U14 nestačila na hostující Karlovy Vary

FK Arsenal Česká Lípa – FC Slavia Karlovy Vary 0:4 (0:0)

Sestava: Havránek – Vaněk, Krs, Holub – Štoček, Zelinka, Halinár, Baier – Štrupl, Schuller , Čibera (Mrázel, Říha)
V dalším mistrovském utkání jsme na domácí UMT přivítali tým z Karlových Varů.
V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání a největší šanci jsme si vytvořili my, když ve 34. minutě sám na brankáře běžel Kuba Schuller, ale bohužel zakončil slabě, takže poločasový výsledek byl nerozhodný. Ve druhém poločase jsme bohužel vytvořili několik chyb a hosté nás za to trestali a vstřelili nám 4 branky. My jsme si sice taky vytvořili několik velice slibných příležitostí, ale bohužel jsme v koncovce málo důrazní a nepřesní. Po závěrečném hvizdu rozhodčího jsme soupeři mohli jen pogratulovat.
V dalším kole hrajeme opět na domácím hřišti v neděli 24.3. od 12:00 , když přivítáme druhý tým FK Baník Most-Souš.
Text: Martin Havránek
Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.