U19, po těžkém soustředění, porazila soupeře z Turnova.

Od středy do soboty byl starší dorost na soustředění v Roudnici nad Labem, kde absolvoval za 4 dny dohromady 10 tréninkových jednotek. To se samozřejmě podepsalo na únavě všech hráčů. Šlo vidět, že většina z nich má „těžké“ nohy. Přesto, ale dokázal zvítězit nad soupeřem z libereckého krajského přeboru.
Od začátku se soupeř prezentoval sympaticky aktivní hrou, přesto se nám podařilo vstřelit první gól po penaltovém zákroku na Benedikta. Poté si Turnov vytvořil asi 3 slibné šance a po jedné z nich fauloval ve vápně Lacina a soupeř srovnal také z penalty na 1:1. Pak už bylo ale utkání převážně v naší režii. Hattrick do poločasu zkompletoval Krejčík a po jednom gólu přidal Chernuskhin a Benedikt. V druhém poločase už tempo hodně opadlo a hrálo se dá se říct na jednu bránu. Skórovat se ale podařilo pouze jednou z rohu, kdy hlavou umístil přesně svůj čtvrtý gól Krejčík. Mnoho neproměněných šancí dávám na vrub únavě 🙂

Branky: 4x Krejčík, Chernuskhin, Benedikt

Sestava: Chaloupka – Švarc, Krejčík,Lacina – Valenta, Wendler, Šámal, Rasel – Webera, Benedikt, Chernuskhin (Benda, Bohatý, Chour, Mach V., Mach J.)
Text: Jan Starý
"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...