Info o týmu U19

Soutěž: Česká divize dorostu B

 

Realizační tým: 

Trenér: Lukáš Volek (telefon 724 240 869)

Asistent trenéra: Jaroslav Ruč (telefon 731 880 522)

Vedoucí týmu: Jan Verner (telefon 733 664 196)

 

Aktuální výsledky a tabulku týmu naleznete zde:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/64029b53-b1e6-4f01-b915-961cb3628623

 

Rozpis soutěžních utkání - sezóna 2020/2021

 
Podzim 2020        
         
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
1. 22.8.20 13:00 ARS ČL - Slavia Karlovy Vary 3:2
2. 30.8.20 10:00 ARS ČL - Varnsdorf 2:0 
3. 6.9.20 10:00 SEKO Louny - ARS ČL 5:1
4. 12.9.20 13:00 ARS ČL - Most/Souš 1:3
5. 19.9.20 13:00 Sokolov B - ARS ČL 2:1  
6. 26.9.20 13:00 ARS ČL - Ústí n. Labem B odloženo
7. 3.10.20 10:15 FA Jablonec B - ARS ČL 4:1
8. 11.10.20 10:00 ARS ČL - Rakovník  1:2
9. 30.1.21 10:00 Motorlet Praha B - ARS ČL  :
10. 6.2.21 13:00 ARS ČL - Chomutov :
11. 13.2.21 10:00 Junior Děčín - ARS ČL :
12. 20.2.21 13:00 ARS ČL - Slovan Liberec B :
13. 27.2.21 10:00 Dukla Praha B - ARS ČL :
14. 6.3.21 13:00 ARS ČL - FK Teplice :
15. 13.3.21 10:00 VOŠ a SOŠ Roudnice - ARS ČL
 :

 

                      

Jaro 2021

 

       
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
16. 21.3.21 11:00 Slavia Karlovy Vary - ARS ČL : 
17. 27.3.21 10:00 Varnsdorf - ARS ČL  :
18. 3.4.21 10:00 ARS ČL - SEKO Louny :
19. 10.4.21 16:30 Baník Most/Souš - ARS ČL :
20. 17.4.21 13:00 ARS ČL - Baník Sokolov B         :   
21. 24.4.21 10:00 Ústí nad Labem B - ARS ČL :
22. 1.5.21 13:00 ARS ČL - FA Jablonec B : 
23. 8.5.21 17:00 Rakovník - ARS ČL :
24. 15.5.21 13:00 ARS ČL - Motorlet Praha B  :
25. 22.5.21 10:00 Chomutova - ARS ČL :
26. 30.5.21 10:00 ARS ČL - Junior Děčín :
27. 5.6.21 10:00 Slovan Liberec B - ARS ČL :
28. 12.6.21 13.00 ARS ČL - Dukla Praha B :
29. 19.6.21 10:30 FK Teplice - ARS ČL :
30. 27.6.21 10:00 ARS ČL - VOŠ a SOŠ Roudnice
 

 

                      

Složení týmu:

Šimon Kendík

Hráč

Michal Svoboda

Hráč

Patrik Kaňkovský

Hráč

František Svoboda

Hráč

Ivan Hudec

Hráč

Ota Raiter

Hráč

Pavel Havlík

Hráč

Lukáš Proch

Hráč

Tadeáš Hanl

Hráč

Filip Machač

Hráč

Daniel Gregor

Hráč

Adam Líbal

Hráč

Filip Češka

Hráč

Matěj Kucr

Hráč

Dominik Černý

Hráč

Ondřej Zelený

Hráč

Petr Konečný

Hráč

Matouš Volek

Hráč

Lukáš Komárek

Hráč

David Volejník

Hráč

Jakub Kohout

Hráč

Tadeáš Verner

Hráč

Lukáš Volek

Trenér
Trenér -  Lukáš Volek

Jan Verner

Vedoucí týmu

Příští zápas: ....................................MUŽI A_DIVIZE B, sezona 2020-2021

Umístění
Název klubu
Počet bodů
1.
FK Baník Souš
22
2.
FK Arsenal Česká Lípa
17
3.
SK Český Brod
17
4.
SK Kladno
16
5.
FK Meteor Praha VIII
14
6.
FK Neratovice - Byškovice
14
7.
FC Chomutov
14
8.
SK Slaný
13
9.
SK Aritma Praha
11
10.
FK Brandýs n.L
10
11.
FK Ostrov
10
12.
MFK Dobříš
8
13.
FK Seko Louny
8
14.
TJ Tatran Rakovník
7
15.
FK Olympie Březová
4
16.
SK Štětí
4

Generální partner:

Partner náborů:

Partneři:

Mediální partneři:

Partneři FAČR:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace