U10 měla týden plný fotbalu.


V týdnu jsme se zúčastnili na domácí půdě druhého kola Planeo cupu, kde jsme se postupně setkali s:

Varnsdorfem (prohra 4:2)

českolipskou Lokomotivou (1:1)

Slovanem Vesec (2:0 výhra)

Slovanem Liberec (6:3 prohra)

Jabloncem nad Nisou (8:2 prohra).

Do turnaje jsme šli s cílem postoupit do dalšího kola, ale po předvedených výkonech jsme si postup nezasloužili, a tak naše cesta celostátním turnajem skončila.

V sobotu jsme jeli do Kravař na utkání okresního přeboru a po rozpačitém začátku, kdy soupeř vedl 2:0, jsme nakonec utkání ovládli 13:2.
Fotbalový týden jsme zakončili na domácí půdě proti Vansdorfu v prvním utkání proti soupeřově  B týmu jsme se chvíli tahali s hosty o vedení v zápase, ale poté jsme již utkání ovládli a jen díky naší střelecké impotenci jsme soupeři nevstřelili více branek, a tak konečné skóre bylo 7:3 v náš prospěch.
Ve druhém utkání proti A týmu, který předváděl velmi slušný fotbal jsme nakonec na naší střeleckou nemohoucnost doplatili a utkání prohráli 8:7.
Příští víkend po sobotním obědě přivítáme na domácí půdě Stráž pod Ralskem a v neděli jedeme do Jablonce nad Nisou k utkání krajského přeboru.
MLÁDEŽ
Šéftrenér mládeže Pavel Hradiský zhodnotil podzimní polovinu sezony.
...
"A" Tým
David Jarolím o podzimu, hráčském kádru, přípravě nebo radách svého otce.
...
MLÁDEŽ
U11 odehrála úspěšný poslední listopadový víkend.
...
MLÁDEŽ
Starší žáci Arsenalu zakončili podzimní sezónu prohrou v Chebu.
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal se stal hvězdou podzimní části 3. ČFL ve skupině B
...
MLÁDEŽ
Starší žáci Arsenalu prohráli v pražských Střešovicích
...
MLÁDEŽ
U14 si přivezla výhru z pražských Střešovic.
...
"A" Tým"B" TýmMLÁDEŽ
Pamatuje v Arsenalu ještě kraj. Kadlec tehdy nečekal, co bude o sedm let později.
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal se prosadil v Ústí nad Orlicí.
...
MLÁDEŽ
U13 vstřebává nevydařené poslední dva týdny.
...

Other Articles

Leave a Reply