Českolipská U17 vysoce prohrála v Teplicích.

V premiérovém mistrovském utkání jarní části soutěže nás čekal přetěžký protivník – leader soutěže – celek FK Teplice (ročník 2008).

Z naší strany snese měřítko pouze první poločas, kdy jsme drželi se soupeřem jakž takž krok. Kvality protivníka byly zřejmé, bohužel jsme mu (zejména ve druhé půli) situaci na hřišti značně ulehčili. Při většině inkasovaných branek jsme zdárně asistovali (nahrávka soupeři, pozdní reakce/dostoupení/vyběhnutí, nedůraz). Utkání zlomil třetí a čtvrtý gól, po této inkasované brance jsme de facto ze hřiště odešli. Po pauze jsme inkasovali během 23 minut sedm (!) branek, což je nepřípustné. Nezbývá nám nic jiného, než se z tohoto utkání poučit a poté na vše rychle zapomenout. Soutěž pokračuje dále. Za týden hostíme v domácím prostředí silný Motorlet Praha.

Sestava: Procházka – Slovák, Holický, Štrupl V. – Bartoš, Bilko, Paulus, Vrána, Zítko – Bohatý, Eder (Havelka, Hofman, Melzer, Sláma, Chaloupka)

Trenéři: Šiner, Jandáč

Text: Jandáč

Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.