Sestava: Kukucz – Kapitán, Karda, Bodi R. ml., Starý, Chernushkin, Štěrba, Bodi M., Hanl, Lupšák, Valta D. – Blizníkov, Šámal a Mach

Branky: Hanl 3

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V sobotu odpoledne jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání 1. B třídy do Osečné.

Věděli jsme, že nás zde nebude čekat nic jednoduchého. Každý ze soupeřů nám chce sebrat body a s Osečnou jsme hráli na podzim domácí utkání dlouho vyrovnané, soupeře jsme zlomili až v posledních minutách hrací doby. A téměř totožný zápas jsme odehráli i teď. Poločas jsme odehráli bez branek. Šance jsme sice měli na vstřelení gólu, ale kluci špatně řešili koncovku. Ve druhém poločase jsme šli sice brzy do vedení, ale soupeři netrvalo dlouho a po naší špatné rozehře z obrany, vyrovnal. Klukům se nedařila naše kombinační hra. Soupeř byl houževnatý a dlouho to vypadalo, že v Osečné ztratíme body. Povedlo se nám rozhodnou až v závěru utkání, kdy dvěma slepenými góly dovršil hattrick Tadeáš Hanl. Kluky chválím za hru v nasazení až do samého konce, což se nám již po několikáté vyplatilo.

Teď už se soustředíme na finále poháru LKFS, který odehrajeme už ve středu 12.6. 2024 od 18:00 hod. na ligovém trávníku v Jablonci nad Nisou!

Sezónu pak završíme posledním domácím utkáním, a to v pátek 14.6. 2024 od 18:00 hod., kdy naším soupeřem bude městský rival TJ Lokomotiva ČL

Text: Tomáš Kucr

"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...