B mužstvo opět zvítězilo v poháru lkfs, tentokrát nad Slovanem Frýdlant.

FK Arsenal ČL „B“ – Slovan Frýdlant 5:0 (2:0)

Sestava: Kukucz – Mikysa, Bodi R.ml., Kucr M., Blizníkov, Valta L., Žižka, Šámal, Štěrba, Bodi M., Hanl – Lupšák, Chour, Lacina a Valta D.

Branky: Žižka 2x, Hanl 2x, Valta

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V sobotu navečer jsme odehráli čtvrtfinále Poháru LKFS, a to na domácí půdě proti týmu z krajského přeboru Slovanu Frýdlant. Opět těžké utkání pro naše borce, navíc, když v den zápasu se omluvili tři hráči ze sestavy. Museli jsme opět máknou naplno, pokud jsme chtěli myslet na nějaký příznivý výsledek. Pohár bereme jako hodně kvalitní přípravu před začátkem jarní části mistrovské soutěže. Poslední dvě utkání poháru byla hodně těžká. S Frýdlantem jsme si udělali generálku, protože již příští týden zahajujeme mistrákem ve Starých Splavech. Utkání jsme začali prvním brankou my, a to hodně brzy. Již v 9. minutě se trefil Tadeáš Hanl. Začátek jsme tedy opět zvládli. Soupeř se postupně z inkasované branky oklepal a začal nás tlačit do našeho obranného pásma, vytvářel si šance i na skórování, ale ty neřešil, naštěstí pro nás, gólově. Posledních 20 min. prvního poločasu, jako by jsme se ze hřiště vytratili, chyběla nám přesnost ve hře, důraz a zbytečně jsme chybovali. Vysvobodil nás nešťastný zákrok soupeřova obránce v pokutovém území na Lukáše Valtu, který skončil na zemi. Následoval pokutový kop, který proměnil Martin Žižka. To byla branka do kabiny, která možná rozhodla utkání. Poločas vyzněl pozitivně pro nás, 2:0. Druhý poločas jsme hráli opět zodpovědně a dle našich představ. V 68. minutě navýšil náš náskok Martin Žižka na 3:0, kdy na to soupeř reagoval hrou buď anebo, hodně se vysunul a otevřel pro nás svoji obranu. Konec zápasu jsme již pohodlně dohráli, kdy jsme Frýdlantu přidali ještě dvě branky. Trefil se opět Tadeáš Hanl a výsledek pocukroval v 89. minutě Lukáš Valta. Výsledek 5:0 byl nakonec jednoznačný a posouvá nás do semifinále Poháru LKFS. Los poháru sice budeme sledovat, ale už se soustředíme na mistrovská utkání.

Za týden, v sobotu 23.3. 2024 od 15:00 hod. nastoupíme v prvním jarním utkání 1.B třídy proti Starým Splavům, a to na jejich horké půdě

Text: Tomáš Kucr

"A" Tým
Českolipský Arsenal na domácím hřišti nestačil na rezervu Mladé Boleslavi.
...
MLÁDEŽ
Českolipská U19 zvítězila nad Sokolovem!
...
MLÁDEŽ
Mladší dorostenci vybojovali v oslabení cenný bod
...
MLÁDEŽ
U12 remizovala s Varnsdorfem.
...
MLÁDEŽ
U14 odehrála další dva zápasy v jednom týdnu.
...
MLÁDEŽ
U15 získala z dvou zápasů 3 body.
...
"A" Tým
A tým znovu bodoval, tentokrát na hřišti jablonecké rezervy.
...
MLÁDEŽ
Arsenalská mladší přípravka předvedla hezké výkony na turnaji v Železném Brodu.
...
MLÁDEŽ
U12 vyhrála nad Chomutovem.
...
MLÁDEŽ
U14 sehrála za minulý týden dva soutěžní zápasy.
...

Other Articles

Leave a Reply