U12 remizovala se starším Sokolem Doubí.

Arsenal Česká Lípa U12 – Sokol Doubí U13 6:6 (2:1)
Branky: 2x Jánský, 2x Luňák, Pongo, Németh.
Sestava: Kubinec, Mrázek M., Mrázek Z., Jánský, Luňák, Blecha, Németh, Pongo, Vyskočil, Šárovec, Jenčovský.
Další přípravné utkání jsme sehráli opět v Turnově, tentokrát byl naším soupeřem v Zimní lize tým Sokol Doubí U13, pro nás zatím nejtěžší soupeř, se kterým jsme se na turnaji potkali.
Na začátku utkání jsme se dostali po soupeřově chybě do brzkého vedení a vzápětí jsme odskočili na rozdíl dvou branek. Soupeř do poločasu jenom snížil z pokutového kopu. Druhý poločas byl na branky o dost bohatší, soupeř s námi brzy srovnal krok a vzápětí se dostal jedinkrát za zápas do vedení, to ale netrvalo dlouho. Hned z rozehry jsme po krásné akci vyrovnali skóre. V samém závěru jsme po naší chybě darovali soupeři rohový kop, který pár vteřin před koncem utkání využil a upravil na spravedlivých 6:6. Další přípravné utkání nás čeká na domácím stadionu v neděli 18.2. od 9:00. Naším soupeřem bude tým FK Cvikov U13.
Trenéři U12: Petr Kubinec a Jiří Hanč
Text: Petr Kubinec