A tým nestačil na teplické béčko.

FK Teplice B – FK Arsenal Česká Lípa 3:0 (3:0)

V 18.kole Fortuna ČFL B zajížděl českolipský Arsenal na umělou trávu do Teplic, kde jej hostilo zdejší béčko silně posílené z kádru A mužstva v čele s Hronkem, Radostou, Vachouškem, Němečkem a dalšími. Českolipský trenér Pavel Hradiský utkání okomentoval slovy:

„Chtěli jsme zde bojovat o nějaké body. Soupeř postavil silnější sestavu. V prvním poločase se projevila větší kvalita v útočné fázi domácích, kdy proměnili tři šance, naopak ty naše dvě nebo tři, kdy jedna byla stoprocentní, jsme nedotáhli do konce. O poločase jsme si řekli, že začneme jako od nuly, a že chceme předvést lepší výkon. Myslím, že se nám to povedlo. Od půlky druhé půle jsme soupeře přehrávali, ale bohužel ve finální fázi jsme zatím jaloví.”

FK Teplice B – FK Arsenal Česká Lípa 3:0 (3:0)

Od první minuty utkání bylo znát, že v sestavě domácích je šest hráčů z kádru A týmu. V 15. minutě se prosadil domácí Křišťan, kdy využil zaváhání českolipského týmu v ofenzívě, 1:0. O jedenáct minut později z dvaceti metrů vystřelil českolipský Vít, domácí gólman Němeček jeho nepříjemnou střelu ale vyrazil na rohový kop. Ve 29. minutě dostal Halbich centr do běhu, jenže své sólo zakončil střelou do domácího gólmana. Pak přišla souhra domácích, na konci byl Vachoušek, který nedal šanci českolipskému gólmanu Novákovi a zvýšil teplický náskok na 2:0. V závěru první půle si hosté nepohlídali Hronka, který si zaběhl za obranu a pak překonal v brance Nováka a urovnal skóre na 3:0. Do druhého poločasu českolipští vstoupili s větší bojovností, hra se pomalu vyrovnávala a v závěru utkání měli českolipští více ze hry, ale bez gólového úspěchu.

Branky: 15´Křišťan, 35´Vachoušek, 44´Hronek;

rozhodčí: Beneš

ŽK: 1:4

Počet diváků: 175

Sestava: Novák – Baláž (75´Ješeta), Filip, Dvořák, Knejzlík – Vít, Hajdo (75´Brejcha) – Šimon, Kazda (71´Valenta) , Pajkrt (46´ Stružinský) – Halbich (80´Vardanian)

"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
MLÁDEŽ
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
U19 prohrála v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
Starší dorost pouze remizoval.
...
MLÁDEŽ
Mladší dorost nezvládl poslední domácí utkání.
...
MLÁDEŽ
U15 neuspěla na hřišti silné Dukly Praha.
...
MLÁDEŽ
u14 pohledla silné dukle praha.
...

Other Articles

Leave a Reply