V sobotu v pravé poledne jsme rozehráli další mistrovské utkání, a to na UMT ve Varnsdorfu.
Začátek utkání se nám povedl a hned ve 2. minutě jsme vstřelili branku po rohovém kopu, kterou nám ale rozhodčí neuznali pro ofsajd, který v žádném případě nebyl. Pak se hra odehrávala mezi vápny.
Domácí hrozili hlavně po standartních situacích.
V druhém poločase se obrázek hry nezměnil, tak utkání skončili bezbrankovou remízou.
Text: Martin Havránek
MLÁDEŽ
U19 poprvé pod trenérem Hradiským v jarní části nebodovala.
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal nezaváhal ani v posledním kole soutěže ČFL
...
MLÁDEŽ
Jediná branka rozhodla o vítězství starších žáků v Chebu.
...
MLÁDEŽ
U12 na domácím hřišti porazila Cheb
...
MLÁDEŽ
U19 bodovala na hřišti mosteckého baníku.
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal převzal pohár a medaile pro mistra 3.ligy skupiny B
...
MLÁDEŽ
Starší žáci Arsenalu se rozešli s Braníkem smírně.
...
MLÁDEŽ
U19 bodovala po sedmé za sebou a proti Stodůlkám si zajistila záchranu v soutěži.
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal se stal po zápase s Velvary mistrem ČFL B!