B mužstvo zvítězilo v Jablonném v Podještědí.

TJ Tatran Jablonné – FK Arsenal ČL  „B“ – 3:4   (2:1)

Sestava: Kukucz – Kapitán, Mikysa, Blizníkov, Valta L., Wendler, Kucr M., Bodi R. ml., Bodi M., Hanl a Kaňkovský

Branky: Hanl a Kaňkovský 2x

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V sobotu odpoledne jsme odehráli další mistrovské utkání 1. B třídy, tentokrát jsme zajížděli za druhým týmem tabulky TJ Tatranem Jablonné v Podještědí.

Věděli jsme, že nás v Jablonném nic lehkého čekat nebude. To se potvrdilo hned od začátku zápasu. Tatran poctivě bránil, kdy my jsme chodili do hodně zahuštěné obrany. Jablonné tak mělo postavenou svojí hru, zabezpečená obrana a zkoušet rychlé protiútoky. Nám se podařilo brzy vykombinovat zabezpečenou obranu soupeře, kdy s míčem vyplaval Tadeáš Hanl až před soupeřova brankaře a nemýlil se. Soupeře to ale nějak nezlomilo, ba naopak, pořád hrát tu svojí hru na rychlé protiútoky. Po našich chybách v obraně se Tatranu podařilo výsledek otočit. My jsme sice pořád tlačili, dávali i branky, ale ty nebyly uznány, pro údajný faul, ofsajd apod. Soupeř tedy vyhrál první půli 2:1.

Druhý poločas byl herně pořád stejný, my jsme útočili do zabezpečené obrany soupeře. Dvakrát se nám podařilo projít až k brankaři Tatranu, kdy nás musel soupeř dvakrát po sobě faulovat ve vápně. Kopali jsme dvě penalty v rozmezí 10 minut. Obě proměnil Karel Kaňkovský. Šli jsme do vedení 2:3, ale drama vůbec nekončilo. Jablonné dokázalo ještě ze standartní situace vyrovnat na 3:3. Zbývalo nám ještě asi 15 minut na to, abychom si odvezli tři body. Tlačili jsme se k zakončení a zápas rozhodl v nastavení Tadeáš Hanl, kdy po našem rychlém protiútoku vystřelil výhru. Soupeř na to už nestihl reagovat.

Kluci doslova vydřeli výhru, chválím za jejich nasazení a bojovný výkon až do poslední vteřiny utkání. Výhra nám určila 15 bodový náskok právě na druhý Tatran.

Za týden, v neděli 14.4. 2024 hostíme na domácím hřišti od 16:30 hod. celek TJ Doksy.

Text: Tomáš Kucr

"A" Tým
Českolipský Arsenal na domácím hřišti nestačil na rezervu Mladé Boleslavi.
...
MLÁDEŽ
Českolipská U19 zvítězila nad Sokolovem!
...
MLÁDEŽ
Mladší dorostenci vybojovali v oslabení cenný bod
...
MLÁDEŽ
U12 remizovala s Varnsdorfem.
...
MLÁDEŽ
U14 odehrála další dva zápasy v jednom týdnu.
...
MLÁDEŽ
U15 získala z dvou zápasů 3 body.
...
"A" Tým
A tým znovu bodoval, tentokrát na hřišti jablonecké rezervy.
...
MLÁDEŽ
Arsenalská mladší přípravka předvedla hezké výkony na turnaji v Železném Brodu.
...
MLÁDEŽ
U12 vyhrála nad Chomutovem.
...
MLÁDEŽ
U14 sehrála za minulý týden dva soutěžní zápasy.
...

Other Articles

Leave a Reply