Info o týmu Muži A

Info o týmu Muži A

Soutěž: Fortuna Divize B

 

Realizační tým: 

Trenér: Martin Jánošík, Michal Slabý

Vedoucí týmu: Josef Košta (telefon 775 122 782)

Fyzioterapeut: Zdeněk Hruška

 

Aktuální výsledky a tabulku týmu naleznete zde:

    https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/8253b9ef-639b-4f88-bc67-625aa35374   

Rozpis soutěžních utkání - sezóna 2020/2021 

Podzim 2020        
         
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
1. 22.8.20 10:15 ARS ČL - Aritma Praha 2:1 p. 4:2
2. 29.8.20 10:15 Brandýs n. L. - ARS ČL 1:0 p. 6:5
3. 4.9.20 17:00 ARS ČL - Chomutov 3:1
4. 12.9.20 10:15 ARS ČL - Dobříš 6:2
5. 19.9.20 10:15 Kladno - ARS ČL 2:3 p.3:4  
6. 28.9.20 15:30 ARS ČL - Most/Souš 0:1 p. 2:3
7. 3.10.20 10:15 Rakovník - ARS ČL 3:4 p. 6:7
8. 10.10.20 10:15 ARS ČL - Český Brod 3:1
9.   10:15 Ostrov - ARS ČL  :
10.   10:15 ARS ČL - Meteor Praha :
11.   14:00 Louny - ARS ČL :
12.   10:15 ARS ČL - Slaný :
13.   10.15 Štětí - ARS ČL :
14.   10:15 ARS ČL - Březová :
15.   10:15 Neratovice - ARS ČL
 

 

                      

Jaro 2021

 

       
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
16.   10:15 Aritma Praha - ARS ČL : 
17.   10:15 ARS ČL Brandýs  :
18.   19:00 Chomutov - ARS ČL :
19.   16:30 Dobříš - ARS ČL :
20.   10:15 ARS ČL - Kladno         :   
21.   17:00 Most/Souš - ARS ČL :
22.   10:15 ARS ČL - Rakovník : 
23.   17:00 Český Brod - ARS ČL :
24.   10:15 ARS ČL - Ostrov  :
25.   10:15 Meteor Praha - ARS ČL :
26.   10:15 ARS ČL - Louny :
27.   17:00 Slaný - ARS ČL :
28.   10.15 ARS ČL - Štětí :
29.   17:00 Březová - ARS ČL :
30.   10:15 ARS ČL - Neratovice
 

 

                      

 

Složení týmu:

Marek Šíma

Hráč
Hráč -  Marek Šíma

Pavel Baláž

Hráč
Hráč -  Pavel Baláž

Tomáš Plechatý

Hráč
Hráč -  Tomáš Plechatý

Petr Petr

Hráč
Hráč -  Petr Petr

Pavel Malý

Hráč
Hráč -  Pavel Malý

Jan Díl

Hráč
Hráč - Jan Díl

Milan Lakatoš

Hráč
Hráč -  Milan Lakatoš

Tomáš Karlík

Hráč
Hráč -  Tomáš Karlík

Martin Žižka

Hráč
Hráč -  Martin Žižka

Antonín Kadlec

Hráč
Hráč -  Antonín Kadlec

Petr Zdeňka

Hráč
Hráč -  Petr Zdeňka

Štěpán Hodač

Hráč
Hráč -  Štěpán Hodač

Lukáš Valta

Hráč
Hráč -  Lukáš Valta

David Halbich

Hráč
Hráč -  David Halbich

Ondřej Vacek

Hráč
Hráč -  Ondřej Vacek

Martin Bulejko

Hráč
Hráč -  Martin Bulejko

Jiří Štajner

Hráč
Hráč -  Jiří Štajner

Jan Blažek

Hráč
Hráč -  Jan Blažek

Michal Slabý

Trenér
Trenér -  Michal Slabý

Martin Jánošík

Trenér
Trenér -  Martin Jánošík

Josef Košta

Vedoucí týmu
Vedoucí týmu -  Josef Košta

Příští zápas: ....................................MUŽI A_DIVIZE B, sezona 2020-2021

Umístění
Název klubu
Počet bodů
1.
FK Baník Souš
22
2.
FK Arsenal Česká Lípa
17
3.
SK Český Brod
17
4.
SK Kladno
16
5.
FK Meteor Praha VIII
14
6.
FK Neratovice - Byškovice
14
7.
FC Chomutov
14
8.
SK Slaný
13
9.
SK Aritma Praha
11
10.
FK Brandýs n.L
10
11.
FK Ostrov
10
12.
MFK Dobříš
8
13.
FK Seko Louny
8
14.
TJ Tatran Rakovník
7
15.
FK Olympie Březová
4
16.
SK Štětí
4

Generální partner:

Partner náborů:

Partneři:

Mediální partneři:

Partneři FAČR:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace