B tým si i přes nedokonalý první poločas poradil s Lindavou.

FK Arsenal ČL  „B“   – TJ Dynamo Lindava 6:1 (2:1)

Sestava: Kukucz – Kapitán, Mikysa, Blizníkov, Bodi R. ml., Bodi Martin, Ladra M., Žižka, Kucr M., Hanl a Kaňkovský – Webera

Branky: Kaňkovský 2, Hanl 2, Žižka a vlastní

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V sobotu v podvečer jsme odehráli poslední kolo základní skupiny poháru LKFS. I tentokrát jsme odešli vítězně. Utkání to nebylo vůbec jednoduché, jak nakonec vypovídá výsledek. První poločas byl z naší strany hodně neučesaný. Dostávali jsme se sice před branku soupeře, ale gólové šance jsme neřešili dobře. Sice jsme dali brzy dvě branky, ale to nás spíše uspalo, s vidinou jednoduchého vítězství. Od té doby se hra hodně vyrovnala a soupeř se dostával i před naší branku. Chybou v naší obraně dokázala Lindava snížit. Poločasový výsledek 2:1 nás určitě neuspokojoval. Ve druhém poločase jsme nechtěli připustit, aby soupeř vyrovnal. Po odehraných deseti minutách ve druhém poločase, zvýšil náš náskok Martin Žižka. To nám dodalo do hry více klidu. Konec utkání už pak byl zcela v naší režii a Lindavě jsme přidali ještě další 3 branky. Postupně se opět trefil Karel Kaňkovský a Tadeáš Hanl. Soupeře donutil si dát vlastní branku Marek Ladra, kdy prudkou přihrávku před branku uklidil obránce Lindavy za vlastního brankaře.

V poháru jsme zatím 4x vyhráli a los nám přidělil asi nejtěžšího možného soupeře, a to Hrádek nad Nisou, který okupuje první místo v krajském přeboru. Základní skupina poháru byla pro nás až moc snadná, kdy se skóre 28:5, jsme skupinu suverénně vyhráli.

Termín utkání poháru proti Hrádku nad Nisou je v jednání.

V sobotu 9.3. 2024 od 17:00 hod. přivítáme v odloženém mistrovském utkání celek FK Nová Ves.

Text: Tomáš Kucr

Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.