FK Arsenal Česká Lípa „B“  –  AFK Nové Město p/S   10:1   (5:1)

Sestava: Kukucz – Bodi M., Kapitán, Bodi R. ml., Hanl, Valta L., Štěrba, Krejčík, Šámal, Žižka, Blizníkov – Lupšák, Karda a Tomíček

Branky: Štěrba 2, Hanl 2, Lupšák 2, Žižka, Valta, Tomíček a vlastní

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V neděli od 17:00 hod jsme na domácím trávníku přivítali v dalším mistrovském utkání 1.B třídy celek AFK Nové Město pod Smrkem.

Utkání s papírově slabším soupeřem jsme zvládli na jedničku. Takové zápasy trošku svádějí k podcenění soupeře. Klukům jsme toto zakázali a nařídili hru na max. výkon, jak jsme zvyklí. Kluci odehráli dva stejné poločasy, kdy v prvním i druhém poločase jsme vstřelili 5 branek. Hned tři hráči v tomto utkání dali dvě branky a visel ve vzduchu opět pověstný hattrick. Soupeř se s námi snažil držet krok první poločas, druhý poločas už byl z jejich strany odevzdaný. My jsme si v zápase s chutí zastříleli, kdy jsme neproměnili ještě další brankové šance, ale s výsledkem jsme spokojení.

Čekají nás do konce soutěže ještě další tři zápasy, hned ten následující hrajeme opět doma, kdy v neděli 2.6. 2024 od 17:00 hod. přivítáme na domácím trávníku celek SK Hodkovice nad Mohelkou.

Text: Tomáš Kucr

"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...