL Česká Lípa) a Jaroslava Albrechta (Loko Česká Lípa) umístil na 5. místě, když za celý turnaj inkasoval pouze jedinou branku a paradoxně tento gól je připravil o možnost hrát o medaile. Takto na ně po zápasech ve skupinách čekalo pouze střetnutí o 5. místo s výběrem OFS Ústí nad Labem a výhra 1:0 znamenala již zmíněné skvělé umístění. Bylo to poprvé v historii, kdy se některému z výběrů podařilo dostat až na závěrečný turnaj. (Bc. Martin Hamada).

Úspěch okresního fotbalu (28.04.2010)

Hráči sportovních tříd a trenér ARSENALU se podepsali pod výrazný úspěch českolipského fotbalu – postup OFS U-13 na mistrovství České republiky

Turnaje okresních výběrů v polovině soutěže (02.10.2009)

Ročník 1997

Po výhře ročníku 1997 OFS Česká Lípa v loňské dlouhodobé soutěži v rámci celého  Libereckého kraje se počítalo, že i v ročníku 2009/2010 bude tento výběr usilovat o obhajobu prvenství Po dosud dvou odehraných turnajích v Semilech (17.9.) a Rychnově u Jablonce nad Nisou (29.9.) však výběr i přes slušný herní projev doplácí na nevyužité šance a patří mu zatím druhá příčka.

Výsledky ze Semil:

OFS Česká Lípa – OFS Liberec 3 : 0 (Vrabec 2, Česenek)

OFS Česká Lípa – OFS Jablonec nad Nisou 5 : 0 ( Ješeta 2, Lupoměský 2, Ladra)

OFS Česká Lípa – OFS Semily  0 : 2

Výsledky z Rychnova u Jablonce nad Nisou:

OFS Česká Lípa – OFS Liberec 3 : 0 (Ladra 2, Vrána)

OFS Česká Lípa – OFS Jablonec nad Nisou  5 : 1 ( Vrabec 2, Ladra, Lupoměský, Franko)

OFS Česká lípa – OFS Semily 0 : 1

Celkové pořadí po 2 turnajích:

1. OFS Semily                  18 bodů

2. OFS Česká Lípa           12 bodů

3. OFS Liberec                   6 bodů

4. OFS Jablonec nad Nisou  0 bodů

Arsenal Česká Lípa dosud na dvou turnajích reprezentovali tito hráči: Ladra Marek, Pažout Petr, Vrabec Hynek, Franko Stanley, Ješeta Dušan a Chládek David. Jako trenér zde působí Dvořák Miroslav.

Ročník 1998

Stejný počet turnajů má za sebou také nově utvořený tým ročníku 1998 a zde je potřeba sportovně přiznat, že na nejlepší tým z OFS Liberec nemáme.

Výsledky ze Semil:

OFS Česká Lípa – OFS Liberec 0 : 3

OFS Česká Lípa – OFS Jablonec nad Nisou 4 : 1 (Král 3, Dvořák)

OFS Česká Lípa – OFS Semily 1 : 2 (Šimon)

Výsledky z Rychnova u Jablonce nad Nisou:

OFS Česká Lípa – OFS Liberec 1 : 4 (Šimon)

OFS Česká Lípa – OFS Jablonec nad Nisou 5 : 0 (Dvořák 2, Rada 2, Štechmuller)

OFS Česká Lípa – OFS Semily 1 : 1 (Dvořák)

Celkové pořadí po 2 turnajích:

1. OFS Liberec      15 bodů
  2. OFS Semily       13 bodů
  3. OFS Česká Lípa 7 bodů
  4. OFS Jablonec nad Nisou  0 bodů

Hráči z ARSENALU Česká Lípa v tomto výběru: Dvořák Miroslav, Rada Ondřej, Koutný Marek, Hlaváček David, Pluhař Václav a Šimon Matěj. Také u tohoto výběru máme trenéra v podobě Dvořáka Miroslava.

Oba výběry budou mít možnost ve dvou jarních turnajích (Česká Lípa a Liberec) svoje postavení vylepšit a pokusit se o vybojování kvalifikačních zápasů o postup na mistrovství ČR.

(Martin Hamada)

O přeborníka Libereckého kraje v kategoriích přípravek se bojovalo na stadionu v České Lípě (04.06.2009)

Již 6. ročník fotbalového turnaje O přeborníka Libereckého kraje v kategorii starší a mladší přípravky se odehrál na stadionu ARSENALU Česká Lípa za účasti vždy 4 nejlepších zástupců jednotlivých okresů. Zaslouženými vítězi obou turnajů se stali fotbalisté BAUMITU Jablonec nad Nisou, kteří zároveň v kategorii starší přípravky budou reprezentovat Liberecký kraj na mistrovství České republiky. Příjemným překvapením byli mezi staršími přípravkami mladí hráči Turnova, kteří do posledních minut bojovali ve vzájemném zápase s Jabloncem o celkové vítězství. Naopak okres Česká Lípa dopadl nelichotivě, když v některých zápasech nebyl soupeřům ani důstojným partnerem. (Martin Hamada)

OFS Česká Lípa - OFS Ústí n. L. 0:4 (0:0) (21.05.2009)

Ve středu 20. května se na stadionu ARSENALU Česká Lípa střetly ve vzájemném zápase nejlepší okresní výběry Libereckého a Ústeckého kraje ročníku 1996. V sezóně 2008/2009 to konkrétně byly výběry okresů České Lípy a Ústí nad Labem.

Vítěz tohoto duelu má právo startovat ve dnech 1. - 3. června 2009 ve Velkých Losinách na mistrovství České republiky okresních výběrů, kde bude osmička nejlepších bojovat o titul přeborníka ČR.

Pozvánka (18.05.2009)

Ve středu 20. května se na stadionu ARSENALU od 17,30 hodin odehraje kvalifikační utkání okresních výběrů České Lípy a Ústí nad Labem o postup na mistrovství České republiky okresních výběrů. Jedná se o zápas ročníků 1996 a vítěz tohoto zápasu bude reprezentovat na mistrovství ČR. Tento výběr má ve svém kádru pětici fotbalistů z našeho klubu a jedná se o poslední zápas během jejich dvouletého cyklu, kdy mohou reprezentovat v rámci okresu.