U19 prohrála v Karlových Varech.

Slavia Karlovy Vary U19 – Arsenal U19 4:0 (0:0)

Sestava: Chaloupka – Rasel, Švarc, Lacina, Valenta, Wendler, Krejčík, Jandač, Webera, Šámal, Tomíček (Procházka, Hrňa, Zajíc, Benedikt)

Poslední zápas se nám bohužel nepodařil tak, jak bychom si představovali. V prvním poločase jsme drželi bezbrankový stav i díky chycené penaltě.
V druhém poločase jsme ale dostali dva slepené góly v 54. a 55. minutě a o výherci bylo dá se říct rozhodnuto. Soupeř po právu bere 3 body, tento zápas jsme tahali za kratší konec.
Divizi jsme i tento rok udrželi a skončili nakonec na 8. místě. Což bereme pozitivně a v příštím ročníku se budeme snažit zase o vyšší příčky.
Text: Jan Starý
MLÁDEŽ
U19 poprvé pod trenérem Hradiským v jarní části nebodovala.
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal nezaváhal ani v posledním kole soutěže ČFL
...
MLÁDEŽ
Jediná branka rozhodla o vítězství starších žáků v Chebu.
...
MLÁDEŽ
U12 na domácím hřišti porazila Cheb
...
MLÁDEŽ
U19 bodovala na hřišti mosteckého baníku.
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal převzal pohár a medaile pro mistra 3.ligy skupiny B
...
MLÁDEŽ
Starší žáci Arsenalu se rozešli s Braníkem smírně.
...
MLÁDEŽ
U19 bodovala po sedmé za sebou a proti Stodůlkám si zajistila záchranu v soutěži.
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal se stal po zápase s Velvary mistrem ČFL B!
...
"A" Tým
A tým poprvé prohrál na domácím hřišti.
...

Other Articles

Leave a Reply