B mužstvo porazilo Rovensko.

TJ Sokol Rovensko pod Troskami – FK Arsenal ČL „B“ 1:3 (0:2)

Sestava: Kukucz – Valta L., Bodi R. ml., Kucr M., Kapitán, Hanl, Stružinský, Krejčík, Bodi, Valta D., Lupšák – Karda, Mikysa, Valenta a Blizníkov

Branky: Hanl 2 a Bodi M.

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V sobotu odpoledne jsme zajížděli, k dalšímu mistrovskému utkání 1.B třídy, na horkou půdu do Rovenska.

Rovensko je kvalitní tým, který má zkušenosti s krajským přeborem. Navíc je to tým, který na domácí půdě body moc nerozdává. Na toto jsme ale byli připraveni a naší technickou a rychlou hrou jsme soupeře hned od začátku začali tlačit před jeho vlastní branku. Hned ve 2. minutě, po rohovém kopu, se nejlépe ve vápně zorientoval Tadeáš Hanl a vedli jsme 1:0. Super začátek. Naše hra se ale vůbec nezměnila. Hráli jsme my a soupeře jsme pouštěli maximálně k našemu vápnu. Aleš v brance neměl moc práce. Čekali jsme na druhý gól, který by znamenal naší 100 branku v sezóně, na kterou byla vypsaná i odměna. Tu vstřelil po půl hodině hry Martin Bodi, kdy mu míč naservíroval Tadeáš Hanl přihrávkou na malé vápno. I přes bránícího soupeřova obránce se Martin dokázal dostat dříve k míči a brankař neměl šanci. Poločas jsme vyhráli 2:0.

Druhý poločas jsme si zbytečně zkomplikovali. Hráli jsme pořád stejnou hru, měli jsme několik tutových šancí vstřelit branku a vést min. 5:0., ale nebylo nám prostě přáno. Rovensku se podařilo, po rychlém útoku a centru před našíbranku, snížit na 2:1.  Bylo to v 74. minutě a soupeře jsme nechali nadechnout. 12  minut se hrála hodně nervózní hra. Tu uklidnil opět Tadeáš Hanl, kdy si centr do vápna pustil na prsa a následně nedal brankaři soupeře žádnou šanci. Uklidňující branka na 3:1. Výsledek utkání jsme si už pohlídali. Odvezli jsme si z Rovenska cenné tři body a kluky musím opět pochválit. Výborný zápas odehrál Maty Strůža a Páťa Krejčík.

Za týden, v neděli 28.4. 2024 od 17:00 hod. hostíme na domácím hřišti celek FK Hrádek nad Nisou „B“

Text: Tomáš Kucr

"A" Tým
Českolipský Arsenal na domácím hřišti nestačil na rezervu Mladé Boleslavi.
...
MLÁDEŽ
Českolipská U19 zvítězila nad Sokolovem!
...
MLÁDEŽ
Mladší dorostenci vybojovali v oslabení cenný bod
...
MLÁDEŽ
U12 remizovala s Varnsdorfem.
...
MLÁDEŽ
U14 odehrála další dva zápasy v jednom týdnu.
...
MLÁDEŽ
U15 získala z dvou zápasů 3 body.
...
"A" Tým
A tým znovu bodoval, tentokrát na hřišti jablonecké rezervy.
...
MLÁDEŽ
Arsenalská mladší přípravka předvedla hezké výkony na turnaji v Železném Brodu.
...
MLÁDEŽ
U12 vyhrála nad Chomutovem.
...
MLÁDEŽ
U14 sehrála za minulý týden dva soutěžní zápasy.
...

Other Articles

Leave a Reply