Mladší dorostenci odehráli poslední přípravná utkání.

FK Arsenal ČL U17 – SK Kosmonosy U17  0:5 (0:0)

V minulém týdnu nastoupili mladší dorostenci proti účastníku krajského přeboru Středočeského kraje v silně kombinované sestavě. Z důvodu nemocí, zranění a hlavně jarních prázdnin zůstalo pouze torzo kádru, které bylo doplněno hráči ročníku 2009. V první půli jsme neproměnili několik gólovek, soupeř nás ve druhé půli trestal.

Sestava: Chaloupka – Bartoš, Duda, Havelka, Hlavinka, Hofman, Kříž, Pola, Slovák, Štrupl, Tsedendamba, Vrána, Zajkr, Zítko

FK Arsenal ČL U17 – SK Polaban Nymburk U17  5:2 (3:0)

V generálce na mistrovské utkání v Teplicích (příští týden v sobotu) jsme přivítali účastníka České divize dorostu skupiny C – celek Polabanu Nymburk. Poslední přípravné utkání v zimní pauze se našim hráčům povedlo. V prvním dějství jsme vstřelili v rychlém sledu 3 branky, které určily další ráz utkání. Po pauze jsme již vedli pětigólovým rozdílem, škoda dvou inkasovaných laciných branek na konci utkání.

Branky: Zítko 3x, Paulus, Vrána

Sestava: Procházka – Slovák, Holický, Bureš – Bartoš, Hofman, Paulus, Vrána, Zítko – Bilko, Bohatý (Jakoubek, Melzer, Eder, Sláma)

Trenéři: Šiner, Jandáč

Text: Jandáč

Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.