B mužstvo zvládlo první mistrovský zápas ve starých splavech.

Sestava: Kukucz – Valta L., Bodi R. ml., Kucr M., Kapitán, Štěrba, Hanl, Blizníkov, Kaňkovský, Bodi M. a Lupšák – Valta D., Mikysa, Starý

Branky: Kaňkovský 4, Hanl 2, Bodi M a Kapitán

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V sobotu odpoledne jsme zajížděli k prvnímu mistrovskému utkání do Starých Splavů. Čekalo nás těžké utkání. Staré Splavy hrají dobrý fotbal, se zabezpečenou obranou, kdy dostávají málo branek, ale…..My jsme jim ve dvou utkáních zatížili skóre 17 brankami. 

Výsledek utkání se zrodil až ve druhé polovině utkání. První poločas byl úplně vyrovnaný zápas a do kabin mohl jít s náskokem kdokoli. Poločas 2:3 nás moc neuspokojoval. Naštěstí se soupeř v poločasové přestávce “zdržel “ v kabině a my za prvních pět minut druhého poločasu vstřelili dvě branky a šli tak do vedení 2:5. Bylo po zápase. Soupeř s námi musel hrát otevřenou hru, což nám vyhovovalo. Kluci chodili do otevřené obrany a skóre mohlo být i dvouciferné. S chutí si po zranění zastřílel Karel Kaňkovský, kdy si upevnil první místo v tabulce střelců. Zápas i pro několik našich chyb hodnotíme kladně a klukům patří pochvala za dobře zvládnuté utkání a vstup do jarní části sezóny.

Za týden, v neděli 31.3. 2024 hostíme v dalším mistrovském utkání, na domácím hřišti, celek FK Cvikov. Začátek utkání byl stanoven na 15:00 hod.

Text: Tomáš Kucr

"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
MLÁDEŽ
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
U19 prohrála v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
Starší dorost pouze remizoval.
...
MLÁDEŽ
Mladší dorost nezvládl poslední domácí utkání.
...
MLÁDEŽ
U15 neuspěla na hřišti silné Dukly Praha.
...
MLÁDEŽ
u14 pohledla silné dukle praha.
...

Other Articles

Leave a Reply