B tým si v poháru vyšlápl na rivala z Nového Boru, účastníka Krajského přeboru.

FK Arsenal ČL „B“ – FC Nový Bor 4:1 (3:0)

Sestava: Benda – Slovák, Bodi R. ml., Mikysa, Ladra, Žižka, Kříž, Kucr M., Bodi M., Lupšák a Kaňkovský-Holický, Sancho, Blizníkov M.

Branky: Kaňkovský 3x, Kříž 1x

V neděli před obědem jsme nastoupili v rámci zimní přípravy do poháru LKFS, kdy jsme se v České Lípě na UMT utkali s týmem krajského přeboru FC Nový Bor. Utkání začalo opatrně, kdy se hrálo od vápna k vápnu, bez nějakého ohrození branek. To se ale změnilo hned v 8. minutě, kdy krásnou individuální akci předvedl Vojta Kříž a jeho sraženou střelu dorazil do soupeřovi sítě Karel Kaňkovský. Brzká branka nás ještě více povzbudila a chtěli jsme soupeři vstřelit hned další. Více jsme drželi balon a v zadních řadách jsme nepouštěli Nový Bor do zakončení. Další dvě slepené branky jsme dali ve 22. a 24. minutě, kdy se trefil Vojta Kříž a opět Karel Kaňkovský. Tříbrankovým rozdílem skončil i poločas. Šli jsme se ohřát do kabin, hlavně to potřeboval náš brankař, který v první půli neměl moc práce. Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil, byl to ale soupeř, který chtěl s výsledkem něco udělat, což se mu v 61. minutě povedlo. Nedohráli jsme souboj u lajny a soupeř přes naší obranu odcentroval míč před branku, kdy se Novému Boru povedlo pěknou střelou k tyči rozvlnit síť naší branky. Kluky to ale nějak nerozhodilo a i nadále hráli koncentrovaně. Byli jsme to opět my, kdo ohrožoval branku soupeře. Druhý poločas byl soupeřův brankař k neprostřelení. Šance zvýšit jsme měli, ale selhávali jsme v koncovce. Nakonec se nám ještě povedlo skóre navýšit, kdy se v závěru zápasu trefil, kdo jiný, než Karel Kaňkovský a uzavřel tak svůj hattrick. Kluky musíme pochválit za dobře zvládnuté utkání, obzvláště mladší dorostence Matouše Holického a Petra Slováka, kteří odehráli své utkání bez respektu, jako by k nám patřili.

Za týden, v neděli 11.2. 2024 nastoupíme od 17:00 hod. na UMT V České Lípě, v dalším utkání poháru LKFS, proti městskému rivalovi Lokomotivě ČL.

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

Text: Tomáš Kucr

"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
MLÁDEŽ
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
U19 prohrála v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
Starší dorost pouze remizoval.
...
MLÁDEŽ
Mladší dorost nezvládl poslední domácí utkání.
...
MLÁDEŽ
U15 neuspěla na hřišti silné Dukly Praha.
...
MLÁDEŽ
u14 pohledla silné dukle praha.
...

Other Articles

Leave a Reply