U14 sehrála za minulý týden dva soutěžní zápasy.


V minulém týdnu jsme sehráli dvě mistrovská utkání, a to jedno neúspěšné v Litvínově a druhé jsme na domácím hřišti zvládli jak výsledkově tak i herně proti Chebu.

FŠ Litvínov U14 – FK Arsenal Česká Lípa U14   5:0 (3:0)
Sestava Arsenalu: Demeter –  Vaněk, Krs,  Holub – Mrázek, Zelinka, Halinár, Schuller, Štoček – Říha, Berger (Čibera, Jánský, Sýkora)
Na 1. máje jsme hráli na pěkném hřišti v Litvínově, ale bohužel jsme utkání vůbec nezvládli a domácí vyhráli zcela zaslouženě. Největší problémy nám dělal domácí útočník Vačkář, který nám vstřelil 4 branky a k tomu ještě další šance nevyužil. My jsme bohužel hráli bez nasazení a důrazu.
FK Arsenal Česká Lípa U14 – FK HVĚZDA CHEB 2:0 (1:0)
Sestava: Havránek – Vaněk, Krs, Holub – Štoček, Halinár, Zelinka , Schuller, Sýkora – Říha, Berger (Mrázek, Čibera, Löffelmann, Jánský)

Branky: Holub, Říha

V dalším mistrovském utkání jsme na domácí UMT přivítali kluky z Chebu a chtěli jsme se prezentovat úplně jiným výkonem, než který jsme předvedli v Litvínově.
Hned od první minuty jsme začali aktivně a v prvních 40 minutách jsme byli jednoznačně lepším týmem, ale bohužel ta naše koncovka je špatná. Jedinou naší branku vstřelil Jirka Holub v 16. minutě, když se trefil přesně k tyči. Hosté měli jednu velkou šanci ve 25. minutě, když hostují útočník šel sám na našeho brankáře, ale ten skvěle zasáhl.
Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný zápas, ale celý náš tým makal na 100%. Druhou naší branku vstřelil v 55. minutě Sam Říha, který v samostatném úniku nedal brankáři šanci zasáhnout. Za stavu 2:0 se hrálo už mezi vápny a ani na jedné straně nebyli žádné velké šance. Konečně jsme se dočkali v jarní části soutěže vítězství na domácím hřišti a konečně jsme udělali radost i našim fanouškům, kterým moc děkujeme za podporu.
V tomto týdnu zase sehrajeme 2 utkání, a to ve středu 8.5. v Neratovicích a v sobotu 11.5. v Děčíně, obě utkání mají výkop v 12:00.
Text: Martin Havránek
"A" Tým
Českolipský Arsenal na domácím hřišti nestačil na rezervu Mladé Boleslavi.
...
MLÁDEŽ
Českolipská U19 zvítězila nad Sokolovem!
...
MLÁDEŽ
Mladší dorostenci vybojovali v oslabení cenný bod
...
MLÁDEŽ
U12 remizovala s Varnsdorfem.
...
MLÁDEŽ
U14 odehrála další dva zápasy v jednom týdnu.
...
MLÁDEŽ
U15 získala z dvou zápasů 3 body.
...
"A" Tým
A tým znovu bodoval, tentokrát na hřišti jablonecké rezervy.
...
MLÁDEŽ
Arsenalská mladší přípravka předvedla hezké výkony na turnaji v Železném Brodu.
...
MLÁDEŽ
U12 vyhrála nad Chomutovem.
...
MLÁDEŽ
U14 sehrála za minulý týden dva soutěžní zápasy.
...

Other Articles

Leave a Reply