SK Vyžlovka U14 – FK Arsenal Česká Lípa U14 0:5 (0:2)

Sestava: Havránek – Vaněk, Krs, Holub – Štoček, Zelinka, Halinár, Schuller, Brandstein – Grolmus, Berger (Mrázek, Čibera, Jánský, Říha, Sýkora)
Branky: Vaněk, Štoček, Schuller, Říha 2x
Další divizní utkání starších žáků jsme sehráli na hřišti týmu – SK Vyžlovka.
Od začátku utkání jsme byli lepším týmem a v 9. minutě se po rohovém kopu prosadil Vašek Vaněk, který vrátil vyražený míč domácím brankářem přesně pod břevno. Měli jsme i další šance, ale koncovka, ta nás hodně trápí. Do dvoubrankového vedení nás poslal ve 33. minutě svojí první trefou v dresu Arsenalu Petr Štoček, který se trefil pěkně z hranice velkého vápna. V závěru prvního poločasu nás důležitým zákrokem podržel Maty Havránek, když vyrazil přímý kop domácích kopnutý krásně k tyči. Takže jsme na poločasovou přestávku šli za dvoubrankového vedení.
Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně jako do prvního, byli jsme aktivní a ve 45. minutě se trefil Kuba Schuller, který se dokázal prosadit přesně k tyči. Vedení o 3 branky nás trochu ukolébalo a i domácí začali zlobit, měli tam několik zajímavých příležitostí, ale naštěstí pro nás buď netrefili branku nebo si poradil náš brankář. Další 2 branky přidal střídající Sam Říha, který se prosadil v 64. a 75. minutě, když dostal dvě pěkné nahrávky mezi obránce , udělal kličku i domácímu brankáři a skóroval do prázdné branky. Konečně jsme se dočkali první výhry v jarní části soutěže.
Další mistrovské utkání hrajeme na domácím stadionu v neděli 21.4. od 13:00, kdy přivítáme tým  FK Baník Sokolov.

Text: Martin Havránek

Českolipský Arsenal si poradil s německým Neugersdorfem.
...
Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...