U15 podlehla Karlovým Varům.

AČL U15 – Karlovy Vary 1:4 (1:0)

Branky: Hron – Štefka 2x, Metlický, Hlavatý

Sestava: Demeter – Pola, Stehlík, Štrupl V., Havelka – Doležal, Ševčíková, Penz, Hron, Kříž – Hlavinka

V neděli jsme přivítali hosty z Karlových Varů a chtěli jsme prodloužit šňůru neporazitelnosti v soutěži, kde jsme už 5 zápasů neprohráli.

Do 1. poločasu jsme vstoupili aktivně, soupeře jsme přehrávali, lépe jsme kombinovali, a naši aktivitu jsme zaslouženě proměnili ve vedoucí branku. Akci Doležala zakončil střelou na zadní tyč Hron. Další slibné příležitosti jsme už neproměnili, ale i tak jsme šli do šatny s příjemným vedením proti soupeři, který je lépe postavený v tabulce. V 2. poločase jsme zaspali začátek a hlavně začal dominovat rozdílový hráč a nejlepší střelec hostů, Hlavatý. Hned po 90 vteřinách hry po chybě v rozehrávce ve středu hřiště se míč dostal k Hlavatému, který se dostal k velkému vápnu, posunul doleva mezi obránce a pro Štefka bylo jednoduché vyrovnat. V dalších 20 minutách byla hra vyrovnaná, přesto jsme si vypracovali velké šance ke skórování, které Ševčíková ani Doležal bohužel neproměnili. Naopak hosté, konkrétně Hlavatý, se na své polovině kličkou zbavil dvou obránců, prošel přes půl hřiště, na hranici velkého vápna posunul na Metlického, který skóroval podruhé a Karlovy Vary otočili skóre. V 73. minutě hosté proměnili dorážkou z 12 metrů rohový kop a o 2 minuty později z brejku Hlavatý uzavřel skóre zápasu.
Výsledek je pro nás krutý a nezasloužený. Hostující trenéři náš tým pochválili za předvedenou hru, ale 3 body získaly Karlovy Vary.
Další zápas se hraje v neděli 24.3. od 10:00 hod. opět doma proti silnému Mostu. Zkusíme naši porážku odčinit.
Text: Stanislav Miler
Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.