FK Arsenal ČL  „B“ – FK Cvikov 7:1 (7:0)

Sestava: Kukucz – Valta L., Bodi R., Kucr M., Kapitán, Hanl, Švec, Kaňkovský, Pajkrt, Žižka a Mikysa – Valta D., Lupšák, Bodi M., Blizníkov, Šámal

Branky: Pajkrt 3, Hanl 2, Žižka a vlastní

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V neděli odpoledne, za krásného slunečního počasí, jsme nastoupili na domácím hřišti v dalším mistrovském utkání 1.B třídy, proti FK Cvikov.

Odehráli jsme utkání dvou různých poločasů. V první půli jsme hráli tak, jak jsme zvyklí, v rychlosti, s nasazením, s brankovými střelami a dalších šancí, které jen těsně neskončily gólem. Góly jsme dávaly každých 5-7 min. Na hřišti jsme byli jenom my a soupeř nám vůbec nestíhal. Poločas jsme vyhráli suverénně 7:0. Druhá půle byla úplně jiná, sice jsme se do šancí dostávali, ale ty neproměňovali. Druhý poločas už se nehrál v takovém tempu, jako poločas první. Pro nás se stal druhý poločas festivalem neproměněných šancí. Výsledek měl být určitě dvouciferný v náš prospěch. Snad jsme si vybrali tuto smůlu teď, kdy byl zápas již rozhodnutý a v dalších utkáních budeme lépe zakončovat. Chválím za první poločas a nakonec i za tři body, které bereme doma skoro jako povinnost.

V sobotu 6.4. 2024 hrajeme od 16:00 další mistrovské utkání, tentokrát s TJ Tatranem Jablonné v Podještědí. Utkání odehrajeme na půdě soupeře.