Mladší dorostenci se vrací z Mostu s prázdnou

FK Baník Most – Souš – FK Arsenal ČL U17 5:2 (1:0)

V sobotu jsme vyběhli na perfektním pažitu v Souši k dalšímu mistrovskému utkání. Domácí Baník Most okupoval před utkáním 5. příčku tabulky, a tak se dal očekávat náročný zápas.

Mostečtí byli prvních dvacet minut jasně lepším týmem, my jsme hru postupně do poločasu srovnávali. Mrzí nás velká šance Vrány, která nás mohla dostat do vedení. Naopak velké problémy nám činily rychlé kontry domácích, po kterých jsme mohli v první půli několikrát inkasovat. Nakonec jsme kapitulovali pouze jednou, a tak jsme odešli do kabin s vírou, že se ve druhé půli vše otočí.

Bohužel nás hned po pauze srazila do kolen hluchá patnáctiminutovka, kdy jsme inkasovali 4 branky. Po prohraných soubojích, zbytečné ztrátě míče, chybném obranném postavení… Výsledek jsme pak alespoň kosmeticky upravili, když se z hranice šestnáctky nejprve trefil Bilko a o něco později i Bednář. To bylo bohužel z naší strany vše.

Náročné utkání…Pokud však chceme pomýšlet na lepší výsledek, musíme se soupeři nejprve vyrovnat běžecky, rychlostně i soubojově, to je základní předpoklad.

Branky: 34. Titlbach, 50., 60. Černý, 54., 64. Svítek – 66. Bilko, 77. Bednář

Sestava: Chaloupka – Slovák, Holický, Melzer – Bureš, Bednář, Zítko, Bilko, Sláma – Bohatý, Vrána (Pola, Štrupl)

Trenéři: Šiner, Jandáč

Text: Jandáč

Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.