B mužstvo opět zvítězilo v poháru lkfs, tentokrát nad Slovanem Frýdlant.

FK Arsenal ČL „B“ – Slovan Frýdlant 5:0 (2:0)

Sestava: Kukucz – Mikysa, Bodi R.ml., Kucr M., Blizníkov, Valta L., Žižka, Šámal, Štěrba, Bodi M., Hanl – Lupšák, Chour, Lacina a Valta D.

Branky: Žižka 2x, Hanl 2x, Valta

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V sobotu navečer jsme odehráli čtvrtfinále Poháru LKFS, a to na domácí půdě proti týmu z krajského přeboru Slovanu Frýdlant. Opět těžké utkání pro naše borce, navíc, když v den zápasu se omluvili tři hráči ze sestavy. Museli jsme opět máknou naplno, pokud jsme chtěli myslet na nějaký příznivý výsledek. Pohár bereme jako hodně kvalitní přípravu před začátkem jarní části mistrovské soutěže. Poslední dvě utkání poháru byla hodně těžká. S Frýdlantem jsme si udělali generálku, protože již příští týden zahajujeme mistrákem ve Starých Splavech. Utkání jsme začali prvním brankou my, a to hodně brzy. Již v 9. minutě se trefil Tadeáš Hanl. Začátek jsme tedy opět zvládli. Soupeř se postupně z inkasované branky oklepal a začal nás tlačit do našeho obranného pásma, vytvářel si šance i na skórování, ale ty neřešil, naštěstí pro nás, gólově. Posledních 20 min. prvního poločasu, jako by jsme se ze hřiště vytratili, chyběla nám přesnost ve hře, důraz a zbytečně jsme chybovali. Vysvobodil nás nešťastný zákrok soupeřova obránce v pokutovém území na Lukáše Valtu, který skončil na zemi. Následoval pokutový kop, který proměnil Martin Žižka. To byla branka do kabiny, která možná rozhodla utkání. Poločas vyzněl pozitivně pro nás, 2:0. Druhý poločas jsme hráli opět zodpovědně a dle našich představ. V 68. minutě navýšil náš náskok Martin Žižka na 3:0, kdy na to soupeř reagoval hrou buď anebo, hodně se vysunul a otevřel pro nás svoji obranu. Konec zápasu jsme již pohodlně dohráli, kdy jsme Frýdlantu přidali ještě dvě branky. Trefil se opět Tadeáš Hanl a výsledek pocukroval v 89. minutě Lukáš Valta. Výsledek 5:0 byl nakonec jednoznačný a posouvá nás do semifinále Poháru LKFS. Los poháru sice budeme sledovat, ale už se soustředíme na mistrovská utkání.

Za týden, v sobotu 23.3. 2024 od 15:00 hod. nastoupíme v prvním jarním utkání 1.B třídy proti Starým Splavům, a to na jejich horké půdě

Text: Tomáš Kucr

Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.