Domácí U12 si připsala výhru proti Karlovým Varům.

FK Arsenal Česká Lípa U12 – FC Slavia Karlovy Vary U12 5:4 (1:2, 2:1, 2:2)
Branky: 2x Luňák, 2x Pongo, Németh.
Sestava: Kubinec, Mrázek Z., Mrázek M., Luňák, Novotný, Németh, Pongo, Vyskočil, Jánský, Okenko, Kadeřábek.
V neděli odpoledne jsme přivítali tým Karlových Varů. Po pár minutách hry jsme věděli, že to nebude jednoduché utkání, soupeř byl v první třetině lepším týmem a zaslouženě se dostal do vedení 1:2. Ve druhé třetině se situace otočila, ne že bychom v této třetině byli herně lepším týmem, ale díky naší větší aktivitě a chuti po brance se nám podařilo vsítit dva góly, které v podstatě rozhodli o našem vítězství. Třetí třetina přidala na každé straně dvě branky a nakonec z toho byla pro nás cenná výhra 5:4 ve velmi těžkém utkání, kde jsme tentokrát nebyli tím lepším týmem.
Trenéři: U12 Petr Kubinec a Jiří Hanč
Text: Petr Kubinec
"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...