B mužstvo si doma poradilo se Cvikovem.

FK Arsenal ČL  „B“ – FK Cvikov 7:1 (7:0)

Sestava: Kukucz – Valta L., Bodi R., Kucr M., Kapitán, Hanl, Švec, Kaňkovský, Pajkrt, Žižka a Mikysa – Valta D., Lupšák, Bodi M., Blizníkov, Šámal

Branky: Pajkrt 3, Hanl 2, Žižka a vlastní

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V neděli odpoledne, za krásného slunečního počasí, jsme nastoupili na domácím hřišti v dalším mistrovském utkání 1.B třídy, proti FK Cvikov.

Odehráli jsme utkání dvou různých poločasů. V první půli jsme hráli tak, jak jsme zvyklí, v rychlosti, s nasazením, s brankovými střelami a dalších šancí, které jen těsně neskončily gólem. Góly jsme dávaly každých 5-7 min. Na hřišti jsme byli jenom my a soupeř nám vůbec nestíhal. Poločas jsme vyhráli suverénně 7:0. Druhá půle byla úplně jiná, sice jsme se do šancí dostávali, ale ty neproměňovali. Druhý poločas už se nehrál v takovém tempu, jako poločas první. Pro nás se stal druhý poločas festivalem neproměněných šancí. Výsledek měl být určitě dvouciferný v náš prospěch. Snad jsme si vybrali tuto smůlu teď, kdy byl zápas již rozhodnutý a v dalších utkáních budeme lépe zakončovat. Chválím za první poločas a nakonec i za tři body, které bereme doma skoro jako povinnost.

V sobotu 6.4. 2024 hrajeme od 16:00 další mistrovské utkání, tentokrát s TJ Tatranem Jablonné v Podještědí. Utkání odehrajeme na půdě soupeře.

( Tomáš Kucr )

"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
MLÁDEŽ
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
U19 prohrála v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
Starší dorost pouze remizoval.
...
MLÁDEŽ
Mladší dorost nezvládl poslední domácí utkání.
...
MLÁDEŽ
U15 neuspěla na hřišti silné Dukly Praha.
...
MLÁDEŽ
u14 pohledla silné dukle praha.
...

Other Articles

Leave a Reply