U19 remizovala na půdě Litvínova.

Sestava: Procházka – Rasel, Švarc, Krejčík, Wendler, Valenta, Hrňa, Jandač, Chernuskhin, Bohatý, Benedikt (Chaloupka, Lacina, Eder, Tomíček, Webera, Slovák)

Branky: Krejčík, Jandač, Webera
V sobotu jsme odehráli důležité utkání v Litvínově. Byl to náš první zápas na přírodní trávě od září minulého roku, to se trochu projevilo na kombinaci. První poločas jsme odehráli otřesně a prohrávali jsme 2:0. V druhé půle jsme ale změnili rozestavení a naše mužstvo jakoby „ožilo“. Zápas jsme otočili na 2:3 a měli několik dalších vyložených šancí, kdy jsme mohli skóre upevnit. Bohužel jsme v 81. minutě po brejkové situaci obdrželi gól a skóre se už poté neměnilo.
Text: Jan Starý
Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.