B tým porazil v poháru LKFS městského rivala Lokomotivu Česká Lípa.

B mužstvo – TJ Lokomotiva ČL 6:3 ( 2:0 )

Sestava: Chaloupka-Kapitán, Mikysa, Blizníkov M., Wendler, Černý, Bodi R. ml., Bodi M., Lupšák, Hanl a Kaňkovský – Valenta, Webera, Šámal

Branky: Kaňkovský 4, Hanl a Webera

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

Druhé kolo poháru LKFS jsme odehráli v neděli od 17:00 na UMT v České Lípě, a to s městským rivalem Lokomotivou. Úvod zápasu byl z naší strany hodně kostrbatý, hra byla neučesaná, ale i přesto jsme se dostávali my k ohrožení soupeřovy branky. Bohužel jsme několikrát selhali ve vyložených situacích. To nás mohlo mrzet, soupeř hrál trpělivě a snažil se kontrovat z rychlých protiútoků. Konec prvního poločasu jsme nakonec zvládli, když Karel Kaňkovský vstřelil 2 branky. Jednu dorážel na brankové čáře a druhou branku vstřelil krásnou střelou z přímého volného kopu zpoza vápna, nechytatelná pumelice. Poločas jsme tedy vyhráli 2:0. V poločase jsme prostřídali a chtěli navázat na poločas první. Začátek jsme bohužel zaspali a soupeř se dotáhl na rozdíl jediné branky. Trošku jsme utáhli šrouby a začali soupeře opět přehrávat. Karel Kaňkovský vstřelil branku z pokutového kopu, pak ještě jednu přidal Tadeáš Hanl a opět se nám lépe dýchalo, když jsme vedli 4:1. To netrvalo dlouho, jako by nás tento stav uspokojil a polevili jsme v nasazení, soupeř už neměl co ztratit, a tlačil se do protiútoků. My jsme pod tlakem v obraně dvakrát chybovali a darovali soupeři dvě branky. Opět to bylo jen o jednu branku. Stav 4:3 je hodně nevyspitatelný, tak jsme pro jistotu přidali další branku. Hádejte kdo? Karel Kaňkovský opět v koncovce rozvlnil síť, i když to měl jednoduché. Po akci Tadeáše Hanla, Karel skóroval do prázdné branky. Ke konci uzavřel konečné skóre Luky Webera a výsledek zápasu se zastavil na konečných 6:3. Výsledek sice pěkný, ale hra zase tak pěkná nebyla.

Teď máme víkend volný a příští sobotu 24.2. 2024 vyzveme v poháru LKFS v dalším okresním derby celek Doks. Začátek utkání je stanovený na 17:00 hod.

Text: Tomáš Kucr

"A" Tým"B" TýmMLÁDEŽ
Arsenal si odnesl hezká ocenění z vyhlášení ankety o nejlepšího Sportovce Českolipska.
...
MLÁDEŽ
Žáci z U14 s přehledem porazili domácí děčínský Junior.
...
MLÁDEŽ
U19, po těžkém soustředění, porazila soupeře z Turnova.
...
MLÁDEŽ
Mladší dorostenci si proti Turnovu s chutí zastříleli.
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal si poradil s pražským Slavojem Vyšehrad.
...
MLÁDEŽ
Na liberecký Slovan jeden povedený poločas nestačil.
...
MLÁDEŽ
U12 remizovala se starším Sokolem Doubí.
[/vc_row]...
"A" Tým
Českolipský Arsenal porazil rozdílem jedné branky Admiru Praha.
...
MLÁDEŽ
U14 porazila Povltavskou fotbalovou akademii rozdílem jedné branky.
...
MLÁDEŽ
Kvalitní přípravné utkání mladšího dorostu za pravých zimních podmínek.
...

Other Articles

Leave a Reply