MLÁDEŽ
U12 si přivezla z Chomutova plný počet bodů.
Junior Chomutov U12 – Arsenal Česká Lípa 4:5 (1:0, 1:1, 2:4)
Střelci: Pilař 2x, Kanský, Ulziibayar, Kanský
Trenéři: Miler, Štálík
V neděli jsme za sychravého počasí odehráli na místní umělé trávě utkání v Chomutově, utkání dvou sousedů v tabulce. A na hře to bylo znát. Hrálo se vyrovnané utkání, ve kterém domácí vedli 2:0, po vyrovnání našich kluků odskočili na 4:2, aby nakonec hráči Arsenalu skóre otočili na 4:5 a získali 3 body.
V první i druhé části hry nebylo moc šancí k vidění a oboustranně se hrál opatrnější fotbal s důrazem na obranu. Také po 60ti minutách hry padly jen 3 góly a bylo to 2:1 pro domácí.
V poslední části se hráčům obou týmů podařilo skórovat 6x, hra byla více otevřenější a více útoků bylo do otevřené obrany.
Našemu týmu se 2x podařila akce po křídle, kterou jsme zakončili gólem po centru, a 2x individuální akce Ulziibayara a ta poslední Pilaře, který rozhodl o zisku všech bodů.
S výsledkem můžeme být spokojeni, i tak stále musíme pracovat ve zlepší hry na útočné polovině a na zakončení.