B tým si v poháru vyšlápl na rivala z Nového Boru, účastníka Krajského přeboru.

FK Arsenal ČL „B“ – FC Nový Bor 4:1 (3:0)

Sestava: Benda – Slovák, Bodi R. ml., Mikysa, Ladra, Žižka, Kříž, Kucr M., Bodi M., Lupšák a Kaňkovský-Holický, Sancho, Blizníkov M.

Branky: Kaňkovský 3x, Kříž 1x

V neděli před obědem jsme nastoupili v rámci zimní přípravy do poháru LKFS, kdy jsme se v České Lípě na UMT utkali s týmem krajského přeboru FC Nový Bor. Utkání začalo opatrně, kdy se hrálo od vápna k vápnu, bez nějakého ohrození branek. To se ale změnilo hned v 8. minutě, kdy krásnou individuální akci předvedl Vojta Kříž a jeho sraženou střelu dorazil do soupeřovi sítě Karel Kaňkovský. Brzká branka nás ještě více povzbudila a chtěli jsme soupeři vstřelit hned další. Více jsme drželi balon a v zadních řadách jsme nepouštěli Nový Bor do zakončení. Další dvě slepené branky jsme dali ve 22. a 24. minutě, kdy se trefil Vojta Kříž a opět Karel Kaňkovský. Tříbrankovým rozdílem skončil i poločas. Šli jsme se ohřát do kabin, hlavně to potřeboval náš brankař, který v první půli neměl moc práce. Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil, byl to ale soupeř, který chtěl s výsledkem něco udělat, což se mu v 61. minutě povedlo. Nedohráli jsme souboj u lajny a soupeř přes naší obranu odcentroval míč před branku, kdy se Novému Boru povedlo pěknou střelou k tyči rozvlnit síť naší branky. Kluky to ale nějak nerozhodilo a i nadále hráli koncentrovaně. Byli jsme to opět my, kdo ohrožoval branku soupeře. Druhý poločas byl soupeřův brankař k neprostřelení. Šance zvýšit jsme měli, ale selhávali jsme v koncovce. Nakonec se nám ještě povedlo skóre navýšit, kdy se v závěru zápasu trefil, kdo jiný, než Karel Kaňkovský a uzavřel tak svůj hattrick. Kluky musíme pochválit za dobře zvládnuté utkání, obzvláště mladší dorostence Matouše Holického a Petra Slováka, kteří odehráli své utkání bez respektu, jako by k nám patřili.

Za týden, v neděli 11.2. 2024 nastoupíme od 17:00 hod. na UMT V České Lípě, v dalším utkání poháru LKFS, proti městskému rivalovi Lokomotivě ČL.

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

Text: Tomáš Kucr

"A" Tým"B" TýmMLÁDEŽ
Arsenal si odnesl hezká ocenění z vyhlášení ankety o nejlepšího Sportovce Českolipska.
...
MLÁDEŽ
Žáci z U14 s přehledem porazili domácí děčínský Junior.
...
MLÁDEŽ
U19, po těžkém soustředění, porazila soupeře z Turnova.
...
MLÁDEŽ
Mladší dorostenci si proti Turnovu s chutí zastříleli.
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal si poradil s pražským Slavojem Vyšehrad.
...
MLÁDEŽ
Na liberecký Slovan jeden povedený poločas nestačil.
...
MLÁDEŽ
U12 remizovala se starším Sokolem Doubí.
[/vc_row]...
"A" Tým
Českolipský Arsenal porazil rozdílem jedné branky Admiru Praha.
...
MLÁDEŽ
U14 porazila Povltavskou fotbalovou akademii rozdílem jedné branky.
...
MLÁDEŽ
Kvalitní přípravné utkání mladšího dorostu za pravých zimních podmínek.
...

Other Articles

Leave a Reply